ok-top.cz

Vybírat nože v naší sekci Příbory je jednoduché a snadné. Nabízíme širokou škálu nožů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly pohodlné a bezpečné používání. Naše nože jsou navrženy tak, aby vám poskytly dlouhotrvající funkčnost a kvalitu, kterou očekáváte. Naše nože jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je odolná proti korozi a odolná vůči poškrábání. Naše nože jsou navrženy tak, aby vám poskytly bezpečné a pohodlné používání. Nabízíme nože s různými tvarovými variantami, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Naše nože jsou také vybaveny ergonomickými rukojeťmi, které zajišťují pohodlné a bezpečné používání. Můžete si vybrat nože s různými tvarovými variantami, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Naše nože jsou také vybaveny kvalitními čepelmi, které zajišťují dlouhotrvající funkčnost a kvalitu. Vyberte si nože, které vám poskytnou pohodlné a bezpečné používání.

Nejnovější produkty

Sada steakových příborů Toro 260894, 12ks

Sada steakových příborů Toro 260894 Milujete letní grilování a zahradní párty na kterých nesmí chybět šťavnaté steaky z různých druhů mas, jediné co však postrádáte, jsou kvalitní příbory, které si hravě poradí právě se steaky? Tak už nezoufejte, ale pořiďte si sadu steakových příborů značky Toro, s nimi totiž půjde krájení čerstvě připraveného masa velmi snadno. Příbory vyrobeny pro steaky Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, takže jejich dlouhá životnost je zaručena. Sadu tvoří šest vidliček a šest nožů, kdy nože jsou opatřeny zoubkováním právě pro snadnější krájení ugrilovaného masa. Kombinace nerezu a dřeva je sice jednoduchá, ale přesto elegantní a krásně tak zapadne jak do moderních kuchyní, tak i do těch tradičních.

341 Kč

Kuchyňské nože Amefa Leaves, 20ks

Kuchyňské nože Amefa Leaves Milujete poslední trendy, vkus a styl? Pak ve vaší kuchyni určitě nesmí chybět sada kuchyňských nožů značky Amefa, která všechno zmíněné naprosto splňuje. Elegantní provedení nožů se stane výborným doplňkem každé kuchyně. Sada kuchyňských nožů Sadu nožů Leaves tvoří 20 kusů, proto se tento set bude výborně hodit do hotelových kuchyní a jídelen, kde je třeba mít vždy velkou zásobu příborů. Své místo si však také najde u majitelů penzionům, restaurací nebo u velkých rodin při různých oslavách a párty. Nože jsou vyrobeny z nerezu, takže se můžete spolehnout na jejich dlouhou životnost.

109 Kč

Sada příborů Austin Amefa 371410CH, 24ks, matná champagne

Sada příborů Amefa Austin Milujete poslední trendy, vkus a styl? Pak ve vaší kuchyni určitě nesmí chybět sada jídelních příborů značky Amefa, která všechno zmíněné naprosto splňuje. Elegantní champagne matné provedení působí luxusně a jednoznačně se stane výborným doplňkem každé moderní kuchyně. Sada jídelních příborů Sada příborů Austin se skládá z 24 kusů, kdy jídelní nůž, vidlička, polévková lžíce, ale i kávová lžička jsou obsaženy vždy po šesti kusech. Příbory jsou vyrobeny z nerezu s povrchovou úpravou PVD a nelze je mýt v myčce nádobí, proto jim dopřejte péči ručního mytí. Tak si oživte svoji kuchyni a jídelnu luxusními příbory ve stylu Vintage, které můžete hravě zkombinovat i s dalšími příbory jiných odstínů.

1 719 Kč

Sada příborů Amefa 379035MG MANILLE 16 ks,zlaté

Sada designových příborů Sada příborů s elegantním designem se stane nedílnou součásti každé kuchyně. Designové příbory v zlaté barvě od značky Amefa jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, a proto se nemusíte bát vložit příbory do myčky nádobí. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech.

749 Kč