ok-top.cz

Pračka vzduchu VENTA LW45 Comfort Plus Bílá

Pračka vzduchu VENTA LW45 Comfort Plus Bílá je vynikajícím řešením pro čistý a zdravý vzduch ve vašem domě. Patří do kategorie vzduchotechnika a nabízí vysokou účinnost při odstraňování prachu, pylu a alergenů. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní pračku vzduchu, VENTA LW45 Comfort Plus Bílá je ideální volbou pro vás.
EAN: 4011143465003
Pračka vzduchu VENTA LW45 Comfort
Do obchodu »
Značka: Venta
8 849
Detailní popis

Čistička a zvlhčovač vzduchu Venta Comfort Plus LW45 Zařízení Comfort Plus LW45 značky Venta je přístroj, který zvládne hned dvě funkce. Čistí a zvlhčuje vzduch v místnosti jen pomocí obyčejné kohoutkové vody bez jakýchkoliv filtrů, zvládne tedy snížit znečišťující látky ve vzduchu a současně zvlhčit vaše prostředí a hydratovat tělo. Efektivní provoz Přístroj funguje na principu odpařování vody za studena, což je považováno za nejhygieničtější a nejlepší způsob zvlhčování. V nádobě s vodou se otáčejí disky a při jejich práci se odpařuje voda, která zvlhčuje vzduch kolem vás. Optimální zvlhčení A protože zařízení zvlhčí vzduch na ideální vlhkost, která je 40 – 60 %, dochází i k přirozenému snížení škodlivých nebo dráždivých látek ve vzduchu jako je třeba pyl nebo prach. Pro chvíle pohody Zvlhčovač disponuje zásobníkem na vodu o objemu 10 litrů, a naprosto bez starostí jej lze naplnit obyčejnou kohoutkovou vodu. Pro jedinečné chvíle relaxace nebo aromaterapie pak můžete použít i speciální vůně Venta. Snadné čištění Pro čištění, které byste měli provádět přibližně každých 14 dní, stačí jen zvednout horní kryt s ventilátorem, vyprázdnit zásobník, odstranit případné usazeniny a opět zaplnit čistou vodou, třeba i s přísadou Venta Water Treatment Additive. Praktický pomocník U tohoto modelu máte na výběr ze tří úrovní výkonu + automatického režimu, vše si velmi lehce nastavíte v horní části přístroje na dotykovém panelu. Samozřejmostí je také automatické vypnutí při vyčerpání vody. Tak si dopřejte každý den čistý vzduch u vás doma nebo i v kanceláři.

Další produkty z kategorie Vzduchotechnika
Zvlhčovač vzduchu TaoTronics

Zvlhčovač vzduchu TaoTronics TT-AH046 Ať už máte doma suchý vzduch nebo si přejete jej trochu ochladit zejména v letních měsících, pak pro vás bude vhodnou volbou zvlhčovač vzduchu Taotronics, který ve vašem domově nebo kanceláři zpříjemní vzduch a vytvoří perfektní atmosféru. Výkonný ultrazvukový zvlhčovač U zvlhčovače TT-AH046 je jen na vás zda si zvolíte teplou nebo studenou tvorbu mlhy, v obou případech přístroj zvlhčí vzduch v místnosti tak, že vaše dutiny a pokožka budou dokonale hydratovány. Automatické sledování vlhkosti Mlha stoupá až do výšky 1,2 m a v kanceláři, obývacím pokoji nebo ložnici vytvoří příjemnou vlhkost, kterou bude i automaticky sledovat a udržovat. Zvlhčovač se aktivuje, pokud naměřené hodnoty klesnou pod ty nastavené a automaticky se vypne, jakmile jich dosáhne. I pro větší prostory Přístroj skvěle zvlhčí prostory do velikosti 70 m2 a díky nádrži na vodu, která má kapacitu 6 litrů zvládne běžet až 60 hodin. Do vody pak můžete přidat esenciální oleje a zpříjemnit si tak chvíle relaxace. Ovládejte na dálku Pomocí dálkového ovladače si také budete moci nastavit přístroj jak zrovna potřebujete, aniž byste museli stoupat z gauče. Na výběr máte ze tří intenzit tvorby mlhy i tří teplot, a jistě také využijete časovač se kterým lze uspořit energie, ale také přístroj efektivně využívat.

2 319 Kč
Olejový radiátor Ardes 4R09S

Olejový radiátor Ardes 4R09S Nechcete na jaře nebo na podzim vytápět zbytečně celý dům, nebo potřebujete na chatě vytopit jednu místnost, než se pomocí kamen nebo krbu vyhřejí i ostatní místnosti? Pak vám jistě přijde vhod elektrický olejový radiátor, pomocí kterého docílíte tepla v dané místnosti během pár minut. Nastavení dle potřeby Radiátor Ardes 4R09S tvoří devět žeber, pomocí kterých vyhřeje místnost do velikosti až 60 m3. Nabízí výkon až 2000 W a disponuje manuálním nastavením teploty, a ve třech krocích pak lze nastavit i úroveň výkonu. Výkonný a bezpečný Manipulaci s radiátorem vám usnadní praktická kolečka, díky kterým bude jeho převoz z místnosti do místnosti hračka. Pro vaši bezpečnost pak je samozřejmostí i ochrana proti přehřátí nebo převrhnutí přístroje, nemusíte mít tedy obavy z používání radiátoru v místnosti, kde jsou i vaši zvířecí kamarádi nebo děti.

1 539 Kč
Mobilní klimatizace Nedis

Mobilní klimatizace Nedis ACMB2BK12 Nevíte jak se v létě ve vyhřátém domě nebo kanceláři ochladit, protože klasický ventilátor příliš nezabírá? Pak pro vás bude vhodnou volbou mobilní klimatizace Nedis, která výborně ochladí prostor kolem vás, a kterou navíc budete moci snadno přemísťovat podle potřeby. Příslušenství v balení Součástí příslušenství klimatizace je i vypouštěcí hadice s průměrem 150 mm, která odvádí teplý vzduch ven z místnosti, k tomu aby se teplý vzduch nevracel zpět, je v balení i souprava pro utěsnění oken. Snadnou manipulaci s přístrojem při přemísťování mezi místnostmi umožní kolečka a integrované rukojeti. Klimatizace, ventilátor Klimatizace je určena pro ochlazení místností do velikosti 36 m2 a nabízí teplotní rozsah 16 – 32 °C. Kromě klimatizace lze přístroj využít i jako ventilátor, u kterého si můžete vybrat jeden ze tří rychlostních stupňů, a to v závislosti na tom, jak vám to bude příjemné. Lehkost ovládání Ovládání klimatizace je velice snadné a slouží k tomu buď tlačítka a LED displej v horní části spotřebiče nebo dálkový ovladač, který je součástí balení a se kterým budete moci ovládat přístroj i z pohodlí gauče. Klimatizace je opravdu tichá, takže pokud jste zvyklí nechat ji běžet i v noci, tak v režimu spánku vás nebude vůbec rušit. Praktické funkce Další praktickou funkcí je časovač, pomocí kterého si jednoduše nastavíte dobu, po jejímž uplynutí se klimatizace sama vypne. Dále určitě oceníte i funkci automatického otáčení, díky němuž docílíte výborné distribuce proudění vzduchu. U přístroje je třeba mít na paměti, že vzdálenost mezi ní a zdí nebo jinými předměty musí být minimálně 50 cm.

9 119 Kč
Konvektor Vivax CH-2010F

Konvektor Vivax Home CH-2010F Sháníte jednoduchý konvektor, který vás zahřeje během zimních dnů? Vivax CH-2010F je výkonný zdroj tepla s užitečnými funkcemi. Díky nastavitelnému výkonu bude šetřit vaši peněženku. Nechte ho jen mírně přitápět a neprotopíte půl výplaty. Navíc má funkci samostatného ventilátoru, díky které ho využijete i v létě. Teplo v každém počasí Konvektor má plynule nastavitelný termostat a tři úrovně výkonu. Díky tomu se vždy přizpůsobí a vy si budete užívat příjemné teplo, i kdyby se venku čerti ženili. Navíc má časovač nastavitelný na 1 h, takže se sám vypne, i kdybyste v tom příjemném teple třeba usnuli. Bezpečný provoz Díky ochraně proti přehřátí se nemusíte bát nechat přístroj chvíli samotný a odejít třeba na procházku. Jen na něj prosíme nic nepokládejte. Přijdete do krásné vyhřátého bytu a promoklé svršky vám rychle uschnou také díky funkci ventilace. Užijte si s ním teplo domova.

1 069 Kč
Další produkty od výrobce Venta
Organická vůně do čističky vzduchu

Vonné oleje Venta S pračkou vzduchu značky Venta si můžete dopřát čistší domov bez dráždivých alergenů, jako jsou třeba malé částice prachu nebo pyl. Navíc však lze do tohoto přístroje přidat esenciální oleje, které nádherně provoní váš byt či dům, zlepší soustředění a osvěží dýchací cesty. Organické esenciální oleje Venta obsahují 100% přírodní složky, a vyrábějí se z rostlin, které se běžně používají i v medicíně. V balení naleznete tři 10ml lahvičky s oleji s příjemnou vůní eukalyptu.

479 Kč
Pračka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle

Čistička a zvlhčovač vzduchu Venta AeroStyle LW73 Zařízení AeroStyle LW73 značky Venta je přístroj, který zvládne hned dvě funkce. Čistí a zvlhčuje vzduch v místnosti jen pomocí obyčejné kohoutkové vody bez jakýchkoliv zvlhčovacích filtrů, zvládne tedy snížit znečišťující látky ve vzduchu a současně zvlhčit vaše prostředí. Efektivní provoz Přístroj funguje na principu odpařování vody za studena, což je považováno za nejhygieničtější a nejlepší způsob zvlhčování. V nádobě s vodou se otáčí disk, jehož součástí je velké množství menších otvorů, díky kterým se odpaří více molekul vody, než když by se voda měla odpařovat z rovného povrchu. Optimální zvlhčení A protože zařízení zvlhčí vzduch na ideální vlhkost, která je 40 – 60 %, dochází i k přirozenému snížení škodlivých nebo dráždivých látek ve vzduchu jako je třeba pyl nebo prach. Snadné čištění Zvlhčovač disponuje zásobníkem na vodu o objemu 9 litrů, a naprosto bez starostí jej lze naplnit obyčejnou kohoutkovou vodu. Venta Hygienedisk zase efektivně čistí a odvápňuje vodu z vodovodu, což vám velmi usnadní čištění přístroje. Přehledný displej U tohoto modelu máte na výběr ze čtyř úrovní výkonu, automatického nebo nočního režimu, vše si velmi lehce nastavíte v horní části přístroje na dotykovém panelu. Displej je přehledný a hned na první pohled uvidíte jaká je aktuální vlhkost v místnosti, tato hodnota je totiž zobrazena přímo uprostřed displeje.

10 049 Kč
Hygienický disk do čističky

Náhradní hygienický disk Disk je určen pro pračky vzduchu značky Venta. Díky němu totiž přístroj perfektně zvlhčuje vzduch v místnosti, skvěle si poradí i s tvrdou vodou a zabrání usazeninám. Vždy po čtyřech měsících je třeba disk vyměnit, aby jeho práce byla co nejefektivnější. Disk je kompatibilní s modely AEROSTYLE LW73 / 74.

1 199 Kč
Pračka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle

Čistička a zvlhčovač vzduchu Venta AeroStyle LW73 Zařízení AeroStyle LW73 značky Venta je přístroj, který zvládne hned dvě funkce. Čistí a zvlhčuje vzduch v místnosti jen pomocí obyčejné kohoutkové vody bez jakýchkoliv zvlhčovacích filtrů, zvládne tedy snížit znečišťující látky ve vzduchu a současně zvlhčit vaše prostředí. Efektivní provoz Přístroj funguje na principu odpařování vody za studena, což je považováno za nejhygieničtější a nejlepší způsob zvlhčování. V nádobě s vodou se otáčí disk, jehož součástí je velké množství menších otvorů, díky kterým se odpaří více molekul vody, než když by se voda měla odpařovat z rovného povrchu. Optimální zvlhčení A protože zařízení zvlhčí vzduch na ideální vlhkost, která je 40 – 60 %, dochází i k přirozenému snížení škodlivých nebo dráždivých látek ve vzduchu jako je třeba pyl nebo prach. Snadné čištění Zvlhčovač disponuje zásobníkem na vodu o objemu 9 litrů, a naprosto bez starostí jej lze naplnit obyčejnou kohoutkovou vodu. Venta Hygienedisk zase efektivně čistí a odvápňuje vodu z vodovodu, což vám velmi usnadní čištění přístroje. Přehledný displej U tohoto modelu máte na výběr ze čtyř úrovní výkonu, automatického nebo nočního režimu, vše si velmi lehce nastavíte v horní části přístroje na dotykovém panelu. Displej je přehledný a hned na první pohled uvidíte jaká je aktuální vlhkost v místnosti, tato hodnota je totiž zobrazena přímo uprostřed displeje.

10 049 Kč