ok-top.cz

V naší kategorii odkapávačů najdete širokou škálu produktů, které vám pomohou udržet vaši kuchyň čistou a uspořádanou. Odkapávače jsou ideální pro ukládání nádobí a pomáhají zabránit špinění pracovní desky. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a snadno se čistí. Některé odkapávače jsou také vybaveny podnosy, které vám pomohou uspořádat nádobí a udržet je v pořádku. Díky různým velikostem a tvarem odkapávačů si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Vyberte si odkapávač, který vám pomůže udržet vaši kuchyň čistou a bez nepořádku a užívejte si čistou a úhlednou kuchyni.

Nejnovější produkty

Odkapávač Toro s podnosem, drátěný, 43x32cm

Odkapávač Toro s podnosem, drátěný, 43x32cm Praktický odkapávač Toro se stane skvělým pomocníkem při vašem umývání nádobí. Je vhodný na odkapávaní talířů, nádobí, příborů a dalšího náčiní. Dráty odkapávače jsou vyrobené z pochromovaného kovu v oblíbené stříbrné barvě v moderním designu. Součástí odkapávače je černý plastový podtác, který zachycuje vodu, a plastový odkapávač na příbory ve stejné barvě. Údržba je velmi snadná. Rozměry 43x32x26 cm.

785 Kč

Odkapávač Toro, drátěný, 30x49cm

Odkapávač Toro, drátěný, 30x49cm Praktický odkapávač Toro se stane skvělým pomocníkem při vašem umývání nádobí. Je vhodný na odkapávaní talířů, nádobí a dalšího náčiní. Díky svému drátěnému provedení pojme až 20 talířů, je odolný proti vlhkosti a nezachytává vodu. Odkapávač vyrobený z chromového materiálu v oblíbené stříbrné barvě v jednoduchém designu. Údržba je velmi snadná. Rozměry 30,3×48,8×8,3 cm.

235 Kč