ok-top.cz

Náhradní díl pro ultrazvukový inhalátor Laica ANE023

Náhradní díl pro ultrazvukový inhalátor Laica ANE023 - zdravotní pomůcka, která Vám pomůže ulevit od různých respiračních obtíží. Vyměňte starý díl za nový a užijte si opět plnou funkčnost inhalátoru.
EAN: 8033224601861
Náhradní díl pro ultrazvukový inhalátor
Do obchodu »
Značka: Laica
159
Detailní popis

Náhradní díl pro ultrazvukový inhalátor V případě, že ztratíte, poškodíte nebo prostě jen naznáte, že by se vám hodil nový díl pro váš ultrazvukový inhalátor Laica, tak tento náhradní díl je kompatibilní s modelem LAICA MD6026. Zároveň však není určen pro model MD6026P.

Další produkty z kategorie Zdravotní pomůcky
Bezkontaktní teploměr ProfiCare FT

Rychlý pomocník Bezkontaktní teploměr vám poskytne první pomoc, když si nebudete jistí, zda vy či vaše ratolesti máte teplotu. Díky bezkontaktnímu provedení se nemusíte bát, že by dítě kladlo odpor. Teploměr však můžete využít nejen na měření tělesné teploty, ale také teploty předmětů nebo objektů. Můžete si tak změřit teplotu příkrmů, vody na koupání apod. Praktické funkce Zvuková signalizace a změna barvy displeje vás upozorní na výšku teploty. Zelená barva – normální teplota do 37,5 °C, oranžová barva – zvýšená teplota- 37,6 °C – 37,9 °C a červená barva – vysoká teplota – 38 °C- 42,5 °C. Výhodou je, že si pamatuje až posledních 32 měření a sám upozorňuje na výměnu baterií. Po 10 sekundách nečinnosti se přístroj automaticky vypne.

589 Kč
Digitální teploměr Beurer

Šikovný teploměr Digitální teploměr Beurer FT13 zajišťuje snadné a rychlé měření teploty. Teplotu se dozvíte do 30 sekund. Funkce ohlášení vás vždy upozorní zvukovým signálem při naměření teploty nad 37,8 °C. Tu lze sledovat na přehledném displeji. Konec teploměru je voděodolný a lze jej bezproblémově dezinfikovat. Automatické vypnutí šetří baterii.

165 Kč
Pulzní oxymetr Beurer PO

Pulzní oxymetr Beurer PO 80 Pulzní oxymetr Beurer PO 80 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Pulzní oxymetr Beurer PO 80 využívá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky. Ty dopadají na prst, který je vložen do přístroje, a zaznamenávají zjištěné hodnoty. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje na možnost výskytu choroby. Použití doma i na cestách Tento přístroj je vhodný převážně pro rizikové pacienty, sportovce a osoby, které se pohybují ve velkých výškách. Tento přístroj můžete používat doma, na cestách, ale i v nemocnicích či zdravotnických zařízení. Jednoduché a bezbolestné měření Měření je zcela jednoduché a bezbolestné. Přístroj poskytuje nepřetržitý záznam 24 hodin a funkci alarmu s nastavitelnými mezními hodnotami. Vše uvidíte na přehledném XL barevném displeji s nastavitelným jasem. Nechybí zde ani indikátor stavu baterie či funkce automatického vypnutí. Součástí je USB kabel a USB nabíječka, pomocí kterých přístroj nabijete či propojíte s počítačem. Vhodné pro osoby s Srdeční selhání Chronická obstrukční plicní nemoc Bronchiální astma Spánková apnoe Nastavitelný jas displeje Barevný XL displej se 4 dostupnými zobrazeními. Tepová frekvence Výpočet tepové/srdeční frekvence. Saturace krve kyslíkem – SpO2 Výpočet arteriální saturace kyslíkem. Dobíjecí Lithium-iontová baterie S LED indikátory. Funkce alarm

2 439 Kč
Ultrazvukový inhalátor Norditalia

Ultrazvukový inhalátor Norditalia MO-03 Sháníte zbraň pro boj s respiračními onemocněními? Pokud vám od ucpaných dutin nebo alergií ulevuje inhalace, nemusíte být odkázaní na lavor s horkou vodou a ručník přes hlavu. Inhalátor je mnohem účinnější. Dostane léčivo do vašich dýchacích cest rychleji a v mnohem větší koncentraci a přinese vám znatelnou úlevu. MO-03 je kompaktní a vhodný na cesty a speciálně uzpůsobený pro malé děti. Dospělé zase překvapí opravdu silným výkonem. Inhalátor pro každého Mají vaše děti věčně ucpaný nos a rádi byste ulevili i jim? Drop má pro ně menší masku a tři stupně výkonu s maximem až 1 ml/min, takže je vhodný pro mělký dech těch úplně nejmenších i silné plíce sportovce. Díky malé velikosti a úchytce můžete inhalátor používat, zatímco vám dítě odpočívá v náručí nebo spí v postýlce. Léčí, jak potřebujete Inhalátor bude fungovat skvěle se všemi řídkými léčivy i minerálními vodami jako například vincentkou. Testovali ho ale i s protiastmatickými léčivy na bázi beclomethasonu a budesonidu. Zaléčíte s ním i dolní cesty dýchací, protože rozloží léčivo na opravdu malé částečky. Rozprašovací komora o objemu 8 ml navíc udrží léčivo vždy stabilní. Evropská kvalita Inhalátor vyrobili v Itálii podle evropských standardů pro zdravotnické pomůcky. Má nadstandardně dlouhou hadici a praktické ovládání pomocí LCD displeje, které vám poskytne celou řadu nastavení a upozornění. Všechny elektronické funkce kontroluje mikroprocesor a samozřejmostí je indikace stavu baterie a hladiny vody. Jedna inhalace trvá 15 min, takže u inhalátoru udržíte i neposedné dítě. Nebo ho použijte, až bude spát. Nevydává žádný zvuk, takže ho neprobudí.

2 389 Kč
Další produkty od výrobce Laica
Tlakoměr Laica BM1007

Tlakoměr Laica BM1007 Praktický tlakoměr S tímto přístrojem můžete pravidelně sledovat svůj krevní tlak. Použití je lehké a rychlé. Přistroj měří systolický a diastolický krevní tlak a tepovou frekvencí. Pokud se u vás vyskytne nepravidelnost srdcového tepu (arytmie), přístroj na to upozorní. Výsledky jsou zobrazované na displeji. Kromě naměřených hodnot se zobrazí i datum a čas a váš krevní tlak bude kategorizovaný podle tabulek Světové zdravotnické organizace (WHO). Přistroj disponuje pamětí na posledních 30 naměřených hodnot pro 4 uživatele.

489 Kč
Set příslušenství pro ultrazvukový inhalátor

Set příslušenství pro ultrazvukový inhalátor Pořiďte si náhradní sadu pro váš ultrazvukový inhalátor Laica a už nikdy nemusíte mít strach, že když se vám díl rozbije nebudete mít náhradní, zrovna když to budete nejvíce potřebovat. Sada obsahuje jednu masku pro dítě, jednu pro dospělého a náustek pro přenosný ultrazvukovému inhalátoru NE1005.

199 Kč
Filtrační sportovní láhev Laica BR70A01

Filtrační láhev Laica MyLaica Díky filtrační láhvi Mylaica máte vodu se skvělou chutí k dispozici během okamžiku. Stačí naplnit lahev, zašroubovat a můžete se kdykoliv napít lahodné a čisté vody. Karbonový filtr Fast Disk vás totiž účinně zbaví chlorinu a zachová pouze čistou chuť včetně prospěšných minerálů. Snadná příprava Přichystat si filtrovanou vodu nikdy nebylo jednodušší. Stačí naplnit láhev a vychutnat. Filtr umístěný ve víčku už se postará o to, aby voda, která se vám dostane do úst, obsahovala méně chlorinu a tak i lépe chutnala. Znovu použitelná Díky své znuvupoužitelnosti je láhev ekologicky šetrným řešením pro každodenní hydrataci. Jeden filtr vám vystačí na 120 litrů filtrované vody, což by mělo vystačit zhruba na měsíc. Můžete tak ušetřit až tisícovku plastových lahví za rok v porovnání s obvyklým nákupem pet lahví s vodou. Bezpečné materiály Láhev je vyrobena z nerezové oceli, která je vhodná k uschování potravin a nápojů, je hygienicka a odolná rezivění. Navíc jí nevadí ani běžné zacházení a časté přenášení, například v tašce nebo batohu, kde o nějaký ten náraz není nouze. Hermetický uzávěr pak bezpečně zamezí nechtěnému vylití.

519 Kč
Tlakoměr Laica BM2604

Tlakoměr Laica BM2604 Praktický tlakoměr S tímto přístrojem můžete pravidelně sledovat svůj krevní tlak. Použití je lehké a rychlé. Přistroj měří systolický a diastolický krevní tlak a tepovou frekvencí. Pokud se u vás vyskytne nepravidelnost srdcového tepu (arytmie), přístroj na to upozorní. Výsledky jsou zobrazované na displeji. Kromě naměřených hodnot se zobrazí i datum a čas a váš krevní tlak bude kategorizovaný podle tabulek Světové zdravotnické organizace (WHO). Přistroj disponuje pamětí na posledních 30 naměřených hodnot pro 4 uživatele.

709 Kč