ok-top.cz

Pulzní oxymetr Beurer PO 80

Pulzní oxymetr Beurer PO 80 - spolehlivý a přesný pomocník pro měření hladiny kyslíku v krvi. Ideální pro sledování zdravotního stavu při sportu, vysokohorských výstupech nebo v průběhu léčby. Objednej si zdravotní pomůcku nyní.
EAN: 4211125454401
Pulzní oxymetr Beurer PO
Do obchodu »
Značka: BEURER
2 439
Detailní popis

Pulzní oxymetr Beurer PO 80 Pulzní oxymetr Beurer PO 80 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Pulzní oxymetr Beurer PO 80 využívá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky. Ty dopadají na prst, který je vložen do přístroje, a zaznamenávají zjištěné hodnoty. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje na možnost výskytu choroby. Použití doma i na cestách Tento přístroj je vhodný převážně pro rizikové pacienty, sportovce a osoby, které se pohybují ve velkých výškách. Tento přístroj můžete používat doma, na cestách, ale i v nemocnicích či zdravotnických zařízení. Jednoduché a bezbolestné měření Měření je zcela jednoduché a bezbolestné. Přístroj poskytuje nepřetržitý záznam 24 hodin a funkci alarmu s nastavitelnými mezními hodnotami. Vše uvidíte na přehledném XL barevném displeji s nastavitelným jasem. Nechybí zde ani indikátor stavu baterie či funkce automatického vypnutí. Součástí je USB kabel a USB nabíječka, pomocí kterých přístroj nabijete či propojíte s počítačem. Vhodné pro osoby s Srdeční selhání Chronická obstrukční plicní nemoc Bronchiální astma Spánková apnoe Nastavitelný jas displeje Barevný XL displej se 4 dostupnými zobrazeními. Tepová frekvence Výpočet tepové/srdeční frekvence. Saturace krve kyslíkem – SpO2 Výpočet arteriální saturace kyslíkem. Dobíjecí Lithium-iontová baterie S LED indikátory. Funkce alarm

Další produkty z kategorie Zdravotní pomůcky
Teploměr ProfiCare FT

Rychlý pomocník Digitální lékařský teploměr vám poskytne první pomoc, když si nebudete jistí, zda vy či vaše ratolesti máte teplotu. Ovládání je snadné, na teploměru je totiž pouze jedno tlačítko. Praktické balení Teploměr ProfiCare FT 3057 je odolný proti stříkající vodě, takže se nemusíte bát poškození, pokud omylem dojde ke kontaktu s vodou. Teploměr je napájen 1,5V kulatou baterií, která ovšem není součásti balení. Tento pomocník vám přijde v praktickém pouzdře, ve kterém jej můžete skladovat při cestování, aniž by došlo k poškození.

79 Kč
Teploměr BEURER FT

S multifunkčním digitálním teploměrem do ucha a na čelo Beurer FT 65 je měření hygienické, bezpečné a hotové za pár sekund. Červená LED kontrolka značí vysokou teplotu, zelená znamená, že je vše v pořádku. Na snadno čitelném displeji se mimo jiné zobrazuje i čas a datum. Nechybí zde ani funkce automatického vypnutí. Jedná se o lékařský výrobek vhodný pro celou rodinu. Pozice měření Čelo. Pozice měření Ucho. Teplotní alarm Varovný zvukový signál při zvýšené teplotě (37,5 °C). Funkce paměti 10 paměťových míst. Zobrazení teploty Teplota zobrazená na displeji (° C / ° F). Měření povrchové teploty předmětů a tekutin Změří například teplotu dětské lahve.

749 Kč
Kompresorový inhalátor Nimo

Kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-FISH Pořiďte svým dětem kvalitní kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-FISH, který je díky svému hravému designu v provedení ryby zabaví během inhalace. Vedle veselého designu nadchne inhalátor i snadnou obsluhou, širokým výběrem příslušenství nebo možností regulace výkonu. Veselé provedení pro děti Kompresorový inhalátor Nimo nadchne nejen svým hravým designem, díky kterému si ho zamiluje každé dítě. Vedle odolné konstrukce s dlouhou životností umožní nastavení množství aerosolu a vhodný je pro použití s minerálními vodami a všemi druhy léčiv. Široká nabídka příslušenství Součástí balení je vedle inhalátoru i celá řada omyvatelného příslušenství. Mezi ním najdete například masku pro dospělé i děti, náhradní vzduchové filtry, náustek, hadičku nebo nebulizační nádobku.

1 179 Kč
Kompresorový inhalátor Laica

Kompresorový inhalátor Laica NE2013 Nádech od specialisty Inhalace je velmi nápomocná léčebná metoda. Pomáhá dostat léčivé látky ve formě mlhy přímo k vašim dýchacím cestám. S kompresorovým inhalátorem Laica NE2013 se už nebudete muset strachovat o žádné vedlejší účinky jako při klasických lécích. Dýchací cesty vašeho dítěte budou ve správných rukách, inhalátorům se totiž firma Laica věnuje již od jejich vzniku. Certifikovaná kvalita Inhalátory od Laica vyhovují nejpřísnějším normám EU. Ke každému inhalátoru dostanete masku pro dospělé i pro děti, do kterých vám bude léčivo proudit přes hadici. Relativně krátký čas potřebný na inhalaci a široké příslušenství dělá z Laica NE2013 profesionálního pomocníka v domácím prostředí. Ideální na domácí léčení Kompresorový inhalátor NE2013 disponuje odkládacím prostorem, který zaručí, že budete mít všechno po ruce. To oceníte při domácím léčení. Léčivo je rozbíjeno na středně velké částečky o velikosti 2,61 μm, které potom putují rychlostí (nebulizační výkon) 0,35 ml/min až do nosu a úst. V závislosti na výběru léčiv dokáže zmírnit otoky sliznice, klasický kašel a rýma se tak musí mít na pozoru. Zmírňuje též záněty průdušek, průdušnic a dutin a usnadňuje průběh alergií a astma. Pozor! Léčiva nejsou součástí balení výrobku, při jejich výběru doporučujeme se vždy poradit se svým lékařem.

799 Kč
Další produkty od výrobce BEURER
Teploměr BEURER FT

S multifunkčním digitálním teploměrem do ucha a na čelo Beurer FT 65 je měření hygienické, bezpečné a hotové za pár sekund. Červená LED kontrolka značí vysokou teplotu, zelená znamená, že je vše v pořádku. Na snadno čitelném displeji se mimo jiné zobrazuje i čas a datum. Nechybí zde ani funkce automatického vypnutí. Jedná se o lékařský výrobek vhodný pro celou rodinu. Pozice měření Čelo. Pozice měření Ucho. Teplotní alarm Varovný zvukový signál při zvýšené teplotě (37,5 °C). Funkce paměti 10 paměťových míst. Zobrazení teploty Teplota zobrazená na displeji (° C / ° F). Měření povrchové teploty předmětů a tekutin Změří například teplotu dětské lahve.

749 Kč
Simulátor mořského vzduchu Beurer

Simulátor mořského vzduchu Beurer MK500 Užívejte si mořského vzduchu třeba každý den v pohodlí domova, aniž byste museli odcestovat k moři. Se simulátorem mořského vzduchu značky Beurer totiž dosáhnete příjemného a zdravého prostředí uvnitř domu, protože předfiltr se postará i o zachycení nečistot, pylu nebo prachu. Uklidňující účinky Přístroj je vhodný pro místnosti do velikosti 50 m2 a funguje tak, že pročistí vzduch a následně rozprašuje velice jemné částice mořské soli do ovzduší, díky kterým si skvěle odpočinete a zrelaxujete. Lehkost ovládání K ovládání slouží přehledný dotykový LED displej, pomocí kterého si jednoduše zvolíte jeden ze tří stupňů nebo nastavíte noční režim, který je tišší a který automaticky ztlumí intenzitu svícení displeje. Velká nádržka Nádrž na vodu disponuje objemem 6 litrů, takže se můžete spolehnout na to, že vodu nebude třeba doplňovat nijak často, a o nutnosti jejího doplnění vás bude informovat kontrolka. Jistě vás potěší, že i údržba přístroje je velice snadná, a navíc svým elegantním provedením výborně zapadne do každého interiéru.

10 329 Kč
Čistička vzduchu Beurer

Čistička vzduchu Beurer LR500 Vytvořte si lépe dýchatelný vzduch bez sebemenšího zápachu díky čističce Beurer LR500. Je vhodná do místností o ploše až 106 m2. Již po jednom použití se z ní stane ten nejlepší pomocník v boji za čistý a kvalitní vzduch.​ Čistý vzduch Pokud trpíte alergií či dýchacími problémy, je tato čistička vzduchu ta nejlepší volba. Zvládne ze vzduchu odstranit prachové i pylové částice a navíc váz zbaví zápachu. Jestli toužíte po jedinečně čistém prostředí, tato čistička od značky Beurer LR 500 vás nikdy nezklame. Tichý provoz Díky tichému provozu nebude problém ji používat i v situacích, které vyžadují soustředění. Ať už je to práce, čtení či třeba spánek a relaxace. Navíc můžete využít také noční Režim, který vám zajití opravdu tichý provoz pro večerní provoz. Funkce Určitě oceníte barevný indikátor kvality ovzduší. Nastavit můžete ze 4 úrovní + režim turbo. Dále disponuje časovačem, se kterým si můžete nastavit provoz čističky na vámi určenou dobu.

10 329 Kč
BEURER BY 11

Měření teploty je pro děti často nepříjemná záležitost. S líbivým dětským teploměrem Beurer BY 11 s motivem veselé žabky ji můžete dětem alespoň trochu zpříjemnit. Měkká a ohebná špička usnadní měření teploty a udělá je pro děti pohodlnějším. Teploměr je voděodolný a dá se dezinfikovat, nemusíte se jej tedy bát použít i pro měření teploty v ústech nebo v konečníku. Teploměr Beurer BY 11 změří teplotu do 10 sekund s přesností +/- 0,1°C a zvukovým signálem vás upozorní na naměřenou horečku. Po 10 minutách se automaticky vypne.Teploměr Beurer BY 11 neobsahuje rtuť ani sklo, je zcela bezpečný pro vaše dítě.

109 Kč