ok-top.cz

Organická vůně do čističky vzduchu VENTA, grapefruit, santal

Organická vůně do čističky vzduchu VENTA s vůní grapefruitu a santalu je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít svůj domov voňavý a čistý. Tento produkt patří do kategorie pro malé spotřebiče a vysavače a je vyroben z přírodních ingrediencí. Zkuste ji i vy a užijte si příjemnou atmosféru ve svém domově.
EAN: 4011143604600
Organická vůně do čističky vzduchu
Do obchodu »
Značka: Venta
499
Detailní popis

Vonné oleje Venta S pračkou vzduchu značky Venta si můžete dopřát čistší domov bez dráždivých alergenů, jako jsou třeba malé částice prachu nebo pyl. Navíc však lze do tohoto přístroje přidat esenciální oleje, které nádherně provoní váš byt či dům, zklidní mysl a vytvoří u každého pozitivní náladu. Organické esenciální oleje Venta obsahují 100% přírodní složky, a vyrábějí se z rostlin, které se běžně používají i v medicíně. V balení naleznete tři 10ml lahvičky s oleji s příjemnou vůní santalového dřeva a grapefruitu.

Další produkty z kategorie Pro malé spotřebiče a vysavače
Pěnový filtr Rowenta ZR904401 pro

Pěnový filtr Rowenta Pokud hledáte náhradní kompatibilní filtr k vašemu vysavači značky Rowenta řady RH91xx, pak tento je ten pravý. Dokonale poslouží při úklidu vaší domácnosti, kdy perfektně zachytí prach a ostatní alergeny a váš domov tak bude dokonale čistý a bez různých nečistot.

269 Kč
Filtr do čističky vzduchu Electrolux FRESH

Filtr do čističky vzduchu Nejnovější filtrační technologie, určená pro čističku vzduchu PA91-404GY obsahuje aktivní uhlí a absorbuje nepříjemné pachy a plyny. S antibakteriální ochranou, která eliminuje více jak 99,9% bakterií, budete mít doma vzduch téměř bez bakterií. Filtr rovněž zachycuje více než 99 % části velikosti 0,3 mikronu. Inteligentní čip na filtru vám pomůže odhadnout jeho zbývající životnost.

2 249 Kč
Filtrační vložka pro zvlhčovač

Filtrační vložka pro zvlhčovač Stylies Antares Náhradní antibakteriální filtrační vložka je kompatibilní se zvlhčovačem vzduchu Stylies Antares. Filtrační vložka je uzpůsobena pro nasání vody z nádržky zvlhčovače a následně je pomocí ventilátoru vyfukována do místnosti v podobě zvlhčeného vzduchu. Díky antibakteriální úpravě navíc dochází uvnitř přístroje ke zvýšení kvality vyfukované vody. Životnost až 24 měsíců Filtrační vložka dosahuje životnosti přibližně 24 měsíců v závislosti na tvrdosti používané vody. Nutnost vyměnit filtr signalizuje změna jeho barvy z bílé na žlutou barvu. V porovnání s kazetovými zvlhčovači, u kterých je zvlhčovací filtr nutné měnit jednou za 2 až měsíce, tak tento model dosahuje nižších nákladů na provoz.

590 Kč
Filtr do čističky vzduchu Nedis

Náhradní vzduchový filtr Vysoce účinné filtry pro čističky vzduchu značky Nedis zajistí, že váš domov bude čistý a bezpečný co se škodlivých bakterií týče. Vzduchový filtr, který je určen pro čističku vzduchu Nedis AIPU300CWT očistí vzduch ve vaší domácnosti nejen od bakterií, ale i od drobných částiček prachu.

1 089 Kč
Další produkty od výrobce Venta
Organická vůně do čističky vzduchu

Vonné oleje Venta S pračkou vzduchu značky Venta si můžete dopřát čistší domov bez dráždivých alergenů, jako jsou třeba malé částice prachu nebo pyl. Navíc však lze do tohoto přístroje přidat esenciální oleje, které nádherně provoní váš byt či dům, zklidní mysl a vytvoří u každého pozitivní náladu. Organické esenciální oleje Venta obsahují 100% přírodní složky, a vyrábějí se z rostlin, které se běžně používají i v medicíně. V balení naleznete tři 10ml lahvičky s oleji s příjemnou vůní levandule.

279 Kč
Hygienická přísada do čističky vzduchu

Hygienický prostředek do čističky vzduchu Přípravek Venta o objemu 500 ml zajišťuje hygienický provoz čističek vzduchu. Je určen pro modely čističek Venta Original a Comfort Plus. Prostředek změkčuje vodu v zásobníku, čímž zabraňuje tvorbě vodního kamene na jeho povrchu. Díky tomu vám bude vaše čistička vzduchu déle sloužit. Hygienický přípravek Venta také umožňuje účinnější zvlhčování, a tedy efektivnější provoz čističky.

479 Kč
Organická vůně do čističky vzduchu

Vonné oleje Venta S pračkou vzduchu značky Venta si můžete dopřát čistší domov bez dráždivých alergenů, jako jsou třeba malé částice prachu nebo pyl. Navíc však lze do tohoto přístroje přidat esenciální oleje, které nádherně provoní váš byt či dům, zklidní mysl a vytvoří u každého pozitivní náladu. Organické esenciální oleje Venta obsahují 100% přírodní složky, a vyrábějí se z rostlin, které se běžně používají i v medicíně. V balení naleznete tři 10ml lahvičky s oleji s příjemnou vůní pomeranče.

469 Kč
Pračka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle

Čistička a zvlhčovač vzduchu Venta AeroStyle LW73 Zařízení AeroStyle LW73 značky Venta je přístroj, který zvládne hned dvě funkce. Čistí a zvlhčuje vzduch v místnosti jen pomocí obyčejné kohoutkové vody bez jakýchkoliv zvlhčovacích filtrů, zvládne tedy snížit znečišťující látky ve vzduchu a současně zvlhčit vaše prostředí. Efektivní provoz Přístroj funguje na principu odpařování vody za studena, což je považováno za nejhygieničtější a nejlepší způsob zvlhčování. V nádobě s vodou se otáčí disk, jehož součástí je velké množství menších otvorů, díky kterým se odpaří více molekul vody, než když by se voda měla odpařovat z rovného povrchu. Optimální zvlhčení A protože zařízení zvlhčí vzduch na ideální vlhkost, která je 40 – 60 %, dochází i k přirozenému snížení škodlivých nebo dráždivých látek ve vzduchu jako je třeba pyl nebo prach. Snadné čištění Zvlhčovač disponuje zásobníkem na vodu o objemu 9 litrů, a naprosto bez starostí jej lze naplnit obyčejnou kohoutkovou vodu. Venta Hygienedisk zase efektivně čistí a odvápňuje vodu z vodovodu, což vám velmi usnadní čištění přístroje. Přehledný displej U tohoto modelu máte na výběr ze čtyř úrovní výkonu, automatického nebo nočního režimu, vše si velmi lehce nastavíte v horní části přístroje na dotykovém panelu. Displej je přehledný a hned na první pohled uvidíte jaká je aktuální vlhkost v místnosti, tato hodnota je totiž zobrazena přímo uprostřed displeje.

10 049 Kč