ok-top.cz

Kategorie Pracovní světla obsahuje produkty, které jsou ideální pro pracovní prostředí. Nabízíme vám širokou škálu produktů, od křesel, stolů až po pracovní lampy. Ty jsou navrženy tak, aby vám poskytly správnou úroveň osvětlení, abyste mohli pracovat s dostatkem světla. Pracovní lampy jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a ergonometricky správné, což znamená, že vám pomohou dosáhnout maximální účinnosti. Díky jejich kompaktnímu a lehkému designu jsou snadno přenosné a vhodné pro práci v kanceláři i na cestách. Pracovní lampy jsou vybaveny technologií LED, která poskytuje energeticky efektivní a úsporné osvětlení. Jsou také vybaveny inteligentními funkcemi, jako je například automatické vypnutí, které vám pomůže ušetřit energii. Pracovní lampy jsou vyráběny s trvanlivým materiálem, který zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Takže můžete být jisti, že váš výběr bude dlouhodobě sloužit vašim potřebám. Vyberte si pracovní lampu, která vám poskytne dostatek světla, abyste mohli pracovat pohodlně a efektivně.

Nejnovější produkty

Pracovní svítilna Peacock S700, nabíjecí, 10W, LED, COB

10W LED COB NABÍJECÍ PRACOVNÍ SVÍTILNA 750 lm 2x 18650 (4400 mah) Li-ion baterie Doba nabíjení 7-8 hod. Doba svícení až 3 hod. USB nabíjení MOŽNOST VYUŽITÍ JAKO POWERBANKA! UPOZORNĚNÍ: nabíjejte pouze z PC, NTB nebo síťového nabíječe s USB výstupem

506 Kč

Multifunkční pracovní svítilna CEL-TEC WL380 Magnetic

Multifunkční pracovní svítilna CEL-TEC WL380 Magnetic Svítilna od značky CEL-TEC je s několika způsoby uchycení, těla z pevného plastu a vodotěsnému krytí IPX5 ideální světelný zdroj pro vaši práci. Integrovaná baterie zajistí dlouhou vydrž a dva typy LED umožní perfektní osvícení celého místa. Lze uchytit kamkoliv Díky plastu z pevného a tuhého materiálu a vodotěsnému krytí IPX5 se jedná o ideální svítilnu, pro kterou najdete využití při domácích nebo řemeslných pracích či kempování. S několika způsoby upevnění ji můžete snadno umístit, kam potřebujete. Skrze stojan s kloubem (rozevíratelný po 30 °) ji lze nastavit do vhodného úhlu, magnetem připevnit ke kovové ploše a skrze výklopné poutko na straně snadno zavěsit. Případně ji můžete vzít do rukou a osvítit tak prostor, který chcete. Dva druhy užitečných LED Pro dosažení variabilního osvícení jsou k dispozici dvě LED s výkonem až 380 lm a několika nastavitelnými režimy. Hlavní je typu COB a umožňuje široký osvit prostoru za pomocí tří volitelných módů (nízkého, středního, vysokého). Na boku svítilny se pak nachází bílá LED se dvěma režimy. Kvalitní akumulátor Li-ion s kapacitou 2600 mAh a ochranou proti přebití a hlubokémů podbití vám zajistí dlouhou výdrž a svítivost. Stav baterie pak jednoduše zjistíte pomocí LED indikace a dle potřeby ji nabít pomocí USB kabelu.

829 Kč

Pracovní svítilna WG1, ruční, multifunkční, černá

Pracovní svítilna Winner Group Pořiďte si všestranného pomocníka v podobě multifunkční svítilny WG1 od společnosti Winner Group. Pyšní se kvalitním zpracováním a je vybavena nejmodernější technologií COB, díky čemuž vám poskytne maximálně skvělé osvětlení nejen při náročné práci. Kvalitní zpracování Svítilna je vyrobena ze slitiny hliníku a ABS, což produktu propůjčuje lehkost a zároveň i velkou odolnost. Využívá nejmodernější COB technologie a LED diody jsou tak jasnější a spotřebovávají méně energie. Navíc disponuje čtyřmi světelnými módy od silnějšího a slabšího studeného bílého světla přes červené až po výstražné červené světlo. Svítilna je poháněna třemi tužkovými bateriemi AA, které nejsou součástí balení. Všestranné využití Kromě osvětlení nabízí tato multifunkční svítilna i hrot pro bezpečné rozbití například autoskla, implementovanou čepel pro rozříznutí lanka nebo bezpečnostních pásů v automobilu a taky výsuvnou anténu s magnetickým zakončením pro sběr drobných kovových předmětu ze země či z těžko dostupných míst. Nebude vám překážet Svítilnu je možné taktéž zavěsit pomocí háčku umístěného na horní straně nebo uchytit díky magnetickému povrchu na spodní straně a vy tak k práci můžete využít obě ruce a svítilna vám nebude nijak překážet.

409 Kč