ok-top.cz

Odsavač par Kluge KOI4020IX

Odsavač par Kluge KOI4020IX je špičkovým velkým spotřebičem, který účinně odvádí páry z vaší kuchyně. Pokud hledáte spolehlivý odsavač, KOI4020IX je pro vás tou správnou volbou.
EAN: 5902429920677
Odsavač par Kluge
Do obchodu »
Značka: Kluge
14 549
Detailní popis

LED osvětlení Celkem 4 LED žárovky poskytnou dokonalé osvětlení nad varnou plochou. Navíc ve srovnání s běžnými svítilnami si vystačí s mnohem nižší spotřebou energie a vydrží mnohem déle, takže je provoz LED světla vysoce efektivní. Funkce BOOST Odsavač disponuje celkem 4 stupni výkonu. Tím posledním a zároveň nejvyšším je funkce BOOST, která je ideální při intenzivním vaření, vyžadujícím okamžité odvětrání páry či pachů. Tlačítka Soft touch Moderní elektronická tlačítka s nízkým zdvihem typu Soft touch zajistí pohodlné ovládání a jistý stisk za všech okolností. Odložené vypnutí Funkce odloženého konce odsávání umožňuje nastavit přesný čas vypnutí provozu odsavače a tím i při nízkém stupni výkonu bezpečně odvětrat zbytkové páry a pachy i po ukončení tepelné úpravy potravin nebo jednoduše vyčistit a osvěžit vzduch v prostorách, kde předtím probíhala příprava pokrmu pro příjemné a ničím nerušené stolování. Dekorativní osvětlení Přídavné dekorativní osvětlení Vám ještě více zpříjemní pobyt ve Vaší kuchyni.

Další produkty z kategorie Velké spotřebiče
Kombinovaná lednice s mrazákem dole

Seznamte se s chladničkou vašich snů Představujeme vám parťáka, který nepřekáží, je nenáročný na váš čas, šetří vaši peněženku a přírodu, je tichý, a navíc vám uchová všechny lahůdky v takové čerstvosti, v jaké jste je přinesli. Seznamte se s chladničkou Beko. Lednice, která sedne kamkoliv Pokud máte vedle lednice linku nebo jinou překážku, která vám dosud znemožňovala pohodlné otevření dvířek, s touto kombinovanou NeoFrost chladničkou z nové řady EVO poznáte ihned rozdíl. Díky dveřím bez náběhu má lednice Beko stále stejnou šířku, když je zavřená nebo otevřená. Sofistikované dvojité chlazení Vytahujete z lednice běžně okoralé a vysušené potraviny? Tak to se vám s technologií NeoFrost nestane. Funguje totiž na principu 2 nezávislých chladících okruhů. V chladničce umí udržovat studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. A navíc nebudete muset odmrazovat. Budete mít tichou domácnost To ticho bude až podezřelé. Nemějte však obavy, ProSmart invertorový kompresor je pracant, jak se patří. Je však až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost. Šetrnost k životnímu prostředí i vaší peněžence Hledáte chladničku, která by splnila vaše přísné požadavky na úsporu a šetrnost k životnímu prostředí? Pak je tento model pro vás tou správnou volbou. Díky kombinaci invertorového kompresoru s inovovaným složením izolační stěny a úspornými funkcemi jako Eco režim se můžete spolehnout na to, že vaše chladnička bude tichá, úsporná a šetrná k přírodě. Čerstvé i po rozmrazení Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá. Budiž LED světlo LED osvětlení lednic Beko nejen dobře vypadá, ale navíc, na rozdíl od klasické žárovky, přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Dovolená i pro vaši lednici? Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu, stejně tak jako spotřeba lednice. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Snadným prohozením pantů budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne.

10 690 Kč
Indukční varná deska Vivax

Indukční deska Vivax BH-042IN Výkonná indukční deska od společnosti Vivax snadno zapadne do každé kuchyně, kterou obohatí o nepostradatelného pomocníka pro pohodlné vaření, smažení i bleskové ohřívání. Největší výsadou indukční technologie je totiž rychlost, se kterou dokáže připravit vaše jídlo. Působí totiž přímo na nádobu a prakticky beze ztrát, takže je účinnější a navíc i méně energeticky náročná. Skvělé funkce K maximálnímu pohodlí při vaření přispěje kromě rychlosti i praktické dotykové ovládání s posuvným sliderem, který pomůže precizně nastavit teplotu plotýnky a také nastavitelný časovač v rozmezí od 1 do 99 minut. O vaše bezpečí se nakonec postará automatické vypnutí při nepoužívání, indikátor zbytkového tepla nebo dětská pojistka.

5 099 Kč
Odsavač par Siemens

Odsavač par Siemens LI63LA526 Podvěsný odsavač par Podvěsný odsavač Siemens LI63LA526 v šířce 60 cm v nerezovém provedení je určen pro instalaci pod skříňku. 2 rychlostní kolébkové ovládání s výkonem až 328 m³/h a hlučností 64 dB spolehlivě odstraní nepříjemné pachy a mastnotu. LED osvětlení LED osvětlení vám dodá dokonalý přehled o vašem vaření, na celou plochu pod odsavačem vždy komfortně uvidíte a můžete tak vařit v pohodě i za šera a navíc s maximální úsporou.

3 859 Kč
Kombinovaný sporák Mora K

Maxi objem Objem trouby 70 l je velmi praktický a umožní vám upéct i několik pokrmů najednou. Navíc díky zabudovanému vnitřnímu osvětlení budete mít během pečení vždy kontrolu nad připravovaným pokrmem. Robustní mřížky Litinová dvoudílná mřížka vám pomůže k větší stabilitě během vaření a zajistí bezpečné posouvání nádobí. Regulace teploty K dokonalému pečení máte k dispozici precizní regulátor teploty, který má rozsah 50 – 275 °C. Pojistka STOP GAS Hořáky jsou opatřeny bezpečnostními pojistkami StopGas, které eliminují samovolné vypnutí a případný únik plynu. Tato pojistka automaticky uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, například při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu. Nemusíte se tak obávat žádné katastrofy, s tímto šikovným pomocníkem získáte pocit naprostého bezpečí. Úložný prostor Pod troubou máte nenápadný, ale velmi praktický úložný prostor, ideální na uschování pečících plechů a jiného příslušenství.

10 990 Kč
Další produkty od výrobce Kluge
Plynová varná deska Kluge

Plynová varná deska Kluge KPG6010WG S touto užitečnou plynovou varnou desku od firmy Kluge bílé barvy si můžete pohodlně uvařit vaše oblíbená jídla, kdykoliv na ně budete mít chuť. Čtveřice hořáků a knoflíky s automatickým zapalováním tu budou jen pro vás. Stačí jen přijít na to, na co máte zrovna chuť. Čtyři hořáky Plynová varná deska Kluge KPG6010WG disponuje čtveřicí hořáků, které pohodlně pokryjí všechny vaše potřeby. Levá přední zóna je opatřena WOK hořákem o průměru 131 mm a výkonu 3,5 kW, pravá a levá zadní zóna středním hořákem o 75 mm a 1,7 kW a pravá přední zóna s pomocným hořákem o velikosti 55 mm a 0,95 kW. Pohodlné umístění vašeho nádobí zajistí dva užitečné litinové rošty. Snadná manipulace Hořáky můžete spustit pomocí automatického zapalování přímo na ovládacích knoflících. Těmi také můžete ovlivnit míru plamene a podle toho najít ten nejideálnější pro vaše vaření. Pojistka Gas Stop pak okamžité zastaví plyn, pokud nějaký z hořáků přestal fungovat a zabrání potenciálním únikům. Varnou desku Kluge KPG6010WG můžete použít na zemní plyn a PB.

6 439 Kč
Odsavač par Kluge

Vestavný odsavač par Odsavač par Kluge KOV5012BL v šířce 60 cm je plně vestavný typ digestoře s výkonem 160 – 330 m3/h. Díky elegantnímu černému designu skvěle zapadne téměř do každé kuchyně. S pomocí mechanického ovládání si můžete nastavit jeden ze 3 stupňů výkonu odsávání. Při dokoupení uhlíkového filtru lze využít také funkce recirkulace, která vrací vyčištěný vzduch zpět do místnosti. Hlučnost digestoře se v závislosti na intenzitě odsávání pohybuje v rozmezí 53 – 66 dB. Součástí balení je tukový filtr, omyvatelný v myčce. LED osvětlení Celkem 2 LED žárovky poskytnou dokonalé osvětlení nad varnou plochou. Navíc ve srovnání s běžnými svítilnami si vystačí s mnohem nižší spotřebou energie a vydrží mnohem déle, takže je provoz LED světla vysoce efektivní.

3 989 Kč
Vestavná lednice Kluge

Jednodveřová vestavná chladnička Kluge KC2294J Nízká hlučnost Chladnička Kluge se vyznačuje tichým provozem. Dosahuje hlučnosti pouhých 39 dB, a tak o ni nebudete ani vědět. Super chlazení Funkce pro rychlé zchlazení sníží v krátkém čase teplotu v lednici. Díky tomu si čerstvě vložené potraviny zachovají déle své nutriční hodnoty a zároveň nedojde k prudkému nárůstu teploty v chladničce. LED osvětlení S LED osvětlením budete mít vždy naprosto dokonalý přehled nad skladovanými potravinami v každém koutu ledničky. Tento typ žárovek na bázi světelných diod je navíc vysoce odolný a ve srovnání s běžným osvětlením až o 80 % energeticky úspornější.

14 879 Kč
Chladící vitrína Kluge

Chladící vitrína Kluge KCP3730D S jednodveřovou chladící vitrínou o firmy Kluge si můžete své potraviny mít v chladu a po ruce. Velký objem zajistí hromadu prostoru pro pohodlné uložení všech vašich věcí. LED pěkně osvítí celý prostor, takže budete mít o všem dokonalý přehled. Své místo najde tak najde nejen doma, ale třeba i v gastro provozech. Dostatečný prostor Chladící vitrína s objemem 358 l toho pojme opravdu hodně. Kupříkladu se do ní vleze 476 ks plechovek o objemu 0,33l. Vše si pohodlně umístíte do příslušných drátěných polic. Pokud by náhodou bylo třeba umístit objemnější věci, lze je jednoduše přemístit podle potřeby. Přehled o tom, co je uvnitř zavřené vitríny zajišťuje praktické LED osvětlení. Ideální teplota Uchová vaše potraviny v chladu ve dne v noci. O perfektní teplotu prostředí se postará chladicí systém s tangenciálním ventilátorem. Vytváří tak stabilní prostředí o hodnotách mezi 1 až 9 °C. A abyste se nemuseli obávat námrazy, je tu i praktické automatické odmrazování. Klimatická třída je 4. Pohodlná manipulace Vitrína je opatřena jedněmi dveřmi z dvouvrstvého tvrzeného skla. Jejich pohodlné otevírání zajišťuje integrované madlo. Lze s ní také jednoduše pohybovat, jelikož je opatřena praktickými transportními kolečky. A když si vyberete kam ji postavit, skrze nastavitelné nožky si vše vyladíte tak, aby stála pevně na zemi.

19 689 Kč