Další produkty z kategorie Notebooky
Turtle Beach Atom Controller

Herní ovladač pro Android Turtle Beach Atom Controller Stylový herní ovladač od Turtle Beach se stane příjemnou součástí v každém zápolení proti vašim virtuálním protivníkům. Malá velikost pak zaručí, že jej budete mít vždy po ruce. Kdykoliv jej tak připojíte k vašim zařízením s Andoridem a pustíte se tak do nekonečných herních dobrodružství. Vejde se všude Jednoduchý a kompaktní ovladač Turtle Beach Atom se skládá ze dvou částí, které jsou k sobě pevně spojeny magnetem. Díky tomu je zařízení dostatečně malé a skladné, takže jej můžete mít kdykoliv po ruce. Vleze se tak pohodlně do kapsy nebo třeba tašky. Můžete tak hrát vaše oblíbené hry kdekoliv přímo z cloudu třeba skrze Xbox Game Pass, GeForce Now, Stadia nebo Steam Link. Bezdrátové připojení Pohodlně jej spojíte se svým zařízením s Androidem. Díky nastavitelným svorkám máte jistotu, že se hravě vejde na každé zařízení. Obě části jsou mezi s sebou spojeny bezdrátově s 2,4 GHz, s vašimi telefony se pak zase propojí s pomocí Bluetooth. Jeho výdrž je 20 hodin. Když energie dojde, za 2,5 hodiny jej znovu dobijete.

2 759 Kč
Powerline Devolo Magic 1 LAN

Doplňkový adaptér Powerline Devolo Magic 1 LAN 1-1-1 Pořiďte si doplňkový adaptér Powerline Magic 1 LAN 1-1-1 od společnosti Devolo a zbavte se internetových kabelů jednou provždy. Vytvoří spolehlivou domácí síť vedenou standardním elektrickým rozvodem bez nutnosti kabelové instalace a rozšíří tak dosah internetové sítě ve vaší domácnosti či kanceláři. Jednoduchá instalace Instalace je opravdu jednoduchá. Adaptér stačí zapojit do zásuvky v místě, kde se aktuálně nachází zařízení, které chcete připojit do sítě a inteligentní technologie Plug and Play. Díky integrované zásuvce s dětskou pojistkou o žádnou elektrickou zásuvku nepřijdete. Dopřeje maximální plynulost Powerline zachovává maximální rychlost až 1200 Mb/s a eliminuje veškeré zpomalení nebo výpadky sítě. Dopřeje vám tedy maximální plynulost při streamování, hraní online her či při kancelářské práci. Při navázaném spojení dokáže přenášet data až do vzdálenosti 400 metrů.

1 589 Kč
Monitor Philips 243V7QJABF

Monitor Philips 243V7QJABF, 23,8“, LED, Full HD, černá Monitor Philips 243V7QJABF je obstarán IPS LCD displejem o rozlišení Full HD (1920 x 1080). Technologie SmartContrast se postará o celkové vylepšení obrazu. Barvy jsou živé a obraz je skvěle vykreslen, což se dokonale hodí při práci, sledování filmů nebo hraní her. Je obohacen o technologii, která zamezí bolesti očí i po dlouhých hodinách práce. Čistota zobrazení Technologie dokáže automaticky analyzovat obsah obrazu a nastavit barvu a jejich intenzitu podsvícení, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. Zvýšení kontrastu jistě oceníte při prohlížení fotografií a videí, na kterých se vyskytují tmavé špatně viditelná místa. Při nastavení Economy se nastaví kontrast a podsvícení bude pouze dolaďovat celkový dojem. Odměna pro oči LED obrazovky občas blikají, což má mnohdy za následek bolest očí při dlouhodobější prací s počítačem. Flicker-free technologie eliminuje blikání displeje a jas, tak aby byl nápor na oči co možná nejmenší. Sledování monitoru se stane daleko komfortnější. Low Blue Light Technologie Low Blue Light úspěšně bojuje proti škodlivému modrému světlu, které má na lidský organismus nežádoucí účinky. Na první pohled vás zaujme čistý design monitoru doplněný o tenké rámečky, které opticky rozšiřují velikost samotné obrazovky. Chytrý pomocník SmartImage analyzuje a zpracovává aktuální zobrazení na monitoru a přizpůsobuje tomu všechny dostupné technologie jako je nastavení kontrastu, sytosti barev a ostrosti. V případě, že čtete dokument, bude automaticky spuštěn režim EasyRead, který je speciálně přizpůsoben pro tyto situace.

3 829 Kč
Thrustmaster Joystick T Flight Stick X

Herní joystick Thrustmaster T Flight Stick X pro PC, PS3 (2960694) Máte rádi letecké simulátory? Chcete povýšit své schopnosti herního pilota na docela nový level? Tento joystick je přesný a stabilní a jistě vás nezklame v žádné virtuální přestřelce nebo na dobrodružné výpravě vprostřed vesmíru. Přizpůsobivé ovládání Herní joystick T Flight Stick X vás překvapí dvanácti plně přizpůsobitelnými tlačítky a čtyřmi nastavitelnými osami. Má univerzální spoušť, u které si můžete vybrat, zda využijete její brzdící verzi vhodnou zejména pro civilní lety nebo spoušť pro rychlou střelbu, kterou využijete při létání ve vesmíru nebo s vojenským letadlem. Preciznost a prožitek Aby se přidávání plynu chovalo realisticky, zajistí těžší vyvážená základna tohoto joysticku. Ergonomická páka také padne skvěle do ruky, což zlepší váš prožitek z letu. Joystick má nastavitelný odpor a integrovaný systém zamykání, takže se vám bude s každým strojem létat snadno a přirozeně. Kompatibilita a jednoduchost Joystick funguje na systému plug and play, takže nevyžaduje žádnou složitou integraci a můžete ho bez obav zapojit i do již spuštěné hry. Je kompatibilní s PC a PS3.

999 Kč