ok-top.cz

Osobní váha Noerden MINIMI White, 150 kg

Osobní váha Noerden MINIMI White s maximální nosností 150 kg je ideálním pomocníkem pro péči o tělo a zdraví. Přesné měření hmotnosti a moderní design v bílém provedení Vás jistě potěší.
EAN: 6970754370428
Osobní váha Noerden MINIMI White
Do obchodu »
Značka: Noerden
659
Detailní popis

Chytrá osobní váha Noerden Minimi Chcete se o své formě dozvědět více, než jen kolik vážíte? Pořiďte si chytrou osobní váhu Noerden Minimi z tvrzeného skla v bílé barvě, která vám pomocí čtyř přesných senzorů umožní monitorovat až 9 biometrických údajů, včetně BMI, tělesného tuku, metabolického věku nebo vody v těle. Spárujte váhu s mobilním telefonem pomocí Bluetooth 4.0 a sledujte naměřená data a grafy v mobilní aplikaci, kde si zároveň můžete nastavovat svoje cíle. Měření 9 biometrických údajů Záleží vám na vaší kondici? Pak jistě víte, že je důležité sledovat nejen svoji tělesnou hmotnost. S chytrou váhou Minimi, která pomocí čtyř pokročilých senzorů dokáže monitorovat až 9 biometrických údajů, získáte kromě hmotnosti také informace o tělesném tuku, podílu vody v těle, hmotnosti kostí, BMI, BMR nebo tělesném věku. Aplikace s tipy a doporučeními Spárujte váhu se svým chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth a mějte v mobilní aplikaci vždy po ruce data a grafy, se kterými snadno zjistíte, v jaké jste formě. Současně si můžete přečíst speciální tipy a doporučení pro snazší cestu k formě. Nastavte si svoje cíle Nastavte si svoje cíle a uvidíte, jak rychle půjde vaše fyzička nahoru. Za každý splněný cíl dostanete odznáček, jejichž sbírání vás bude motivovat k ještě větší aktivitě. Váha pro celou rodinu Váha Minimi je stvořena tak, aby ji mohli používat všichni členové rodiny, bez ohledu na věk, výšku nebo pohlaví. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a zdarma si vytvořit účet. Stylové a odolné provedení Inteligentní váha Noerden Minimi zaujme stylovým provedením z tvrzeného skla, které nejenže dobře vypadá, ale současně nabízí i delší životnost. Všechny důležité údaje pak navíc najdete na skrytém LED displeji.

Další produkty z kategorie Péče o tělo a zdraví
Osobní váha Noerden SENSORI White

Chytrá osobní váha Noerden Sensori Chcete se o své formě dozvědět více, než jen kolik vážíte? Pořiďte si chytrou osobní váhu Noerden Sensori z tvrzeného skla v bílé barvě, která vám pomocí přesných senzorů umožní monitorovat až 9 biometrických údajů, včetně BMI, tělesného tuku, metabolického věku, srdeční frekvence nebo vody v těle. Spárujte váhu s mobilním telefonem pomocí Bluetooth 4.0 nebo Wi-Fi a sledujte naměřená data a grafy v mobilní aplikaci, kde si zároveň můžete nastavovat svoje cíle. Měření 9 biometrických údajů Záleží vám na vaší kondici? Pak jistě víte, že je důležité sledovat nejen svoji tělesnou hmotnost. S chytrou váhou Sensori, která pomocí pokročilých senzorů dokáže monitorovat až 9 biometrických údajů, získáte kromě hmotnosti také informace o tělesném tuku, podílu vody v těle, hmotnosti kostí, BMI, BMR nebo tělesném věku. Aplikace s tipy a doporučeními Spárujte váhu se svým chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth nebo Wi-Fi a mějte v mobilní aplikaci vždy po ruce data a grafy, se kterými snadno zjistíte, v jaké jste formě. Současně si můžete přečíst speciální tipy a doporučení pro snazší cestu k formě nebo si nastavit svoje cíle. Měření srdečního tepu Velice zajímavou vlastností váhy je schopnost měřit srdeční frekvenci. Díky zjištění hodnoty svého srdečního tepu lépe zjistíte, jak jste na tom s celkovým zdravím. Váha pro celou rodinu Váha Sensori je stvořena tak, aby ji mohli používat všichni členové rodiny, bez ohledu na věk, výšku nebo pohlaví. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a zdarma si vytvořit účet. Váha automaticky rozpozná uživatele a odešle pomocí Wi-Fi naměřená data do jeho aplikace. Stylové a odolné provedení Inteligentní váha Noerden Sensori zaujme stylovým provedením z tvrzeného skla, které nejenže dobře vypadá, ale současně nabízí i delší životnost. Všechny důležité údaje pak navíc najdete na skrytém LED displeji.

1 689 Kč
Tlakoměr Laica BM2605

Tlakoměr Laica BM2605 Praktický tlakoměr S tímto přístrojem můžete pravidelně sledovat svůj krevní tlak. Použití je lehké a rychlé. Přistroj měří systolický a diastolický krevní tlak a tepovou frekvencí. Pokud se u vás vyskytne nepravidelnost srdcového tepu (arytmie), přístroj na to upozorní. Výsledky jsou zobrazované na displeji. Kromě naměřených hodnot se zobrazí i datum a čas a váš krevní tlak bude kategorizovaný podle tabulek Světové zdravotnické organizace (WHO). Přistroj disponuje pamětí na posledních 90 naměřených hodnot.

929 Kč
Osobní váha Clatronic PW 3368

Osobní váha Clatronic PW 3368 Elektronická osobní váha Clatronic PW 3368 se skleněným designem se stane nezbytným pomocníkem pro rychlé a přesné měření hmotnosti. Díky širokému rozsahu měření od 2,5 do 150 kg poskytuje možnost vážení hmotnosti prakticky každému členu domácnosti, přičemž výsledek zobrazuje na přehledném LCD displeji. Široký rozsah měření Hmotnost je důležitým ukazatel zdravého životního stylu. Ať už potřebujete zhubnout, nebo naopak nabrat svaly, elektronická váha Clatronic se díky svému rozsahu vážení od 2,5 do 150 kg s měřením po 100 gramech stane vašim důležitým pomocníkem. Výsledky vážení pak zobrazuje na snadno čitelném LCD displeji s možností nastavení jednotky hmotnosti v kilogramech nebo librách. Stylový a praktický skleněný design Nejenže díky svému stylovému provedení s plochou z tvrzeného skla dobře vypadá, ale současně zaujme i svou praktičností. K jejímu očištění od prachu ji stačí pouze jednou za čas otřít vlhkým hadříkem a její protiskluzové nožičky zabraňují jejímu nežádoucímu pohybu po podlaze. Funkce automatického vypnutí po měření pak šetří baterii.

369 Kč
Bezkontaktní teploměr TrueLife Care

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q5, infračervený Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q5, který je vybaven infračervenou technologií, se během chvilky stane vašim nepostradatelným pomocníkem. Teplotu změří za půl sekundy a naměřené hodnoty ihned zobrazí na LCD displej. Měření probíhá bezkontaktně a s maximální odchylkou 0,2 °C. Infračervená technologie Už žádné čekání, s novou infračervenou technologií změříte teplotu již za půl sekundy. K dispozici jsou dva druhy měření teploty. Jednak můžete teplotu změřit z čela nebo rovnou z ucha, podle toho, jakou variantu sami preferujete. Barevná signalizace Tento moderní teploměr vás pomocí barevných signálů a zvuku upozorní na zvýšenou teplotu nebo horečku. Jeho ovládání je snadné, vše se totiž vztahuje pouze na jedno jediné tlačítko. Kompaktní rozměry K dispozici je barevně podsvícený LCD displej, který slouží k zobrazení teploty za jakýchkoli světelných podmínek. Jeho kompaktní rozměry se skvěle hodí při jeho přenášení, zabere minimální množství místa a je velice lehký. Přesnost na prvním místě Můžete si být jisti jeho přesností, jelikož měří na desetiny stupně Celsia a jeho maximální odchylka je 0,2 °C. Díky měření na dálku je zcela hygienický a nemusí se po každém použití čistit. Automatické vypnutí po měření dokonale šetří baterku, která tímto způsobem vydrží až 40 000 měření. Historie Teploměr si hravě zapamatuje, kdy jste naposledy měřili teplotu a po znovu zapnutí vám zobrazí minule naměřené hodnoty, proto budete mít dokonalý přehled o situaci.

369 Kč
Další produkty od výrobce Noerden
Chytré hybridní hodinky Noerden Life

Hybridní chytré hodinky Noerden LIFE2 Ukažte svoji eleganci s originálním módním doplňkem v podobě hybridních chytrých hodinek Noerden Life2 v černé barvě. Ty představují úžasné spojení nadčasového stylu v podobě klasického ručičkového ciferníku a moderních funkcí včetně měření kroků, vzdálenosti, spálených kalorií nebo kvality spánku. Pomocí dotykového sklíčka navíc budete moci snadno ovládat hudbu, fotoaparát nebo hledat svůj telefon. Sledujte svoje aktivity a spánek Dáváte přednost klasickému designu a přitom chcete využívat funkce chytrých hodinek? Přesně pro vás jsou tu hybridní hodinky Noerden Life2, které vám umožní pomocí vestavěného G-senzoru automaticky monitorovat vaše aktivity, včetně měření kroků, vzdálenosti, spálených kalorií nebo kvality spánku. Všechna data se zároveň budou prostřednictvím Bluetooth synchronizovat s aplikací Noerden ve vašem telefonu, kde budete mít kompletní přehled o vaší aktivitě. Vyberte si svůj styl Vystupte z davu a ukažte svoji jedinečnost s hodinkami, které neuniknou pozornosti okolí. Hodinky jsou dodávány v několika stylových barevných provedeních, přičemž jejich vzhled si můžete kdykoli upravit dokoupením dalších řemínků z různých materiálů a barev. Chytrý pomocník na vašem zápěstí Hodinky Noerden Life2 toho zvládají daleko více, než jen pouhé monitorování aktivit. Můžete s jejich pomocí ovládat hudební přehrávač a fotoaparát v telefonu, vibracemi vás budou upozorňovat na příchozí hovory a SMS zprávy a díky automatické synchronizaci místního času budete mít i při cestování mezi různými časovými pásmy dokonale přesný přehled o čase. Ovládejte svoji hudbu dotykem Ovládejte hudbu pouhým dotykem. Přestože hodinky Life2 mají klasický ručičkový ciferník, nechybí jim dotykové sklíčko, pomocí kterého můžete ovládat hudební přehrávač ve svém chytrém telefonu. Stačí dvakrát klepnout pro přeskočení na další skladbu nebo třikrát klepnout pro návrat k předchozí skladbě. Dálkové ovládání fotoaparátu Vytvářejte originální selfies nebo skupinové snímky s vašimi přáteli. Díky dálkovému ovládání fotoaparátu ve vašem chytrém telefonu můžete jednoduchým stisknutím tlačítka na hodinkách zachytit parádní fotografie.

1 219 Kč
Chytré hybridní hodinky Noerden Mate

Hybridní chytré hodinky Noerden MATE2 Vydejte se na cestu k formě s hybridními chytrými hodinkami Noerden Mate 2 v bílo-černé barvě, které vám díky svému elegantnímu provedení z nerezové oceli, ručičkovým ciferníkem a dotykovým safírovým sklíčkem umožní vypadat stylově i během tréninků. Nechte si pomocí vestavěného G-senzoru změřit počet kroků, uběhnutou vzdálenost, spálené kalorie nebo kvalitu spánku, využijte tréninkové programy pro jógu a HIIT a ovládejte hudbu a fotoaparát pohodlně přímo ze svého zápěstí. Přehled o vašich aktivitách a spánku Chcete vědět, v jaké jste formě? Není nic lehčího. Hybridní hodinky Mate2 vám pomocí vestavěného G-senzoru budou měřit počet ušlých kroků, vzdálenost nebo počet spálených kalorií. V noci pak budou monitorovat kvalitu vašeho spánku a veškeré naměřené údaje automaticky odešlou pomocí Bluetooth do aplikace v mobilním telefonu. Elegance na každém kroku I při sportu můžete vypadat stylově. Chytré hodinky Mate2 zaujmou hned na první pohled nadčasovým klasickým vzhledem s ručičkovým ciferníkem v pevném nerezovém pouzdře, chráněném dotykovým safírovým sklíčkem se zvýšenou odolností proti poškrábání. Pohodlí při nošení pak zajišťuje silikonový řemínek. Osobní trenér vždy po ruce Hodinky Noerden Mate2 zastanou také roli vašeho osobního trenéra. Pomocí vibrací vám dají vědět, kdy máte změnit držení těla nebo kdy je čas si odpočinout. Pomocí 2 nových tréninkových programů pro jógu a HIIT dostupných v aplikaci Noerden vás naučí lépe trénovat a posouvat se ve svých výkonech. Chytrý pomocník na vašem zápěstí Hodinky Mate2 vám usnadní každodenní aktivity. Můžete s jejich pomocí ovládat hudební přehrávač a fotoaparát v telefonu, vibracemi vás budou upozorňovat na příchozí hovory a SMS zprávy a díky automatické synchronizaci místního času budete mít i při cestování mezi různými časovými pásmy dokonale přesný přehled o čase.

1 534 Kč
Chytré hybridní hodinky Noerden life

Hybridní chytré hodinky Noerden LIFE2+ Ukažte svoji eleganci s originálním módním doplňkem v podobě hybridních chytrých hodinek Noerden Life2+ v šedé barvě. Ty představují úžasné spojení nadčasového stylu v podobě klasického ručičkového ciferníku a kovového řemínku s moderními funkcemi včetně měření kroků, vzdálenosti, spálených kalorií nebo kvality spánku. Pomocí dotykového safírového sklíčka navíc budete moci snadno ovládat hudbu, fotoaparát nebo hledat svůj telefon. Sledujte svoje aktivity a spánek Dáváte přednost klasickému designu a přitom chcete využívat funkce chytrých hodinek? Přesně pro vás jsou tu hybridní hodinky Noerden Life2+, které vám umožní pomocí vestavěného G-senzoru automaticky monitorovat vaše aktivity, včetně měření kroků, vzdálenosti, spálených kalorií nebo kvality spánku. Všechna data se zároveň budou prostřednictvím Bluetooth synchronizovat s aplikací Noerden ve vašem telefonu, kde budete mít kompletní přehled o vaší aktivitě. Dejte najevo svoji eleganci Noerden Life2+ nejsou pouze hodinky. Je to módní doplněk, který dá bez ohledu na příležitost najevo váš styl. Elegantní a odolné tělo z nerezové oceli, vyměnitelný kovový řemínek nebo dotykové safírové sklíčko se zvýšenou odolností proti škrábancům dodávají hodinkám krásný a unikátní vzhled. Chytrý pomocník na vašem zápěstí Hodinky Noerden Life2+ toho zvládají daleko více, než jen pouhé monitorování aktivit. Můžete s jejich pomocí ovládat hudební přehrávač a fotoaparát v telefonu, vibracemi vás budou upozorňovat na příchozí hovory a SMS zprávy a díky automatické synchronizaci místního času budete mít i při cestování mezi různými časovými pásmy dokonale přesný přehled o čase. Ovládejte svoji hudbu dotykem Ovládejte hudbu pouhým dotykem. Přestože hodinky Life2+ mají klasický ručičkový ciferník, nechybí jim dotykové sklíčko, pomocí kterého můžete ovládat hudební přehrávač ve svém chytrém telefonu. Stačí dvakrát klepnout pro přeskočení na další skladbu nebo třikrát klepnout pro návrat k předchozí skladbě.

1 435 Kč
Osobní váha Noerden SENSORI White

Chytrá osobní váha Noerden Sensori Chcete se o své formě dozvědět více, než jen kolik vážíte? Pořiďte si chytrou osobní váhu Noerden Sensori z tvrzeného skla v bílé barvě, která vám pomocí přesných senzorů umožní monitorovat až 9 biometrických údajů, včetně BMI, tělesného tuku, metabolického věku, srdeční frekvence nebo vody v těle. Spárujte váhu s mobilním telefonem pomocí Bluetooth 4.0 nebo Wi-Fi a sledujte naměřená data a grafy v mobilní aplikaci, kde si zároveň můžete nastavovat svoje cíle. Měření 9 biometrických údajů Záleží vám na vaší kondici? Pak jistě víte, že je důležité sledovat nejen svoji tělesnou hmotnost. S chytrou váhou Sensori, která pomocí pokročilých senzorů dokáže monitorovat až 9 biometrických údajů, získáte kromě hmotnosti také informace o tělesném tuku, podílu vody v těle, hmotnosti kostí, BMI, BMR nebo tělesném věku. Aplikace s tipy a doporučeními Spárujte váhu se svým chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth nebo Wi-Fi a mějte v mobilní aplikaci vždy po ruce data a grafy, se kterými snadno zjistíte, v jaké jste formě. Současně si můžete přečíst speciální tipy a doporučení pro snazší cestu k formě nebo si nastavit svoje cíle. Měření srdečního tepu Velice zajímavou vlastností váhy je schopnost měřit srdeční frekvenci. Díky zjištění hodnoty svého srdečního tepu lépe zjistíte, jak jste na tom s celkovým zdravím. Váha pro celou rodinu Váha Sensori je stvořena tak, aby ji mohli používat všichni členové rodiny, bez ohledu na věk, výšku nebo pohlaví. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a zdarma si vytvořit účet. Váha automaticky rozpozná uživatele a odešle pomocí Wi-Fi naměřená data do jeho aplikace. Stylové a odolné provedení Inteligentní váha Noerden Sensori zaujme stylovým provedením z tvrzeného skla, které nejenže dobře vypadá, ale současně nabízí i delší životnost. Všechny důležité údaje pak navíc najdete na skrytém LED displeji.

1 689 Kč