ok-top.cz

V kategorii Příslušenství k pračkám najdete vše, co potřebujete k úplnému a bezpečnému používání vaší pračky. Vybírat můžete z různých typů přívodních hadic, antivibračních podložek nebo dalších doplňků. Každý produkt je speciálně navržen pro vaši pračku, takže se nemusíte obávat, že by nebyl vhodný.

Vybírat můžete z široké nabídky kvalitních produktů, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly spolehlivou funkčnost. Nejenže vám pomohou, aby byla vaše pračka bezpečná a spolehlivá, ale také vám pomohou ušetřit čas a peníze.

Vybírat můžete také z širokého výběru produktů, které jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby. Můžete si vybrat z různých délek hadic, podložek a dalších doplňků, které jsou navrženy pro váš typ pračky.

Vybírání z kategorie Příslušenství k pračkám je jednoduché a rychlé. Ušetříte čas a peníze, protože si můžete být jisti, že vyberete produkty, které jsou vhodné pro vaši pračku. Také budete mít jistotu, že vám produkty poskytnou dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost.

Nejnovější produkty

Parfémovaná vůně do pračky, Haier HPCI1040, vůně Intense, 400 ml

Parfém do pračky Haier Intense Užívejte si dlouhotrvající příjemný pocit z voňavého oblečení díky parfémované vůni do pračky Haier Intense. Stačí trochu nalít do zásobníku na aviváž, o zbytek se už tento tekutý prostředek postará sám. Intenzivní, dlouhotrvající vůně Díky svému jedinečnému aktivnímu složení se parfém pevně váže na vlákna, takže vaše prádlo vydrží krásně voňavé a svěží až po dobu 5 týdnů. Bez obav jej můžete použít na jakýkoli typ tkaniny včetně sportovního oblečení, nezanechává skvrny. Tento roztok o objemu 400 ml je 100% koncentrovaný, nabízí tedy vůni s daleko větší intenzitou oproti běžným parfémům do pračky. Vystačí vám až na 80 pracích dávek, dokonce jej můžete použít i do sušičky.

419 Kč

Parfém do pračky Care+Protect Mousse Rose, 100 ml

Parfém do pračky Dopřejte svému prádlu příjemně voňavý nádech díky parfému do pračky Mousse Rose od společnosti Care+Protect. Stačí jej před spuštěním pracího programu nalít do zásobníku pro aviváž a o vše ostatní se parfém postará sám. Dlouhotrvající vůně Parfém s vůní růže se váže na vlákna prané tkaniny a díky a speciálnímu aktivnímu složení zanechává prádlo voňavé až po dobu 5 týdnů. Skládá se ze 100% čisté esence, je vhodný pro všechny druhy tkanin a nezanechává skvrny. Vašemu oblečení tak zajistí dlouhotrvající vůni a svěžest.

239 Kč

Parfém do pračky Care+Protect CLEAN WASH 100ml

Parfém do pračky Care+ Protect Zajistěte svému čerstvě vypranému prádlu příjemný voňavý nádech s parfémem do pračky Care+ Protect. Koncentrát ze 100% čisté esence Clean Wash vhodný pro všechny druhy tkanin, dodá prádlu dlouhotrvající vůni s větší intenzitou oproti běžným parfémům na trhu. Intenzivní dlouhotrvající vůně Díky svému speciálnímu aktivnímu složení se vůně tohoto parfému váže přímo na vlákna pravé tkaniny a prádlo tak zachovává příjemně voňavé až po dobu 5 týdnů. Vzhledem k tomu, že se skládá ze 100% koncentrovaného parfému, dodává prádlu větší a déle trvající intenzitu vůně než běžné parfémy na trhu a přitom nezanechává skvrny. Vhodný pro všechny druhy tkanin Parfém je vhodný pro všechny druhy tkanin včetně sportovního oblečení. Díky tomu, že vůně není rozpustná ve vodě, se neodplaví a znovu se rozvoní při každém dalším kontaktu s vodou. Parfém nadchne vůní květinových tónů taif růže a magnólie s náznaky bílé broskve a zeleného jablka. Těm ještě dodává působivé pozadí vůně vzácných dřevin s čerstvými a jemnými tóny.

239 Kč

Parfém do pračky Care+Protect Blue WASH 100ml

Parfém do pračky Care+ Protect Zajistěte svému čerstvě vypranému prádlu příjemný voňavý nádech s parfémem do pračky Care+ Protect. Koncentrát ze 100% čisté esence Blue Wash vhodný pro všechny druhy tkanin, dodá prádlu dlouhotrvající vůni s větší intenzitou oproti běžným parfémům na trhu. Intenzivní dlouhotrvající vůně Díky svému speciálnímu aktivnímu složení se vůně tohoto parfému váže přímo na vlákna pravé tkaniny a prádlo tak zachovává příjemně voňavé až po dobu 5 týdnů. Vzhledem k tomu, že se skládá ze 100% koncentrovaného parfému, dodává prádlu větší a déle trvající intenzitu vůně než běžné parfémy na trhu a přitom nezanechává skvrny. Vhodný pro všechny druhy tkanin Parfém je vhodný pro všechny druhy tkanin včetně sportovního oblečení. Díky tomu, že vůně není rozpustná ve vodě, se neodplaví a znovu se rozvoní při každém dalším kontaktu s vodou. Parfém nadchne vůní borovicového jehličí, které přechází do vůně květů bramboříku s podtóny levandule, karafiátu a pelargónie. Díky cedrové složce se nakonec rozline intenzivní vůně dřeva ve spojení s kumarinem a jantarem.

239 Kč

Hadice k pračce Jolly 5008, napouštěcí, 3m

Pořiďte si pro svou pračku napouštěcí hadici od osvědčeného výrobce příslušenství k domácím spotřebičům Jolly. Tento model lze použít nejen pro pračky, ale také pro jiné spotřebiče, jako jsou například myčky nádobí. Napouštěcí hadice Jolly 5008 k pračce by pro vás mohl být tou pravou volbou, pokud sháníte hadici střední délky. Měří 3 m a je vybavena 3/4″ těsněním. Pracuje při povrchovém tlaku 60 bar a pracovním tlaku 20 bar za teploty do 22 °C. Pračková hadice Jolly 5008 se dodává v šedé barvě.

159 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3, výsuvný

Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3 Tento spojovací díl umožňuje bezpečnou instalaci sušičky na pračku. Zároveň vám doma ušetří spoustu místa, protože pokud jsou oba spotřebiče postavené na sobě, zaberou daleko méně užitného prostoru, než kdybyste je postavili samostatně. Možnost připevnění ke stěně zabraňuje svržení pračky ze sušičky a případnému poranění. Součástí mezikusu je výsuvná police s nosností 15 kg, která vám usnadní manipulaci s prádlem při jeho nakládání i vykládání. Mezikus je vhodný pro všechny modely hlubokých praček a sušiček Electrolux s hloubkou 54 – 67 cm. Nelze použít pro úzké pračky.

1 669 Kč

Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou Xavax 220736

Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou Xavax Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou Xavax slouží pro připojení odtokových hadic pračky nebo myčky nádobí do odpadové roury/sifónu. Pomocí druhé přípojky je k ní možné připojit odtokovou hadici kondenzační sušičky prádla. Díky tomu se stane efektivním pomocníkem do každé domácnosti. Specifikace: 1″ (33,7 mm) přesuvná matice 1x 20 mm přípojka pro odtokové hadice pračky/ myčky nádobí 1x 8 mm přípojka pro kondenzační odtokovou hadici sušičky prádla nominální průměr/mm 1: 1″ (DN:25), 33,7 mm materiál: plast barva: bílá obsah balení: 1x přípojka, 1x těsnění

199 Kč

Parfémovaná vůně do pračky, Haier HPCF1040, vůně floris, 400 ml

Parfém do pračky Haier Floris Užívejte si dlouhotrvající příjemný pocit z voňavého oblečení díky parfémované vůni do pračky Haier Floris. Stačí trochu nalít do zásobníku na aviváž, o zbytek se už tento tekutý prostředek postará sám. Intenzivní, dlouhotrvající vůně Díky svému jedinečnému aktivnímu složení se parfém pevně váže na vlákna, takže vaše prádlo vydrží krásně voňavé a svěží až po dobu 5 týdnů. Bez obav jej můžete použít na jakýkoli typ tkaniny včetně sportovního oblečení, nezanechává skvrny. Tento roztok o objemu 400 ml je 100% koncentrovaný, nabízí tedy vůni s daleko větší intenzitou oproti běžným parfémům do pračky. Vystačí vám až na 80 pracích dávek, dokonce jej můžete použít i do sušičky.

349 Kč

Parfémovaná vůně do pračky, Haier HPCC1040, vůně Crystal, 400 ml

Parfém do pračky Haier Crystal Užívejte si dlouhotrvající příjemný pocit z voňavého oblečení díky parfémované vůni do pračky Haier Crystal. Stačí trochu nalít do zásobníku na aviváž, o zbytek se už tento tekutý prostředek postará sám. Intenzivní, dlouhotrvající vůně Díky svému jedinečnému aktivnímu složení se parfém pevně váže na vlákna, takže vaše prádlo vydrží krásně voňavé a svěží až po dobu 5 týdnů. Bez obav jej můžete použít na jakýkoli typ tkaniny včetně sportovního oblečení, nezanechává skvrny. Tento roztok o objemu 400 ml je 100% koncentrovaný, nabízí tedy vůni s daleko větší intenzitou oproti běžným parfémům do pračky. Vystačí vám až na 80 pracích dávek, dokonce jej můžete použít i do sušičky.

345 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku s výsuvnou policí, 60×60 cm

Mezikus mezi pračku a sušičku Bojujete o každý centimetr volného prostoru ve vaší domácnosti? Nemáte dostatek prostoru pro pračku i sušičku? V tom případě je pro vás skvělým řešením mezikus 12.001073 od společnosti MK Floria, který vás zbaví zbytečné komplikace jednou provždy. Je kompatibilní s pračkami a sušičkami s předním plněním o šířce a maximální hloubce 60 cm, přičemž odolá zátěži až do 60 kg. Disponuje také výsuvnou policí o maximální nosnosti 8 kg.

1 249 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku Samsung

Mezikus mezi pračku a sušičku Samsung Mezikus mezi pračku a sušičku Samsung SKK-SSV v tmavě šedém barevném provedení. Bez výsuvné police.

2 669 Kč

Spojovací sada s výsuvem k sušičkám Bosch WTZ27400

Bosch WTZ27400, Spojovací mezikus pro pračky a sušičky Bosch s minimální hloubkou 51 cm. Kompatibilní se sušičkami: WTWH761BY, WTR83V00BY, WTR85V00BY, WTR83V10BY, WTR85V10BY Technické parametry Spojovací díl mezi pračku a sušičku. Možnost výsuvu části spojovací sady pro odložení koše na prádlo Pro pračky s minimální hloubkou 51 cm Rozměry: 9×63×60 cm (VxŠxH) Hmotnost 5 kg Barva: bílá Materiál: kov

1 519 Kč

Prací prášek Lovela A000013419, barevné prádlo, 4,1kg

Prací prášek Lovela Baby Prací prášek Lovela díky svému složení skvěle vypere vaše barevné prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Lovela prací prášek je vhodný pro extra citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Prášek je dobře rozpustný i při nižších teplotách.

369 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54, výsuvný

Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54 Pokud máte doma málo prostoru pro umístění pračky i sušičky, problém vám pomůže vyřešit tento spojovací díl Beko SKWS54. Díky němu bezpečně umístíte sušičku na pračku, čímž ušetříte spoustu místa. Oba spotřebiče však musí mít hloubku 54 cm, aby na sebe perfektně pasovaly. Mezikus je vybaven výsuvnou poličkou s maximální nosností 20 kg. Poslouží vám jako pracovní plocha při skládání prádla nebo na ni můžete položit celý koš s prádlem a usnadnit si tak naplňování či vyprazdňování obsahu bubnu.

1 579 Kč

Antivibrační podložky pod pračku A4WZPA02, 4ks

Tlumící nohy pod pračku Univerzální příslušenství ke snížení hluku a vibrací vaší pračky nebo sušičky. Ultra-ploché podložky chrání vaše podlahy před poškrábáním a zajistí, že přístroj zůstane bezpečně na svém místě. Díky neutrální barvě a plochému designu jsou téměř neviditelné. Rozměry: Ø 45 mm, výška 6 mm.

159 Kč

Parfém do pračky Care+Protect Blue Wash, 400ml

Parfém do pračky Care+Protect Blue Wash Dopřejte svému prádlu příjemně voňavý nádech díky parfému do pračky Blue Wash od společnosti Care+Protect. Stačí jej před spuštěním pracího programu nalít do zásobníku pro aviváž a o vše ostatní se parfém postará sám. Dlouhotrvající vůně Parfém se váže na vlákna prané tkaniny a díky a speciálnímu aktivnímu složení zanechává prádlo voňavé až po dobu 5 týdnů. Skládá se ze 100% čisté esence, je vhodný pro všechny druhy tkanin a nezanechává skvrny. Vašemu oblečení tak zajistí dlouhotrvající vůni a svěžest.

549 Kč

Parfém do pračky Care+Protect Mousse Rose, 400ml

Parfém do pračky Care+Protect Mousse Rose Dopřejte svému prádlu příjemně voňavý nádech díky parfému do pračky Mousse Rose od společnosti Care+Protect. Stačí jej před spuštěním pracího programu nalít do zásobníku pro aviváž a o vše ostatní se parfém postará sám. Dlouhotrvající vůně Parfém s vůní růže se váže na vlákna prané tkaniny a díky a speciálnímu aktivnímu složení zanechává prádlo voňavé až po dobu 5 týdnů. Skládá se ze 100% čisté esence, je vhodný pro všechny druhy tkanin a nezanechává skvrny. Vašemu oblečení tak zajistí dlouhotrvající vůni a svěžest.

549 Kč

Parfém do pračky Care+Protect Clean Wash, 400ml

Parfém do pračky Care+Protect Clean Wash Dopřejte svému prádlu příjemně voňavý nádech díky parfému do pračky Clean Wash od společnosti Care+Protect. Stačí jej před spuštěním pracího programu nalít do zásobníku pro aviváž a o vše ostatní se parfém postará sám. Dlouhotrvající vůně Parfém se váže na vlákna prané tkaniny a díky speciálnímu aktivnímu složení prádlo hygienizuje a zanechává jej voňavé až po dobu 5 týdnů. Skládá se ze 100% čisté esence, je vhodný pro všechny druhy tkanin a nezanechává skvrny. Vašemu oblečení tak zajistí dlouhotrvající vůni a svěžest.

549 Kč

Parfém do pračky Care+Protect Fiori Di Talco, 100ml

Parfém do pračky Dopřejte svému prádlu příjemně voňavý nádech díky parfému do pračky Fiori di Talco od společnosti Care+Protect. Stačí jej před spuštěním pracího programu nalít do zásobníku pro aviváž a o vše ostatní se parfém postará sám. Dlouhotrvající vůně Parfém s vůní květů se váže na vlákna prané tkaniny a díky a speciálnímu aktivnímu složení zanechává prádlo voňavé až po dobu 5 týdnů. Skládá se ze 100% čisté esence, je vhodný pro všechny druhy tkanin a nezanechává skvrny. Vašemu oblečení tak zajistí dlouhotrvající vůni a svěžest.

239 Kč

Parfémovaná vůně do pračky, Haier HPCC1040, vůně Crystal, 400 ml

Parfém do pračky Haier Crystal Užívejte si dlouhotrvající příjemný pocit z voňavého oblečení díky parfémované vůni do pračky Haier Crystal. Stačí trochu nalít do zásobníku na aviváž, o zbytek se už tento tekutý prostředek postará sám. Intenzivní, dlouhotrvající vůně Díky svému jedinečnému aktivnímu složení se parfém pevně váže na vlákna, takže vaše prádlo vydrží krásně voňavé a svěží až po dobu 5 týdnů. Bez obav jej můžete použít na jakýkoli typ tkaniny včetně sportovního oblečení, nezanechává skvrny. Tento roztok o objemu 400 ml je 100% koncentrovaný, nabízí tedy vůni s daleko větší intenzitou oproti běžným parfémům do pračky. Vystačí vám až na 80 pracích dávek, dokonce jej můžete použít i do sušičky.

345 Kč

Prací prášek Lovela A000013418, bílé prádlo, 4,1kg

Prací prášek Lovela Baby Prací prášek Lovela díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Lovela prací prášek je vhodný pro extra citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Prášek je dobře rozpustný i při nižších teplotách.

369 Kč

Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou Xavax 220736

Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou Xavax Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou Xavax slouží pro připojení odtokových hadic pračky nebo myčky nádobí do odpadové roury/sifónu. Pomocí druhé přípojky je k ní možné připojit odtokovou hadici kondenzační sušičky prádla. Díky tomu se stane efektivním pomocníkem do každé domácnosti. Specifikace: 1″ (33,7 mm) přesuvná matice 1x 20 mm přípojka pro odtokové hadice pračky/ myčky nádobí 1x 8 mm přípojka pro kondenzační odtokovou hadici sušičky prádla nominální průměr/mm 1: 1″ (DN:25), 33,7 mm materiál: plast barva: bílá obsah balení: 1x přípojka, 1x těsnění

199 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS60, výsuvný

Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS60 Pokud máte doma málo prostoru pro umístění pračky i sušičky, problém vám pomůže vyřešit tento spojovací díl Beko SKWS60. Díky němu bezpečně umístíte sušičku na pračku, čímž ušetříte spoustu místa. Oba spotřebiče však musí mít hloubku 60 cm, aby na sebe perfektně pasovaly. Mezikus je vybaven výsuvnou poličkou s maximální nosností 20 kg. Poslouží vám jako pracovní plocha při skládání prádla nebo na ni můžete položit celý koš s prádlem a usnadnit si tak naplňování či vyprazdňování obsahu bubnu.

1 990 Kč

Podstavec s košem pro pračku a sušičku Meliconi M656143

Meliconi M656143 BASE SPACE BASKET podstavec s košem Meliconi M656143 BASE SPACE BASKET podstavec s košem se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Tento univerzální podstavec se skvěle hodí pro všechny pračky a sušičky s předním plněním a minimální hloubkou 450 mm nebo maximální 600 mm. Úložný prostor Je vyroben z technopolymeru a obsahuje praktický úložný prostor o objemu 32 l pro prací prostředky nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít vždy po ruce. Spotřebič se tímto zvýší o celých 31 cm, čímž usnadní přístup k dvířkům. Dokonalá stabilita V případě nerovnosti podlahy je možné nastavit výšku jednotlivých nožiček a dosáhnout tak perfektního vyvážení spotřebiče, který může mít maximální hmotnost až 250 kg. Montáž je snadná, intuitivní a velice rychlá. Pás s kovovou přezkou o délce 6 m dodá ještě vetší stabilitu celé konstrukce.

2 059 Kč

Mezikus mezi pračkou a sušičkou Beko 7189731110, PSK

Mezikus Bojujete o každý centimetr volného prostoru ve vaší domácnosti? Nemáte dostatek místa pro pračku i sušičku. V tom případě si pořiďte mezikus 7189731110 od společnosti Beko v elegantní bílé barvě a zbavte se tak zbytečné komplikace jednou provždy. Je vhodný pro pračky Beko s hloubkou skeletu 54-60 cm a sušičky s rozdílem hloubky maximálně o 10 cm.

1 489 Kč

Antivibrační podložky pod pračku MK Floria 22.045272

Antivibrační podložky pod pračku Antivibrační gumové podložky MK Floria 22.045272, jež jsou určeny pod pračku či sušičku, maximálně chrání podlahu před případným poškrábáním a poškozením. Dále jsou skvělou volbou pro snížení hluku při ždímání a snižují také vibrace při otáčení bubnu. Váš spotřebič bude navíc stabilnější a vždy pevně na svém místě. V balení najdete čtyři gumové podložky o celkové nosnosti až 250 kg.

149 Kč

Přívodní hadice k pračce Electrolux E2WIS250A2, 2,5m

Přívodní hadice k pračce Bez hrozby z vytopení sousedů, a o maximální bezpečí při praní se postará důmyslný bezpečnostní systém přívodní hadice Electrolux. Hadice je kvalitní a můžete se spolehnout, že vám poslouží i několik let. Její délka je 2,5 metru a na obou koncích je opatřena spojkami.

989 Kč

Hadice k pračkám Jolly 5010, vypouštěcí, roztažitelná

Pořiďte si pro svou pračku vypouštěcí hadici od osvědčeného výrobce příslušenství k domácím spotřebičů Jolly! Model Jolly 5010 pracuje při teplotách od – 15 do + 95° C a spolehlivě odvede špinavou vodu z vašeho spotřebiče. Hadice je roztažitelná a tvarovatelná, což znamená, že ji můžete dle potřeby ohýbat a její délku nastavit mezi 0,8-2,7 m. Je odolná vůči saponátům, pracím práškům a chlornanům. Dodává se ve standardní tmavě šedé barvě.

149 Kč

Antivibrační podložky pod pračku Electrolux E4WHPA02

Antivibrační podložky pod pračku Vybavte svou pračku o antivibrační podložky od společnosti Electrolux. Mají za úkol eliminovat hluk a vibrace pračky, a tím i chránit vaši podlahu před poškozením. Navíc se tak stanou praktickým a moderním doplňkem vaší domácnosti.

169 Kč

Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS

Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS Žijete v malém bytě a bojujete o každý centimetr volného prostoru nebo je pro vás jen praktičtější umístění sušičky na pračku? S tímto muzikusem od značky Beko si splníte vaše přání. Univerzální mezikus PSKS je určen pro slim sušičky Beko s hloubkou 46 cm a pračky, které mají maximální rozdíl v hloubce 10 cm.

1 129 Kč

Hadice k pračce Jolly 5001, napouštěcí, 1,5m

Žádný majitel pračky se neobejde bez napouštěcí hadice. Lze ji použít nejen pro pračky, ale také pro jiné spotřebiče, například myčky nádobí. Pro ty, kterým se spíše hodí kratší hadice, je zde model Jolly 5001. S délkou pouhých 1,5 m vám v koupelně jistě nebude zavazet, a je vybavena 3/4″ těsněním. Pracuje při povrchovém tlaku 60 bar a pracovním tlaku 20 bar za teploty do 22° C. Pračková hadice Jolly 5001 se dodává v nenápadné šedé barvě.

119 Kč

Mezikus mezi pračkou a sušičkou Beko 7189731140,PSK gray

Mezikus Bojujete o každý centimetr volného prostoru ve vaší domácnosti? Nemáte dostatek místa pro pračku i sušičku. V tom případě si pořiďte mezikus 7189731140 od společnosti Beko v elegantní šedé barvě a zbavte se tak zbytečné komplikace jednou provždy. Je vhodný pro pračky Beko s hloubkou skeletu 54-60 cm a sušičky s rozdílem hloubky maximálně o 10 cm.

1 489 Kč

Hadicové spony Jolly, 16x25mm, 2ks

Hadicové spony Hadicové spony od společnosti Jolly, jež jsou vyrobeny z nerezové oceli, disponují nastavitelnou šířkou pásku od 16 – 25 mm. Navíc princip šnekového závitu s asymetrickým tělesem zaručuje vysokou těsnící spolehlivost a jednoduchou instalaci.

50 Kč

Magnetická police/organizér MK Floria do koupelny nebo kuchyně

Kompaktní magnetický organizér Tento šikovný organizér značky MK Floria se stane ideálním pomocníkem na uspořádání věcí, které potřebujete mít po ruce. Najde své využití prakticky kdekoliv v domácnosti, zejména v koupelně. Perfektně se hodí na lehké předměty, jako jsou ručníky nebo čisticí prostředky. Díky silným magnetům na zadní straně můžete polici bez montáže připevnit na kovové povrchy, třeba na boční stranu pračky, sušičky nebo lednice. Kvalitní provedení Ocelová konstrukce s 12kilovou nosností je díky speciálně lakovanému povrchu odolná vůči poškrábání a korozi. Skládá se ze dvou částí, které můžete spojit či nechat odděleně. V horním dílu jsou na zadní straně silné magnety, kterými se snadno přichytí na boční strany velkých spotřebičů, jako jsou pračky a ledničky. Spodní část magnety nemá, dá se pouze přišroubovat k hornímu dílu nebo zvlášť ke zdi. Na ukládání věcí organizér nabízí robustní polici a drátěný košík, k zavěšení například ručníků pak malé ocelové háčky a dvě dřevěné tyče.

999 Kč

Spojka vypouštěcí hadice Jolly 2008V

Spojka vypouštěcí hadice Spojka je určena pro hadice k pračkám a sušičkám, je vyrobena z odolného plastového materiálu a po připevnění na hadici vydrží i velký tlak vody.

129 Kč

Hadice Jolly 5006, napouštěcí, 5m

Příslušenstvím k pračce, bez něhož se určitě neobejdete, je napouštěcí hadice. Lze ji použít nejen pro pračky, ale také pro myčky. Potřebujete-li ke svému spotřebiči delší hadici, model Jolly 5006 by pro vás mohl být tou pravou volbou. Nabízí délku celých 5 m, a je vybavena 3/4″ těsněním. Pracuje při povrchovém tlaku 60 bar a pracovním tlaku 20 bar za teploty do 22° C. Pračková hadice Jolly 5006 se dodává v nenápadné šedé barvě.

199 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku Meliconi 656115 Torre Style L60

Vysoká kompatibilnost Žijete v malém bytě a bojujete o každý centimetr volného prostoru nebo je pro vás jen praktičtější umístění sušičky na pračku? S tímto muzikusem od italského výrobce si splníte vaše přání. Univerzální mezikus Meliconi 656115 Torre Style L60 je kompatibilní se všemi typy praček a sušiček s předním plněním o hloubce maximálně 60 cm. Kvalita a bezpečnost na prvním místě Mezikus Meliconi získal certifikaci TUV, která splňuje 3 mezinárodní standardy a je tak jediným výrobcem na trhu, který disponuje touto certifikací. Výrobek je vyroben z vysoce odolného technopolymeru, který odolá rzi, a může se taktéž pyšnit nosností až 250 kg. Maximální bezpečnost zajistí 6 m dlouhý bezpečnostní pás se sponou pro lepší stabilitu spotřebičů, a vy tak již nebudete potřebovat žádné další šrouby.

999 Kč

Vypouštěcí hadice k pračce Electrolux E2WDA150B, 1,5m

Vypouštěcí hadice O spolehlivý odtok vody při praní prádla nebo mytí nádobí se postará vypouštěcí hadice Electrolux. Hadice je kvalitní a můžete se spolehnout, že vám poslouží i několik let. Její délka je 1,5 metru a má průměr na jedné straně 19 mm a na druhé straně 21 mm.

160 Kč

Vypouštěcí hadice Electrolux E2WDE400B, flexibilní

Vypouštěcí hadice O spolehlivý odtok vody při praní prádla nebo mytí nádobí se postará vypouštěcí hadice Electrolux. Hadice je kvalitní a můžete se spolehnout, že vám poslouží i několik let. Její délku si můžete nastavit podle potřeby v rozmezí od 1,2 do 4 metrů.

299 Kč

Mezikus mezi pračku a sušičku AEG SKP11GW3, výsuvný

Mezikus mezi pračku a sušičku AEG SKP11GW3 Tento spojovací díl umožňuje bezpečnou instalaci sušičky na pračku. Zároveň vám doma ušetří spoustu místa, protože pokud jsou oba spotřebiče postavené na sobě, zaberou daleko méně užitného prostoru, než kdybyste je postavili samostatně. Možnost připevnění ke stěně zabraňuje svržení pračky ze sušičky a případnému poranění. Součástí mezikusu je výsuvná police s nosností 15 kg, která vám usnadní manipulaci s prádlem při jeho nakládání i vykládání. Mezikus je vhodný pro všechny modely hlubokých praček a sušiček AEG s hloubkou 54 – 67 cm. Nelze použít pro úzké pračky.

1 989 Kč

Sifónová přípojka pro dvě zařízení Xavax 111829

Sifonová přípojka Plastová sifonová přípojka Xavax 111829 slouží k připojení dvou vypouštěcích hadic k jednomu sifonu. Je vhodná pro použití s pračkou i myčkou na nádobí současně a v balení najdete jednu přípojku s převlečnou maticí, jedno těsnění a dvě hadicové objímky s rozpětím 20 – 32 mm. Parametry nominální průměr 1: 1″ (DN:25), 23,7 mm průměr hadicového připojení: 2x 19 – 23 mm materiál: plast barva: bílá

139 Kč

Y- spojka odtokových hadic Xavax 110875

Spojka odtokových hadic Spojka odtokových hadic Xavax 110875, jež je vyrobena z kvalitního odolného plastu, umožňuje zapojení dalších dvou hadic pomocí přímého napojení. Parametry maximální teplota: 120 °C vnitřní průměr: 17 mm typ připojení: přímé, nasunutím materiál: plast barva: šedá

97 Kč

Sifonová přípojka Xavax 110812

Sifonová přípojka Plastová sifonová přípojka Xavax 110812 slouží k připojení vypouštěcí hadice pračky či myčky na nádobí k sifonu. Součástí balení je převlečná matice a kovová hadicová sponka. Parametry nominální průměr 1: 1″ (DN:25), 33,7 mm připojení hadice: 20 mm materiál: plast barva: bílá

129 Kč

Přívodní hadice pro pračky a myčky Xavax 110953, 2,5 m

Přívodní hadice Přívodní hadice v šedé barvě Xavax 110953 o délce 2,5 metru slouží pro napojení pračky či myčky na nádobí k přívodu vody. Disponuje integrovaným sítkem, jež zachytí případné nečistoty a nepustí je tak přímo do zařízení a dále i gumovým těsněním, které zabrání možnému kapání vody. Parametry nominální průměr 1: 3/4″ (DN:20), 26,9 mm nominální průměr 2: 3/4″ (DN:20), 26,9 mm maximální provozní tlak: 10 bar destrukční tlak: 60 bar materiál: nylon a PVC maximální teplota: 25 °C barva: šedá délka: 2,5 m

239 Kč