ok-top.cz

V kategorii Ostatní péče o dítě najdete užitečné produkty, které usnadní péči o vaše dítě. Vyberte si z naší široké nabídky produktů, které pomohou udržet vaše dítě v bezpečí a pohodlí. Můžete si vybrat z různých protiskluzových souprav na jídlo, dudlíků na láhev nebo třeba i hraček, které usnadní usínání. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby byly bezpečné pro vaše dítě a aby vám poskytly co nejlepší péči. U nás si můžete být jisti, že najdete vždy to nejlepší pro vaše dítě. Naše produkty jsou kvalitní a snadno se čistí, takže můžete mít jistotu, že vaše dítě bude vždy v dobrých rukou.

Nejnovější produkty

Prsní vložky TrueLife Breast Pads, 100ks

TrueLife Breast Pads – komfort v každé situaciBěhem kojení vás může unikající mléko dostat do nepříjemných situací a zároveň vám může zničit nejednu podprsenku a další oblečení. Díky jednorázovým prsním vložkám TrueLife Breast Pads můžete všemu předejít a zajistit si pohodlí a diskrétnost v jakémkoliv okamžiku. Suchá pokožka po celý den a nocTrueLife Breast Pads obsahují absorpční vrstvu, která odvádí spolehlivě vlhkost pryč. Díky tomu nevznikají žádné nežádoucí skvrny na Vašem oblečení a zároveň zůstává Vaše pokožka suchá a může dýchat. Pohodlí a diskrétnost3D design prsních vložek zajistí pohodlí a diskrétnost v jakémkoliv okamžiku. Lepicí pásek zajistí, že prsní vložka bude držet na svém místě v každém okamžiku. Speciální lepidlo zajistí, že na prádle nezůstanou žádné skvrny. Maximální hygienaAby docházelo před použitím k co nejmenšímu kontaktu prsní vložky s okolím, je každá prsní vložka jednotlivě balená. Na cesty nemusíte tedy tahat celé balení, ale jen takový počet, který se potřebujete a vejde se vám do kabelky nebo tašky. Superabsorpční materiálPrsní vložky jsou vyrobeny se superabsorpčního materiálu, který spolehlivě odvádí vlhkost. 3D design pro perfektní přilnavost3D design prsních vložek zajistí pohodlí a diskrétnost. 3vrstvý materiál pro dokonalé pohodlí ve dne i v nociDíky 3vrstvému materiálu zůstává Vaše pokožka suchá a může dýchat. Lepicí pásekLepicí pásek udrží prsní vložky na svém místě v každé situaci. Speciální lepidlo nezanechává na oblečení žádné skvrny. Jednotlivé balení pro maximální hygienuKaždá prsní vložka je jednotlivě balená, aby docházelo k to nejmenšímu kontaktu s okolím před použitím. Parametry TrueLife Breast Pads Váha 3 g Průměr 125 mm Obsah balení 100× prsní vložka

29 Kč

Zásobníky na mateřské mléko Concept ZM4000 s adaptérem KIDO

Set sedmi kalíšků na mateřské mléko Concept ZM4000 Kido S těmito kalíšky můžete uchovávat v lednici odsáté mléko nebo připravené příkrmy pohodlně a prakticky. Mají široké hrdlo a objem tak akorát na krmnou dávku. Šroubovací víčka zase zajistí, že se cenná tekutina uvnitř nevylije. Sedm kalíšků Sedm kalíšků na sedm dní v týdnu. Zabalte si je na cesty nebo si v neděli připravte příkrmy na týden. V tašce se nevylijí a můžou i do lednice nebo mrazáku. Kompatibilní s produkty Kido V balení dostanete i víčko na krmení či odsávání. S ním snadno proměníte kalíšek v kojeneckou lahvičku nebo ho připojíte k odsavačce. Kalíšky jsou kompatibilní s odsávačkami Concept Kido OM4000 a dokonale padnou do sterilizátoru a ohřívače Concept Kido OL40x0.

399 Kč

Elektrická odsávačka mléka TrueLife Nutrio BP electric

Elektrická odsávačka mléka TrueLife Nutrio BP electric Přehledný displej a výběr z několika módů Kromě módu odsávání můžete na přehledném displeji nastavit i mód stimulace nebo masáže. U každého módu máte na výběr z devíti úrovní, takže si odsávání nastavíte tak, jak je vám pohodlné. K ovládání odsávačky a sledování průběhu odsávání slouží intuitivní displej s několika tlačítky a časovačem. Požadovaný mód a úroveň zvolíte pomocí tlačítek na displeji. Přesná simulace kojení Nutrio BP Electric je díky módům stimulace a masáže vhodná i pro maminky, které mají problémy s laktací nebo s kojením obecně. Pomůže ale i v situacích, kdy se děťátko nechce samo přisát k prsu. Praktické provedení ideální domů i na cesty Odsávačku tvoří jen několik částí, složíte jí velmi snadno, je lehká a bez problému se vám vejde třeba do přebalovací tašky. Můžete ji s sebou vzít kamkoli. Je ideálním pomocníkem pro maminky, které chtějí sobě i svému dítěti dopřát komfort a pohodlí i na cestách.

1 989 Kč