ok-top.cz

Pokud jste se rozhodli pořídit si parní mop, můžete vybírat z naší široké nabídky. Naše parní mopy jsou konstruovány, aby byly co nejúčinnější a snadno je můžete obsluhovat. Díky parnímu čištění lze zbavit vaše podlahy nečistot, jako je prach a špína, díky čemuž zůstane vaše podlaha dokonale čistá. Naše parní mopy jsou také vybaveny moderními technologiemi, jako je například technologie bezdotykového odkapávání, která vám umožní snadno a pohodlně přenášet mop. Naše parní mopy jsou také vybaveny ergonomickým designem, který je navržen tak, aby byl pohodlný a snadno ovladatelný.

Naše parní mopy jsou zárukou kvality. Například parní mop ProfiCare DR 3093 má robustní konstrukci, která je navržena tak, aby odolala poškození a zajišťovala dlouhodobou spolehlivost. Parní mop Concept CP2010, 2v1, je vybaven funkcí 2v1, která umožňuje čištění různých povrchů a přepínání mezi čisticími nástavci. Díky tomu je tento produkt skvělou volbou pro různé čisticí úkoly v domácnosti.

Vyberte si produkt z naší kategorie parních mopů a uvidíte, že ušetříte čas a úsilí při čištění vaší podlahy. S našimi produkty můžete dosáhnout dokonalého výsledku bez namáhavého čištění. Ušetřete si čas a úsilí a pořiďte si parní mop od naší společnosti!

Nejnovější produkty

Parní mop Concept CP2010, 2v1

Parní mop Concept CP2010 Toužíte po hygienicky čistých podlahách? Pusťte do boje páru. Parní mop CP2010 se postará nejenom o vaše čisté podlahy i koberce. Vyčistíte s ním koupelnu, dřez, čalounění, ale třeba i pneumatiky u auta. To všechno díky bohatému příslušenství a silnému výkonu. S ním vyrazíte do boje se špínou s celým arzenálem. Čistota s párou Pokud jste čistit párou ještě nezkoušeli, vězte, že vám to ušetří spoustu práce. Mop kombinuje páru s vysokým tlakem a díky tomu účinně likviduje nečistoty a desinfikuje povrch. Horká pára zabíjí bakterie a zanechá povrch čistý. Jelikož při úklidu nebudete používat nic jiného než horkou vodu, je čištění párou navíc ekologické. Začnete od podlahy Zapomeňte na kbelík s vodou. Mop má nádržku s objemem 400 ml umístěnou přímo v těle přístroje. Zapomeňte i na ždímání hadru, vystačíte si s textilním potahem na podlahovém kluzáku. Pára bude nahřátá už na 30 vteřin. A hned můžete začít vytírat nebo čistit koberec. Vyčistíte každý kout Zrcadla, okna, sprchový kout, dřez, vodovodní baterie, čalounění, matrace, závěsy, pneumatiky, trouba… Horká pára dokáže vyčistit cokoliv, co nepoškodí teplo nebo krátkodobé vlhko. Záclony přitom nemusíte sundávat z garnyží. Přístroj má totiž dlouhou hadici, takže se dostanete třeba i za radiátor. Na každou špínu Černé spáry mezi kachličkami, opálené fleky na dvířcích trouby, usazený vodní kámen, mastnota z kuchyně či koupelny. Pára si poradí i se špínou, na kterou vám dlouho nezbývala síla. Stěrka zanechá okna a zrcadla krásně lesklá, pára rozpustí mýdlo, zatočí s plísní a bakteriemi.

1 659 Kč

Parní mop ProfiCare DR 3093

Parní mop ProfiCare DR 3093 Hledáte vhodného pomocníka, který vám doma usnadní čištění nejrůznějších ploch, oken, koberců, rohoží nebo polštářů? Všechnu tuto práci zastane parní mop ProfiCare DR 3093, který čistí, dezinfikuje a odstraňuje mastnoty při teplotě 100 °C. Díky absenci chemických látek je navíc šetrný k životnímu prostředí a přitom se postará o dokonalé vyčištění různých povrchů včetně laminátu, dřeva, mramoru, břidlice nebo keramiky. Efektivní čištění a likvidace bakterií Parní čistič ProfiCare pomocí svého parního tlaku s možností regulace od 15 do 45 gramů páry zajišťuje efektivní čištění různých typů povrchů a úspěšnou likvidaci bakterií. Poradit si přitom dokáže i s látkovými povrchy typu koberců, rohoží a polštářů, které díky němu budou znovu vypadat jako nové. Široký výběr příslušenství v balení Parní čistič disponuje vyjímatelnou nádobou na vodu o kapacitě přibližně 450 ml, která postačí až na 25 minut čištění. Díky silnému výkonu 1500 W je připraven k použití už během pouhých 30 sekund od zapnutí. Parní čistič je napájen z elektrické sítě prostřednictvím 5 metrů dlouhého kabelu a v balení kromě něj najdete také dvě tkaniny z mikrovlákna, odměrku, čistič oken, trysku, kartáč a nástavec na koberce.

1 679 Kč