ok-top.cz

Vybírat pokličky je důležité, protože jsou nezbytnou součástí vašeho hrnce. Pokličky jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je sklo, nerezová ocel, kov nebo dřevo. Každý materiál má své výhody a nevýhody, takže je důležité zvolit tu správnou poklice pro vaše potřeby. Pokličky jsou navrženy tak, aby byly lehké a snadno se otevíraly a zavíraly, a také aby se dobře čistily. Některé pokličky mají také vyjímatelné filtry, které zabraňují tomu, aby se do hrnce dostaly nečistoty. Pokličky jsou také vyrobeny v různých velikostech, takže si můžete vybrat tu, která se nejlépe hodí k vašemu hrncu. U nás najdete pokličky, jako je například skleněná poklice Tefal Ingenio L9936282, 18cm nebo poklice Delimano Stone Legend Classic, 20cm. Vyberte si tu správnou poklice pro své potřeby a užijte si vaření!

Nejnovější produkty

Skleněná poklice Tefal Ingenio L9936282, 18cm

Skleněná poklice Tefal Ingenio Skleněná poklice Tefal Ingenio L9936282 s průměrem 18 cm je určena pro kastrůlky nebo pánve o stejné velikosti. Poklice s odolným silikonovým okrajem je kompatibilní s nádobím řady Ingenio a je možné ji využít i při pečení v troubě. Praktická odnímatelná sklopná rukojeť umožňuje snadné a prostorově nenáročné uskladnění. Specifikace: Průměr 18 cm Sklo + silikonový okraj Sklopná a odnímatelná rukojeť Lze stohovat Vhodná do myčky

399 Kč

Poklice Delimano Stone Legend Classic, 20cm

Poklice Delimano Stone Legend Classic Používáním poklice budou zachovány všechny chutě a jídlo se rychleji provaří. Pokrm nebude šplouchat ven a vy se zbytečně nespálíte nebo si nezašpiníte kuchyň. Při rozbití se poklice rozbije na malé bezpečné kousky. Praktická rukojeť pro odložení lžíce nebo vařečky vás určitě potěší.

254 Kč