ok-top.cz

V kategorii Pro velké spotřebiče naleznete vše potřebné pro údržbu a péči o vaši myčku. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou vysoce účinné. Můžete si vybrat z široké škály produktů, které jsou vhodné pro všechny typy myček.

Vyberte si mezi kapslemi Finish 3060309 (3ks) a tabletami Care+Protect All In One (30ks) pro účinnou péči o vaši myčku. Tyto produkty jsou vysoce účinné a odstraňují i ty nejodolnější skvrny a nečistoty. Díky tomu si užijete čisté a lesklé nádobí.

Kromě toho jsou produkty velmi snadno použitelné a ušetří vám čas a úsilí. Můžete si být jisti, že všechny produkty jsou bezpečné pro vaši myčku a šetří váš čas i peníze.

Vyberte si z široké škály produktů v kategorii Příslušenství k myčkám pro účinnou a bezpečnou péči o vaši myčku. Užijte si čisté a lesklé nádobí s kvalitními produkty z této kategorie.

Nejnovější produkty

Vypouštěcí hadice Electrolux E2WDE200B, flexibilní

Vypouštěcí hadice O spolehlivý odtok vody při praní prádla nebo mytí nádobí se postará vypouštěcí hadice Electrolux. Hadice je kvalitní a můžete se spolehnout, že vám poslouží i několik let. Její délku si můžete nastavit podle potřeby v rozmezí od 0,5 do 2 metrů.

219 Kč

Tablety do myčky FINISH Quantum Max Lemon

Tablety do myčky FINISH Quantum Max Lemon Tablety Finish Quantum Max Lemon si dokonale poradí s vaším špinavým nádobím a nečistoty odstraní i při nízkých teplotách. Tablety hravě zvládnou mastnotu i připečeniny a vaše nádobí bude krásně čisté a plné lesku. Prostředek zároveň chrání i vaši myčku před usazováním vodního kamene, takže vy si pak už jen můžete užívat perfektně čistého nádobí, aniž byste ho museli mýt v rukách.

299 Kč

Osvěžovač do myčky Finish 330000706 Calgonit, citron a limeta

CALGONIT FINISH CITRON A LIMETA OSVĚŽOVAČ 1 KS CALGONIT FINISH CITRON A LIMETA OSVĚŽOVAČ 1 KS dodá vaši myčce nádobí dokonalou svěžest. Speciální dvojité komory osvěžovače účinkují současně a vy tak můžete při každém otevření dveří spotřebiče cítit jen osvěžující citrónové a chladivě limetové aroma. Už nikdy se nebudete muset potýkat se zápachem, který vychází z myčky. Použití Jednoduše připevněte výrobek na koš v myčce nádobí či jej zavěste na vrchní přihrádku ovšem tak, aby nedošlo k zablokování trysek. CALGONIT FINISH CITRON A LIMETA OSVĚŽOVAČ 1 KS vydrží přibližně 60 mycích cyklů.

69 Kč

Sůl do myčky Finish 330005906 Calgonit, 1,5kg

Finish sůl do myčky nádobí Vodní kámen bývá největším nepřítelem myček nádobí. V případě, že se ho ve spotřebiči usadí větší množství, hrozí, že nádobí nebude tak dokonale čisté jako tomu bývalo doposud a v tom horším případě, může dojít až ke zničení. Finish regenerační sůl do myčky nádobí s velkými granulemi pomáhá předcházet nebezpečnému usazování vodního kamene jak na nádobí, které vložíte do spotřebiče, tak v samotné myčce. Jedná se o speciální výrobek, který obsahuje pouze přírodní prvky a snadno se během cyklu rozpouští. Příznivě napomáhá ve změkčování vody a tím zvyšuje čistící efekt mycího prostředku Finish. Abyste docílili dokonalých výsledků, pravidelně kontrolujte množství soli a v případě potřeby doplňte.

59 Kč

Hadice s pojistkou Xavax pro pračky a myčky, 1,5 m

Hadice s pojistkou Inovativní hadice Xavax s pojistkou o délce 1,5 metru je vhodná pro pračky či pro myčky na nádobí. Disponuje přímým a pravoúhlým zapojením. Dále je vybavena vnějším ochranným krytem, jenž zabraňuje vzniku škod způsobených únikem vody. V případě netěsnosti nebo poškození hadice zastaví přítok vody a pomocí barevné indikace vás o této skutečnosti informuje. Parametry přímé zapojení: 3/4″ (1,91 cm) pravoúhlé zapojení: 3/4″ (1,91 cm) délka: 1,5 m

567 Kč

Přípravky do myček nádobí Finish, startovací balíček

Finish Tabs All in 1 Max 50ks díky svému účinnému složení umyje i tu nejhorší mastnotu. Až 7 účinků síly pro nejvyšší čistotu a lesk Odstranění nejsilnějších nečistot Funkce předmáčení Odstranění čajových skvrn Funkce soli Funkce leštidla Ochrana myčky proti vodnímu kameni Síla odstraňující mastnotu Finish sůl 1,5 kg Regenerační sůl s velkými granulemi pomáhá předcházet nebezpečnému usazování vodního kamene na nádobí a v myčce. Obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští. Účinně napomáhá změkčení vody v myčce a zvyšuje tak čisticí efekt prostředku Finish. Pro dosažení nejlepších výsledků pravidelně kontrolujte správné množství regenerační soli Finish, což je silně doporučeno, pokud máte tvrdou vodu ve Vaší domácnosti. Pokud ano, použijte tento produkt i v případě, že používáte mycí prostředky Finish s přidanou solí. Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml S tímto prostředkem na oplachování si užijete nablýskaných talířů a ochrany proti skvrnám a povlaku. Vaše talíře, sklenice i příbory budou zářivě čisté. Zkuste kombinaci s mycím prostředkem a sami se přesvědčte o perfektním umytí a ohromujícím lesku. Naplňte příslušný dávkovač tímto prostředkem, který se bude automaticky uvolňovat při oplachovacím cyklu. Čistič myčky 250 ml V zájmu optimálního výkonu by se myčka měla čistit jednou za měsíc. Tento prostředek usnadňuje její umytí. Jeho fungování je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami. Doporučujeme, abyste čistič na myčku Finish® použili jednou za měsíc, nebo jakmile v ní zpozorujete nános špíny.

449 Kč

Čistič myčky Finish 330000606 Calgonit, 250ml

CALGONIT FINISH ČISTIČ MYČKY 250 ml Aby mohla myčka nádobí plnit svoji funkci na 100 %, musí být ona sama perfektně čistá. Přesně k tomuto účelu slouží CALGONIT FINISH ČISTIČ MYČKY 250 ml. Ten se postará o to, aby váš spotřebič jen zářil. Modrá vrstva slouží k odstranění mastnoty a čirá tekutina se postará o vodní kámen. Tento čistit je vhodný pro všechny myčky, Pro ty nejlepší výsledky se doporučuje používat čistič myčky jednou za měsíc.

79 Kč

Kapsle na čistění myčky Finish 3060309, 3ks

Zvyšte výkon vaší myčky Kapsle se postarají o myčku, zatímco myje vaše nádobí. Odstraní nečistoty i z těžko přístupných míst, mastnotu a minerální nános uvnitř ní.

89 Kč

Tablety na mytí nádobí Care+Protect All In One (30ks)

Tablety do myčky nádobí Care+ Protect Tablety all-in-one Care+ Protect pro myčky nádobí zajišťují perfektně čisté a lesklé sklo a nádobí. Díky svému multifunkčnímu provedení fungují jako čisticí prostředek, odmašťovač, solná akce, oplachovací prostředek a ochrana krystalu v jednom. Odstraní i nejodolnější nečistoty Díky svému jedinečnému složení se starají o vaše sklo a nádobí z nerezu tak, aby bylo dokonale čisté, lesklé a bez jakýchkoli šmouh a skvrn. Tablety byly testovány na 11 nejodolnějších druzích nečistot včetně čaje, červeného vína a rajčatové omáčky, což zaručuje ty nejlepší výsledky při mytí. Uvolňují čerstvou vůni Součástí balíčku je 30 tablet po 18 gramech, které jsou dodávány ve fólii rozpustné ve vodě a která je zároveň chrání před nepříznivými vlivy při skladování v suchém prostoru. Tablety současně neutralizují zápach uvolněním čerstvé citronové vůně.

140 Kč

Regenerační sůl pro myčky nádobí Eelctrolux M3GCS200

Sůl do myčky Sůl zastaví hromadění vodního kamene a vápníku, který negativně ovlivňuje vaše spotřebiče. Tuto sůl lze použít v myčkách nádobí a vybraných pračkách, aby uchovaly zářivost vašeho nádobí a živé vzezření vašeho barevného oblečení.

59 Kč

Tablety do myčky Finish All in 1 Max, 48ks

Tablety do myčky FINISH All in 1 Max Tablety Finish All in 1 Max si dokonale poradí s vaším špinavým nádobím a nečistoty odstraní i při nízkých teplotách. Tablety hravě zvládnou mastnotu i připečeniny a vaše nádobí bude krásně čisté a plné lesku. Prostředek zároveň chrání i vaši myčku před usazováním vodního kamene, takže vy si pak už jen můžete užívat perfektně čistého nádobí, aniž byste ho museli mýt v rukách. Balení obsahuje celkem 48 kusů tablet.

199 Kč