Další produkty z kategorie Notebooky
Bleeding Edge (PUN-00019)

Bleeding Edge Skvělá arénová bojovka Bleeding Edge vsází zejména na propracované charaktery, které jen tak nezapadnou, jejich zbraně či speciální síly a také unikátní arény s celou řadou interaktivních prvků či nebezpečných nástrah, které můžete využít ke svému prospěchu. Propracované charaktery Už na první pohled je vidět, že postavy, mezi kterými můžete vybírat jsou všechno jen ne normální. Od toho si hra slibuje nejen to, že nezapadne, ale i více než zajímavou hratelnost plnou zábavy, akce, unikátních komb i svébytného humoru. Vynikající hratelnost Co možná nejunikátnější herní styl slibuje nejen propracovaná a jedinečná grafika a osobité postavy, ale i vlastní herní styl. Vaše postavy si totiž budete moct různě upravovat a vylepšovat. Při hraní navíc sbíráte kybernetické díly a ty pak investujete třeba do vylepšení hoverboardu. Propracované mapy Své souboje budete svádět na propracovaných mapách, které si kromě působivého grafického ztvárnění připravili i řadu překvapení. Například projíždějící vlak, na který si musíte dávat pozor. Nebo do jeho cesty natlačit nepřítele a nechat vlak, aby se postaral o špinavou práci.

329 Kč
Box na DVD Cover IT

Praktický box na DVD Kvalitní plastový box na DVD v černém tenkém provedení spolehlivě chrání vaše média před poškozením.​ Dovnitř boxu můžete společně s DVD umístit také informační kartičku za plastové sponky o obsahu disku.

89 Kč
Kruhové RGB LED světlo Connect

Connect IT Selfie10RGB Kruhové světlo Univerzální kruhové RGB LED světlo Connect IT je vybaveno speciálním držákem telefonu, díky kterému můžete pořizovat selfie fotky, streamovat nebo třeba nahrávat vlog. Světlo je vybaveno kvalitním stativem s kulovou hlavou, takže ho můžete snadno otáčet a díky ovládání na přívodním USB kabelu si snadno nastavíte barvu nebo si zvolíte jeden z devíti dynamických efektů svícení. Samozřejmostí jsou pak tři různé barevné teploty – teplá, neutrální a studená. Vyberte si barvu podle sebe Kruhové světlo Connect IT vám nabídne hned 12 statických barev. Na výběr máte z limetkově zelené, zelené, tyrkysové, světle modré, modré, tmavě modré, fialové, růžové, bílo-modré, červené, oranžové a světle zelené. Která barva je ta vaše?

559 Kč
WiFi router TP-Link Archer

Wi-Fi router TP-Link Archer C1200 Vybavte svou domácnost výkonným Wi-Fi routerem Archer C1200 od společnosti TP-Link. Ten se pyšní kvalitním zpracováním i elegantním vzhledem. Poskytne vám naprosto dokonalé připojení k internetu a dopřeje vám tak plnohodnotnou podporu při práci či zábavě. Kvalitní připojení Router TP-Link Archer C1200 je vybaven dvěma současně pracujícími frekvenčními pásmy 5 GHz a 2,4 GHz. Kombinovaná rychlost se může vyšplhat až na 1167 Mb/s a pásma pracují tak, aby se vzájemně nijak nerušila. Pásmo 2,4 GHz poskytuje širší pokrytí, zatímco pásmo 5 GHz s maximální přenosovou rychlostí 867 Mb/s je naprosto ideální pro náročné hraní her a streamování. Navíc je router široce kompatibilní a ovládat jej můžete i pomocí aplikace TP-Link Tether. Moderní design Do výbavy byly zakomponovány tři vysoce výkonné antény, které se starají o přísun kvalitního Wi-Fi signálu i do těch nejzazších koutů vaší domácnosti. Dále má k dispozici jeden gigabitový WAN port a čtyři gigabitové LAN porty a navíc se stane díky svému elegantnímu vzhledu krásným a praktickým doplňkem vaší domácnosti.

849 Kč