ok-top.cz

Odpadkový koš Multi KOS3NEW, 3l, nerez

Elegantní a praktický odpadkový koš Multi KOS3NEW s objemem 3l je ideální pro každou domácnost. Vyrobený z odolného nerezového oceli, tento koš je nejen funkční, ale také esteticky přitažlivý. Jeho kompaktní rozměry ho činí ideálním pro malé prostory.
EAN: 8592127069180
Odpadkový koš Multi KOS3NEW
Do obchodu »
Značka: Siko
259

Odpadkový koš Siko KOS3NEW Odpadkový koš Siko KOS3NEW se díky svému kompaktnímu provedení o objemu 3 litry stane vhodným pomocníkem nejen do koupelny, ale i do jiných místností ve vaší domácnosti. Se svým lesklým chromovým provedením se stane stylovým doplňkem každého interiéru a díky soft-close systému umožňuje tiché a plynulé zavírání víka. V neposlední řadě potěší vyjímatelnou nádobou, která zjednodušuje manipulaci při vynášení odpadků. Rozměry: Objem: 3 litry Šířka: 16,9 cm Výška: 25,5 cm Hloubka: 16,9 cm

Další produkty z kategorie Odpadkové koše do koupelny

Odpadkový koš Optima KOSPASTCE Praktický plastový odpadkový koš Optima KOSPASTCE o objemu 5 litrů se stane nezbytným doplňkem každé koupelny i jiné místnosti ve vaší domácnosti nebo firmě. Koš hned na první pohled zaujme svým moderním designovým provedením v antracitové barvě a potěší výklopným víkem a snadnou omyvatelností. Rozměry: Objem: 5 litrů Šířka: 19 cm Výška: 25 cm Hloubka: 19 cm

519 Kč

Odpadkový koš Siko KOS12NEW Odpadkový koš Siko KOS12NEW se díky svému provedení o objemu 12 litrů stane vhodným pomocníkem nejen do koupelny, ale i do jiných místností ve vaší domácnosti. Se svým lesklým chromovým provedením se stane stylovým doplňkem každého interiéru a díky soft-close systému umožňuje tiché a plynulé zavírání víka. V neposlední řadě potěší vyjímatelnou nádobou, která zjednodušuje manipulaci při vynášení odpadků. Rozměry: Objem: 12 litrů Šířka: 25 cm Výška: 39 cm Hloubka: 25 cm

519 Kč

Odpadkový koš Sat SATDKOSH6C, 6l, černý matný Zkrášlete si svoji koupelnu o praktický odpadkový koš, který bude vždy po ruce, když budete chtít něco vyhodit. Při objemu šest litrů se tam toho vleze opravdu dost. Zavírání Soft Close zajistí pozvolné zavírání. Jeho elegantní černé matné provedení zase zajišťuje, že skvěle zapadne do každého prostoru.

549 Kč

Sada košů na čisté prádlo Heidrun, 2ks Praktická sada košů na prádlo Heidrun skvěle využijete ve své domácnosti. Díky svému jednoduchému tvarování a madlům umožňuje odnesení většího množství prádla najednou. Proto je manipulace s nimi velmi snadná, dobře se čistí. Sada je vyrobena z kvalitního plastového materiálu v kombinaci bílé a šedé barvy v jednoduchém designu. Sada obsahuje 2ks. Rozměry 57x40x20 cm. Objem 26l.

419 Kč

Koš na čisté prádlo Heidrun, 22l Praktický koš na prádlo Heidrun skvěle využijete ve své domácnosti. Díky svému jednoduchému tvarování a madlům umožňuje odnesení většího množství prádla najednou. Proto je manipulace s ním velmi snadná, dobře se čistí. Koš je vyrobený z kvalitního plastového materiálu v šedé barvě v jednoduchém designu. Hodí se do menších domácností nebo na jiné skladování. Rozměry 39,5×36 cm. Objem 22l.

199 Kč

Odpadkový koš Optima KOSPLASTBI Praktický plastový odpadkový koš Optima KOSPLASTBI o objemu 5 litrů se stane nezbytným doplňkem každé koupelny i jiné místnosti ve vaší domácnosti nebo firmě. Koš hned na první pohled zaujme svým moderním designovým provedením v bílé matné barvě a potěší výklopným víkem a snadnou omyvatelností. Rozměry: Objem: 5 litrů Šířka: 19 cm Výška: 25 cm Hloubka: 19 cm

519 Kč

Odpadkový koš Optima KOSPLASTBI Praktický plastový odpadkový koš Optima KOSPLASTBI o objemu 5 litrů se stane nezbytným doplňkem každé koupelny i jiné místnosti ve vaší domácnosti nebo firmě. Koš hned na první pohled zaujme svým moderním designovým provedením v bílé matné barvě a potěší výklopným víkem a snadnou omyvatelností. Rozměry: Objem: 5 litrů Šířka: 19 cm Výška: 25 cm Hloubka: 19 cm

519 Kč

Odpadkový koš Sat SATDKOS3C, 3l, černý mat Zkrášlete si svoji koupelnu o praktický odpadkový koš, který bude vždy po ruce, když budete chtít něco vyhodit. Při objemu tří litrů se tam toho vleze opravdu dost. Jeho elegantní černé matné provedení zase zajišťuje, že skvěle zapadne do každého prostoru.

329 Kč
Další produkty od výrobce Siko

Sprchová hlavice Optima OPH020 Jednoduchá a přitom designově velice zajímavá ruční sprcha Optima OPH020 se stane nezbytným doplňkem každé koupelny. Díky svému hranatému provedení se zaoblenými prvky z odolného plastu s elegantní chromovou úpravou si najde svoje místo jak v klasických, tak moderních koupelnách. Hlavice disponuje jedním sprchovým proudem s průtokem 20,1 litrů za minutu.

279 Kč

Kulaté zrcadlo Zrcadla jsou nepochybně důležitou součástí každé koupelny. Nejen ženám, ale i mužům napomáhají dokonale se připravit na důležitá jednání, setkání a události. U nadčasového kulatého zrcadla Naturel Iluxit o průměru 60 cm tomu však nebude jinak. LED osvětlení Inovativní zrcadlo Naturel Iluxit je vybaveno LED osvětlením, díky čemuž vám poskytne dostatek světla pro vaši přípravu či hygienu. Studené bílé světlo o chromatičnosti 6 000 K je navíc s krytím IP44 chráněno proti stříkajicí vodě. Zrcadlo se dále pyšní svým elegantním vzhledem, a proto se stane moderním a praktickým doplňkem každé koupelny. Energie je dodávaná skrze síťové napájení.

4 490 Kč

Obdélníkové zrcadlo Naturel Iluxit Zrcadla jsou nepochybně důležitou součástí každé koupelny. Nejen ženám, ale i mužům napomáhají dokonale se připravit na důležitá jednání, setkání a události. U nadčasového obdélníkového zrcadla Naturel Iluxit o rozměrech 80 x 70 cm a tloušťce 3,7 cm tomu však nebude jinak. LED osvětlení Inovativní zrcadlo Naturel Iluxit je vybaveno LED osvětlením, díky čemuž vám poskytne dostatek světla pro vaši přípravu či hygienu. Studené bílé světlo o chromatičnosti 6 000 K je navíc s krytím IP44 chráněno proti stříkající vodě a velmi rychle si také zvyknete na senzorový spínač, kterým zrcadlo disponuje. Moderní doplněk Pro správnou funkčnost zrcadla je však potřeba jej zapojit do elektroinstalace tak, aby mělo neustálý přívod elektrického napětí bez přerušení a umístit jej nad umyvadlo nebo poličku minimálně na vzdálenost 20 cm. Zrcadlo se dále pyšní svým elegantním vzhledem, a proto se stane moderním a praktickým doplňkem každé koupelny.

7 590 Kč

Sprchová hlavice Siko SIKOBSRST22 Užijte si to nejpříjemnější sprchování s exkluzivní sprchovou hlavicí Siko SIKOBSRST22. Stylová ruční sprcha s oblým designem z odolného plastu a chromovou povrchovou úpravou se stane elegantním a praktickým doplňkem každé koupelny. Vedle svého vzhledu však zaujme také výběrem z 3 druhů sprchových proudů nebo snadno čistitelnými silikonovými tryskami. Výběr z 3 sprchových proudů Sprchová hlavice Siko vám dopřeje to nejpříjemnější možné sprchování. Vedle svého stylového designu a jednoduché instalace totiž nabízí speciální tlačítko pro snadné přepínání mezi 3 sprchovými proudy. Jednoduše si tak můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. V neposlední řadě pak potěší také silikonovými tryskami, umožňujícími jednoduché odstranění nečistot a vodního kamene.

489 Kč

Sprchová hlavice Siko SIKOBSRST33 Užijte si to nejpříjemnější sprchování s exkluzivní sprchovou hlavicí Siko SIKOBSRST33. Stylová ruční sprcha s oblým designem v bílé barvě z odolného plastu a chromovou povrchovou úpravou se stane elegantním a praktickým doplňkem každé koupelny. Vedle svého vzhledu však zaujme také výběrem z 3 druhů sprchových proudů nebo snadno čistitelnými silikonovými tryskami. Výběr z 3 sprchových proudů Sprchová hlavice Siko vám dopřeje to nejpříjemnější možné sprchování. Vedle svého stylového designu a jednoduché instalace totiž nabízí speciální tlačítko pro snadné přepínání mezi 3 sprchovými proudy. Jednoduše si tak můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. V neposlední řadě pak potěší také silikonovými tryskami, umožňujícími jednoduché odstranění nečistot a vodního kamene.

599 Kč

Obdélníkové zrcadlo Naturel Iluxit Zrcadla jsou nepochybně důležitou součástí každé koupelny. Nejen ženám, ale i mužům napomáhají dokonale se připravit na důležitá jednání, setkání a události. U nadčasového obdélníkového zrcadla Naturel Iluxit o rozměrech 60 x 70 cm a tloušťce 3,7 cm tomu však nebude jinak. LED osvětlení Inovativní zrcadlo Naturel Iluxit je vybaveno LED osvětlením, díky čemuž vám poskytne dostatek světla pro vaši přípravu či hygienu. Studené bílé světlo o chromatičnosti 6 000 K je navíc s krytím IP44 chráněno proti stříkající vodě a velmi rychle si také zvyknete na senzorový spínač, kterým zrcadlo disponuje. Moderní doplněk Pro správnou funkčnost zrcadla je však potřeba jej zapojit do elektroinstalace tak, aby mělo neustálý přívod elektrického napětí bez přerušení a umístit jej nad umyvadlo nebo poličku minimálně na vzdálenost 20 cm. Zrcadlo se dále pyšní svým elegantním vzhledem, a proto se stane moderním a praktickým doplňkem každé koupelny.

6 890 Kč
-17%

Umyvadlová baterie Multi MU271 Oblíbená umyvadlová baterie Multi MU271 se již může řadit mezi stálice tuzemských koupelen. Léty prověřená vodovodní baterie Multi je navzdory své dostupné ceně dlouholetou zárukou kvality. Pokud vám nezáleží tolik na vzhledu, ale spíše na funkčnosti, přináší baterie Multi ideální řešení. Baterie je dodávána bez výpusti a nabízí průtok vody 16 litrů/minutu. Specifikace: Typ: stojánková Ovládání: pákové Výška baterie: 10,2 cm Výška ramínka: 4,1 cm Délka ramínka: 9,1 cm Průtok: 16 l/m

388 Kč

Umyvadlová baterie Nástěnná umyvadlová baterie Siko S-Line Pro SIKOBSLPRO261 v chromovém provedení se pyšní kvalitním zpracováním a elegantním vzhledem. Disponuje roztečí 150 mm a pochlubit se může vysokou odolností, snadnou instalací a dlouhou životností.

790 Kč