ok-top.cz

Naběračky do kuchyně jsou nezbytnou součástí každého domácího kuchaření. Nabízíme širokou škálu naběraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a dřevo. Naběračky jsou dostupné v různých velikostech a barvách, takže si můžete vybrat, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Naše naběračky mají ergonomický tvar, takže se snadno používají a udržují. Můžete je využít k nabírání pokrmů, jako je například špageti, polévka nebo jiné. Některé naběračky mají i odnímatelné rukojeti, které jsou vyrobeny z odolného silikonu a dřeva, takže se snadno čistí. Díky svému odolnému materiálu a designu naše naběračky vydrží dlouho a budou vaším spolehlivým pomocníkem v kuchyni.

Nejnovější produkty

Naběračka Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Naběračka od Kitchisimo červená, silikon Užitečná naběračka z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Jednoduše si vše promícháte nebo naberete. Díky délkce 31 cm budete mít jistotu, že budete dostatečně daleko od páry z vařící vody nebo vroucí omáčky. Lze je použivat při teplotách jídla do 210 °C. Své uplatnění najde třeba při podlévání nebo při servírování rýže nebo polévky. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

105 Kč

Naběračka Toro 267018, nerez

Naběračka nerez Délka: 30 cm Z lesklé nerez ocel S otvorem pro zavěšení Vhodná do myčky na nádobí Rozměry: 30 x 8,6 x 7,5 cm Barva: stříbrná

99 Kč

Naběračka na špagety de Buyer 270109, nerez/bukové dřevo

DeBuyer 270109 Naběračka na špagety, nerez/bukové dřevo Nerez & Buk Naběračka na špagety od společnosti DeBuyer vás na první pohled zaujme svým moderním designem, který kombinuje nerez a bukové dřevo. Specifickou součástí tohoto kuchyňského nádobí je rukojeť chráněna včelím voskem. Praktický pomocník Naběračka je navržena tak, aby s ní bylo možné lehce manipulovat, když si budete připravovat váš oblíbený recept na špagety. Navíc obsahuje praktickou dírku uprostřed, pomocí níž budete schopni odměřit jednu porci těstovin. Není vhodné pro mytí v myčce.

499 Kč