ok-top.cz

Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S,12/8kg

Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S s kapacitou 12/8kg je ideálním řešením pro velké domácnosti. Tento velký spotřebič vám ušetří čas i prostor a zaručí dokonalé výsledky praní a sušení. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 6921081586679
Pračka se sušičkou Haier
Do obchodu »
Značka: Haier
22 752
Detailní popis

Pračka se sušičkouHaier HWD120-B14979-S Pračka se sušičkou Haier HWD120 se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Svou energetickou třídou spadá do kategorie E/A, která vám ušetří finance. Pojme prádlo o hmotnosti až 12 kg při praní a 8 kg při sušení, což se skvěle hodí pro celou rodinu a její maximální rychlost odstřeďování je 1400 otáček za minutu. Široký výběr Zařízení nabízí 14 základních programů mezi nimiž si určitě vždy vyberete nejvhodnější v danou chvíli. Odložený start umožní nastavení si konce cyklu podle vašich časových možností a preferencí. Stop bakteriím Antibakteriální ochrana ABT se postará o prevenci proti plísním a bakteriím v ohrožených oblastech, jako je těsnění dvířek. Již je praní prádla zase o něco hygieničtější. Funkce I-Refresh Funkce I-Refresh se dokonale postará o vaše prádlo. Používá mikropáru, se kterou jednoduše odstraní nežádoucí pachy z vašeho oblečení a zároveň tím snižuje pomačkání prádla. Automatická úprava Před začátkem praní se díky digitální vnitřní váhy zváží množství prádla, které do pračky dáte a tím se automaticky upraví spotřeba vody a délka pracího/sušícího cyklu. Samočistící program Automatický systém čištění Smart Dual Spray se aktivuje na konci každého praí cího cyklu, čímž zajistí nejen dokonale čisté prádlo, ale také delší životnost pračky. Prosvětlený buben Již nemusíte namáhavě hledat, zda jste nějaký kus oblečení nezapomněli v pračce. Zařízení je vybaveno vnitřním osvětlením, takže přehledně uvidíte na ztracené kusy oděvů.

Další produkty z kategorie Velké spotřebiče
Sušička prádla Electrolux EW7H578WC

Automatické nastavení Systém SensiCare zváží každou náplň a automaticky upraví daný program tak, aby se vaše oblečení sušilo přesně správnou dobu. Nemusíte se tedy bát, že se poloviční náplň bude sušit stejně dlouho, jako kdybyste naplnili plnou sušičku. Kvalitní péče i při poloviční teplotě S technologií GentleCare se nemusíte bát, že by se vám oblečení jakkoli poškodilo. Díky tepelnému čerpadlu sušička automaticky sníží teplotu a sušení tak bude co nejšetrnější. Navíc moderní technologie tepelného čerpadla snižuje vaše náklady na jeden sušicí cyklus. Odložený start Spotřebič disponuje také oblíbenou funkci Odložený start, se kterou si jednoduše nastavíte začátek sušení na dobu, která vám bude vyhovovat. Naplánujte si program tak, abyste měli prádlo po vašem příchodu nadýchané a voňavé! Efektivní sušení s nízkou spotřebou Díky jedinečnému filtračnímu systému EcoFlow dochází k efektivnímu proudění vzduchu v sušičce. Filtr se dá jednoduše vyjmout a stačí jej vyčistit opláchnutím pod tekoucí vodou. Sušení se systémem EcoFlow významně snižuje zátěž spotřebiče. Vždy hladké prádlo Funkce Reverse Plus zajišťuje šetrný pohyb bubnu v obou směrech, uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání. Výsledek sušení je vždy rovnoměrný a oblečení je měkké a hebké, připravené k okamžitému uložení do skříně.

15 969 Kč
Pultový mrazák Guzzanti

Guzzanti GZ101 Mraznička pultová, 100l Pultová mraznička Guzzanti GZ101 se rychle stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Její objem je 100 l, které poskytnou dostatek prostoru pro uskladnění veškerých vašich potravin. Podle vašich představ Součástí mrazničky je vyjímatelný koš, který umožní uspořádání si vnitřního prostoru podle vlastních představ. Navíc je spotřebič vybaven kolečky, která se skvěle hodí pro usnadnění celkové manipulace. Výkonný elektronický termostat Celkový mrazící výkon této mrazničky je 10 kg potravin za 24 hodin a nepřesáhne hlučnost 42 dB, což znamená, že se skvěle hodí do obytných prostor. Obsahuje elektronický termostat, který se postará o bezchybný chod mrazničky. Zařízení je konstruováno pro manuální způsob odmrazování.

4 985 Kč
Skříňový mrazák Gorenje

Technologie NoFrost Skříňová mraznička Gorenje disponuje moderní technologií NoFrost. Jejím úkolem je zajistit rovnoměrnou cirkulaci chladného vzduchu a tím eliminovat vlhkost uvnitř spotřebiče. Díky tomu jsou uložené suroviny chráněny před tvorbou ledových krystalků a nehrozí, že by se začaly přilepovat k sobě, čímž si zachovají svoji čerstvost. Ovšem, tato funkce má pozitivní vliv i na plášť spotřebiče. Uvnitř se totiž netvoří námraza a vy tak ušetříte spoustu času, který byste jinak museli trávit při údržbě mrazáku. Invertorový kompresor Díky invertorovému kompresoru není mraznička oproti spotřebičům s běžným motorem tak energeticky náročná, pracuje v naprosté tichosti a celkově má delší životnost. S pouhými 38 dB ani nebudete vědět, že ji máte doma. Invertorový kompresor také dokáže udržet uvnitř mrazáku stabilní teplotu i během otevírání dvířek. Podmínky pro skladování vašich potravin se tak opět posouvá na vyšší úroveň. Žádné omezení Mrazák Gorenje můžete postavit vedle zdi či jiného spotřebiče. Disponuje totiž dveřními závěsy, které jsou zkonstruovány tak, aby bylo umožněno snadné otevření dveří do pravého úhlu. Všechny police a zásuvky tak můžete zcela vytáhnout. K potravinám se dostanete vždy. Úsporný provoz Chystáte se odjet na cesty? Nezapomeňte mrazák uvést do režimu EcoMode. Ten je vhodný zejména pro případ vaší dlouhodobé nepřítomnosti, kdy dveře mrazničky jsou nepřetržitě zavřené a nedochází tedy k průniku teplého vzduchu zvenčí dovnitř. Takto upravený provoz snižuje spotřebu energie a šetří váš domácí rozpočet. Rychlé mrazení Speciální funkce FastFreeze, kterou mraznička Gorenje disponuje, je skvělým řešením v případě, že dojdete z velkého nákupu. Po její aktivaci dojde k automatickému snížení teploty na -24 °C. Nově vložené potraviny tak budou rychle zmraženy, ale u těch již uskladněných nehrozí, že by se začaly rozpouštět. Tuto funkci můžete kdykoliv deaktivovat, či počkat na to, až to spotřebič udělá sám – po 50 hodinách. LED osvětlení S jednoduchou orientací v celém obsahu lednice vám pomůže zabudované LED osvětlení, které vyniká oproti běžným žárovkám 30× delší životností a uspoří až 10× více energie.

12 579 Kč
Sklokeramická varná deska Amica KMC

Sklokeramická varná deska Amica KMC 742 610 C Sklokeramická varná deska Amica v klasickém, ale přesto elegantním černém provedení je ideálním pomocníkem do každé moderní kuchyně. Určitě oceníte jednoduché senzorové ovládání a kromě dvou standardních varných ploch o průměru 14,5 cm se můžete těšit také na duální zónu (12/21 cm) a oválnou zónu (17/26,5 cm), abyste mohli vařit, na co máte chuť, bez ohledu na tvar a velikost hrnce. Automatická redukce výkonu Tato technologie po určité době automaticky snižuje výkon varné zóny. Hodí se proto na pokrmy, které potřebují rychle uvést do varu a následně přihřívat či pražit. Dětský zámek Chraňte sebe a své blízké. Zablokováním ovládacího panelu zamezíte nechtěnému či náhodnému zapnutí varné zóny, a tedy i případnému popálení. Ukazatel zbytkového tepla Tato praktická signalizace na desce zhasne, když varná zóna, na které jste vařili, dosáhne teploty bezpečné pro dotyk dlaní.

5 089 Kč
Další produkty od výrobce Haier
Pračka s předním plněním Haier

I ty nejjemnější tkaniny zůstanou po vyprání v perfektním stavu Bubny praček Haier jsou navržené tak, aby bylo vaše oblečení dokonale čisté a přitom si po opakovaném praní uchovalo svůj vzhled. Během otáček bubnu se prádlo lehce sklouzne na povrchu tvořeném speciálními polštářky. Díky tomu se látka během praní nikde nezachytí, a tedy nepoškodí. Už žádné ztracené ponožky! S osvětlením uvnitř bubnu budete mít ještě lepší přehled a snadno odhalíte zapomenuté ponožky či jiné nepatrné kousky oblečení. Profesionální péče prostřednictvím páry Parní funkce I-Refresh představuje vysoce efektivní způsob ošetření vašeho oblečení. Jedná se o technologii mikropar, která zbaví prádlo pachů i alergenů a současně brání tvorbě záhybů. Za pouhých 20 minut máte hotovo, a to bez nutnosti použití pracího prostředku. Navíc vám výrazně ubyde práce s žehlením. Automatické vážení prádla zamezí plýtvání Než se spustí program, si vždy pračka nejdříve zváží náplň. Na základě zjištěné hmotnosti si následně sama upraví spotřebu vody a délku praní tak, jak to velikost náplně vyžaduje. Předejdete tím nadměrné spotřebě vody i elektrické energie, což jistě vaše peněženka ocení. S párou do boje proti skvrnám Tato chytrá funkce v pračkách Haier rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu, uvolňuje vlákna vašeho prádla a lépe odstraňuje i zaschlé nečistoty a skvrny. Usnadňuje také žehlení vašeho oblečení, a tak vám zbývá více času na věci, které máte rádi. Antibakteriální ochrana, která udržuje vnitřek pračky v čistotě Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti. ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění okénka, pro hygieničtější praní. Čistá pračka se postará o hygieničtější praní Užitečný systém čištění Smart Dual Spray je automatický systém čištění vaší pračky, který se aktivuje na konci každého pracího cyklu. Nejen, že zajistí hygieničtější praní prádla, ale také zlepší delší životnost pračky! Méně času stráveného praním, více času na věci, které máte rádi Pračky s kapacitou 12 kg vám umožní prát více prádla současně, což vám ušetří čas, který můžete věnovat věcem, které máte rádi. Větším prostorem v bubnu můžete snížit množství pracích cyklů ročně, a to až o 73 praní ve srovnání se standardní 8 kg pračkou – výrazně tak přispíváme k úspoře energie a vody! Vysoce efektivní motor, na který se můžete spolehnout Bezpásový motor Direct Motion je připojen přímo k bubnu, což výrazně snižuje jeho hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody (až o 50%). Kvalitu a spolehlivost motoru garantuje 12letá záruka. Flexibilita délky praní Využijte možnost upravit si délku praní, jak vám vyhovuje a zvolte chytrou funkci I-Time. Díky ní můžete praní hravě skloubit s dalšími domácími pracemi nebo volnočasovými aktivitami.

21 229 Kč
Vestavná myčka nádobí Haier XIB

Vestavná myčka nádobí Haier XIB 6B2D3FB Seznamte se s vestavnou myčkou Haier, která díky možnosti zabudování do kuchyňské linky ušetří místo. Pojme úctyhodných 16 sad nádobí, což je největší kapacita, jakou vestavné myčky standardní šířky 60 cm na trhu nabízejí. Mimo jiné se může pochlubit úspornou energetickou třídou B, Wi-Fi a Blueetooth konektivitou či výkonným invertorovým motorem. A to je jen zlomek všech důvodů, proč si právě tuto myčku pořídit! Hygienicky čistá myčka S novým antibakteriálním filtrem bude čisté nejen vaše nádobí, ale také myčka. Díky němu je přítomnost bakterií po 24 hodinách o téměř 100 % menší. Efektivní sušení Automatické otevření dvířek myčky po skončení cyklu zajišťuje nejlepší výkon sušení a zároveň nižší spotřebu energie. Systém automatického otevírání, který umožňuje přirozené sušení nádobí, je dostupný u vybraných mycích programů myčky Haier. Výkonná, tichá, úsporná Myčka je vybavena vysoce účinným invertorovým motorem. Ten přichází s vlastnostmi, které bezpochyby každý ocení: schopnost snižovat hluk a vibrace, spotřebu energie a vody a přitom dosáhovat vynikajících výkonů. Dotykový displej Disponuje také intuitivním dotykovým displejem, se kterým bude ovládání pro vás naprostá hračka. Mytí na míru podle množství nádobí Smart Load Sensor pomáhá upravovat základní parametry mycího cyklu na základě detekovaného zaplnění kapacity myčky. Myčka tak během mytí užívá jen takové množství vody a energie, jaké aktuálně potřebuje. Zároveň si automaticky přizpůsobí teplotu a délku mytí. Takto optimalizovaný program zajistí ty nejlepší výsledky efektivně a bez zbytečného plýtvání. Spotřeba odpovídající úrovni zašpinění Kromě množství nádobí v myčce se senzor zaměřuje i na míru znečištění nádobí tím, že během celého mycího cyklu sleduje zakalení vody. Podle toho pak přizpůsobí parametry mytí, aby se opět využilo jen tolik vody a energie, kolik je opravdu třeba. Dezinfekce párou Zbavte nádobí odolných skvrn a bakterií bez nutnosti oplachování či předumývání. Program Steam Plus 75° během cyklu vytváří páru, díky které teplota v myčce dosahuje teploty až 75 °C. Nádobí tak budete vytahovat nejen čisté, ale i vydezinfikované. Tak tichá, že o ní skoro nebudete vědět Nejen, že je myčka neuvěřitelně výkonná, ale i tichá. Díky invertorovému motoru dosahuje úrovně hluku max. 42 dB. Aplikace hOn Do chytré výbavy myčky Haier patří technologie Wi-Fi, díky které můžete zařízení ovládat a kontrolovat prostřednictvím aplikace hOn. Pokud vyfotíte naložený koš, aplikace je schopná vám podle zjištěného množství, typu, materiálu a polohy vašeho nádobí navrhnout ideální nastavení mytí, aby výsledky byly co nejlepší. Velký a flexibilní vnitřní prostor Interiér myčky vám nabízí místo pro až 16 jídelních souprav, což je při šířce 60 cm nejvíc, co se dá u vestavných myček na trhu najít. Nádobí je možné naskládat do 3 košů s flexibilními prvky, jako je výškové polohování horního koše nebo sklopitelné držáky talířů ve spodním koši. Klasický košík na příbory byl v případě myčky Haier nahrazen zásuvkou, díky čemuž je ve spodním koši ještě více místa. Ochrana proti úniku vody Nemějte strach z možného vytopení. V případě poškození přívodní hadice zasáhne technologie AquaStop, která průtok vody zastaví.

16 339 Kč
Vestavná trouba Haier HWO60SM2B9XH

Vestavná trouba Haier HWO60SM2B9XH WIFI Vestavěná horkovzdušná troubu od firmy Haier s technologií Climatech zaručeně doceníte při jakémkoliv pečení. Její nerezový interiér a černý saténový plast skvěle zapadnou do každého prostoru a zároveň nebudou zabírat příliš místa. Kapacita takřka 70 l zase zajistí, že se do ní vše pohodlně vejde. Bude tak nedocenitelnou součástí vaší kuchyně Se Soft+ vše upečete Upečte si dokonalý chléb nebo korpus k dortu pomocí správné kombinace horkého vzduchu. Skrze dvě funkce vaření a dva ventilátory se totiž hravě popasujete s každým kynutým pečivem, aby byl výsledek nadýchaný a měkký. Rovnoměrné propečení Technologie Climatech zajistí rovnoměrné rozložení tepla, vlhkosti a vzduchu v zařízení skrze ventilátor s proměnlivými otáčkami. Díky tomu se můžete spolehnout, že takto připravené potraviny budou upečeny opravdu dokonale. Aktivní ventilace zároveň pomáhá udržovat studená nejen madla a tlačítka trouby, ale také brání ohřívání okolního nábytku a elektroniky. Pohodlně vše zkontrolujete Pokud budete chtít během pečení cokoliv zkontrolovat, trouba disponuje elegantním teleskopickým výsuvným systémem, se kterým pohodlně zkontroluje stav vašeho pokrmu, aniž by se ztrácelo příliš tepla. Vypalte všechnu špínu Trouba umožňuje vyčistit její útroby pomocí pyrolytického čistícího systému. Nebudete tedy muset nic složitě drhnout. Stačí zvolit tuto funkci a teplota 430° už hravě vypálí veškeré zbytky a tukové usazeniny. Vše tedy bude opravdu čisté. Pro vaše plechy Aby plechy byly přesně na tom místě, kde je potřebujete, lze je jednoduše nastavit skrze nerezové postraní pojezdy. Najdete si tak přesně to místo, které bude pro završení vašeho snažení nejideálnější. Mějte o všem přehled Snadnou manipulaci s troubou vám zajišťuje užitečná aplikace hOn, se kterou dostanete tipy, jak troubu připravit pro co nejefektivnější přípravu potravin nebo jakým způsobem ji vyčistit. Součástí zařízení je i kabelová sonda, která vám bude nejen do aplikace posílat informace o stavu jídla Vše tak půjde snadno se zcela dokonalými výsledky. Přívětivé světlo A pokud dáte i na vizuální pocity, oceníte boční lampu a čistší smalt s hladším povrchem, který vám umožní celou dobu pozorovat, co se děje uvnitř. Budete tak mít dokonalý přehled o tom, jak to s vaším obědem zrovna vypadá.

12 089 Kč
Americká lednice Haier

Americká lednice Haier HCR5919EHMB Čtyřdveřová americká chladnička Haier HCR5919EHMB si vás získá efektivním prostorovým řešením i svým luxusním designem. Na první pohled vás osloví praktický dávkovač vody, se kterým budete mít vždy čerstvou vodu k dispozici. Chladnička nabízí dostatek prostoru pro uložení všech vašich potravin a moderní technologie pro zachování jejich čerstvosti. Vnitřní prostor o celkovém čistém objemu 525 l (chladící část 351 l, mrazící část 174 l) je prakticky členěn, v chladící části najedete 2+1 skleněné police, 6 přihrádek ve dveřích, Humidity Box a My Zone, držák na vína a na vajíčka, v mrazáku 4+2 zásuvky (z toho 2 zásuvky výsuvné) a automatický výrobník ledu s připojením na vodu. To vše v úsporné energetické třídě, s hlučností 38 dB(A). Stylová chladnička, která vám dá plnou kontrolu nad potravinami Chladničky Haier série Cube byly navrženy s jediným cílem. Dokáží se dokonale přizpůsobit vašim potřebám a nabízí bezkonkurenční flexibilitu vnitřního prostoru. Elegantní a osobitá estetika čtyř dveří s progresivní povrchovou úpravou v černé barvě, zdůrazňuje krásu každé kuchyně. Sada užitečných technologií zajišťuje dlouhodobé kvalitní skladování potravin prostřednictvím speciálních úložných zón. Invertorový kompresor Špičková konstrukce chladničky s invertorovým kompresorem zajišťuje tichý chod s úrovní hlučnosti pouhých 38 dB(A) a zachování stejného výkonu i energetické třídy. Na vysoce kvalitní kompresor získáte 12 let záruku. Praktické členění Chladničky série Cube jsou jedny z nejlépe vybavených modelů značky Haier a díky XXL kapacitě o objemu až 525 litrů snadno pojmou i velké rodinné nákupy. Prakticky členěný vnitřní prostor zajistí, že vždy najdete vše potřebné a budete mít Vaše potraviny perfektně uchované. Total No Frost bez námrazy Inovativní technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách chladničky i mrazáku, zajišťuje optimální proudění vzduchu pro zdravé a bezpečné skladování vašich potravin a efektivně snižuje energetickou spotřebu. Nyní můžete na ruční odmrazování lednice či mrazáku zapomenout! My Zone s vlastním nastavením teploty MyZone je výsledkem odhodlání společnosti Haier k neustálému zlepšování, inovacím a vždy překonávajícím očekávání našich zákazníků. Zásuvka MyZone umožňuje rychle a snadno upravit teplotu v přihrádce v závislosti na vašich aktuálních skladovacích potřebách. Jednoduchým posuvným ovladačem nastavíte jeden ze 3 režimů se správnou teplotou pro skladování ovoce a zeleniny. Chladnička bez bakterií Exkluzivní technologie T-ABT PRO společnosti Haier používají technologii, která zabraňuje tvorbě 99,9 % bakterií v chladničce. Systém T-ABT PRO využívá UV světlo k odstranění bakterií z proudu vzduchu v chladničce. Vzduch bez bakterií výrazně snižuje křížovou kontaminaci mezi prostory, což znamená, že původní chutě vašeho jídla jsou lépe udržovány, zatímco celková hygiena uvnitř chladničky je zlepšena, což chrání zdraví vaší rodiny. Voda a led okamžitě k dispozici Dávkovač vody ve dveřích chladničky Haier poskytuje čistou a filtrovanou vodu, kdykoli si budete přát. Dávkovač je možné připojit na vodu a součástí balení je samozřejmě uhlíkový filtr a hadička. Humidity Box pro ovoce a zeleninu čerstvé po delší dobu Zásuvka Humidity Box se systémem HCS v chladícím prostoru udržuje 90% úroveň vlhkosti prostřednictvím organické membrány, přičemž stále umožňuje volný oběh chladného vzduchu. Tato technologie pomáhá zachovat ovoce a zeleninu déle čerstvé s původní chutí a nutriční hodnotou. Již žádné zbytečné plýtvání. 100% led, 0% zápach V mrazáku chladničky Haier se nachází automatický výrobník ledu s připojením na vodu. Takhle budete mít led neustále k dispozici a žádná párty nebude bez ledu. Chytré funkce Čerstvé potraviny si uchovají své nejlepší nutriční hodnoty, pokud jsou zchlazeny/zmrazeny co nejrychleji. Funkce Rychlé mrazení/chlazení zrychluje zchlazení/zmražení čerstvých potravin a využijete ji vždy, když chcete budete chtít zachovat jejich nejlepší kvalitu. Může se jednat o malé i větší množství potravin, záleží jen na vás. Jasné světlo pro lepší viditelnost Výkonné LED diody poskytují mnohem jasnější a intenzivnější světlo uvnitř chladničky, jsou úsporné a odolné. Veškerý obsah chladničky uvidíte jasně kdykoliv, v noci nebo ve dne. Snadné ovládání Stylový digitální dotykový displej na vnější straně dveří umožňuje snadné a intuitivní ovládání chladničky i mrazničky. Nyní lehce nastavíte teplotu a zapnete speciální funkce bez nutnosti otevírání dveří. Na každém detailu záleží Kvalitní uchování potravin a elegantně vypadající design jsou pro Haier prioritou. Integrovaná rukojeť je elegantní, nenarušuje jedinečnost celé chladničky a navíc se snadno čistí. Vnitřní prostor je vybaven policemi, u kterých lze snadno změnit jejich polohu. LED světlo v chladničce a na integrovaném displeji byly navrženy tak, aby zajistili perfektní videtlnost. Chladnička Haier byla opravdu navrhnuta s pečlivostí na každý detail.

44 990 Kč