ok-top.cz

Parní hrnce jsou skvělou volbou pro rychlé a zdravé vaření. V naší kategorii Vaření najdete širokou škálu parních hrnců, které jsou ideální pro každodenní vaření. Parní hrnce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a trvanlivé. Díky jejich ergonomickému designu jsou snadno manipulovatelné a mají pohodlnou rukojeť, která umožňuje bezpečné přenášení. Parní hrnce jsou také vybaveny vysoce účinným systémem ohřevu, který umožňuje rychlé vaření a ušetří vám čas. Parní hrnce jsou také snadno čistitelné, což usnadňuje údržbu. Takže pokud hledáte kvalitní parní hrnec, měli byste se podívat do naší kategorie Vaření a vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nejnovější produkty

Parní hrnec Clatronic DG 3547

Parní hrnec Clatronic DG 3547 Dopřejte si zdravé a chutné jídlo připravené v parním hrnci Clatronic DG 3547. Tato úprava pokrmů vám zaručí, že v potravinách zůstanou všechny potřebné vitamíny. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost. Manipulace s vodou Přebytečná voda se shromažďuje v odkapávací misce, kterou po skončení vaření snadno vyprázdníte. Na nedostatek vody vás upozorní světelný indikátor a v případě potřeby je možné ji doplnit i během provozu. LCD displej Velký modře podsvícený LCD displej je přehledný a dobře čitelný. Bude vám stačit jeden jediný pohled a hned budete vědět vše, co potřebujete. Skládá se z: 3 parní nádoby Miska na ryží Víko

1 849 Kč

Parní hrnec Russell Hobbs 26530-56

Kompaktní parní hrnec Russell Hobbs 26530-56 Věříte, že jediná opravdu zdravá zelenina je ta syrová? Dejte šanci vaření v páře. S jeho pomocí zachováte až o 85 % víc antioxidantů než v případě běžné tepelné úpravy. Umožní vám připravit opravdu chutné jídlo na úrovni namísto králičí stravy. S tímto hrncem to bude navíc bez starostí. Tříúrovňové vaření Parní hrnec má tři oddělené komory s celkovým objemem 7 l. V nich můžete připravit větší množství jídla najednou. Díky odděleným komorám se nemísí chutě a ušetříte čas. K dispozici máte i nádobu na rýži, takže si k obědu připravíte rovnou i přílohu. Všechny tři komory přitom dostanou rovnoměrné množství horké páry z 500 ml zásobníku na vodu. Hodinový časovač Hrnec má zabudovaný časovač až na 60 minut. Nemusíte se tudíž bát od něj odejít a věnovat se něčemu jinému. Klidně si běžte popovídat s návštěvou nebo shlédněte jeden díl seriálu. Přijdete až k hotovému. Takto ušetříte času ještě více. Praktické zpracování Celá základna vařiče je z kvalitní matné černé nerezové oceli, takže bude ozdobou tradiční i moderní kuchyně. Díky tomu, že komory jsou naskládané do výšky, zase nezabere na lince místo a snadno se i skladuje. Komory i nástavec na rýži můžete navíc mýt v myčce.

671,20 Kč