Další produkty z kategorie Notebooky
SUREFIRE KingPin M2 RGB mechanická

Mechanická herní klávesnice SUREFIRE KingPin M2 RGB, US Každý herní nadšenec potřebuje k hraní tu správnou herní klávesnici, která mu pomůže plně ovládat dění ve hře. K tomu je ideální herní klávesnice SUREFIRE KingPin M2, která je vybavena numerickou klávesnicí. Klávesy odolají i náročnějšímu hraní díky životnosti až 50 milionů stisknutí. K dispozici je volitelné osvětlení z výběru 6 režimů, dále je klávesnice vybavena funkcí 100% anti-ghostingu všech kláves a nechybí 12 multimediálních klávesových zkratek. Snadné propojení s počítačem obstará 1,8m dlouhý USB kabel. Ta správná velikost Součástí herní klávesnice KingPin M2 je i numerická část, takže klávesnice nabízí plné vybavení, proto hraní bude naprostá hračka. Výška klávesnice se dá nastavit do dvou poloh pomocí nožiček, které jsou schované ve spodní straně klávesnice. Vysoká odolnost krytu klávesnice je díky pozinkovanému železu, která je v mnoha případech lepší než plast. Jazyk klávesnice je přizpůsoben pro americkou angličtinu, proto je klávesnice vybavena 104 klávesy. Dlouhá životnost Membránová klávesnice je vyrobena z mimořádně kvalitního materiálu, díky kterému vydrží klávesy až 50 milionů úhozů. To je velmi důležitou vlastností, pro kterou si hráči tuto klávesnici vyberou. Červené mechanické spínače mají lineární zdvih, které v kombinaci s minimální sílou pružiny, zajišťují lehký stisk kláves a rychlost odezvy 1ms. Všechny klávesy podporují funkci anti-ghostin, která pomáhá k přesnosti při hraní a dodává náležitou podporu. Nechybí ani 12 multimediálních klávesových zkratek. Připojení k počítači či notebooku je možné díky 1,8m dlouhému kabelu s koncovkou na USB, který je po celé délce opletený a tak chráněný před poškozením. Nastavení barevného podsvícení Správnou atmosféru a prožitek z hry umocní barevné podsvícení klávesnice s možností výběru z 6 aktivních režimů: 5 režimů RGB a 1 přizpůsobitelný režim. Nastavit intenzitu světla lze pomocí 5 úrovní, stejný je i počet stupňů pro rychlost světla. Celkové nastavení osvětlení je jen na vaší volbě. Pro každou hru si můžete nastavit i jiné tematické osvětlení. K nastavení RGB podsvícení je třeba nainstalovat doplňkový software.

1 229 Kč
Herní klávesnice HP OMEN

Stvořena pro vítěze Herní klávesnice HP OMEN Encoder je stvořena speciálně pro vítěze každé bitvy. Nabídne vám unikátní mechanické spínače CHERRY MX Red, které se vyznačují svou bleskovou odezvou, plynulým stiskem a minimálním odporem pružiny – ideální pro milovníky rychlých akčních her. Těšit se dále můžete na praktické herní funkce, multimediální klávesy, snadné připojení pomocí USB kabelu nebo třeba na červené herní podsvícení, které dodá tu správnou atmosféru vašim herním večerům. Kvalitní zpracování Klávesnice HP OMEN Encoder je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, aby odolala vašim rychlým reakcím na postup soupeře. Kromě toho je klávesnice také výškově nastavitelná a její dlouhý USB kabel je opletený, aby nedocházelo k jeho poškození. Herní funkce Díky neomezené funkci Anti-Ghosting můžete stisknout libovolný počet kláves bez zaseknutí – všechny totiž budou hladce zaznamenány a příkazy provedeny. Herní klávesnice HP OMEN Encoder vám také nabídne možnost nastavení uživatelských maker. ovládání světelných efektů nebo mediální klávesy. Všechny funkce navíc jednoduše nastavíte pomocí aplikace OMEN Gaming Hub.

2 139 Kč
Pocketbook 970 Inkpad Lite

Čtečka knih Pocketbook 970 Inkpad Lite Pohodlně se usaďte a odpočiňte si u oblíbeného románu se čtečkou knih od PocketBook. Díky ergonomickému tvaru se vám bude příjemně držet a s důmyslně umístěnými tlačítky i snadno přepínat. Dvoujádrový procesor zajistí rychlý chod a plynulé otáčení stránek. Čtení tak půjde úplně samo. Jednoduché ovládání Čtečce InkPad Lite dominuje 9,7palcová obrazovka E Ink Carta, která disponuje dostatečnou velikostí, abyste si čtení vašich elektronických knih mohli užít naplno. Pomocí funkce Smartlight si jednoduše nastavíte jas, obrazovku i teplotu barev, přesně podle toho, jak vám bude vyhovovat. Zařízení navíc díky ergonomickému tvaru padne do ruky jako ušité. Ovládací tlačítka jsou navíc umístěna na boku obrazovky, takže se vám s ní bude snadno manipulovat. Používání zařízení je tak naprosto jednoduché. Velké množství formátů S pamětí 8 GB a navýšením díky paměťové kartě o dalších 32, si můžete uložit až tisíce všemožných knih. Ty můžete mít až ve 23 různých formátech. Bez problémů tak otevřete každou vaši oblíbenou knihu. Skvělý výkon dvoujádrového procesoru zase zajistí hladký běh a plynulé otáčení stránek. Jediné co vás zastaví od požitku ze čtení je tedy jen váš čas.

6 289 Kč
USB flash disk 16GB Verbatim

VERBATIM Store ‚n‘ Go Metal Executive 16GB Kov a elegance k sobě neodmyslitelně patří. A zvláště pokud se jedná o Verbatim flashdisk, který je neskutečně lehký a padne vám přímo do ruky. V jeho malém provedení se skrývá kapacita 16 GB a potěší vás také svou vodotěsností a prachotěsností. Součástí je i kroužek, pomocí kterého můžete flashku nosit společně s klíči.

179 Kč