ok-top.cz

Odsavač par Kluge KOK6020BLG

Odsavač par Kluge KOK6020BLG je kvalitním velkým spotřebičem, který účinně odstraňuje páry a zápachy při vaření. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si čistší a zdravější kuchyni!
EAN: 5902429923463
Odsavač par Kluge
Do obchodu »
Značka: Kluge
8 009
Detailní popis

LED osvětlení Celkem 2 LED žárovky poskytnou dokonalé osvětlení nad varnou plochou. Navíc ve srovnání s běžnými svítilnami si vystačí s mnohem nižší spotřebou energie a vydrží mnohem déle, takže je provoz LED světla vysoce efektivní. Funkce BOOST Odsavač disponuje celkem 4 stupni výkonu. Tím posledním a zároveň nejvyšším je funkce BOOST, která je ideální při intenzivním vaření, vyžadujícím okamžité odvětrání páry či pachů. Steam control Technologie Steam control využívá 3 senzory, které snímají čistotu vzduchu, vlhkost a teplotu. Spotřebič po nastavení automatického režimu sám zapíná a upravuje výkon odtahu a po dokončení přípravy přechází do režimu doběhu po dobu nezbytně nutnou k vyčištění vzduchu v kuchyni.

Další produkty z kategorie Velké spotřebiče
Vestavná trouba Indesit IFWS 4841

Vestavná trouba Indesit IFWS 4841 JH BL Vestavná trouba od značky Indesit se stane příjemnou součástí každé moderní kuchyně. Prostorné zařízení je opatřeno řadou užitečných funkcí a programů, které vám zajistí pohodlné používání ve dne v noci. S inovativní technologií Turn&Go se můžete pustit do pohodlného vaření a receptů. Vše tak půjde snadno a jednoduše. Dostatek prostoru Trouba IFWS 3841 JH IX disponuje skutečnou XXL kapacitou. S objemem 71 litrů máte jistotu, že se do ní vejdou i ty objemnější pokrmy. Díky multilevelu si můžete směle péci v různých výškách na několika pleších. Navíc se může jednat i o různé pokrmy, jelikož trouba zajistí, že vůně nepromísí. Pro kontrolu toho, co se děje v troubě pak oceníte užitečné světlo. Rovnoměrný rozvod vzduchu Všechno vaše jídlo bude perfektně propečeno, díky statickému programu, jenž zajistí rovnoměrný rozvod teplého vzduchu. Forced Air zase skrze kombinaci ventilátoru a kruhového topného tělesa zajistí stejnou teplotu v celé troubě pr ovšechny pokrmy. Eco horký vzduch zase zajistí perfektně propečené a šťavnaté maso. Celá řada programů Pro co nejsnazší používání zajisté oceníte celou škálu programů, které pomohou snadno upéct nejrozličnější druhy pokrmů. Je tu program na přípravu pokrmů v páře. S programem Pizza si tuto italskou klasiku připravíte bez sebemenších problémů. S grilem si zase opečete maso, ryby nebo třeba tousty tak, jak je máte nejraději. Aby se jídlo nespálilo a přitom bylo stále v teple, můžete pak jednoduše udržovat teplotu skrze program Keep Warm. A s technologií Freasy Cook si pohodlně rozmrazíte, co bude třeba. Snadné čištění Vyčistit troubu IFWS 3841 JH IX bude opravdu jednoduché a to s pomocí funkce Steam&Clean. Jedno stisknutí tlačítka a máte vše čisté a bez zápachu. Snadný vyčištění vám umožní design sklopného grilu, který půjde pohodlně vyklopit. A abyste mohli pohodlně sledovat vnitřek trouby, je tu ještě Click&Clean. To umožňuje vycvaknout přední sklo a pohodlně jej tak umýt.

7 869 Kč
Vestavná parní trouba Amica TXB

Výkonná a úsporná Vestavná parní trouba Amica TXB 115 TCRBKX​se pyšní se objemem 77 litrů, který zaručí, že bez problému připravíte večeři pro celou rodinu či všechny své přátele. Trouba Amica spadá do energetické třídy A a zajišťuje vám tak úsporu peněz. Velkou výhodou je trojité sklo dveří Parní funkce Funkce SoftSteam díky vzniklé páře zlepšuje vzhled a chuť připravovaných potravin. Stačí pouze přidat trochu vody do zásobníku na dno trouby. Pára napomáhá lepšímu a rovnoměrnějšímu kynutí těsta a zlepšuje texturu při nafouknutí bez rizika přílišného popraskání. Funkci páry můžete využít také pro přípravu masa, které bude šťavnatější. . Super rychlý ohřev Jak by se vám líbilo, kdyby trouba dosáhla požadované teploty opravdu během pár minut? Že je to nemožné? Tak to se pletete. Funkce super rychlý ohřev se postará o to, že dosáhnout teploty 150 °C bude trvat pouhé 4 minuty = což je o 20 % rychleji než je standard. Zamačkávací knoflíky Elegance a ergonomičnost = tak by se dali popsat moderní zamačkávací knoflíky, které zajišťují snadné a intuitivní ovládání. Navíc jsou knoflíky podsvícené, takže poznáte, zda je trouba zapnutá. Samotné čištění spotřebiče je díky tomuto ovládání velmi snadné. Žádné otisky prstů Speciální úprava povrchu trouby proti otiskům prstů vám přináší větší úsporu času. Nemusíte stále čistit troubu, můžete se plně věnovat pečení. . Snadné odstranění dveří trouby Pro snadnější čištění je možné skla z dvířek snadno vyjmout a to bez nutnosti odmontování celých dveří. Ptáte se, jak je to vůbec možné? Za vše můžete být vděčni 2 svorkám, které jsou dostatečně pevné, aby drželi vše při sobě, ale zároveň umožňují snadnou manipulaci. BakingPro Systém Díky systému BakingPro System™ se již nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené jak uprostřed, tak po okrajích také díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. . Pečení na více úrovních Trouba zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla ve všech částech trouby. Ať už budete péct s více plechy, vždy bude vše perfektně propečené. Teleskopické výsuvy Jednoduché vysunutí plechů či roštů vám pomůže ke snadné obsluze trouby. Bezpečnostní systém omezuje riziko popálení. . Katalytické samočistící desky Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám a to značně usnadňuje čištění trouby. Recepty Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce – obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení. Osvětlení vnitřního prostoru Osvětlení pro dokonalý přehled. Horní halogenové osvětlení vám osvětlí celou troubu, a vy budete mít vždy přehled o průběhu pečení

8 083 Kč
Pračka vrchem plněná Romo

Vrchem plněná pračka Romo RWT2261B Volně stojící pračka s vrchním plněním Romo RWT2261B se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Kapacita bubnu pojme až 6 kg prádla a maximální rychlost odstřeďování sahá k 1200 otáčkám za minutu. Díky efektivní hospodárnosti spočívající v nízké spotřebě elektřiny a vody si vysloužila zařazení do energetické třídy C. Odložený start Do výbavy pračky Romo patří také praktická funkce odložený start, která umožňuje nastavit začátek cyklu s časovým posunem až o 12 hodin. Funkce SOFT Bezpečné a plynulé otevírání dvířek bubnu bez rizika poranění. Funkce STOP Díky této praktické funkci se buben pračky po skončení programu vždy otočí dvířky směrem nahoru. Odolné topné těleso Pračky Romo jsou vybaveny speciálním topným tělesem pokrytým ochrannou slitinou. Je odolnější než běžná topná tělesa, díky tomu prodlužuje životnost pračky a zabraňuje nárůstu spotřeby elektrické energie. Krátké / rychlé programy Jistě oceníte programy, které vám ušetří čas a zároveň vyperou vaše prádlo důkladně a efektivně. Autodiagnostika Chytrá technologie, která vás prostřednictvím displeje sama upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo zanesený filtr. Při komunikaci se servisem pak pomůže určit závadu, případně se díky ní obejdete bez návštěvy opraváře. Automatická detekce množství prádla Pračka Romo si sama dokáže zjistit aktuální množství a typ prádla. Podle toho následně upravuje v průběhu praní délku programu a rychlost odstřeďování. Je to další z mnoha vychytávek, která vám ušetří čas a peníze, a přitom s perfektními výsledky praní. EKO systém Speciálně vyvinutý systém v odpadní hadici jednoduše zabraňuje úniku prášku při prvním cyklu praní a dovoluje rozpustit a plně využít až 100 % prášku ve vodní lázni. Se systémem EKO, kterým jsou vybaveny všechny pračky Romo, lze až o 1/3 snížit dávkování pracích prostředků. Invertorový motor Nejnovější generace invertorových (bezkartáčových) motorů, která je oproti běžným motorům nesrovnatelně tišší a úspornější, ale především odolnější a spolehlivější.

11 490 Kč
Vestavná pračka s předním plněním

Vestavná pračka Haier HWQ90B416FWBB-S Seznamte se s vestavnou pračkou Haier, která díky možnosti zabudování do koupelnové nebo i kuchyňské skříňky ušetří místo. Přesto pojme úctyhodných 9 kg prádla, což odpovídá potřebám velké rodiny. Také se vyznačuje rychlostí odstřeďování až 1600 ot./min nebo tichým invertorovým motorem, který snižuje spotřebu energie a vám naopak dá více času – ne nadarmo se tak řadí do energetické třídy A. Invertorový motor Vestavná pračka Haier z řady Series 4 je vybavena invertorovým motorem nové generace, který je charakteristický nejen dlouhodobě spolehlivým provozem, ale i výraznou energetickou úsporou. Navíc je díky němu pračka tak tichá, že můžete prát i v noci. Úsporné praní Výběr vestavné pračky Haier v energetické třídě A pro vás znamená významnou úsporu energie, kdy oproti třídě G ušetříte až 51 %, mnohem lepší výkon a šetrnost vůči životnímu prostředí. Upravte si délku praní, jak potřebujete Inovativní funkce Haier I-Time vám umožňuje upravit délku pracího cyklu podle vašich časových potřeb, takže můžete zkrátit nebo prodloužit čas praní, tak jak zrovna potřebujete. Pračka Haier se vám vždy přizpůsobí. Možnost I-Time vám umožňuje vybrat si mezi 3 úrovněmi intenzity praní upravující délku programu, což vám umožňuje přizpůsobit dobu praní v závislosti na tom, jak moc je prádlo znečištěné (tuto možnost lze použít pouze u vybraných programů a kratší doba trvání praní se nedoporučuje pro velmi znečištěné prádlo). Nejen čisté prádlo, ale i pračka Při zavřených dvířkách může být těsnění pračky ohroženo vlhkostí a s tím související tvorbou plísní a bakterií, stejně tak zásuvka na prací prostředek a aviváž. Exkluzivní antibakteriální těsnění ABT je tu od toho, aby právě v těchto místech zabránilo růstu a množení škodlivých bakterií a choroboplodných zárodků, které vytvářejí nepříjemné pachy a zbytky. Tímto způsobem díky ABT zůstane pračka vždy čistá. Technologie Instant Mix Haier Dejte přednost rychlé a zároveň účinné péči o prádlo. Mísení koncentrované směsi čisté vody a pracího prostředku a její následné vstřikování přímo na vlákna zajistí dokonalé výsledky praní, a to v rekordním čase. Změkčete svůj oděv párou Zbavte své oblečení nepříjemných pachů a záhybů s funkcí Steam Plus. K vybraným programům máte možnost ošetření vláken párou, která vaše oblečení osvěží a vám významně usnadní žehlení. Budete tak mít daleko více času na věci, které máte rádi. Ochrana proti úniku vody S touto vestavnou pračkou se nemusíte bát úniku vody. Bezpečnostní pojistka AquaStop je připravena zastavit průtok vody v případě, že dojde k poškození přívodní hadice. Pokud se v okénku objeví červená značka, je potřeba hadičku vyměnit. Široký výběr programů Pračka nabízí 15 + 1 programů, které byly sestaveny na míru vašim potřebám. Najdete zde program Jemné prádlo, Rychlý, Expres 14‘, Rychlý mix (bavlna + syntetika) 59‘, Vlna/Hedvábí, Sportovní oblečení, Odčerpání/Odstřeďování, Máchání, Eco 40-60, 20°C, Hygienický (parní), Dětské prádlo (parní), Mix (bavlna + syntetika) (parní), Syntetika (parní), Bavlna (parní).

17 435 Kč
Další produkty od výrobce Kluge
Vestavná myčka nádobí Kluge KVD4511P

Vestavná myčka nádobí Kluge KVD4511P Hledáte do vaší kuchyňské linky vhodnou myčku, prostornou, praktickou a úspornou? Pak vás jistě zaujme model Kluge KVD4511P. Tento spotřebič široký 45 cm pojme celkem 10 jídelních souprav, o nádobí se stará šetrně a zároveň efektivně. Díky nízké spotřebě vody a energie během mytí se řadí do energetické třídy E. Odložený start Odložený start je dnes prakticky již samozřejmou funkcí myček. Jednoduše si zvolte požadovaný mycí program a k tomu přídavnou funkci pro odložení začátku mycího cyklu až o 19 hodin. Horní příborová zásuvka Kromě horního a dolního koše se u této myčky můžete těšit také na flexibilní, vyjímatelnou příborovou zásuvku, kterou můžete naložit celou, nebo jen její libovolnou část. Příbory i drobné kuchyňské náčiní máte lehce přístupné a dobře se s nimi manipuluje. ECO Wash S touto myčkou nemusíte vždy zaplnit všechny koše, abyste zamezili plýtvání vodou. Využijte funkci ECO Wash v případě menšího množství špinavého nádobí a myčka zahájí úsporný provoz, který šetří čas, vodu i energii. Funkce ECO Wash nabízí celkem 3 režimy mytí: pouze v horním koši, pouze v dolním koši a v obou koších zároveň. Ve všech případech je použito menší množství vody a mycího prostředku, což ve výsledku znatelně zkracuje také dobu mytí. Turbo Fan Díky přídavnému systému vysoce výkonné nucené cirkulace vzduchu Turbo Fan, který účinně odvádí nasycený vlhký vzduch, bude vaše nádobí dokonale suché během několika málo okamžiků. Už žádné zdlouhavé čekání, vaše nádobí je prakticky okamžitě připravené k dalšímu použití nebo uložení do skříňky.

11 189 Kč
Odsavač par Kluge

Výkonné odsávání Odsavač par Kluge KMS6030BLG v nerezovém provedení s černým čelním sklem se stane nejen elegantním doplňkem vaší kuchyně, ale také výkonným pomocníkem. Nabízí 4 stupně výkonu, takže si můžete zvolit intenzitu, kterou potřebujete. Intenzivní odsávání Výkonný odsavač zajišťuje intenzivní odsávání a to s funkci Boost. V případě, že smažíte a potřebujete vyvést větší množství páry, můžete si zvýšit výkon na maximum a mít čistou domácnost. Ovládání na dálku Součásti odsavače je také dálkový ovladač, se kterým můžete regulovat odsávání, aniž byste museli vstát a být přímo u spotebiče. LED osvětlení Nechybí ani úsporné LED osvětlení, které vám dokonale osvítí varnou desku. Oproti běžnému osvětlení je LED světlo úspornější a má delší životnost.

9 389 Kč
Plynová varná deska Kluge

Plynová varná deska Kluge KPG6000X S touto užitečnou plynovou varnou desku od firmy Kluge bílé barvy si můžete pohodlně uvařit vaše oblíbená jídla, kdykoliv na ně budete mít chuť. Čtveřice hořáků a knoflíky s automatickým zapalováním tu budou jen pro vás. Stačí jen přijít na to, na co máte zrovna chuť. Čtyři hořáky Plynová varná deska Kluge KPG6000X disponuje čtveřicí hořáků, které pohodlně pokryjí všechny vaše potřeby. Levá přední zóna je opatřena WOK hořákem o průměru 131 mm a výkonu 3,5 kW, levá zadní zóna středním hořákem o 75 mm a 1,7 kW, pravá přední zóna s pomocným hořákem o velikosti 55 mm a 0,95 kW a v pravé zadní zóně je střední hořák o 75 mm a 1,7 kW. Pohodlné umístění vašeho nádobí zajistí dva užitečné litinové rošty. Snadná manipulace Hořáky můžete spustit pomocí automatického zapalování přímo na ovládacích knoflících. Těmi také můžete ovlivnit míru plamene a podle toho najít ten nejideálnější pro vaše vaření. Pojistka Gas Stop pak okamžité zastaví plyn, pokud nějaký z hořáků přestal fungovat a zabrání potenciálním únikům. Varnou desku Kluge KPG6000X můžete použít na zemní plyn a PB.

4 739 Kč
Vestavná lednice Kluge

Vestavná lednice s mrazákem Vestavná lednice Kluge KC2192J nabízí kapacitu 170 l pro uchování potravin v chladící části a 17 l v mrazící části. Spotřebič je vybaven automatickým odmrazováním, takže vám ušetří nejen práci, ale i čas. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 4 polic, z toho 3 police jsou nastavitelné. Ve dveřích můžete ukládat potraviny do 3 přihrádek a nechybí zde ani držák na lahve. Velký mrazící výkon Výkonný kompresor, izolace a kvalitní mrazící okruh s vyšší rychlosti oběhu chladiva zajišťují vysoký mrazící výkon. Díky tomu jsou potraviny rychleji zmrazené, sníží se tak riziko zkažení a potraviny si zachovají veškerou vůni, chuť i živiny. LED osvětlení Díky vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o uložených potravinách. Oproti klasickým žárovkám je toto osvětlení nejen velmi úsporné (to až o 80%), ale také nabízí delší životnost. Nízká hlučnost Lednice Kluge KC2192J je vybavena izolačními materiály, které snižují hladinu hluku. S hlučností pouhých 38 dB se ze spotřebiče stane velmi tichý společník, o kterém ani nebudete vědět.

12 449 Kč