ok-top.cz

V kategorii Nádobí do kuchyně najdete vše, co potřebujete pro Vaši kuchyni. Od klasických příborů až po šlehací metly a krájecí kolečka. Najdete tu všechny potřebné produkty pro vaření, pečení a servírování. Všechny produkty jsou kvalitní a odolné, aby vám vydržely dlouho. Můžete si vybrat z různých velikostí a barev, abyste si mohli vybrat produkty, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. U nás můžete vybírat z široké škály produktů, jako je například šlehací metla Banquet 281952002 Culinaria Red, 30cm nebo krájecí kolečko Banquet 28509066 Excellent, 20,5cm. Všechny produkty jsou kvalitní a odolné, aby vám vydržely dlouho. Také můžete vybírat z různých materiálů, jako je kov, plast nebo sklo. U nás najdete vše, co potřebujete pro vaši kuchyni.

Nejnovější produkty

Louskáček na ořechy Toro 260133, celokovový

Louskáček na ořechy Toro 260133, celokovový Praktický louskáček na ořechy od značky Toro si určitě najde své místo ve vaší domácnosti. Louskáček ve stříbrné barvě je vyrobený z kvalitního ocelového materiálu a navržený tak, abyste při loupání ořechů nemuseli vyvíjet příliš velkou sílu. Rukojeť je navržena tak, aby krásně padla do ruky. Díky jeho tvaru můžete snadno loupat všechny druhy ořechů, např. mandle, klasické vlašské a lískové ořechy. Ořechy jsou nejenže příjemným zpestřením v koláčcích či buchtách, ale jsou známé i pro svůj velmi dobrý účinek na lidské tělo a proto se doporučují konzumovat v různé formě. Rozměry 15,5×3,5 cm.

119 Kč

HAIER sada pro podávání a uchování vína s USB nabíječkou

Elektrická sada na víno Haier HAWUKIT06 Máte rádi dobré víno? Tahle sada na víno zajistí, že vám v otevřené lahvi vydrží dlouho v plné síle. Také vám usnadní otevírání a rozlévání vína a dokáže vašim hostům, že to s láskou k vínu myslíte opravdu vážně. S elegantním provedením a praktickým stojánkem bude dělat tahle sada ve vašem baru jen parádu a bude také skvělým dárkem pro každého vinaře. Snadné otevírání S elektronickým otvírákem nebylo odstraňovaní korkové zátky nikdy snadnější. Stačí stisknout tlačítko. Poradí si s přírodními i syntetickými zátkami. Navíc malá řezačka snadno a elegantně odstraní z hrdla ochrannou folii. Dlouhodobé uchovávání V sadě dostanete vakuovou pumpu, s jejíž pomocí odstraníte z načaté lahve přebytečný vzduch. Díky tomu víno uvnitř nezvětrává a udrží si čerstvost i v otevřené lahvi. Vakuová zátka potom zajistí, že se k vínu žádný vzduch nedostane. Pohodlné rozlévání Rozlévejte víno stylově s provzdušňovačem Tulip. S ním se k vínu dostane optimální množství kyslíku a skvěle ho během nalévání provzdušní. Stačí ho nasadit na hrdlo. Víno s ním nikde nekape a bezpečně se dostane do sklenice. Nabíjení přes USB Baterie uvnitř dokáže na jedno nabití otevřít až 30 lahví. A somatický otvírák můžete přitom snadno dobít pomocí USB kabelu. Ze sítě, z power banky nebo třeba z mobilu. Jak je ctěná libost. Svoji sadu na víno si tak můžete přibalit na dovolenou po sklípcích nebo s ní oslňovat hosty na zahradním grilování.

1 069 Kč

Porcovačka zmrzliny Kitchisimo, červená, ABS / dřevo

Porcovačka zmrzliny od Kitchisimo červená, plast Užitečná porcovačka zmrzliny z červeného matného plastu a držátkem z bukového dřeva přijde vhod, když si budete chtít připravit zmrzlinové poháry uprostřed parného léta. Vše si s ní připravíte k maximální dokonalosti. Lze ji použivat při teplotách jídla do 70 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky ABS materiálu je ideální třeba na manipulaci s nepřilnavými a smaltovanými povrchy, jelikož je nepoškrábe. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

85 Kč

Lopatka na dort Kitchisimo, červená, ABS / dřevo

Lopatka na dort od Kitchisimo červená, plast Užitečná lopatka na dort z červeného matného plastu a držátkem z bukového dřeva se sejde vždy, když budete chtít naservírovat dezerty, k třeba k odpolední kávě. Je ideální nejen při manipulaci s dorty, ale i při přenášení koláčů či jiných zákusků. Vše si tak připravíte k maximální dokonalosti. Lze ji použivat při teplotách jídla do 70 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky ABS materiálu je ideální třeba na manipulaci s nepřilnavými a smaltovanými povrchy, jelikož je nepoškrábe. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

105 Kč

Šlehací metla Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Šlehací metla od Kitchisimo červená, silikon Užitečná šlehací metla z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Své uplatnění najde třeba při vaření nebo pečení, když budete chtít vyšlehat dokonalý krém nebo promíchat vajíčka na omeletu. Lze je použivat při teplotách jídla do 210 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

92 Kč

Stěrka Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Stěrka od Kitchisimo červená, silikon Praktická stěrka na těsto z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Své uplatnění najde třeba při vaření nebo pečení, když budete chtít vyprázdnit šlehací mísu. Lze je použivat při teplotách jídla do 210 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

97 Kč

Naběračka Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Naběračka od Kitchisimo červená, silikon Užitečná naběračka z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Jednoduše si vše promícháte nebo naberete. Díky délkce 31 cm budete mít jistotu, že budete dostatečně daleko od páry z vařící vody nebo vroucí omáčky. Lze je použivat při teplotách jídla do 210 °C. Své uplatnění najde třeba při podlévání nebo při servírování rýže nebo polévky. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

105 Kč

Obracečka s drážkami, Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Obracečka s drážkami od Kitchisimo červená, silikon Užitečná obracečka s drážkami z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Díky délce 31 cm budete mít jistotu, že budete dostatečně daleko od prskajícího oleje nebo vroucí omáčky. Možno ich používať pri teplotách jedla do 210 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

109 Kč

Servírovací lžíce, Kitchisimo, červená, silikon

Servírovací lžíce Kitchisimo červená, silikon Praktická servírovací lžíce z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Jednoduše si vše promícháte nebo naberete. Použití při teplotách jídla do 210 °C jí zaručuje, že bude k užitku, kdykoliv se vám zamane. Tomu ještě dopomůže i užitečný otvor na pověšení. Díky silikonové části potažené nylonem je vhodná třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Je vhodná i do myčky.

92 Kč

Grilovací náčiní BBQ set, nerez/dub, délka 34cm, 3ks

Sada grilovacího náčiní Sada grilovacího načiní BBQ set od společnosti Edco obsahuje kuchařské kleště, vidličku a špachtli. Kombinace nerezové oceli a dubového dřeva dodává nástrojům na dlouhé životnosti a maximální kvalitě.

215 Kč

Mačkadlo na brambory Toro 267297, nerez

Mačkadlo na brambory nerez Lesklá nerez ocel 18/8 Rukojeť: matná S otvorem pro zavěšení Určené pro mačkání vařených brambor Vhodné do myčky na nádobí Barva: stříbrná

129 Kč

Kráječ vajec Toro, nerez

Kráječ vajec Toro, nerez Praktický kráječ vajec Toro v nerezovém provedení je důležitým pomocníkem v kuchyni při přípravě vajec. Nerezový rám disponuje osmi strunami pro snadné rozkrájení vajec. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný a nepřijímá pachy. Výhodou je snadná a bezpečná manipulace. Rozměry jsou 14,5 x 8,5 cm.

72 Kč

Porcovačka zmrzliny Kitchisimo, červená, ABS / dřevo

Porcovačka zmrzliny od Kitchisimo červená, plast Užitečná porcovačka zmrzliny z červeného matného plastu a držátkem z bukového dřeva přijde vhod, když si budete chtít připravit zmrzlinové poháry uprostřed parného léta. Vše si s ní připravíte k maximální dokonalosti. Lze ji použivat při teplotách jídla do 70 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky ABS materiálu je ideální třeba na manipulaci s nepřilnavými a smaltovanými povrchy, jelikož je nepoškrábe. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

86 Kč

Stěrka na pečení TORO , 3 ks

Stěrka na pečení Toro, 3 ks Praktická stěrka na těsto Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro milovníky pečení či přípravě těsta. Díky svému tvaru dokáže z mísy dostat všechno těsto. Sada nabízí tři velikosti stěrek, které můžete využít dle potřeby svého pečení a velikosti mísy. Na konci rukojetí je očko pro zavěšení na tyč, takže můžete mít stěrky neustále po ruce. Všechny stěrky jsou z pevného plastového materiálu v bílé barvě, která zapadne snadno do každé domácnosti. Díky svému provedení se dají stěrky velmi dobře čistit. Rozměry stěrek: 26,5×4,5 cm; 25,5×5 cm; 25×3 cm.

79 Kč

Omáčník Cegeco Salsera, 200ml

Omáčník Cegeco Salsera, 200ml Elegantní omáčník Salsera je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vhodný při podávání obědu, večeře či pořádání oslavy. Díky špičce omáčníku se přesně trefíte na vaše jídlo, aniž by přišla jen kapka omáčky nazmar. Snadnou manipulaci usnadňuje ucho na boku omáčníku. Je vyroben z kvalitního, pevného skla. Dobře se čistí a je hygienický. Objem 200 ml.

59 Kč

Stěrka Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Stěrka od Kitchisimo červená, silikon Praktická stěrka na těsto z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Své uplatnění najde třeba při vaření nebo pečení, když budete chtít vyprázdnit šlehací mísu. Lze je použivat při teplotách jídla do 210 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

99 Kč

Obracečka s drážkami, Kitchisimo, červená, silikon / dřevo

Obracečka s drážkami od Kitchisimo červená, silikon Užitečná obracečka s drážkami z červeného matného silikonu a bukového dřeva vám pomůže při přípravě vašich oblíbených jídel. Díky délce 31 cm budete mít jistotu, že budete dostatečně daleko od prskajícího oleje nebo vroucí omáčky. Možno ich používať pri teplotách jedla do 210 °C. Praktický otvor na pověšení zase zajistí, že bude vždy po ruce. Díky silikonové části potažené nylonem je ideální třeba na nepřilnavé a smaltované povrchy. Bez potíží ji můžete umýt v myčce.

112 Kč

Zapékací mísa s víkem Ocuisine 466AC00/1043, hranatá, 6,5l

Zapékací mísa s víkem Ocuisine 466AC00/1043 Kvalitní nádobí ocení nejen profesionálové, ale i ostatní co se vařením úplně neživí. Zapékací mísy však najdeme téměř v každé domácnosti, výborně se hodí pro různé druhy rizota, zapečené brambory a těstoviny nebo pro pečení kuřete či kachny. Tato mísa značky Ocuisine se pyšní vysokou odolností a ve vaší kuchyni vám jistě poslouží po velmi dlouhou dobu. Široké možnosti použití Zapékací mísa je vyrobena z tvrzeného borosilikátového skla, které je zárukou kvality, ale také odolnosti. Mísu můžete používat v troubě až do teploty 300 °C a zvládne si poradit i s teplotami do -40 °C. Kapacita mísy je 6,5 litru a hravě v ní tak připravíte zapečené brambory pro celou rodinu, stejně jako kuře s křupavou kůrčičkou k nedělnímu obědu nebo lahodnou kachnu pro slavnostní večeři. Nádoba vám určitě může skvěle posloužit i pro chutné buchty, domácí chleba nebo k naložení masa pro zahradní párty.

449 Kč

Silikonový zdobící sáček Toro, 6 trysek

Zdobička na cukroví Toro Praktická silikonová zdobička dortů Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro milovníky pečení. Krom zdobení dortů je vhodná i pro přípravu sušenek a různého cukroví. Samotná zdobička je vyrobena ze silikonového materiálu, zatímco šest nástavců je z nerezu. Nástavec můžete měnit dle vaší potřeby a toho, co zrovna budete dělat za sladkost. Zdobička je díky svému materiálu vhodná do myčky na nádobí, velice snadno se čistí a oproti látkovým materiálům má větší odolnost a životnost. Rozměry 39×21,5 cm.

254 Kč

Hmoždíř na bylinky Toro

Hmoždíř na bylinky Toro Kvalitní hmoždíř Toro se stane důležitým pomocníkem ve vaší kuchyni na drcení koření či bylinek, ale i na výrobu pesta. Má klasický černý design, takže se hodí do každé kuchyně. Je vyroben z kvalitního žulového materiálu, který vyniká svou pevností a je snadno omyvatelný. Rozměry 11 x 8,5 cm.

360 Kč

Zapékací mísa s víkem Ocuisine 465AC00/1043, hranatá, 4,5l

Zapékací mísa s víkem Ocuisine 465AC00/1043 Kvalitní nádobí ocení nejen profesionálové, ale i ostatní co se vařením úplně neživí. Zapékací mísy však najdeme téměř v každé domácnosti, výborně se hodí pro různé druhy rizota, zapečené brambory a těstoviny nebo pro pečení kuřete či kachny. Tato mísa značky Ocuisine se pyšní vysokou odolností a ve vaší kuchyni vám jistě poslouží po velmi dlouhou dobu. Široké možnosti použití Zapékací mísa je vyrobena z tvrzeného borosilikátového skla, které je zárukou kvality, ale také odolnosti. Mísu můžete používat v troubě až do teploty 300 °C a zvládne si poradit i s teplotami do -40 °C. Kapacita mísy je 4,5 litru a hravě v ní tak připravíte zapečené brambory pro celou rodinu, stejně jako kuře s křupavou kůrčičkou k nedělnímu obědu nebo lahodnou kachnu pro slavnostní večeři. Nádoba vám určitě může skvěle posloužit i pro chutné buchty, domácí chleba nebo k naložení masa pro zahradní párty.

359 Kč

Hmoždíř Toro, 250ml

Hmoždíř Toro, 250 ml Praktický hmoždíř Toro se stane důležitým pomocníkem ve vaší kuchyni na drcení koření či bylinek. Má klasický bílý design, takže se hodí do každé kuchyně. Je vyroben z kvalitního keramického materiálu, který je snadno omyvatelný. Objem 250 ml.

147 Kč

Kráječ vajec Toro Combi

Kráječ vajec Toro Combi Praktický kráječ vajec Toro v provedení bílého plastu a chromových strun je důležitým pomocníkem v kuchyni při přípravě vajec. Plastový rám je kombinovaný a umožňuje krájet vajíčka jak na kolečka, tak na měsíčky. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný a nepřijímá pachy. Výhodou je snadná a bezpečná manipulace. Rozměry jsou 20,5 x 9 cm.

169 Kč

Zdobička na dortu TORO – injekce, 8 nástavců

Zdobička na dortu Toro – injekce, 8 nástavců Praktická plastová zdobička dortů Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro milovníky pečení. Krom zdobení dortů je vhodná i pro přípravu sušenek. Celá zdobička včetně nástavců je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, zatímco samotná zdobička má tvar injekce, a díky tomu se s ní lépe manipuluje. Nástavce si můžete měnit dle vaší potřeby a dle toho, co zrovna budete chtít péct či zdobit. Celá zdobička včetně nástavců je v klasické bílé barvě, která zapadne snadno do každé domácnosti. Díky svému provedení se dá celá sada velmi dobře čistit. Objem dávkovače 150 ml. Velikost nástavce 2,2 cm.

129 Kč

Mačkadlo na brambory Provence 260819

Mačkadlo na brambory Provence 260819 Praktické mačkadlo na brambory od značky Provence si určitě najde své místo ve vaší domácnosti. Mačkadlo ve stříbrné barvě je vyrobené z kvalitní nerezové oceli, která je oblíbeným materiálem na kuchyňské doplňky. Matné madlo se dobře drží v ruce a na konci je zakončené očkem, pomocí které si můžete mačkadlo pověsit na závěsnou tyč a mít ho tak neustále po ruce. Díky svému materiálu je vhodný i do myčky na nádobí. Rozměry 23×7,9 cm.

139 Kč

Vál TORO silikon, 60 x 40 cm

Vál Toro silikon, 60 x 40 cm Praktický vál Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro milovníky pečení při přípravě těsta. Vál krásně přilne k pracovní desce, takže umožňuje snadné válení těsta, současně chrání kuchyňskou linku před nečistotami. Zároveň se na vál nelepí, takže těsto lehce z válu dostanete do pečící formy. Vál je ze silikonového materiálu, který je snadno omyvatelný a skladný, takže jej můžete jednoduše schovat do zásuvky. Kuchyňský vál má transparentní barvu, snadno tak zapadne do každé kuchyně. Rozměry: 60×40 cm.

389 Kč

Otvírák na konzervy Toro, nerez

Otvírák na konzervy Toro, nerez Praktický otvírák na konzervy a lahve Toro v nerezovém provedení. Disponuje klasickým křidélkovým patentem na snadné otevření konzerv. Na konci držadel jsou otvory pro možnost pověšení. Je vhodný do myčky na nádobí. Výhodou je snadná a bezpečná manipulace. Rozměry jsou 21 x 4,5 x 5 cm.

129 Kč

Otvírák na lahve Banquet Culinaria Deluxe

Otvírák na lahve Banquet Culinaria Deluxe Jste milovníci vína a zároveň si potrpíte i na kvalitní pomůcky? Pak pro vás bude vhodnou volbou otvírák na lahve, jehož konstrukce je velmi robustní a poskytne vám tak dlouhou životnost. Je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem a plastovým krytem na hrdlo. Otevírací mechanismus funguje tak, že po zavrtání vývrtky do špuntu, stlačíte současně obě páková křídla a špunt se jednoduše vytáhne z lahve.

137 Kč

Otvírák na lahve BanquetCulinaria Standard

Otvírák na lahve Banquet Culinaria Standard Jste milovníci vína a zároveň si potrpíte i na kvalitní pomůcky? Pak pro vás bude vhodnou volbou otvírák na lahve, jehož kvalitní provedení zajistí dlouhou životnost. Je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem a plastovým krytem na hrdlo. Otevírací mechanismus funguje tak, že po zavrtání vývrtky do špuntu, stlačíte současně obě páková křídla a špunt se jednoduše vytáhne z lahve.

114 Kč

Krájecí kolečko Banquet Akcent, nerez, 20,5cm

Krájecí kolečko Banquet Akcent Rádi pečete, ať už pizzu nebo něco sladkého a chybí vám pomůcka, která by jednoduše odkrojila daný kousek? Pak neváhejte a pořiďte si kolečko na krájení. Oproti klasickému noži si ušetříte práci, jednoduše a rychle odkrojíte přesně to, co budete potřebovat. Kolečko je vyrobeno z kvalitní nerezi, proto se můžete spolehnout, že vám poslouží po velmi dlouho dobu.

63,20 Kč

Loupač na česnek Toro 263368, silikonový

Loupač na česnek Toro 263368, silikonový Praktický loupač na česnek od značky Toro si určitě najde své místo ve vaší domácnosti. Loupač je navržený tak, aby snadno a rychle zbavil česneku slupky. Stačí stroužek česneku vložit do loupače a lehkým poválením se zbavíte slupky. Manipulace je s ním tak jednoduchá a zvládnou ji i malé děti. Loupač je vyrobený z kvalitního silikonového materiálu v různém barevném dekoru. Díky svému provedení je vhodný i do myčky na nádobí. Rozměry 13×4 cm.

65 Kč

Zdobička na dortu TORO , 4 nástavce

Zdobička na dortu Toro, 4 nástavce Praktická látková zdobička dortů Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro milovníky pečení. Krom zdobení dortů je vhodná i pro přípravu sušenek. Samotná zdobička je vyrobena z látkového materiálu, zatímco čtyři nástavce jsou z plastu. Snadno tak nástavec můžete měnit dle vaší potřeby. Celá zdobička včetně nástavců je v klasické bílé barvě, která zapadne snadno do každé domácnosti. Díky svému provedení se dá zdobička velmi dobře čistit. Objem dávkovače 1200 ml. Velikost nástavce 2,5 cm.

89 Kč

Otvírák na konzervy Toro, chrom

Otvírák na konzervy Toro, chrom Praktický otvírák na lahve a konzervy Toro v provedení chromu. Disponuje špičkou na otevření konzerv s otáčecím křidélkem a díky otvoru na konci držáku dokáže otevřít i lahve s korunkovým uzávěrem. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný a nepřijímá pachy. Výhodou je snadná manipulace. Rozměry jsou 16 x 4 cm.

59 Kč

Otvírák na konzervy Banquet Excellent

Otvírák na konzervy Banquet Excellent Otvíráte často konzervy, ale doposud jste nenašli žádný spolehlivý a opravdu kvalitní otvírák? Pak neváhejte a pořiďte si otvírák značky Banquet. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a disponuje klasickým křidélkovým patentem. Na koncích držadel jsou očka, díky kterým můžete otvírák snadno někam zavěsit. Praktická je i jeho velikost 20,5 cm se kterou vám nezabera ani moc místa.

135 Kč

Struhadlo Banquet Culinaria, čtyřstranné, 21cm

Struhadlo Banquet Culinaria Snad v žádné domácnosti a kuchyni, a to ani té neprofesionální, nesmí chybět struhadlo. Je to praktická a hlavně rychlá pomůcka pro strouhání potravin. Struhadlo značky Banquet je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezi a díky čtyřstrannému provedení s různými typy ostří, můžete potraviny nastrouhat přesně na takovou velikost, kterou potřebujete. Jeho klasický tvar do A zajistí maximální stabilitu a madlo pohodlnou práci.

119 Kč

Korunkový otvírák na nápoje Banquet 28505020 Tinto, 15cm

Korunkový otvírák Banquet 28505020 Tinto Otvírák na nápoje dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým velice rychle a jednoduše otevřete lahve. Praktický pomocník Otvírák BANQUET TINTO je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem, a vy se tak můžete těšit z jeho velké odolnosti. Díky rukojeti, která je vyrobena z plastu s protiskluzovou úpravou se vám bude s otvírákem velmi dobře pracovat. Délka otvíráku je 15 cm a nedoporučuje se jej mýt v myčce.

61 Kč

Louskáček na ořechy Tygr Lodos 15129

Louskáček na ořechy Tygr Lodos Praktický louskáček na ořechy Tygr od značky Lodos si určitě najde své místo ve vaší domácnosti. Louskáček je vyrobený z kvalitního kovového materiálu a navržený tak, abyste při loupání ořechů nemuseli vyvíjet příliš velkou sílu. Díky jeho tvaru můžete snadno loupat všechny druhy ořechů, např. mandle, klasické vlašské a lískové ořechy. Ořechy jsou nejenže příjemným zpestřením v koláčcích či buchtách, ale jsou známé i pro svůj velmi dobrý účinek na lidské tělo a proto se doporučují konzumovat v různé formě.

241 Kč

Šlehací metla TORO , střední

Šlehací metla Toro, střední Praktická šlehací metla Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě šlehaných pokrmů. Na konci rukojeti je očko pro zavěšení na tyč, takže můžete mít metličku neustále po ruce. Nerezový materiál neabsorbuje aroma, chutě ani barvy pokrmů, proto se skvěle hodí na výrobu kuchyňských pomůcek, zároveň se velmi dobře čistí. Stříbrná barva dodává metličce stylový design. Rozměry: 25×6 cm.

79 Kč

Šlehací metla TORO , velká

Šlehací metla Toro, velká Praktická šlehací metla Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě šlehaných pokrmů. Na konci rukojeti je očko pro zavěšení na tyč, takže můžete mít metličku neustále po ruce. Nerezový materiál neabsorbuje aroma, chutě ani barvy pokrmů, proto se skvěle hodí na výrobu kuchyňských pomůcek, zároveň se velmi dobře čistí. Stříbrná barva dodává metličce stylový design. Rozměry: 30×8 cm.

79 Kč

Šlehací metla TORO , malá

Šlehací metla Toro, malá Praktická šlehací metla Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě šlehaných pokrmů. Na konci rukojeti je očko pro zavěšení na tyč, takže můžete mít metličku neustále po ruce. Nerezový materiál neabsorbuje aroma, chutě ani barvy pokrmů, proto se skvěle hodí na výrobu kuchyňských pomůcek, zároveň se velmi dobře čistí. Stříbrná barva dodává metličce stylový design. Rozměry: 20×4 cm.

79 Kč

Kráječ vajec Toro, MIX barev

Kráječ vajec Toro, MIX barev Praktický kráječ vajec Toro v provedení barevného plastu a chromu je důležitým pomocníkem v kuchyni při přípravě vajec. Chromový rám disponuje osmi strunami pro snadné rozkrájení vajec. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný a nepřijímá pachy. Výhodou je snadná a bezpečná manipulace. Rozměry jsou 9 x 7,5 cm. K dispozici je v těchto barvách – oranžová, žlutá, zelená, modrá.

59 Kč

Struhadlo Toro, čtyřhranné

Struhadlo Toro, čtyřhranné Praktické struhadlo Toro v nerezovém provedení v čtyřhranném tvaru a s pevným držadlem je důležitým pomocníkem při zpracování zeleniny. Lze na něm strouhat na jemno, na hrubo a na plátky. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný. Výhodou je snadná manipulace. Rozměry jsou 20 x 9 cm.

89 Kč

Mini struhadlo Toro, nerez

Mini struhadlo Toro, nerez Praktické mini struhadlo Toro v nerezovém provedení v čtyřhranném tvaru a s pevným držadlem je důležitým pomocníkem při zpracování drobných ingrediencí. Lze na něm strouhat na jemno, na hrubo a na plátky. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný. Výhodou je snadná manipulace. Rozměry jsou 7,8 x 3,8 x 2,8 cm.

79 Kč

Struhadlo Provence, jehlan

Struhadlo Provence, jehlan Praktické struhadlo Provence v nerezovém provedení v jehlanovém tvaru se čtyřmi stěnami, s pevným plastovým držadlem a podložkami z černého protiskluzového plastu, je důležitým pomocníkem při zpracování zeleniny. Lze na něm strouhat na jemno, na hrubo a na plátky. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný a vhodný do myčky na nádobí. Výhodou je snadná manipulace. Rozměry jsou 22,5 x 9,7 cm.

149 Kč