ok-top.cz

Vybíráte osobní váhu? Pak jste na správném místě! Naše kategorie osobních vah přináší kompletní nabídku produktů, které jsou ideální pro měření hmotnosti. Nabízíme široký výběr kvalitních vah, které jsou spolehlivé a bezpečné. Všechny naše váhy mají certifikaci, která zaručuje jejich kvalitu, spolehlivost a přesnost. Naše váhy jsou navíc lehké a snadno se přenášejí, takže je můžete snadno přenášet z jednoho místa na druhé. Nabízíme také různé typy vah, jako například váhy s mechanickým nebo digitálním displejem. Tato funkce umožňuje snadné čtení a porovnávání hmotností. Naše váhy jsou také vybaveny funkcemi, které vám umožní měřit hmotnost v různých jednotkách. To vám pomůže udržet svou hmotnost pod kontrolou. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní osobní váhu, navštivte naši kategorii osobních vah. U nás najdete to, co hledáte.

Nejnovější produkty

Osobní váha TrueLife FitScale W5 BT, smart

Osobní váha Digitální váha značky TrueLife nabízí velký displej se snadno čitelnými číslicemi. Váha má maximální nosnost 180 kg a zapne se automaticky po stoupnutí na plochu. Kompletní historie vážení v aplikaci vám vždy umožní porovnat, kam jste se od začátku měření posunuli. Mnoho funkcí: Tato váha vám neukáže pouze vaši váhu. Řadí se mezi inteligentní diagnostické váhy, která změří nejen vaši hmotnost, ale i podíl tuku, vody nebo svalů. Měřené indexy: Hmotnost, BMI, Tělesný tuk, Typ postavy, Hmotnost bez tuku, Podkožní tuk, Viscerální tuk, Tělesná voda, Kosterní svaly, Svalová hmota, Kosterní hmota, Protein, BMR, Metabolický věk Rozpozná až 8 uživatelů FitScale W3 rozpozná až 8 unikátních uživatelů – váhu tedy využije celá domácnost. Po každém zvážení můžete vidět svůj progress. Váha ihned spočítá BMI index a další statistiky. Navíc si jednoduše nastavíte hmotnostní cíl a při použití získáte zpětnou vazbu, zda se k němu blížíte nebo ne. Grafy a statistiky Díky detailním grafům a statistikám se můžete přehledně podívat, zda jste na dobré cestě. Čím víc měření, tím detailnější graf.

1 199 Kč

Kuchyňská váha Concept Bamboo VK5714, 15 kg

Kuchyňská váha Concept VK5714 Snad v každé kuchyni dnes najdeme kuchyňskou váhu, jde o praktického pomocníka, který nám dokáže usnadnit práci. S kuchyňskou váhou značky Concept rychle zvážíte suroviny, které zrovna potřebujete. Váha nabízí jak velkou nosnost, tak i mnohdy důležitou přesnost vážení, navíc díky svému elegantnímu provedení skvěle doplní každou kuchyni. Skvělá nosnost Váha nabízí nosnost až 15 kilogramů, což vám při běžném vážení suroviny na pečení třeba narozeninového dortu hravě postačí. Kromě vážení surovin však lze váhu využít i pro zvážení odesílaného balíku nebo pro zjištění hmotnosti vaší malé ratolesti. Praktické funkce Se svými rozměry vám váha nezabere příliš mnoho místa ve skříňce nebo v šuplíku, přesto ji určitě uskladňovat nebudete, protože vám může posloužit i jako hodiny a v případě potřeby lze na ni nastavit i minutku nebo budík. Elegance a styl Vážící plocha je z bambusu a výborně tak zapadne jak do moderních interiérů, tak i do těch klasických. Ovládání váhy je velice snadné a slouží k tomu dotyková tlačítka, s velkým LCD displejem pak budete mít vždy maximální přehled.

499 Kč

Osobní váha Concept VO4000, 180 kg

Osobní váha Concept VO4000, 180 kg Zdraví pod kontrolou S chytrou osobní váhou Concept VO4000 Perfect Health budete mít své zdraví pod kontrolou. Kromě tělesné hmotnosti dokáže analyzovat dalších 12 parametrů včetně tělesného tuku, svalové hmoty nebo metabolického věku. Dosahuje nosnosti 180 kg s minimální měřitelnou hodnotou 0,2 kg. Kompletní analýza těla Osobní diagnostická váha VO4000 dokáže změřit 13 tělesných parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk. Díky této váze získáte podrobný přehled o vaší aktuální tělesné kondici. Mobilní aplikace Feelfit Pro kompletní využití všech funkcí váhy je nutné do mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Feelfit, která je v češtině a volně dostupná. Během vážení se na LED displeji váhy zobrazí aktuální hodnota vaší tělesné hmotnosti. Ostatní údaje se automaticky přenesou pomocí Bluetooth do mobilní aplikace, která je zpracuje, vyhodnotí a uloží. Díky historii záznamů můžete sledovat vaše pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů např. přehodnotit stravovací návyky. Rodinné sdílení Do mobilní aplikace lze přidat více členů, takže jejich výhod může využít celá rodina. Během vážení váha automaticky rozpozná osobu, která na ni stojí, a v aplikaci ji přiřadí naměřené hodnoty. Získáte tak ucelený přehled o tělesných parametrech a zdravotním stavu všech členů domácnosti. Údaje z aplikace lze sdílet se svými přáteli a tím se vzájemně motivovat nebo odeslat k vyhodnocení např. svému lékaři. S maximální přesností Získané hodnoty jsou měřeny na základě bioelektrické impedance (BIA). Během vážení zabudované senzory vyšlou do těla slabý elektrický signál, který změří elektrický odpor těla a následně vypočítají podíl tuku a ostatních složek. V okamžiku získáte podrobné a přesné údaje o vašich tělesných parametrech. Moderní design Minimalistický design bílé skleněné desky a nízký profil dodávají osobní váze VO4000 na atraktivitě. Díky tomuto elegantnímu zpracování nenaruší tato váha vzhled interiéru a perfektně zapadne do každé domácnosti.

767 Kč

Osobní váha Beurer BG 13, 150 kg

Osobní váha Beurer BG 13 Diagnostická váha v elegantním designu Beurer BG 13 je osobní diagnostická váha s modře podsvíceným LCD displejem. Váha podá informace o celkové tělesné hmotnosti, podílu tuku, vody, svaloviny, kosti a BMI. Prostor na vážení je vyroben z bezpečnostního skla. Obsahuje elektrody z vybroušené nerezové oceli. Pomocník zdravého životního stylu pro celou rodinu Při vážení je možné měnit jednotky váhy podle vlastních preferencí. BEURER BG 13 disponuje pamětí až pro 10 uživatelů, takže může hmotnostní změny pozorovat klidně celá rodina. Zařízení se samo zapíná i vypívá, má také kontrolku přetížení. Kapacita váhy dosahuje však celých 150 kg.

749 Kč

Osobní váha ProfiCare PW 3103, 180 kg

Osobní váha Proficare PW 3103 Řešíte doma udržitelnost? Potom je osobní váha s bambusovým povrchem ta správná volba. Tři vrstvy bambusu zajišťují dostatečnou nosnost. Navíc bambusový povrch krásně vypadá, snadno se ošetřuje a je recyklovatelný. Přesné měření Váha má nosnost 5-180 kg a váží po 50 g. Přepnout si můžete i do jiných měrných jednotek. Na LCD displeji kromě své přesné váhy uvidíte i teplotu místnosti. Stabilita a výdrž Díky protiskluzovým nožičkám je váha velmi stabilní. Spolehnout se můžete také na výdrž baterie. Dvě AAA baterie vydrží velmi dlouho, protože váha se po použití automaticky vypne.

599 Kč

Osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi, 180 kg

Osobní váha Tesla Smart TSSCALEWIFI Osobní váha Tesla Smart Composition Scale se určitě neřadí mezi klasické váhy, které dokážou změřit jen hmotnost, tato váha totiž zvládne měřit až 13 údajů a jejich hodnoty si pak jednoduše můžete prohlédnout v aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Mimo to se jistě stane stylovým doplněk každé koupelny nebo ložnice. Skvělý doplněk Díky přehlednému LED displeji získáte okamžitý přehled o všech důležitých hodnotách. Zařízení také svým provedením jednoznačně zapadne do každého interiéru a skvěle ho doplní. 13 měřených hodnot Pro měření hmotnosti jsou uvnitř váhy promyšleně integrovány čtyři tenzometry tak, aby naměřená hmotnost byla co nejpřesnější. Kromě hmotnosti pak váha měří třeba i skóre těla, váhu těla bez tuku, viscerální tuk, metabolický věk, kostní a svalovou hmotu, kalorie a další. Chytře s aplikací Výhodou váhy je i to, že ji lze pomocí Wi-Fi a aplikace Tesla Smart, která je dostupná jak pro Android, tak iOS, ve vašem chytrém telefonu propojit, a v aplikaci pak jen můžete jednoduše prohlédnout všechny naměřené hodnoty.

524 Kč

Osobní váha TrueLife FitScale W3, smart

Osobní váha Digitální váha značky TrueLife nabízí velký displej se snadno čitelnými číslicemi. Váha má maximální nosnost 180 kg a zapne se automaticky po stoupnutí na plochu. Zároveň se váha sama vypne po určité době nečinnosti. Mnoho funkcí: Tato váha vám neukáže pouze vaši váhu. Řadí se mezi inteligentní diagnostické váhy, která změří nejen vaši hmotnost, ale i podíl tuku, vody nebo svalů. Váha FitScale W3 pomocí bioelektrické impedanční analýzy (BIA) ve vteřině spočítá, kolik procent a kilogramů máte svalstva, tuku, vody nebo kostí. Pomůže vám tak lépe porozumět svému tělu a připravit si tréninkový plán na míru. Právě sportovci ocení athlete mode s dalšími podrobnostmi. Rozpozná až 8 uživatelů FitScale W3 rozpozná až 8 unikátních uživatelů – váhu tedy využije celá domácnost. Po každém zvážení můžete vidět svůj progress. Váha ihned spočítá BMI index a další statistiky. Navíc si jednoduše nastavíte hmotnostní cíl a při použití získáte zpětnou vazbu, zda se k němu blížíte nebo ne.

533 Kč

BEURER BY 80

Dětská váha Beurer BY80 vám umožní sledovat i malou změnu hmotnosti vašeho miminka. Díky dovažovací funkci TARA jednoduše odečtete hmotnost plenky a nemusíte pokládat dítě na studený povrch, ale přesně ho zvážíte i v ručníku nebo na jiné měkké podložce. Funkce HOLD zaznamená hmotnost i u neklidných dětí. Klenutý povrch se snadno čistí a dobře čitelný LCD displej zobrazuje číslice o 23 mm. Díky paměti budete moc přesně porovnat změnu hmotnosti od posledního vážení. Praktická kojenecká váha Beurer BY 80 o rozměrech 550×310×53 mm má maximální zatížení 20 kg a rozlišení 5 g. Napájena je AA baterií, která je obsažena v balení.

1 349 Kč

Osobní váha Beurer PS240

Osobní váha Beurer PS 240 vás nadchne svým velice elegantním designem v černém provedení. Samozřejmostí je maximální zatížení 180 kg s přesností rozlišení na 50 g. Disponuje nášlapným pogumovaným povrchem Soft Grip, který nejen skvěle vypadá ale je i velice bezpečný díky svému proti skluzovému povrchu. Nášlapná plocha Soft Grip je velice příjemná a měkká na dotek. Výsledky se vám přehledně zobrazí na velkém LCD displeji bílými číslicemi s černým podsvícením o velikosti 33 mm. Váha Beurer PS 240 vybavena funkcí Quick start – rychlý start, pro ještě rychlejší zapnutí.

1 079 Kč

Osobní váha Beurer BG21

Osobní váha Beurer BG21 Designový pomocník Osobní váha Beurer BG21 vás zaujme hned na první pohled a to díky originálnímu designu, který dodá osobnost jakékoliv koupelně. Aktivuje se našlápnutím a vypíná se automaticky po skončení vážení. Maximální zatížení je 180 kg a v případě přetížení vás bude sama informovat. LCD displej Váha disponuje velkým LCD displejem, na kterém snadno najdete všechny potřebné informace. Skvělé funkce Osobní váha vám poslouží k měření hmotnosti, tuku, svalů, vody v těle, kostí, spotřeby kalorií (AMR, BMR). Pokud držíte dietu anebo si jen rádi kontrolujete svou váhu, pak jistě oceníte velkou paměť. Osobní váha si zvládne zapamatovat až 10 posledních vážení.

839 Kč

Osobní váha Beurer BF195

Diagnostická váha v elegantním designu BEURER BF195 je osobní diagnostická váha s kulatým atraktivním LCD displejem. Displej je podsvícený modrým světlem a skvěle doplňuje moderní design celé váhy. Váha podá informace o celkové tělesné hmotnosti, podílu tuku, vody, svaloviny, kostí a dokonce doporučené denní dávce kalorií (AMR). Prostor na vážení je vyroben z bezpečnostního skla. Obsahuje elektrody z vybroušené nerezové oceli. Pomocník zdravého životního stylu pro celou rodinu Při vážení je možné měnit jednotky váhy podle vlastních preferencí. BEURER BF195 disponuje pamětí až pro 10 uživatelů, takže může hmotnostní změny pozorovat klidně celá rodina. Zařízení se samo zapíná i vypívá, má také kontrolku přetížení. Kapacita váhy dosahuje však celých 180 kg. Tělesný tuk, voda a svalstvo jsou zobrazovány v procentech pro lepší orientaci.

999 Kč

Osobní váha Emos PT718, 150 kg

Chcete mít podrobnější přehled o své tělesné kondici? Digitální osobní váha EMOS PT718 vám kromě hmotnosti dokáže změřit i váš BMI index, tj. kolik je ve vašem těle množství tuku, vody a svalové hmoty. Tuto váhu jistě ocení každý, kdo chce mít podrobný přehled o své kondici. Například ti, co sportují nebo držící dietu. Osobní váha EMOS PT718 má elegantní slim design. Vážící plocha je vyrobena z bezpečnostního skla o šířce 6 mm. Dále je vybavena dobře čitelným podsvíceným displejem s bílými číslicemi. Váha EMOS PT718 má paměť pro 10 uživatelů, takže její služby může využívat celá rodina. Tato osobní váha má maximální zatížení do 150 kg a lze u ní přepínat jednotky vážení.

389 Kč

Osobní váha Elit EPS-18W, 180 kg

Osobní digitální váha Elit EP-S18W Chcete se dostat znovu do formy? Ať už se snažíte shodit nebo naopak přibrat, potřebujete k tomu přesnou váhu. EP-S18B má pevnou skleněnou základnu a extra tenký design, se kterým se vejde téměř všude. Hlavně ale vydrží, jak nosností, tak baterií. Stane se prvním krokem k vašemu zdravějšímu životu. Pravda v číslech S nosností 180 kg a schopností měřit po 0,1 kg určí váha vaši hmotnost velmi přesně. Postarají se o to kvalitní tenzometrické senzory. Hodnoty ihned zobrazí na velkém LCD displeji, na který bez potíží uvidíte i ze stoje. Má také kontrolku přetížení, takže ji velkou vahou nepoškodíte. Silná baterie Váhu napájí kvalitní lithiová baterie typu CR2032, která jí zajistí dlouhou výdrž. Pokud už jí moc energie nezbývá, váha vás upozorní. Snaží se ale energií šetřit tím, že poběží jen nutně krátkou dobu. Váží automaticky, automaticky se vynuluje, když z ní sestoupíte, a automaticky se také vypne. Stačí ji jen zašoupnout zpět pod postel.

299 Kč

Osobní váha Orava EV-510, 180 kg

Osobní váha Orava EV510 Jestliže doma postrádáte kvalitní osobní váhu, která je přesná, elegantní a která výborně doplní váš interiér, tak digitální váha Orava bude přesně to pravé pro vás. Co vás na ní však okamžitě zaujme je její kruhové provedení a LED osvětlení, takže se může stát i perfektní dekorací vaší domácnosti. Přesná a spolehlivá Váha EV-510 je určena pro měření hmotnosti do 180 kg a její odchylka je jen 50 g, takže se můžete spolehnout, že se jedná o váhu, která změří hmotnost velice přesně. Pro zapnutí postačí dotknout se chodidlem vážící plochy, kdy se současně aktivuje i modré LED osvětlení po celém jejím obvodu. Elegantní a bezpečná Jakmile váha na displeji zobrazí hodnotu 0.00, je připravena pro vaše vážení. Při vážení se vám na přehledném displeji zobrazí naměřená váha, a po chvíli nečinnosti se váha sama vypne, není tak třeba ji nějak vypínat. Vážicí plocha je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm, takže vážení je naprosto bezpečné.

229 Kč

Osobní váha Proficare PW-3007 WH, 180 kg

Osobní Proficare PW-3007 Osobní váha Proficare PW-3007 v bílé barvě vás přináší přesné vážení. Aktivuje se našlápnutím a vypíná se automaticky po skončení vážení. Maximální zatížení je 180 kg a v případě přetížení vás bude sama informovat. Vážení Osobní váha vám poslouží nejen k měření hmotnosti, ale také tuku, svalů a vody v těle. Dále můžete zjistit vaší váhu kostí, analýzu orgánového tuku, spotřeby kalorií za den (BMR) a BMI (Index tělesné hmotnosti). LCD displej Váha disponuje velkým LCD displejem, na kterém snadno najdete všechny potřebné informace. Velká paměť Pokud držíte dietu anebo si jen rádi kontrolujete svou váhu, pak jistě oceníte velkou paměť. Osobní váha má paměť pro až 10 uživatelů.

499 Kč

Osobní váha Concept VO4000, 180 kg

Osobní váha Concept VO4000, 180 kg Zdraví pod kontrolou S chytrou osobní váhou Concept VO4000 Perfect Health budete mít své zdraví pod kontrolou. Kromě tělesné hmotnosti dokáže analyzovat dalších 12 parametrů včetně tělesného tuku, svalové hmoty nebo metabolického věku. Dosahuje nosnosti 180 kg s minimální měřitelnou hodnotou 0,2 kg. Kompletní analýza těla Osobní diagnostická váha VO4000 dokáže změřit 13 tělesných parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk. Díky této váze získáte podrobný přehled o vaší aktuální tělesné kondici. Mobilní aplikace Feelfit Pro kompletní využití všech funkcí váhy je nutné do mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Feelfit, která je v češtině a volně dostupná. Během vážení se na LED displeji váhy zobrazí aktuální hodnota vaší tělesné hmotnosti. Ostatní údaje se automaticky přenesou pomocí Bluetooth do mobilní aplikace, která je zpracuje, vyhodnotí a uloží. Díky historii záznamů můžete sledovat vaše pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů např. přehodnotit stravovací návyky. Rodinné sdílení Do mobilní aplikace lze přidat více členů, takže jejich výhod může využít celá rodina. Během vážení váha automaticky rozpozná osobu, která na ni stojí, a v aplikaci ji přiřadí naměřené hodnoty. Získáte tak ucelený přehled o tělesných parametrech a zdravotním stavu všech členů domácnosti. Údaje z aplikace lze sdílet se svými přáteli a tím se vzájemně motivovat nebo odeslat k vyhodnocení např. svému lékaři. S maximální přesností Získané hodnoty jsou měřeny na základě bioelektrické impedance (BIA). Během vážení zabudované senzory vyšlou do těla slabý elektrický signál, který změří elektrický odpor těla a následně vypočítají podíl tuku a ostatních složek. V okamžiku získáte podrobné a přesné údaje o vašich tělesných parametrech. Moderní design Minimalistický design bílé skleněné desky a nízký profil dodávají osobní váze VO4000 na atraktivitě. Díky tomuto elegantnímu zpracování nenaruší tato váha vzhled interiéru a perfektně zapadne do každé domácnosti.

701 Kč

Osobní váha ECG OV 1821 Black, 180 kg

Osobní váha ECG OV 1821 Malá a tenká váha od ECG nezabere žádné místo a zároveň se stane překrásnou součástí vaší koupelny nebo jiného pokoje. Všechny údaje se zobrazí na LCD displeji, takže budete okamžitě vědět, jak na tom jste. Oceníte ji tak z estetického i praktického hlediska. Vypadá pěkně Stylové a tenké provedení zaručí, že váha perfektně zapadne do každého pokoje. Je opatřena 6 mm tlustým bezpečnostním tvrzeným sklem, které jí zajistí pevný a stabilní povrch. Energii jí zase přináší trojice AAA baterií, které najdete v balení. A pokud jim dojde šťáva, okamžitě se dozvíte pomocí ukazatele. Zvažte se Váha se automaticky zapíná a vypíná. Můžete tak pohodlně vážit sebe, své děti i psy. Kohokoliv do 180 kg. Stačí na ni tedy našlápnout, čtyři tenzometrické senzory se spustí a okamžitě víte vše. Můžete si dokonce zvolit, zda chcete údaje zobrazit v metrickém nebo imperiálním systému. Kdyby došlo k přetížení, váha to oznámí zabudovaným indikátorem. Navážená hodnota s přesností na 100 g se vám pak zobrazí na LCD displeji.

349 Kč

Osobní váha Eldonex BodyFit EBS-1011-BK, 150 kg

Osobní váha Eldonex Bodyfit EBS1011BK Potřebujete zhubnout, přibrat nebo sledujete, jak rychle roste vaše nenarozené miminko? S digitální váhou zachytíte každou malou změnu hmotnosti a budete tak mít svou váhu skutečně pod kontrolou. Přesnost měření Tato váha je opravdu přesná. Zajišťují to hned čtyři vážící senzory umístěné v nožičkách váhy. Díky tomu zachytíte sebemenší změnu. Přesnosti 100 g napomáhají i postranní ocelové výztuhy, díky kterým se váha mezi senzory přirozeně rozloží. Po zvážení vydrží číslo na digitálním displeji 10 s, takže se na váze nemusíte kroutit nebo se shýbat, abyste na displej viděli. Výdrž a bezpečnost Váha je ze silného tvrzeného skla a má maximální nosnost až 150 kg. Svrchu je odolná proti postříkání a má protiskluzové nožičky, což je zvláště praktické v koupelně. Potěší vás také funkce AutoOn a AutoOff, díky kterým se váha sama zapne a začne vážit, jakmile se na ni postavíte, a vypne po 10 sekundách nečinnosti, což šetří baterii. Pokud přijde čas baterii vyměnit, váha vám dá vědět. Stejně tak v případě překročení nosnosti.

229 Kč

Osobní váha Niceboy ION Smart Scale Black, 180 kg

Osobní váha Niceboy ION Smart Scale Black Komplexní měření a analýza 12 tělesných parametrů s chytrou osobní váhou Niceboy ION SmartScale. Krom BMI a tělesné váhy vám změří například také množství tuků a svalové hmoty či metabolický věk. Mobilní aplikace Mějte všechny naměřené informace pohromadě a sledujte vaše změny snadno a přehledně. Stačí mít ve vašem chytrém telefonu aplikaci Niceboy ION, kde se vám po zvážení automaticky všechny změřené údaje přepíšou. V aplikaci si také můžete nastavit vaše vysněné hodnoty a snadno tak sledovat cestu k vašemu cíli. Až 8 uživatelů Motivujte se společně s rodinou či přáteli a posouvejte své hranice dále. Váha nabízí paměť pro až 8 uživatelů, takže nemusíte být na cestě k úspěchu sami. Váha automaticky rozpozná, kdo se zrovna váží a přepošle údaje do aplikace. Odolná konstrukce Aby bylo provedeno co nejpřesnější měření, používá váha k získání těch nejlepších naměřených hodnot pokročilou metodu bioelektrické impedance (BIA). Maximální odchylka se pohybuje pouze okolo 50 gramů, takže je přesnost měření opravdu vysoká. Váha je vyrobena z odolných materiálů, takže vydrží nosnost až 180 kg.

639 Kč

Osobní váha Tefal PREMISS 2 PP1400V0, 150 kg

Osobní váha Tefal PREMISS 2 PP1400V0, 150 kg Maximálně komfortní použití Díky velkému a snadno čitelnému displeji a velkorysé ploše (30 x 30 cm) nabízí osobní váha Premiss od značky Tefal pohodlí a snadné použití. Chytré funkce Vážení je snadné díky chytrým funkcím: váhu automaticky zapnete tím, že si na ni stoupnete, a další praktické výhody spočívají v měření buď v metrických (kg) nebo imperiálních (st, lb) jednotkách. Váha se po 5 vteřinách nepoužívání automaticky vypne.

389 Kč

Osobní váha Tefal Premiss PP1430V0, 150 kg

Osobní váha Tefal Premiss PP1430V0, 150 kg Maximálně komfortní použití Díky velkému a snadno čitelnému displeji a velkorysé ploše (30 x 30 cm) nabízí osobní váha Premiss od značky Tefal pohodlí a snadné použití. Chytré funkce Vážení je snadné díky chytrým funkcím: váhu automaticky zapnete tím, že si na ni stoupnete, a další praktické výhody spočívají v měření buď v metrických (kg) nebo imperiálních (st, lb) jednotkách. Váha se po 5 vteřinách nepoužívání automaticky vypne.

499 Kč

Osobní váha Tefal Classic 2 PP1503V0, 160 kg

Osobní váha Tefal Classic 2 PP1503V0, 160 kg Maximálně komfortní použití Díky velkému a snadno čitelnému podsvícenému displeji a velkorysé ploše (31 x 31 cm) nabízí osobní váha Classic od značky Tefal pohodlí a snadné použití. Chytré funkce Vážení je snadné díky chytrým funkcím: váhu automaticky zapnete tím, že si na ni stoupnete, a další praktické výhody spočívají v měření buď v metrických (kg) nebo imperiálních (st, lb) jednotkách. Váha se po pár vteřinách nepoužívání automaticky vypne.

359 Kč

Osobní váha Tefal Origin PP1600V0, 160 kg

Osobní váha Tefal Origin PP1600V0 Pokud doma postrádáte kvalitní a přesnou osobní váhu, tak si zkuste pořídit tu od značky Tefal. Předností váhy je mimo přesné vážení, také její elegantní design a stylové provedení. Maximálně komfortní použití Snadno čitelný displej s podsvícením a dostatečně velká plocha pro vážení (31 x 31 cm) zaručí, že proces vážení bude velmi snadný a maximálně pohodlný. Automatické zapnutí/vypnutí Mezi velice praktické funkce váhy patří především automatické zapnutí a vypnutí, takže na vás je jen stoupnout na váhu a ona začne okamžitě vážit. Nemusíte se tak ohýbat, a manuálně váhu zapínat. Elegantní provedení Maximální hmotnost pro vážení je u modelu PP1600V0 udávána 160 kg s přesností 100 g. Váha vás jistě také zaujme svým provedením s dřevěným efektem. Tak neváhejte a pořiďte si stylovou váhu ještě dnes.

539 Kč

Osobní váha Beurer BF 720, smart

Osobní váha Beurer BF 720, smart Diagnostická váha v elegantním designu Beurer BF 720 je osobní diagnostická váha s černým displejem a bílým podsvícením čísel. Váha podá informace o celkové tělesné hmotnosti, podílu tuku, vody, svaloviny, kosti, AMR / BMR a BMI. Prostor na vážení je vyroben z bezpečnostního skla. Obsahuje elektrody z vybroušené nerezové oceli. Pomocník zdravého životního stylu pro celou rodinu Při vážení je možné měnit jednotky váhy podle vlastních preferencí. Beurer BF 720 disponuje pamětí až pro 8 uživatelů, takže může hmotnostní změny pozorovat klidně celá rodina. Zařízení se samo zapíná i vypívá, má také kontrolku přetížení. Kapacita váhy dosahuje však celých 180 kg. Chytrá aplikace Váha dokáže komunikovat s mobilním telefonem, pomocí technologie Bluetooth®. Díky tomu můžete v aplikaci „beurer HealthManager“ a „beurer BodyShape“ kontrolovat jak se vám daří hubnout.

1 371 Kč

Osobní váha Clatronic PW 3368, 150 kg

Osobní váha Clatronic PW 3368 Elektronická osobní váha Clatronic PW 3368 se skleněným designem se stane nezbytným pomocníkem pro rychlé a přesné měření hmotnosti. Díky širokému rozsahu měření od 2,5 do 150 kg poskytuje možnost vážení hmotnosti prakticky každému členu domácnosti, přičemž výsledek zobrazuje na přehledném LCD displeji. Široký rozsah měření Hmotnost je důležitým ukazatel zdravého životního stylu. Ať už potřebujete zhubnout, nebo naopak nabrat svaly, elektronická váha Clatronic se díky svému rozsahu vážení od 2,5 do 150 kg s měřením po 100 gramech stane vašim důležitým pomocníkem. Výsledky vážení pak zobrazuje na snadno čitelném LCD displeji s možností nastavení jednotky hmotnosti v kilogramech nebo librách. Stylový a praktický skleněný design Nejenže díky svému stylovému provedení s plochou z tvrzeného skla dobře vypadá, ale současně zaujme i svou praktičností. K jejímu očištění od prachu ji stačí pouze jednou za čas otřít vlhkým hadříkem a její protiskluzové nožičky zabraňují jejímu nežádoucímu pohybu po podlaze. Funkce automatického vypnutí po měření pak šetří baterii.

399 Kč

Osobní váha Concept VO4011, 180 kg

Osobní váha Concept VO4011, 180 kg Zdraví pod kontrolou S chytrou osobní váhou Concept VO4011 Perfect Health budete mít své zdraví pod kontrolou. Kromě tělesné hmotnosti dokáže analyzovat dalších 12 parametrů včetně tělesného tuku, svalové hmoty nebo metabolického věku. Dosahuje nosnosti 180 kg s minimální měřitelnou hodnotou 0,2 kg. Kompletní analýza těla Osobní diagnostická váha VO4011 dokáže změřit 13 tělesných parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk. Díky této váze získáte podrobný přehled o vaší aktuální tělesné kondici. Mobilní aplikace Feelfit Pro kompletní využití všech funkcí váhy je nutné do mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Feelfit, která je v češtině a volně dostupná. Během vážení se na LED displeji váhy zobrazí aktuální hodnota vaší tělesné hmotnosti. Ostatní údaje se automaticky přenesou pomocí Bluetooth do mobilní aplikace, která je zpracuje, vyhodnotí a uloží. Díky historii záznamů můžete sledovat vaše pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů např. přehodnotit stravovací návyky. Rodinné sdílení Do mobilní aplikace lze přidat více členů, takže jejich výhod může využít celá rodina. Během vážení váha automaticky rozpozná osobu, která na ni stojí, a v aplikaci ji přiřadí naměřené hodnoty. Získáte tak ucelený přehled o tělesných parametrech a zdravotním stavu všech členů domácnosti. Údaje z aplikace lze sdílet se svými přáteli a tím se vzájemně motivovat nebo odeslat k vyhodnocení např. svému lékaři. S maximální přesností Získané hodnoty jsou měřeny na základě bioelektrické impedance (BIA). Během vážení zabudované senzory vyšlou do těla slabý elektrický signál, který změří elektrický odpor těla a následně vypočítají podíl tuku a ostatních složek. V okamžiku získáte podrobné a přesné údaje o vašich tělesných parametrech. Moderní design Minimalistický design bílé skleněné desky a nízký profil dodávají osobní váze VO4011 na atraktivitě. Díky tomuto elegantnímu zpracování nenaruší tato váha vzhled interiéru a perfektně zapadne do každé domácnosti.

1 099 Kč

Osobní váha Elit EPS-18B, 180 kg

Osobní digitální váha Elit EP-S18B Chcete se dostat znovu do formy? Ať už se snažíte shodit nebo naopak přibrat, potřebujete k tomu přesnou váhu. EP-S18B má pevnou skleněnou základnu a extra tenký design, se kterým se vejde téměř všude. Hlavně ale vydrží, jak nosností, tak baterií. Stane se prvním krokem k vašemu zdravějšímu životu. Pravda v číslech S nosností 180 kg a schopností měřit po 0,1 kg určí váha vaši hmotnost velmi přesně. Postarají se o to kvalitní tenzometrické senzory. Hodnoty ihned zobrazí na velkém LCD displeji, na který bez potíží uvidíte i ze stoje. Má také kontrolku přetížení, takže ji velkou vahou nepoškodíte. Silná baterie Váhu napájí kvalitní lithiová baterie typu CR2032, která jí zajistí dlouhou výdrž. Pokud už jí moc energie nezbývá, váha vás upozorní. Snaží se ale energií šetřit tím, že poběží jen nutně krátkou dobu. Váží automaticky, automaticky se vynuluje, když z ní sestoupíte, a automaticky se také vypne. Stačí ji jen zašoupnout zpět pod postel.

299 Kč

Osobní váha ECG 3D OV 138, 180 kg

Osobní váha ECG 3D OV 138 Malá a tenká váha od ECG nezabere žádné místo a zároveň se stane překrásnou součástí vaší koupelny nebo jiného pokoje. Všechny údaje se zobrazí na LCD displeji, takže budete okamžitě vědět, jak na tom jste. Oceníte ji tak z estetického i praktického hlediska. Vypadá pěkně Stylový 3D design a ultratenké provedení zaručí, že váha perfektně zapadne do každého pokoje. Vedle fascinujícího motivu, který vytváří tajuplnou trojrozměrnou iluzi, je opatřena i 6 mm tlustým bezpečnostním tvrzeným sklem. Bude tedy nejen skvěle vypadat, ale zároveň ledasco vydrží. Zvažte se Můžete pohodlně vážit sebe, své děti i psy. Kohokoliv do 180 kg. Kdyby došlo k přetížení, váha to oznámí zabudovaným indikátorem. Navážená hodnota s přesností na 100 g se vám zase zobrazí na LCD displeji. Energii jí zase přináší dvojice AAA baterií, které najdete v balení. A pokud jim dojde šťáva, okamžitě se to dozvíte pomocí praktického ukazatele.

399 Kč

Osobní váha ProfiCare PW 3006, 180 kg

Chytrá váha Osobní váha ProfiCare PW 3006 vám nedá pouze údaj o vaší váze. Váha zobrazí také analýzu tělesného tuku, svalové hmoty, vody v těle, váhy kostí, spotřeby kalorií za den a BMI (index tělesné hmotnosti). Až 10 uživatelů Váha je určena pro až 10 uživatelů, takže si zapamatuje údaje celé rodiny. Váhu lze nastavit pro měření v kg, lb, st a je vhodná pro váhu 5 – 180 kg. O stabilitu se postarají pogumované nožičky, díky kterým můžete mít váhu položenou i na hladkém klouzavém povrchu. Jednoduché ovládání zajistí dotykový displej, který nabízí dokonalý přehled.

869 Kč

ProfiCare – PW 3008 BT

Praktický pomocník Na snadno čitelném LCD displeji váhy ProfiCare PC-PW 3008 BT lze pohodlně zobrazit data až 10 uživatelů. Váha nabízí funkce jako je analýza hmotnosti, procento tělesného tuku, obsah vody, svalové hmoty či kostí. Mimo to váha zobrazuje denní spotřebu kalorií (BMR) a index tělesné hmotnosti označovaný jako BMI. Lze nastavit vážení v kg, lb nebo st. Všechna data uložená ve váze lze díky Bluetooth snadno shlédnout v aplikaci Dr.Curve+, která je dostupná v odpovídajících obchodech s aplikacemi. Ke stažení je pro iOS i Android.

799 Kč

Váha na zavazadla Orava EV-9 B, 50 kg

Váha na zavazadla Orava EV-9 B Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte jak efektivně a přesně zvážit vaše zavazadlo tak, abyste na letišti nemuseli připlácet za kilogramy navíc? Pak by ve vaší výbavě na cesty, převážně letadlem do zahraničí, neměla chybět praktická a hlavně kompaktní váha na zavazadla. Praktická na cesty Váha Orava EV-9 B zvládne zvážit tašku, kufr či krosnu do hmotnosti až 50 kg a díky funkci dovažování tak bude moci případně do zavazadla ještě něco přidat, to oceníte třeba v situacích, kdy se vracíte z dovolené a nakoupili jste dárky pro svoje blízké. Kompaktní a spolehlivá Naměřenou hodnotu přehledně zobrazí LCD displej a pomocí tlačítek si jednoduše zvolíte váhové jednotky, které vám vyhovují. Při určité době nečinnosti se pak váha sama automaticky vypne. Váha funguje na jednu 3V baterii a díky jejím kompaktním rozměrům ji tak můžete mít neustále po ruce.

279 Kč

Osobní váha Orava EV-600 BT, 180 kg

Osobní váha Orava EV600BT Jestliže doma postrádáte kvalitní osobní váhu, která je přesná, elegantní a která výborně doplní váš interiér, tak digitální váha Orava bude přesně to pravé pro vás. Možnost jejího propojení s vaším chytrým telefonem je pak hlavní přednost váhy. Přesná a spolehlivá Váha EV-600 BT je určena pro měření hmotnosti do 180 kg a o přesné a rychlé zobrazení navážených hodnot se stará senzorový váhový systém. Pro zapnutí postačí dotknout se chodidlem vážící plochy, nemusíte se tak k váze ohýbat. Elegantní a bezpečná Při vážení se vám na přehledném displeji zobrazí naměřená váha, a po chvíli nečinnosti se váha sama vypne, není tak třeba ji nějak vypínat. Vážicí plocha je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla, takže vážení je naprosto bezpečné. Hravě s aplikací Co však jistě oceníte je i možnost propojit váš chytrý telefon pomocí Bluetooth s váhou a ve stažené aplikaci SenssunHealth pak sledovat naměřené hodnoty, včetně statistik a grafů, a hodnotit tak vaše stanovené cíle.

539 Kč

Osobní váha ETA Bamboo 9780 90000, 180 kg

Osobní váha ETA Bamboo Postrádáte u vás doma osobní váhu, která přesně změří vaši hmotnost, a která díky svému elegantnímu provedení z bambusu skvěle zapadne do každého interiéru? Pak už nemusíte hledat dál, ale stačí si pořídit tuto váhu ETA Bamboo, která je navíc i finančně snadno dostupná. Velká nosnost Osobní váha ETA nabízí nosnost až 180 kg a její přesnost vážení je 100 g, součástí váhy je i zabudovaný indikátor, který vás upozorní na případné přetížení. Přehledný displej Naměřenou hodnotu přehledně zobrazí LCD displej s podsvícením. Jakmile se dovážíte, váha se sama po určité době nečinnosti vypne. O provoz se starají tři baterie typu AAA, které jsou součástí balení.

449 Kč

Osobní váha Niceboy ION Smart Scale White, 180 kg

Osobní váha Niceboy ION Smart Scale White Komplexní měření a analýza 12 tělesných parametrů s chytrou osobní váhou Niceboy ION SmartScale. Krom BMI a tělesné váhy vám změří například také množství tuků a svalové hmoty či metabolický věk. Mobilní aplikace Mějte všechny naměřené informace pohromadě a sledujte vaše změny snadno a přehledně. Stačí mít ve vašem chytrém telefonu aplikaci Niceboy ION, kde se vám po zvážení automaticky všechny změřené údaje přepíšou. V aplikaci si také můžete nastavit vaše vysněné hodnoty a snadno tak sledovat cestu k vašemu cíli. Až 8 uživatelů Motivujte se společně s rodinou či přáteli a posouvejte své hranice dále. Váha nabízí paměť pro až 8 uživatelů, takže nemusíte být na cestě k úspěchu sami. Váha automaticky rozpozná, kdo se zrovna váží a přepošle údaje do aplikace. Odolná konstrukce Aby bylo provedeno co nejpřesnější měření, používá váha k získání těch nejlepších naměřených hodnot pokročilou metodu bioelektrické impedance (BIA). Maximální odchylka se pohybuje pouze okolo 50 gramů, takže je přesnost měření opravdu vysoká. Váha je vyrobena z odolných materiálů, takže vydrží nosnost až 180 kg.

639 Kč

Osobní váha Umax Smart Scale US20E

Sledujte své tělo UMAX Smart Scale US20E je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a dalších tělesných parametrů. Smart Scale analyzuje tělesné složení až 11 různých parametrů. Váha je propojena bezdrátově (Bluetooth) se skvělou mobilní aplikací v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad Vaší kondicí. Měřte celou rodinu V aplikaci můžete jednoduše přidat další členy rodiny a jejich data jsou jim přiřazena. Podle váhy aplikace rozpozná, komu tělesné údaje patří. Můžete také pozvat své přátele pomocí emailu a sledovat tak v aplikaci jeho tělesné parametry. Stejně tak Váš přítel uvidí Vaše výsledky na mobilním telefonu. Skvělá aplikace v češtině Mobilní aplikace pro iOS a Android je kompletně v češtině a zajišťuje nejen aktuální výsledky měření, ale také jejich historii. Při vážení jsou výsledky bezdrátově přeneseny do aplikace. Data jsou zálohována pod Vaším účtem v cloudu, čímž je zaručeno, že o ně nepřijdete. 11 tělesných parametrů Hmotnost BMI Objem vody Metabolický věk BMR Kostní hmota Kosterní svalovina Viscerální tuk Proteiny Tělesný tuk Svalovina

686 Kč

Osobní váha Tefal BM2520V0

Indikátor hmotnosti, tělesného tuku a BMI S využitím bioelektrické analýzy budete mít informace o složení Vašeho těla vždy k dispozici (procento tělesného tuku). Více než jen sledování hmotnosti – využijte výhod tohoto chytrého analytického přístroje k měření vývoje Vaší hmotnosti a BMI. Přehledný displej Velká praktická obrazovka usnadňuje použití váhy. Můžete ukládat informace o Vašem zdraví snadno den za dnem. Sledujte zdraví celé rodiny Ukládá až 8 profilů – umožňuje tak sledování hmotnosti všech členů domácnosti, a to pomocí funkce automatického rozpoznání uživatele pro pohodlí a snadné použití. Precizní výsledky a velká kapacita Váhový limit je až 150 kg (330 liber). Užijte si absolutní přesnost do posledního detailu s měřením s přesností na 100 g (0,2 liber) pro co nejpřesnější výsledky.

599 Kč

Osobní váha G3Ferrari Magica G30041, 180 kg

Osobní váha G3Ferrari Magica G30041 Kvalitní provedení Váha z temperovaného skla pro příjemný pocit na chodidlech při vážení. Extra veliký displej s velikými číslicemi. Další předností této váhy je, že se automaticky zapne, pokud na ní stoupnete. Technické specifikace Temperované sklo o tloušťce 6 mm, 30 x 30 cm Minimální hmotnost: 6 kg Přesnost: 1 g Maximální nosnost: 180 kg Měrná jednotka: Kg, lb Automatické vypnutí LED displej

385 Kč

Osobní váha G3Ferrari Rovere G30045, 150 kg

Osobní váha G3Ferrari Rovere G30045 Kvalitní provedení Váha z temperovaného skla s 3D dekorem dřeva pro příjemný pocit na chodidlech při vážení. Extra veliký displej s velikými číslicemi. Další předností této váhy je, že se automaticky zapne, pokud na ní stoupnete. Technické specifikace Vážící plocha z temperovaného skla, 30 x 30 cm Speciální 3D efekt dekoru dřeva Přesnost: 100 g Maximální nosnost: 150 kg Měrná jednotka: Kg, lb Automatické vypnutí Podsvícený LED displej

449 Kč

Osobní váha G3Ferrari Formula G30047, 180 kg

Osobní váha G3Ferrari Formula G30047 Kvalitní provedení Váha z bambusového dřeva pro příjemný pocit na chodidlech při vážení. Extra veliký podsvícený displej s velikými číslicemi + analogový. Další předností této váhy je, že se automaticky zapne, pokud na ní stoupnete. Technické specifikace Vážící plocha z bambusového dřeva Přesnost: 100 g Maximální nosnost: 180 kg Měrná jednotka: Kg, lb Automatické vypnutí Analogový i LCD podsvícený displej

1 199 Kč

Osobní váha Concept Perfect Health VO3000, 180 kg

Osobní váha Concept VO3000, 180 kg Zdraví pod kontrolou S chytrou osobní váhou Concept VO3000 budete vědět, jak na tom jste. A to do sebemenších detailů. Můžete si vybrat, zda se váží dospělá osoba nebo dítě a je možné uložit až 10 profilů. Kompletní analýza těla Osobní diagnostická váha vám dokáže změřit až 7 tělesných hodnot. Jedná se o hmotnost, tělesný tuk, tělesnou vodu, svalovou hmotu, kostní hmotu, BMI a metabolický věk. Získejte snadno a rychle přehled o vaší fyzické kondici! S maximální přesností Získané hodnoty jsou získávány na základě bioelektrické impedance (BIA). Ve váze jsou zabudované senzory, které během vašeho vážení pomocí slabého elektrického signálu, vysílaného do vašeho těla, změří elektrický odpor těla a následně vypočítají vaše hodnoty. Během pár chvil se dozvíte veškeré naměřené údaje. Jednoduchá obsluha Nejen že je osobní váha v elegantním designu se spoustou chytrých funkcí, ale ani její ovládání vám práci s ní neztíží. V horní části se nachází přehledný LCD displej a pod ním 3 tlačítka, pomocí kterých můžete váhu snadno ovládat.

490 Kč

Osobní váha Concept Perfect Health VO2000, 180 kg

Osobní váha Concept Perfect Health VO2000 Kvalitní provedení Váha vyrobena ze skla přináší pohodlné a příjemné vážení. Vaši váhu uvidíte na přehledném LCD displeji. Váha se automaticky zapne pro stoupnutí na ní a také se automaticky vypne. Technické specifikace Přesnost: 100 g Maximální nosnost: 180 kg Měrná jednotka: kg, lb, st Automatické vypnutí LCD displej

372 Kč