ok-top.cz

V naší sekci Na vlasy najdete širokou škálu zastřihovačů vlasů, které jsou vysoce kvalitní a spolehlivé. V naší nabídce naleznete všechny druhy zastřihovačů vlasů, od profesionálních kadeřnických štětců po domácí strojky. Každý zastřihovač vlasů má své vlastní výhody a vlastnosti, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Vybírat můžete například mezi zastřihovačem vlasů Philips Series 3000 HC3525/15, který je vybaven 10 různými nastaveními délky a kulatými kartáči, nebo Panasonic ERGN30K503, který má 20 nastavení délky a je vybaven keramickým nožem. Také můžete vybírat mezi různými styly, jako jsou klasické a moderní, což znamená, že si můžete vybrat zastřihovač, který vám bude vyhovovat.

Všechny zastřihovače vlasů z naší nabídky jsou lehké, snadno se používají a mají dlouhou životnost. Také jsou vybaveny moderními technologiemi, které vám umožní dosáhnout požadovaného vzhledu. Naši odborníci na vlasy jsou vždy k dispozici, pokud potřebujete poradit, jaký zastřihovač vlasů je pro vás nejlepší.

V naší sekci Na vlasy najdete vše, co potřebujete pro úpravu vlasů. Vybírejte mezi širokou škálou kvalitních zastřihovačů vlasů, které vám pomohou dosáhnout požadovaného vzhledu. U nás najdete vše, co potřebujete pro úpravu vlasů, ať už jde o domácí nebo profesionální strojky.

Nejnovější produkty

Zastřihovač vousů a vlasů ProfiCare HSM/R 3051

Zastřihovač vlasů a vousůProficare HSM-R 3051 Chcete mít svůj vzhled pod kontrolou? Se zastřihovačem nebudete odkázaní na svého kadeřníka nebo barbera a můžete si udržovat upravené vlasy a vousy kdekoliv. Má integrovanou baterii, takže si ho bez obav přibalte na cesty. Pohodlně se ovládá a vy si tak snadno vytvarujete svůj vysněný sestřih. Síla v čepelíchNa hlavici z nerezové oceli nasadíte jeden z pěti nástavců. Vybrat si můžete z délek 0, 3, 6, 9 a 12 mm, protože v balení dostanete čtyři hřebeny. Zvládnete tedy hladké oholení, vzhled strniště i delší sestřih kotlet. Pro dokonalé oholení vlasů v týle využijete postupné zeslabování, které vám umožní vytvořit plynulé přechody bez zubů. Nabíjecí staniceS nabíjecí stanicí dostane zastřihovač stabilní místo ve vaší koupelně. Má elegantní a neotřelý design, takže obstojí i v moderním interiéru. Díky pogumovaným nožičkám bude stojan stát pevně na místě. O nabíjení vás bude informovat světelná kontrolka. Snadná údržbaV balení najdete čisticí kartáček a holicí hlava je odnímatelná, takže se strojek po použití velmi často čistí. Ergonomická rukojeť zajistí, že se vám bude strojek snadno držet i po delší dobu. Dopřejte si s ním sestřih, jaký jste si vždycky přáli, každý den.

559 Kč

Zastřihovač vousů a vlasů ProfiCare HSM/R 3052 NE

Zastřihovač vlasů a vousů Proficare HSM-R 3052 Chcete mít svůj vzhled pod kontrolou? Se zastřihovačem nebudete odkázaní na svého kadeřníka nebo barbera a můžete si udržovat upravené vlasy a vousy kdekoliv. Má integrovanou baterii, takže si ho bez obav přibalte na cesty. Pohodlně se ovládá a vy si tak snadno vytvarujete svůj vysněný sestřih. Síla v čepelích Hlavici z nerezové oceli můžete plynule nastavit na 3-16 mm v devíti krocích. Zvládnete tedy hladké oholení, vzhled strniště i delší sestřih kotlet. Pro dokonalé oholení vlasů v týle využijete postupné zeslabování, které vám umožní vytvořit plynulé přechody bez zubů. Malý detailní zastřihovač V balení dostanete také malý zastřihovač na nosní a ušní chloupky. Odstraníte s ním nepříjemné chloupky jemně a komfortně a je jen o něco větší než tužka. Malé čepele budete chránit praktickým víčkem. Nabíjecí stanice S nabíjecí stanicí dostane zastřihovač stabilní místo ve vaší koupelně. Nezabere místo, takže se vejde i do malé domácnosti. Díky pogumovaným nožičkám bude stojan stát pevně na místě. O nabíjení vás bude informovat světelná kontrolka. Snadná údržba V balení najdete čisticí kartáček a holicí hlava je odnímatelná, takže se strojek po použití velmi často čistí. Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem zajistí, že se vám bude strojek snadno držet i po delší dobu. Dopřejte si s ním sestřih, jaký jste si vždycky přáli, každý den.

679 Kč

Zastřihovač vousů a vlasů ProfiCare HSM/R 3013

Zastřihovač vlasů a vousů Proficare HSM-R 3013 Chcete mít svůj vzhled pod kontrolou? Se zastřihovačem nebudete odkázaní na svého kadeřníka nebo barbera a můžete si udržovat upravené vlasy a vousy kdekoliv. Má integrovanou baterii, takže si ho bez obav přibalte na cesty. Pohodlně se ovládá a vy si tak snadno vytvarujete svůj vysněný sestřih. Síla v čepelích Na hlavici z nerezové oceli nasadíte jeden z pěti nástavců. Vybrat si můžete z délek 0, 4, 10, 14 a 18 mm. Zvládnete tedy hladké oholení, vzhled strniště i delší sestřih kotlet. Pro dokonalé oholení vlasů v týle využijete postupné zeslabování, které vám umožní vytvořit plynulé přechody bez zubů. Nabíjecí stanice S nabíjecí stanicí dostane zastřihovač stabilní místo ve vaší koupelně. Snadno do něj uskladníte také všechny čtyři hřebeny, takže je budete mít hned po ruce. Díky pogumovaným nožičkám bude stojan stát pevně na místě. O nabíjení vás bude informovat světelná kontrolka. Snadná údržba V balení najdete čisticí kartáček a holicí hlava je odnímatelná, takže se strojek po použití velmi často čistí. Ergonomická rukojeť zajistí, že se vám bude strojek snadno držet i po delší dobu. Dopřejte si s ním sestřih, jaký jste si vždycky přáli, každý den.

659 Kč

Zastřihovač vousů a vlasů ProfiCare HSM/R 3100

Zastřihovač vlasů a vousůProficare HSM-R 3100 Chcete mít svůj vzhled pod kontrolou? Se zastřihovačem nebudete odkázaní na svého kadeřníka nebo barbera a můžete si udržovat upravené vlasy a vousy kdekoliv. Má integrovanou baterii, takže si ho bez obav přibalte na cesty. Pohodlně se ovládá a vy si tak snadno vytvarujete svůj vysněný sestřih. Síla v čepelíchNa hlavici z nerezové oceli můžete nasadit čtyři hřebeny, které vám umožní zastřihovat v délce 3, 6, 9, 13 mm. Zvládnete tedy hladké oholení, vzhled strniště i delší sestřih kotlet. Pro dokonalé oholení vlasů v týle využijete postupné zeslabování, které vám umožní vytvořit plynulé přechody bez zubů. Profesionální strojekHSM-R 3100 se bude ve vaší koupelně skvěle vyjímat. Má očko na zavěšení a není to žádná plastová hračka. Má moderní LCD displej s indikátorem stavu baterie. Ta vydrží až 2,5 hodiny provozu, takže strojek bude skvělý na cesty. Snadná údržbaV balení najdete čisticí kartáček a holicí hlava je odnímatelná, takže se strojek po použití velmi často čistí. Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem zajistí, že se vám bude strojek snadno držet i po delší dobu. Dopřejte si s ním sestřih, jaký jste si vždycky přáli, každý den.

799 Kč

Zastřihovač vousů a vlasů ProfiCare BHT 3015

Zastřihovač vousů a vlasů ProfiCare BHT3015 Multifunkční pomocník od značky ProfiCare vám skvěle poslouží při úpravě vousů, také si s ním zvládnete zastřihnout vlasy a pomocí speciálního nástavce se zbavíte chloupků jak v nose, tak uších. Od teď už není třeba, abyste si pořizovali na úpravu obličeje několik přístrojů, nyní vám postačí jen tento jediný. Výkonné baterie Provoz strojku zajišťují dvě baterie o kapacitě 2x 600 mAh, nemusíte tedy mít obavy, že jej budete dobíjet příliš často. S voděodolností IPX5 je jen na vás jestli se budete holit na sucho nebo na mokro. Bohaté příslušenství Jako příslušenství u zastřihovače najdete nástavce na vousy o různých délkách (8, 10, 12 a 14 mm a šířce 32 mm), holicí nástavec se šířkou 22 mm, tělový groomer o šířce 37 mm jemně odstraní chloupky i na citlivých místech bez jakéhokoliv podráždění pokožky, v balení dále najdete také trimmer nebo depilátor uší a nosu. Kompaktní rozměry Díky svým malým rozměrům může být strojek na cestách všude s vámi, ergonomicky tvarovaná rukojeť usnadní úchop a zajistí pohodlnou manipulaci, a s LED kontrolkou zase budete mít maximální přehled o stavu nabíjení baterie.

590 Kč

Zastřihovač vousů a vlasů Rowenta Advancer Style TN5221F4

Zastřihovač vousů a vlasů Rowenta Advancer Style TN5221F4 Zvláště přesné zastřihování Celkem 45 nastavení v kombinaci se zvláště velkými čepelemi s titanovým povrchem zajistí přesné zastřižení jedním tahem i u silných a hustých vlasů či vousů. Vysoce přesná úprava detailů Celkový počet 45 délek zastřihování od 0,5 mm do 30 mm pro snadné přizpůsobení vašeho stylu přesně podle vašeho přání. *0,5mm = délka bez hřebenového nástavce Dlouhodobě kvalitní zastřižení Díky technologii samoostřících čepelí zůstává zastřihování stále stejně kvalitní. Multifunkční nástroj na vlasy a vousy Celkem 3 hřebenové nástavce: 2 nastavitelné hřebenové nástavce na vlasy: 3 – 30 mm s přesností nastavení na 1 mm. Minimální délka zástřihu je 0,5 mm (bez hřebenového nástavce) Navíc je součástí vyhrazený nastavitelný hřebenový nástavec od 1 – 15 mm s přesností nastavení na 0,5 mm. Minimální délka zástřihu je 0,5 mm (bez hřebenového nástavce). Efektivní zastřihování jediným tahem Vysoce výkonný motor zajišťuje snadné zastřihování jediným tahem a šetří čas. Zvolte rychlost od 1 po Turbo (6500 rpm) podle hustoty svých vlasů. Mimořádně dlouhá výdrž baterie Lithium-iontová baterie nabízí až 120 minut volného pohybu, což znamená 2 měsíce* zastřihování bez stresu a nutnosti dobíjení. * Při 5minutovém holení třikrát týdně. Funkce rychlého dobití Velice praktická funkce rychlého dobití za 4 minuty vám poskytne dostatek energie pro kompletní zastřižení. Snadné čištění Odnímatelné a omyvatelné čepele pro snadnější čištění a lepší hygienu.

999 Kč

Zastřihovač vlasů Braun HC 5010

Zastřihovač vlasů Braun HC 5010 Zastřihovač vlasů HC 5010 je efektivní nástroj pro vytvoření mnoha různých účesů. Jeho velmi ostrá zabezpečená čepel dodává vysoký výkon a zároveň bezpečí při užívání. Dokonalý sestřih Stříhání se stane velmi jednoduchou a zábavnou záležitostí. Na výběr máte z 9 nastavitelných délek. Inteligentní zastřihovací nástavec vám umožní vytvořit si osobitý styl, až v 8 délkách v jednom nástavci (3, 6, 9, 12, 15, 18,21 a 24 mm) + zastřihování délky 1 mm bez nástavce. Strojek má paměťový bezpečnostní zámek. Jedná se o chytré zamčení a zapamatování poslední použité nastavené délky. Docílíte tak vždy stejného sestřihu. Výkon Zastřihovač vlasů HC 5010 vlastní velmi výkonou duální baterii, která poskytuje konstantní výkon pro perfektní styling vlasů. Díky LED kontrolce můžete sledovat stav nabití baterie. Zastřihovač lze použít s přívodním kabelem nebo bez něj. 8 hodinové nabití umožní 50 minutový provoz. Zastřihovač má plně utěsněný vnitřek přístroje pro bezpečné a jednoduché čištění pod tekoucí vodou. Součástí strojku je jeden nástavec, čistící kartáček a nabíječka.

1 019 Kč

Zastřihovač vlasů Philips Series 3000 HC3525/15

Zastřihovač vlasů Philips Series 3000 HC3525/15 Pokud si přejete rychle zastřihnout vlasy, ale nemáte zrovna čas na to jít do kadeřnického salónu, pak si zkuste pořídit zastřihovač značky Philips. S ním totiž rychle, snadno a v domácích podmínkách docílíte perfektního stylingu během pár chvil. Dlouhá životnost břitů Díky samoostřicím kovovým břitům, které se pyšní velmi dlouhou životností bude práce se strojkem hračka, a vždy tak dosáhnete opravdu přesného zastřihnutí. I po pěti letech užívání vám bude ostří připadat jako nové. Nastavte si délku Vlasy, ale i vousy jednoduše upravíte pomocí dvanácti nastavení délky v rozsahu 1 – 23 mm, a po sejmutí hřebene docílíte i velmi krátkého sestřihu o délce jen 0,5 mm. DuraPower O dlouhou životnost baterie se stará technologie DuraPower, která snižuje tření mezi břity, tím tak chrání motor a baterii před přetížením, a přístroji tak značně prodlužuje životnost. Výkonná baterie K plnému nabití baterie je třeba 8 hodin na nabíječce a následně si pak můžete dopřát až 45 minut práce s ním. Je jen na vás zda si zastřihnete vlasy nebo upravíte vousy. Pohodlná manipulace Snadné používání umožní ergonomická konstrukce zastřihovače, díky které vám strojek perfektně padne do ruky a práce s ním bude i zábava. Zastřihovací hlavu po použití pak stačí jen vycvaknout a vyčistit, a přístroj tak máte připraven na další zastřihování.

759 Kč

Braun HC 5030

Zastřihovač vlasů HC 5030 je efektivní nástroj pro vytvoření mnoha různých účesů. Jeho velmi ostrá zabezpečená čepel dodává vysoký výkon a zároveň bezpečí při užívání. Dokonalý sestřih Stříhání se stane velmi jednoduchou a zábavnou záležitostí. Na výběr máte ze 17 nastavitelných délek. Inteligentní zastřihovací nástavce vám umožňují vytvořit si osobitý styl, až v 16 délkách ve dvou nástavcích (3, 6, 9, 12, 15, 18,21 a 24 mm a 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35 mm) + zastřihování délky 1 mm bez nástavce. Strojek má paměťový bezpečnostní zámek. Jedná se o chytré zamčení a zapamatování poslední použité nastavené délky. Docílíte tak vždy stejného sestřihu. Výkon Zastřihovač vlasů HC 5030 vlastní velmi výkonou duální baterii, která poskytuje konstantní výkon pro perfektní styling vlasů. Díky LED kontrolce můžete sledovat stav nabití baterie. Zastřihovač lze použít s přívodním kabelem nebo bez něj. 8 hodinové nabití umožní 50 minutový provoz. Zastřihovač má plně utěsněný vnitřek přístroje pro bezpečné a jednoduché čištění pod tekoucí vodou. Součástí strojku jsou dva nástavce, čistící kartáček a nabíječka.

1 399 Kč

Multifunkční zastřihovač Braun MGK 3320

Multifunkční zastřihovač Braun MGK 3320 Raději byste jeden přístroj na vlasy i vousy, než jich mít doma plnou koupelnovou skříňku? Multifunkční zastřihovač přichází s všestrannou sadou šesti nástavců, se kterým snadno upravíte všechny linie tváře i vlasy. Dosáhnete s ním přesně takové vizáže, jakou si přejete. Zvládne ostré kontury i hladkou pokožku. Navíc má silnou baterii, která vydrží všechny vaše kreativní experimenty na jedno nabití. Pro jakoukoliv délku a hustotu vousů Jednou z hlavních výhod této řady od Braunu je široká hlava, díky které pojme více vousů naráz a šetříte tak čas. Vy si potom můžete vybrat mezi dvěma hlavami a s nimi nastavit výšku sestřihu od 0,5 do 21 mm. Oholí na ni vousy i ostříhá vlasy. Pro ostré kontury Se zastřihovací hlavou vyčarujete ostré kontury jako od bradýře. Vytvoříte přesně takový sestřih, po jakém toužíte, od licousů ke knírku či bradce. Na drobné detaily oceníte detailní zastřihovací hlavici, která odstraní chloupky v uších a nosu či upraví obočí. Vhodný i do sprchy Strojek je omyvatelný a stoprocentně vodotěsný. Díky tomu si ho můžete bezpečně vzít i do sprchy a spojit holení s mytím a ušetřit tak čas. Snadno se také čistí, stačí vám k tomu proud vody. Velká výdrž Baterie vydrží až 50 minut, což je dost i pro ty nejpečlivější stylisty. Díky tomu se o energii nemusíte příliš starat a můžete se plně soustředit na dokonalý styling. Výdrž samotného strojku potom zaručuje známka německé kvality.

1 199 Kč

Zastřihovač vlasů ECG ZS 1520CC

Zastřihovač vlasů ECG ZS 1520CC Zajistěte si dokonalou image i bez nutnosti návštěvy profesionálního kadeřníka. S pomocí zastřihovače vlasů ECG ZS 1520CC, vybaveného kvalitními noži z nerezové oceli, si můžete rychle a jednoduše pomocí nastavitelné délky střihu upravit svůj účes i v pohodlí domova. Díky dobíjecí baterii navíc lze zastřihovač využít i na cestách. Rychlá a snadná úprava účesu Ukažte svůj styl i bez toho, abyste museli navštěvovat kadeřníka. Zastřihovač vlasů ECG se pomocí svých odolných nožů z nerezové oceli postará o rychlou a elegantní úpravu vašeho střihu, s výběrem z 9 nastavení délky (4 – 16 mm) pomocí jediného nástavce. V balení navíc najdete hřeben pro úpravu účesu i lahvičku s olejem. Pohodlné bezdrátové ovládání Zastřihovač disponuje velice jednoduchou obsluhou, která vám výrazně usnadní tvorbu vašeho vysněného účesu. Díky ergonomické rukojeti s pogumovaným povrchem zastřihovač skvěle padne do ruky a pohodlně se drží. Vestavěná baterie vám navíc umožní zastřihovač využívat i na místech bez přístupu k zásuvce. Na jedno nabití zvládne zastřihovač až 50 minut úprav, načež jej můžete pomocí adaptéru snadno dobít během 8 hodin.

499 Kč

Zastřihovač vlasů Philips Series 5000 HC5630/15

Kvalitní břity Díky technologii DualCut zvládnete jakýkoli typ vlasů. Tato oboustranná stříhací jednotka vlasy zastřihuje dvakrát rychleji než klasický jednostranný břit. Samoostřící ocelové břity zůstanou stále ostré. I po pěti letech holí stejně jako první den. Střih všech délek Pomocí kolečka vyberete délku zastřižení. Dva nastavitelné hřebeny poté stříhají mezi 3 mm a 28 mm. Nechybí ani hřeben na strniště o délce 2 mm. Po odejmutí hřebene můžete stříhat na vzdálenost 0,5 mm. Silná baterie Baterie strojku poskytne až 75 minut zcela bezdrátového provozu. Plné nabití poté zabere 8 hodin. Bezdrátové holení vám poskytne maximální pohodlí. Pohodlný design Hřeben díky inovativnímu designu umožňuje odlétávání vlasů z ostří během použití. Přístroj je vodotěsný, takže umožňuje bezproblémové čištění přímo pod vodou. Použití je snadné a pohodlné také díky ergonomické rukojeti, která má speciální povrch.

1 139 Kč

Zastřihovač vlasů BaByliss E976E

Zastřihovač vlasů a vousů BaByliss Carbon Titanium E976E Pokud si rádi udržujete opravdu krátké vlasy, oceníte doma tohohle pomocníka. Kvalitní zastřihovač totiž zvládne protáhnout dobu mezi návštěvami kadeřnictví. Když bude volit jednoduchý sestřih, může to být i na neurčito. I majitelé delších vlasů či sofistikovanějších účesů ale ocení možnost zastřihnout si kštici na šíji a temeni. Účes podle vašich představ Zastřihovač E976E zvládne výšku sestřihu od 0,5 do 25 mm. Má totiž variabilní zastřihovací hřeben, který můžete nastavit celkem na 26 délek. Snadno vyberete tu správnou právě pro váš účes a nastavíte na rotačním prstenci kolem rukojeti. Nebojte se s účesem experimentovat. Zastřihovač dokáže vytvořit hladké přechody a upraví i vousy. Rychlá a snadná práce Hlavice zastřihovače má na šířku 40 mm, takže zvládne upravit dost velkou plochu naráz a zároveň si poradí s detaily. Díky tomu vám bude úprava vlasů trvat kratší dobu. Baterie zvládne 60 minut provozu a umožní vám zbavit se kabelu, který by vám mohl při stříhání překážet. Údržba je hračka Kvalitní titanové čepele můžete ze strojku snadno sejmout a omýt pod vodou. Díky tomu bude údržba strojku hračka. Dostanete k němu také olejíček na občasné promazání a pouzdro, aby se vám do něj neprášilo. Kvalitní motor poskytne stálou výdrž.

1 338 Kč

Multifunkční zastřihovač ECG Magnetic ZS 2620

Multifunkční zastřihovač ECG ZS 2620 Magnetic S multifunkčním zastřihovačem od společnosti ECG máte v rukou přístroj, který vám pomůže dosáhnout dokonalého vzhledu, ať se bude jednat o úpravu vlasů, vousů či chloupků. Oplývá totiž hned dvěma hlavami pro klasický či precizní střih a také několika hřebeny pro úpravu délky. Zároveň potěší i bezdrátový provoz s dlouhou výdrží a také snadná údržba či možnost jej bez obav používat ve sprše. Pro každou úpravu Že je zastřihovač opravdu multifunkčním zařízením dokazuje zejména sada dvou hlavic a šesti různých nástavců. Vyberete si tak ze dvou různých šířek 3,5 a 40,88 mm a šesti různých délek v rozmezí 0,1 až 18 mm. Těšit se navíc můžete na nože z kvalitní oceli a dvojité ostří. Snadno a bez obav tak vytvoříte střih, jaký jen chcete a upravíte vousy i celé tělo. Dokonalá výdrž O maximální pohodlí se kromě ostrých břitů stará i voděodolná konstrukce a baterie s vysokou kapacitou. Díky stupni krytí IPX5 je tak zastřihovač bez obav omyvatelný pod vodou, což značně usnadní jeho čištění. A díky 500mAh baterii mu stačí dvě hodiny na nabíječce, po kterých vydrží v provozu krásných 60 minut. Dopřejete si tak dokonalou péči bez otravných kabelů a to klidně i ve sprše.

899 Kč

Zastřihovač vlasů Imetec Ducati HC 909

Kvalitní nože Pomocí zastřihovače Ducati by Imetec HC 909 S-Curve si můžete sami regulovat a tvořit účes podle vašich představ. K tomu vám dopomůžou kvalitní čepele z titanu. Titanové lamely jsou navíc velmi přesné a odolné proti korozi. Profesionální nože ještě ke všemu disponují samoostřící vlastností, čímž zajišťují dlouhou životnost. K bezproblémovému sestřihu poslouží dvě rychlosti. První rychlost sportovní je ideální pro rychlé sestřihy a husté vlasy. Rychlost druhá se spíše hodí na jemnější a dětské vlasy a překvapí svým tichým režimem. Perfektně spolupracuje Pokud si na zastřihovači Ducati by Imetec HC 909 S-Curve zvolíte režim Turbo, přístroj okamžitě zvýší výkon a rychlost pro ještě větší efektivitu. Po dobití, které je možné přímo ze sítě, nebo s baterií, vydrží zastřihovač až 60 minut v provozu. Vy si tak bez problému stihnete vytvořit libovolný účes, aniž byste museli během stříhání přístroj dobíjet. Údržba přístroje půjde také snadno díky šikovné čisticí sadě, která je součástí balení. Dále k sadě přísluší i dva užitečné nástavce pro přesné a precizní výsledky. Požadovaného vzhledu docílíte využitím jedné ze 13 délek střihu od 1 do 25 mm, s přesností 2 mm.

959 Kč

Zastřihovač vousů Grundig MT 6340 Akku

GRUNDIG MT 6340 Vynikající zastřihovač od ověřené značky Grundig skrývající se pod označením MT 6340 je vhodným přístrojem pro každého, kdo touží po dokonale vytvarovaném účesu nebo vousech. Strojek se totiž může pyšnit řadou vynikajících vlastností, jako je přesný a ostrý řez díky využití uhlíku a nerezové oceli nebo jemné kolečko pro jednoduché nastavení délky střihu. Vynikající funkce Ideální i pro třídenní vousy Přístroj se může pochlubit pevnou konstrukcí a profesionálním provedením, díky kterému mohou být perfektně ostříhány a ošetřovány i třídenní vousy. Strojek na jedno nabití vydrží asi 30 minut v bezdrátovém provozu, přičemž na nabíječce poté stráví 12 hodin do dalšího úplného nabití. Pohodlné nastavení délky řezání K výběru délky řezání slouží praktické kolečko po boku přístroje snadno ovladatelné palcem ruky. To vám dovolí si vybrat od 0,5 mm až do 15 mm ve třiceti různých nastaveních. Každý tak dosáhne svého kýženého střihu. Hlava z karbonu a nerezové oceli Díky profesionálnímu zpracování stříhací hlavy, která je vyrobená z karbonu a nerezavé oceli, je každý řez přesný a ostrý. Také se můžete spolehnout na dlouhou životnost a ostrost samotného strojku. Stříhací hlava je navíc snadno omyvatelná, takže čištění strojku bude vždy maximálně pohodlné.

899 Kč

Zastřihovač vlasů BaByliss E756E

Zastřihovač vlasů BaByliss E756E Pokud si rádi udržujete opravdu krátké vlasy, oceníte doma tohohle pomocníka. Kvalitní zastřihovač totiž zvládne protáhnout dobu mezi návštěvami kadeřnictví. Když bude volit jednoduchý sestřih, může to být i na neurčito. I majitelé delších vlasů či sofistikovanějších účesů ale ocení možnost zastřihnout si kštici na šíji a temeni. Účes podle vašich představ Zastřihovač E756E zvládne výšku sestřihu od 0,5 do 25 mm. Má totiž celkem osm zastřihovacích hřebenů různých délek, mezi kterými si snadno vyberete ten správný právě pro váš účes. Nebojte se s ním experimentovat. Rychlá a snadná práce Hlavice zastřihovače má na šířku 45 mm, takže zvládne upravit velkou plochu naráz. Díky tomu vám bude úprava vlasů trvat kratší dobu. Kabel dlouhý 2 m zase zajistí, že všude pohodlně dosáhnete. Údržba je hračka Kvalitní nerezové čepele můžete ze strojku snadno sejmout a omýt pod vodou. Díky tomu bude údržba strojku hračka. Dostanete k němu také olejíček na občasné promazání a pouzdro, aby se vám do něj neprášilo.

621 Kč

Zastřihovač vlasů BaByliss E977E

Zastřihovač vlasů a vousůBaByliss Carbon Titanium E977E Pokud si rádi udržujete opravdu krátké vlasy, oceníte doma tohohle pomocníka. Kvalitní zastřihovač totiž zvládne protáhnout dobu mezi návštěvami kadeřnictví. Když bude volit jednoduchý sestřih, může to být i na neurčito. I majitelé delších vlasů či sofistikovanějších účesů ale ocení možnost zastřihnout si kštici na šíji a temeni. Účes podle vašich představZastřihovač E977E zvládne výšku sestřihu od 0,5 do 25 mm. Má totiž variabilní zastřihovací hřeben, který můžete nastavit celkem na 26 délek. Snadno vyberete tu správnou právě pro váš účes a nastavíte na rotačním prstenci kolem rukojeti. Nebojte se s účesem experimentovat. Zastřihovač dokáže vytvořit hladké přechody a upraví i vousy. Rychlá a snadná práceHlavice zastřihovače má na šířku 40 mm, takže zvládne upravit dost velkou plochu naráz a zároveň si poradí s detaily. Díky tomu vám bude úprava vlasů trvat kratší dobu. Baterie zvládne 60 minut provozu a umožní vám zbavit se kabelu, který by vám mohl při stříhání překážet. Údržba je hračkaKvalitní titanové čepele můžete ze strojku snadno sejmout a omýt pod vodou. Díky tomu bude údržba strojku hračka. Dostanete k němu také olejíček na občasné promazání a pouzdro, aby se vám do něj neprášilo. Kvalitní motor poskytne stálou výdrž. Perfektní na detailyK zastřihovači dostanete také malý strojek na detaily. Tenhle malý přístroj bude neocenitelným pomocníkem při úpravě kontur vašich vousů nebo vlasů. Na úpravu kníru nebo licousů. Funguje na baterie.

1 619 Kč

Multifunkční zastřihovač ECG Magnetic GRS 3820

Multifunkční zastřihovač ECG Magnetic GRS 3820 Zajistěte si vždy dokonale upravený účes, vlasy i chloupky s multifunkčním zastřihovačem ECG GRS 3820 Magnetic. Vyberte si z 3 různých hlavic a 9 nástavců pro profesionální úpravu střihu nebo vousů a dosáhněte dokonalého vzhledu i bez nutnosti návštěvy kadeřníka s bezdrátovým zastřihovačem pro muže, který je navíc díky voděodolnému provedení snadno omyvatelný. Vždy dokonalý účes i vousy Dosáhněte dokonalého střihu přesně podle svých představ. Na výběr budete mít z 3 různých hlavic s možností nastavení délky střihu v rozmezí od 0,1 do 16 mm a šířkou střihu od 0,8 do 40,88 mm. Nože z kvalitní nerezové oceli s dvojitým ostřím vám poskytnou kvalitní péči o vlasy nebo vousy a díky výběru z 9 nástavců si každý uživatel může zvolit ideální délku střihu. Snadná údržba Velkou výhodou zastřihovače ECG GRS 3820 Magnetic je jeho snadná údržba a obsluha. Díky voděodolnému designu IPX5 je možné zastřihovač jednoduše umýt pod tekoucí vodou a jeho bezdrátové provedení vám zajistí větší svobodu při použití. Potěší také dlouhou výdrží až 60 minut na jedno nabití a snadným dobíjením pomocí USB kabelu s magnetickým konektorem. Cestovní pouzdro a spousta příslušenství Mějte zastřihovač vždy po ruce a to nejen doma, ale i na cestách. Odolné cestovní pouzdro pojme nejen zastřihovač, ale i širokou nabídku příslušenství v podobě 9 nástavců, tří náhradních hlavic, speciálního hřebenu pro úpravu vousů, nabíječky, oleje a čisticího kartáčku.

999 Kč

Zastřihovač vlasů Ducati by Imetec 11498 HC 719 STEERING

Dvě možnosti rychlosti S využitím zastřihovače Ducati by Imetec HC 719 Steering si můžete sami regulovat a tvořit účes podle vašich představ. K tomu vám dopomůžou kvalitní čepele z oceli. Profesionální nože dále disponují samoostřící vlastností, čímž zajišťují dlouhou životnost. K bezproblémovému sestřihu ideálně poslouží dvě rychlosti. První rychlost sportovní je vynikající pro rychlé sestřihy a husté vlasy. Rychlost druhá se spíše hodí na jemnější, například dětské vlasy a překvapí svým tichým režimem. Vyhoví vašim představám Pokud si na zastřihovači Ducati by Imetec HC 719 Steering zvolíte režim Turbo, přístroj okamžitě zvýší výkon a rychlost pro ještě větší efektivitu. Po dobití, které je možné přímo ze sítě, nebo s baterií, vydrží zastřihovač až 60 minut v provozu. Vy si tak bez problému stihnete vytvořit libovolný účes, aniž byste museli během stříhání přístroj nějak dobíjet. Údržba zastřihovače půjde také snadno díky praktické čisticí sadě, která je součástí balení. K sadě dále přísluší i dva užitečné nástavce. Požadovaného vzhledu docílíte výběrem jedné z 15 délek střihu od 1 mm do 25 mm, s přesností 1,5 mm.

899 Kč

Zastřihovač vlasů ETA Eliot 8342 90000

Zastřihovač vlasů ETA Eliot Už nemusíte zbytečně utrácet za kadeřníka a navštěvovat další salóny, se zastřihovačem vlasů a vousů ETA Eliot všechno zvládnete sami v pohodlí domova a bez dalších zbytečných výdajů. Zastřihovač může být navíc kdekoli s vámi, díky praktickému pouzdru se snadno přenáší a při cestách na dovolenou nebo služební cestu se vám hravě vejde do tašky nebo kufru. Několik možností Zastřihovací hlava se pyšní kvalitním provedením s titanovo-keramickým ostřím. Nabízí nastavitelnou délku střihu (0,8 / 1,5 / 2,2 / 2,8 mm), takže si výborně poradí jak s vousy, tak krátkými vlasy. Pro delší vlasy pak využijte několik různých nástavců (4 – 30 mm), určitě si však vyberete a dosáhnete tak sestřihu přesně podle vašich představ. Vhod vám určitě přijde také nástavec na prostřihávání. LED displej Strojek ETA Eliot v moderním a elegantním designu je doplněn o LED displej a ukazatel aktuálního stavu baterie. Pohodlnému používání zajistí také bezpečnostní funkce zámku ovládacího tlačítka, zámek totiž zabrání nechtěnému vypnutí přístroje během zastřihování. Snadná údržba K pravidelné údržbě slouží čisticí kartáček, se kterým se zbavíte všech zastřižených vousů nebo chloupků jak ze strojku, tak z nástavců. Provoz zajišťuje Li-lon baterie s výdrží až 40 minut na jedno nabití, a zastřihovač po vybití zase plně dobijete za 1,5 hodiny.

729 Kč

Zastřihovač vlasů Concept ZA7010

Moderní a výkonný zastřihovač Concept ZA-7010 vám pomůže dosáhnout dokonale upraveného účesu jako od kadeřníka v pohodlí domova.Concept ZA-7010 je opatřen vyjímatelnými nerezovými noži, které poskytují precizní výsledek, ale také se snadno čistí. Ergonomické držadlo přístroje pak zajistí bezpečný úchop a pohodlné používání.Zastřihovač nabízí 10 stupňů nastavení v rozsahu 0,5 – 36 mm. Pomocí tří hřebenových nástavců a zámku nastavení se Vám bez obtíží podaří perfektní a precizní střih.1. nástavec: 0,5/1/1,5/2/2,5 mm2. nástavec: 3 -18 mm3. nástavec: 21 – 36 mm Concept ZA-7010 vydrží v provozu až 45 min na jedno nabití. Součástí balení je nabíjecí stojánek, olej na promazávání, hřeben, štěteček a nabíjecí adaptér. vyjímatelné nerezové nože ergonomické držadlo 10 stupňů nastavení v rozsahu 0,5 – 36 mm 3 hřebenové nástavce (0,5/1/1,5/2/2,5 mm; 3 -18 mm; 21 – 36 mm) doba provozu 45 min nabíjecí stojánek, olej na promazávání, hřeben, štěteček, nabíjecí adaptér

379 Kč

Zastřihovač vlasů a vousů Grunndig MC 3340

Bezúdržbová sada z nerezové oceli Zastřihovač disponuje kvalitní, velmi ostrou a téměř bezúdržbovou střihací hlavou z ušlechtilé oceli pro přesné a pohodlné zastřihování vlasů a vousů. Ať už jsou vlasy nebo vousy dlouhé či krátké, vždy docílíte upraveného vzhledu. Malý teleskopický hřeben Komfortní teleskopický upevňovací systém pro zastřihování délky 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 a 21 mm. Velký teleskopický hřeben Komfortní teleskopický upevňovací systém pro zastřihování délky 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 a 41 mm. Technické parametry: Délka střihu: 1,5 – 41 mm Doba výdrže baterie: 45 min Počet stupňů: 20 Akumulátorová technika: Ni-MH Šířka: 40 mm Napájení: akumulátor · napájení ze sítě Omyvatelný: ANO

590 Kč

Zastřihovač vlasů a vousů Vigan Mammoth Z6V1

Zastřihovač Vigan Mammoth 6 v 1 Vynikající zastřihovač od výrobce Vigan se pyšní označením Z6V1, ze kterého je patrné, že se v něm skrývá multifunkční zařízení schopné šesti různých funkcí. Je tak připraven pro profesionální úpravu vlasů, vousů i doladění jednotlivých kontur, to vše v pohodlí domova. Výkonný přístroj Přístroj už na první pohled působí profesionálním dojmem, díky elegantnímu designu a pevné konstrukci. Není to však jen pozlátko na povrchu, neboť v útrobách strojku se ukrývá vysoce výkonný motorek, který slibuje plynulé a bezproblémové využití. Vysokou kvalitou se poté pyšní i baterie s neuvěřitelnou kapacitou 600 mAh, který slibuje celých 120 minut provozu. Navíc dovoluje přístroj používat i připojený na nabíječku, takže se vám nestane, že byste v půlce holení museli najednou přestat. Samotné nabíjení pak trvá neuvěřitelně krátkou dobu, pouhé dvě hodiny. Multifunkční využití Holicí strojek Vigan Z6V1 oplývá hned šesticí nástavců pro multifunkční používání. Díky těmto nástavcům tak stříhá a upravuje nejen vlasy, vousy vč. knírků, chloupky v nose a uších, obočí, ale i další části těla. Všechny zastřihovací a holicí nože jsou navíc vyrobeny z kvalitní tvrzené oceli, díky čemuž zajišťují dlouhou životnost. Navíc slibují i snadnou manipulaci při jejich nasazování či vyndávání. Nechybí ani další příslušenství v podobě šesti hřebenových nástavců, samostatného hřebínku, oleje pro čištění či velmi praktického stojánku pro všechny jednotlivé komponenty.

799 Kč

Zastřihovač vousů Braun BT 5242

Přizpůsobí se jakýmkoliv vousům Zastřihujte své vousy bez námahy. Díky inovativní technologii automatického senzoru AutoSense dokáže zastřihovač sledovat tvar vašich vousů až 13x za vteřinu. Výkon motoru se přizpůsobí tloušťce vašich vousů, tudíž poskytuje novou úroveň starostlivosti o vaše vousy. Zastřihování krátkých vousů a vlasů Pro udržování a zastřihování krátkých a středně dlouhých vousů (0,5–10 mm), a dokonce i vlasů, vám poslouží hřeben uzpůsobený pro tento typ péče. Zastřihování dlouhých vousů a vlasů Zastřihovač Braun se popere i s delšími vousy a vlasy. Zastřižení dlouhých vousů i vlasů hravě zvládnete s hřebenem pro délky od 10-22 mm. Tvarování vousů Vytvarujte své vousy pomocí hlavy zastřihovače. Linie a kontury vašich vousů budou vždy přesně ohraničené. Hladké oholení Hladkého oholení krku a tváří dosáhnete s holicím strojkem Gillette Fusion 5 ProGlide. Pro menší oblasti je vám k dispozici mini planžetový holicí strojek. Ostré břity s doživotní trvanlivostí S dlouhými a hustými vousy si dokážou poradit ostré břity, které vám pomohou docílit vytouženého výsledku bez zbytečného a nepříjemného tahání nebo vytrhování. Lithium-iontová baterie Za 1 hodinu nabíjení se můžete těšit z plného nabití, kdy vám strojek vydrží 100 minut v provozu. Pro jedno zastřižení stačí rychlé 5minutové dobití. Baterie navíc poskytuje delší životnost. Plně omyvatelný Zastřihovač vousů Braun je snadný na údržbu. Můžete jej bezpečně očistit pod tekoucí vodou. Snadné ovládání Ergonomicky tvarovaná rukojeť poskytuje zastřihování bez námahy a vaše smysly navíc potěší kvalitní německý design.

1 369 Kč

Zastřihovač vlasů Concept ZA7035

Zastřihovač vlasů Concept ZA7035 Komplexní péče Zastřihovač Concept ZA7035 usnadní a urychlí péči o váš zevnějšek. Je vhodný na úpravu vlasů i vousů. Vyniká elegantním a moderním designem a díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se s ním dobře pracuje. Je vybaven zabudovanou baterií, takže vám během práce nebude překážet žádný kabel. Na jedno nabití vydrží až 40 minut. Dopřejte si kvalitní péči v pohodlí vašeho domova. Navždy ostrý Zastřihovač je vybaven vysoce kvalitními nerezovými samoostřicími břity, které se za chodu průběžně brousí, takže zůstávají neustále ostré. Nic je nezastaví. Dosahují efektivního výsledku i na dlouhých a hustých vlasech a vousech. Posuvný nástavec Zastřihovač ZA7035 je vybaven posuvným hřebenovým nástavcem, který můžete mít neustále nasazený, takže ho nebudete nikdy hledat. Disponuje nastavitelnou délkou střihu, kterou lze jednoduše pomocí otáčecího kolečka regulovat v rozmezí od 1 do 10 mm. Bez použití hřebenového nástavce docílíte jemného strniště s délkou 0,5 mm. Snadná údržba Součástí balení je kartáček na čištění břitů. Pro důkladné vyčištění můžete hlavní jednotku s břity odejmout od těla spotřebiče a následně ji propláchnout pod tekoucí vodou.

268 Kč

Zastřihovač vlasů Ducati by Imetec 11649 HC 729 U-Turn

Zastřihovač vlasů Ducati by Imetec 11649 HC 729 U-Turn Kvalitní příslušenství Zastřihovač vlasů s praktickým příslušenstvím vám bude kdykoliv po ruce při tvorbě nové image. O perfektní výsledky se postará nerezová XL čepel o šířce 45 cm. Požadovaného vzhledu docílíte výběrem jedné z 35 možností regulace střihu od 0,5 do 21 mm. Snadno vyčistíte Údržba zastřihovače půjde také velmi snadno díky praktické čisticí sadě, která je součástí balení.

429 Kč