ok-top.cz

V této kategorii naleznete všechno potřebné příslušenství k sušičkám. Můžete si vybrat z široké škály produktů jako je ochranný sáček na boty do pračky a sušičky nebo koš do sušičky prádla na boty a jemné prádlo. Tyto produkty vám pomohou ušetřit místo a zajistí, aby vaše prádlo bylo vždy dokonale vysušené. Vyberte si z naší nabídky ostatního příslušenství k sušičkám, které vám pomůže udržet váš domov v pořádku a vyhnout se nepříjemným překvapením. Příslušenství k sušičkám, které nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže vám poskytnou dlouhou životnost a spolehlivost. U nás si můžete být jisti, že najdete řešení pro každou situaci. Vyberte si z naší nabídky ostatního příslušenství k sušičkám, abyste mohli vyřešit všechny vaše problémy s praním a sušením prádla.

Nejnovější produkty

Bosch WMZ20600

Koš do sušičky WMZ20600 je ideálním řešením pro vaše choulostivé oblečení. Ne vždy je žádané, aby se sušené věci v bubnu otáčely. Proto byl vyvinut tento koš, který se upevní k nepohyblivé části spotřebiče a věci umístěné na něm jsou sušeny pouze teplem. Bez starostí tak můžete sušit obuv, plyšové hračky nebo vlněné oblečení. Koš na vlnu pro sušičky s volitelným časovým programem. Jemné sušení v kombinaci s volitelným teplým časovým programem.

979 Kč

Koš do sušičky prádla na boty a jemné prádlo Electrolux E4YH200

Koš do sušičky prádla Tento koš jistě oceníte v případě, když se rohodnete dát prát boty, a nemůžete čekat až se přirozeně vysuší. Díky tomuto koši můžete vaše boty bez starostí vložit do sušičky, a nemusíte mít žádné obavy, že by mohlo dojít k jejich poškození vlivem pohybu bubnu. Koš však lze kromě sušení bot využít třeba i pro jemné prádlo, a je kompatibilní se sušičkami řady 8000.

789 Kč

Ochranný sáček na boty do pračky a sušičky Meliconi 656151

Ochranný sáček na boty do pračky a sušičky Uzavíratelná dvojitá prodyšná síťovina se zipem Pro praní a sušení obuvi Stačí boty vložit do pytlíku, zapnout zip a vložit do pračky nebo sušičky 1 kus v balení o rozměru 20×40 cm

159 Kč