ok-top.cz

Pračky s horním plněním jsou nejčastějšími typy praček na trhu. Jsou vybaveny otevíracím dvířkem nahoře a jsou vhodné pro každodenní používání. Tento typ pračky vám umožní plnit pračku rychleji a snadněji. Horní dvířka jsou také vybavena filtry, které zabraňují znečištění vody a zajišťují, aby se veškeré nečistoty zachytily ve filtru. Horní dvířka jsou také vybavena funkcemi, které vám pomohou ušetřit čas a energii. Tato pračka vám pomůže ušetřit peníze, protože je vybavena úspornými funkcemi, které vám umožní ušetřit na nákladech na vodu a elektřinu. Pračky s horním plněním jsou také vybaveny technologií, která vám umožní pračku ovládat přes mobilní telefon. Vyberte si pračku s horním plněním, která vám poskytne všechny tyto výhody a umožní vám ušetřit peníze.

Nejnovější produkty

Pračka vrchem plněná Brandt BT16024QN

Vrchem plněná pračka Brandt BT16024QN Volně stojící vrchem plněná pračka Brandt BT16024QN se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. S šířkou pouhých 400 mm nabízí praktické řešení pro umístění v menších místnostech. Kapacita bubnu pojme až 6 kg prádla a maximální rychlost odstřeďování sahá k 1200 otáčkám za minutu. Díky efektivní hospodárnosti spočívající v nízké spotřebě elektřiny a vody si vysloužila zařazení do energetické třídy C. Odložený start Vrchlem plněná pračka Brandt disponuje funkcí Odložený start, kdy lze nastavit spuštění programu až s 24hodinovým zpožděním. Bezpečné otevírání Nemusíte při otevirání bubnu přidržovat dvířka. Jakmile se uvolní západka, druhé křídlo se pomalu a plynule otevře, bez hrozby úrazu prstů. Pohodlné vyjímání prádla Technologie Posistop vždy na konci cyklu automaticky zastaví buben dvířky nahoru. Nemusíte se již namáhat s otáčením těžkého bubnu plného mokrého prádla. Řada Intellect Pračka si průběžně ukládá nejčastěji používané cykly a doplňková nastavení, což pomáhá dosahovat nejlepších parametrů praní a větších úspor vody a energie.

9 999 Kč

Pračka vrchem plněná Brandt BT2702MN, D, 7 kg

Vrchem plněná pračka Brandt BT2702MN Volně stojící vrchem plněná pračka Brandt BT2702MN se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. S šířkou pouhých 480 mm nabízí praktické řešení pro umístění v menších místnostech. Kapacita bubnu pojme až 7 kg prádla a maximální rychlost odstřeďování sahá k 1200 otáčkám za minutu. Díky efektivní hospodárnosti spočívající v nízké spotřebě elektřiny a vody si vysloužila zařazení do energetické třídy D. Odložený start Vrchlem plněná pračka Brandt disponuje funkcí Odložený start, kdy lze nastavit spuštění programu až s 24hodinovým zpožděním. OptiA 39’ Tento program umožňuje vyprat běžnou dávku normálně znečištěného bavlněného nebo smíšeného prádla se zárukou dokonalých výsledků. Pohodlné vyjímání prádla Technologie Posistop vždy na konci cyklu automaticky zastaví buben dvířky nahoru. Nemusíte se již namáhat s otáčením těžkého bubnu plného mokrého prádla. Řada Intellect Pračka si průběžně ukládá nejčastěji používané cykly a doplňková nastavení, což pomáhá dosahovat nejlepších parametrů praní a větších úspor vody a energie. Silence Drive System Pračka je vybavena bezkartáčovým motorem, který vyniká dlouhou životností, vysokým výkonem a velmi tichým provozem při praní i odstřeďování. Automatika provozních parametrů Chytrá technologie, která vyhodnocuje několik parametrů, podle kterých následně zvolí ideální nastavení cyklu pro dosažení těch nejlepších výsledků praní. Technologie Opti4 zjišťuje typ prádla, jeho množství a stupeň zašpinění a také tvrdost vody. EasyStart Díky technologií EasyStart si při spuštění programu vystačíte s pouhým jedním dotykem. Pračka z řady Intellect si zapamatuje cyklus a nastavení, které nejčastěji používáte a které vám pokaždé při zapnutí do sítě nabídne. Bezpečné otevírání Nemusíte při otevirání bubnu přidržovat dvířka. Jakmile se uvolní západka, druhé křídlo se pomalu a plynule otevře, bez hrozby úrazu prstů.

9 729 Kč

Pračka vrchem plněná Fagor 4FET-6310N, 6 kg

Pračka vrchem plněná Fagor 4FET-6310N, 6 kg Parní pračka s vrchním plněním od společnosti Fagor pojme až 6 kg prádla. S 16 programy a rychlostí otáček až 1000 za minutu budete mít jistotu, že se pohodlně popasuje s každou špínou. Díky bezpečnostním prvkům se do ní při praní nikdo jen tak nedostane. Bude tak zařízení na svém místě. Parní praní Pračka se může pochlubit parní funkcí SteamPower Pro, díky které bude vaše prádlo nejen krásně čisté, ale i zcela vydezinfikované. Párou si také můžete ulehčit spoustu práce, pokud zvolíte program Snadné žehlení, který slibuje vyrovnaná vlákna a žehličku v ruce jen po minimální dobu. Hromada užitečných programů Pračka disponuje 16 programy jako třeba antibakteriální 70 °C, antialergický, ECO 40-60 či na povlečení či parní režim, které si hravě poradí s každou možnou špínou. Za jeden cyklus spotřebuje asi 43 l vody. Její hlučnost je 80 dB. Volíte si ze 4 možností otáček od 400 do 1000 ot./min. Maximálně však pojme 6 kg prádla. Celé praní lze zároveň snadno naplánovat s pomocí funkce odloženého konce. Bezpečnostní prvky Přehlednost při jejím používání zajišťuje užitečný LED displej, na kterém se dozvíte všechny informace o stavu praní. Zároveň pračka disponuje několika bezpečnostními prvky, které zajistí, že nedojde k nečekanému otevření dveří. Například bezpečnostní zámek dvířek nebo dětský zámek proti nenechavým rukám vašich dětí. A když bude buben třeba vyčistit, dostanete automatické upozornění.

9 499 Kč

Pračka vrchem plněná Fagor 4FET-7312N, 7 kg

Pračka vrchem plněná Fagor 4FET-7312N, 7 kg Parní pračka s vrchním plněním od společnosti Fagor pojme až 7 kg prádla. S 16 programy a rychlostí otáček až 1200 za minutu budete mít jistotu, že se pohodlně popasuje s každou špínou. Díky bezpečnostním prvkům se do ní při praní nikdo jen tak nedostane. Bude tak zařízení na svém místě. Parní praní Pračka se může pochlubit parní funkcí SteamPower Pro, díky které bude vaše prádlo nejen krásně čisté, ale i zcela vydezinfikované. Párou si také můžete ulehčit spoustu práce, pokud zvolíte program Snadné žehlení, který slibuje vyrovnaná vlákna a žehličku v ruce jen po minimální dobu. Hromada užitečných programů Pračka disponuje 16 programy jako třeba antibakteriální 70 °C, antialergický, ECO 40-60 či na povlečení či parní režim, které si hravě poradí s každou možnou špínou. Za jeden cyklus spotřebuje asi 45 l vody. Její hlučnost je 80 dB. Volíte si ze 5 možností otáček od 400 do 1200 ot./min. Maximálně však pojme 7 kg prádla. Celé praní lze zároveň snadno naplánovat s pomocí funkce odloženého konce. Bezpečnostní prvky Přehlednost při jejím používání zajišťuje užitečný LED displej, na kterém se dozvíte všechny informace o stavu praní. Zároveň pračka disponuje několika bezpečnostními prvky, které zajistí, že nedojde k nečekanému otevření dveří. Například bezpečnostní zámek dvířek nebo dětský zámek proti nenechavým rukám vašich dětí. A když bude buben třeba vyčistit, dostanete automatické upozornění.

9 999 Kč

Pračka vrchem plněná Brandt BT16524QN

Vrchem plněná pračka Brandt BT16524QN Volně stojící vrchem plněná pračka Brandt BT16524QN se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. S šířkou pouhých 400 mm nabízí praktické řešení pro umístění v menších místnostech. Kapacita bubnu pojme až 6,5 kg prádla a maximální rychlost odstřeďování sahá k 1200 otáčkám za minutu. Díky efektivní hospodárnosti spočívající v nízké spotřebě elektřiny a vody si vysloužila zařazení do energetické třídy C. Odložený start Vrchlem plněná pračka Brandt disponuje funkcí Odložený start, kdy lze nastavit spuštění programu až s 24hodinovým zpožděním. Rychlý 39’ Tento program umožňuje vyprat běžnou dávku normálně znečištěného bavlněného nebo smíšeného prádla se zárukou dokonalých výsledků. Pohodlné vyjímání prádla Technologie Posistop vždy na konci cyklu automaticky zastaví buben dvířky nahoru. Nemusíte se již namáhat s otáčením těžkého bubnu plného mokrého prádla. Řada Intellect Pračka si průběžně ukládá nejčastěji používané cykly a doplňková nastavení, což pomáhá dosahovat nejlepších parametrů praní a větších úspor vody a energie.

12 990 Kč

Pračka vrchem plněná Brandt BT16022N

Vrchem plněná pračka Brandt BT16022N Volně stojící vrchem plněná pračka Brandt BT16022N se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. S šířkou pouhých 400 mm nabízí praktické řešení pro umístění v menších místnostech. Kapacita bubnu pojme až 6 kg prádla a maximální rychlost odstřeďování sahá k 1200 otáčkám za minutu. Díky efektivní hospodárnosti spočívající v nízké spotřebě elektřiny a vody si vysloužila zařazení do energetické třídy D. Odložený start Vrchem plněná pračka Brandt disponuje funkcí Odložený start, kdy lze nastavit spuštění programu až s 12hodinovým zpožděním (3-6-9-12). OptiA 39’ Tento program umožňuje vyprat běžnou dávku normálně znečištěného bavlněného nebo smíšeného prádla se zárukou dokonalých výsledků. Pohodlné vyjímání prádla Technologie Posistop vždy na konci cyklu automaticky zastaví buben dvířky nahoru. Nemusíte se již namáhat s otáčením těžkého bubnu plného mokrého prádla. Řada Intellect Pračka si průběžně ukládá nejčastěji používané cykly a doplňková nastavení, což pomáhá dosahovat nejlepších parametrů praní a větších úspor vody a energie. Bezpečné otevírání Nemusíte při otevirání bubnu přidržovat dvířka. Jakmile se uvolní západka, druhé křídlo se pomalu a plynule otevře, bez hrozby úrazu prstů.

8 990 Kč

Pračka vrchem plněná Hoover H3TFSMP48TAMCE-S, B, 8kg

Dlouhotrvající výkon, vysoká účinnost Hoover představuje H-WASH 300, extrémně spolehlivou vrchem plněnou pračku, která zaručuje vynikající výsledky při péči o vlákna. Perfektní skloubení stylu a technologií umožňuje perfektní praní dle vašich potřeb. Je vybavena kompletní sadou pracích cyklů pro péči o prádlo a zajišťuje extrémní pozornost všem látkám i barvám. Bezdotykové propojení spotřebiče s chytrým telefonem Pračku H-WASH 300 můžete bezdotykově propojit prostřednictvím technologie NFC či Wi-Fi s chytrým telefonem a ovládat jí v mobilní aplikaci Wizard i na dálku. V aplikaci získáte rozšířené funkce, statistiky praní včetně spotřeby energie a vody nebo tipy na efektivní používání spotřebiče. 4 speciální pečující prací cykly • All in one (59 min na 40 °C): rychlé praní s vysokou úrovní péče • Rychlá péče 14-30-44’ (14 min, 30 min nebo 44 min na 30 °C): rychlé efektivní praní bez plýtvání energie, vody a pracího prostředku • Jemná péče (59 min na 20 °C): kompletní šetrná péče pro vaše jemné oděvy a vlnu • 20°C: snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie Spotřeba vody a energie uzpůsobená aktuální náplni Nové pračky H-WASH 300 jsou díky svému motoru citlivější: zajišťují nejlepší výsledky, optimalizují délky cyklu, spotřeby vody a energie v závislosti na aktuálním množství náplně. Aplikace Wizard – rozšířené možnosti, rady a tipy Díky aplikaci Wizard získáte možnost využít nové funkce, dodoatkové cykly, rady a tipy. Dále volbu pro odložený začátek a konec praní, možnost spuštění kontrolního cyklu a vedení statistik praní a čerpání energie. K dispozici je také průvodce chybovými hláškami a přehledný uživatelský návod. Hloubkové čištění i při nízké teplotě Rychlý, inovativní program All in one umožňuje vyprat jakýkoliv typ prádla s jakoukoliv barvou při plné náplni na pouhých 20 °C s účinností stejnou jako při 40 °C, avšak s 50% úsporou. Prací přípravek je totiž smísen s vodou ve speciální komoře ještě dříve, než se dostane k prádlu. Do bubnu je následně vstříknuta již smísená prací emulze, která proniká rychleji a hlouběji do tkanin. Naopak u tradičních praček je prací prostředek spláchnut vodou přímo do bubnu a až zvýšením teploty a mechanickým pohybem je z něj vytvořena prací emulze. Jednoduché a rychlé zvolení programu Správa všech programů a možností praní je velmi snadná díky chytrému a přehlednému displeji. Jednoduše si nastavíte cyklus, otáčky, odložený start a další. Snadné provedení, snadná kontrola. Pomalé otevírání dvířek Pračka je vybavena funkcí pomalého otevírání dvířek bubnu Slow motion, kdy stačí přímo na bubnu stiknout tlačítko a dvířka se velmi pomalu otevřou. Chytré řešení, které přispívá k vašemu bezpečí a pohodlnému používání. Nyní už se nemusíte bát, že dvířka prudce vyletí nahoru. Již žádné obavy. Bezpečnost je na prvním místě! Pračka je vybavena třemi bezpečnostními prvky. Prvním je bezpečnostní zámek dveří, který nedovolí otevřít dvířka pračky během spuštěného cyklu. Tato funkce se hodí zejména v domácnosti, kde jsou zvídavé děti. Druhým je ochrana proti úniku vody. Systém, který v případě úniku vody uzavře přívod vody do pračky a tím zabrání jejímu přetečení. Poslední je ochrana proti přepěnění, kdy nadměrné dávkování pracího prostředku může vést k tvorbě velkého množství pěny. Pokud by to nastalo, pračka vyloučí fázi odstředění nebo prodlouží trvání programu.

8 659 Kč