ok-top.cz

Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN

Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN je dokonalým pomocníkem pro každodenní úklid vašeho domova. Díky inteligentnímu navigačnímu systému dokáže snadno vyčistit i ty nejtěžší místa a díky HEPA filtraci zaručuje čistý vzduch bez alergenů. Kategorie: vysavače.
EAN: 7332543702176
Robotický vysavač Electrolux Pure
Do obchodu »
Značka: Electrolux
11 299
Detailní popis

Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a tak se rychle a obratně pohybuje mezi překážkami. Díky němu vždy perfektně vysaje i těžko přístupná místa, aniž by někde uvízl. Trojúhelníkový tvar TrinityTM Díky trojúhelníkovému tvaru TrinityTM se váš robotický vysavač dostane do každého rohu s pomocí bočního kartáče s magnetickým upevňovacím systémem a nikdy nenechá ani smítko prachu podél stěny. Připojení k mobilní aplikaci S mobilní aplikací můžete doma vysávat i z práce. S její pomocí si naplánujete úklid a můžete vysávat, i když zrovna nejste doma. Vždy máte přehled o tom, co váš robot provádí – díky mapě pokrytí a aktuálním statistikám. Vynikající účinnost vysávání Posbírá, vysaje a zachytí prach a nečistoty uvnitř. Pracuje s vynikající účinností a zanechá za sebou perfektně čistou podlahu. Navíc snadno překoná prahy vysoké až 2,2 cm díky systému ClimbForceDrive™.

Další produkty z kategorie Vysavače
Robotický čistič oken TESLA

Robotický čistič oken Tesla RoboStar W600 Nebylo by krásné, kdyby někdo umyl okna za vás? S tímto robotickým čističem s automatickým rozprašovačem vody to nemusí být jen pohádka o paláci plném sloužících. Ačkoliv s ním bude mít i palác okna jako z křišťálu. Snadné a univerzální použití Stačí, když vezmete přiloženou utěrku z mikrovlákna a lehce ji navlhčíte. Přístroj zapojíte do zásuvky a přitisknete na okno. To je o hodně jednodušší než šmidlat se s hadrem a saponátem, že? Čistič můžete navíc použít nejen na klasická rámová okna, ale i okna bez rámů, zrcadla nebo stěny sprchového koutu. Jen je potřeba, aby byla uklízecí plocha alespoň 50 x 50 cm. Inteligentní pomocník Čistič využívá gyroskopickou navigaci a svůj pohyb tak plánuje inteligentně. Stačí mu zapnout plně automatický režim a pustí se do práce. Pokud by to bylo potřeba, můžete ho pomocí ovladače navigovat i manuálně. Nebo zapněte jeden ze dvou režimů. Režim N je vhodný na vysoká okna, režim Z na široká. Kvalita a bezpečnost Proti výpadku proudu je čistič chráněný záložní baterií a pro případ pádu z okna ho můžete přichytit na bezpečnostní lanko s karabinou. Pokud by se mu cokoliv nelíbilo, dá vám vědět pomocí zvukové i optické signalizace. Kvalitní příslušenství mu také umožní čistit opravdu výkonně. Používá utěrky z pětivrstvého mikrovlákna. Lze je prát a vydrží tak dlouho. A až se ta první bude sušit, máte k dispozici dvě náhradní.

6 479 Kč
Bezsáčkový vysavač Tesla Technology

Bezsáčkový vysavač Tesla Technology BGL400BR Hledáte vysavač, kvůli kterému nebudete muset dávat v televizi zvuk na maximum, abyste z pořadu něco měli? BGL400BR je opravdu tichý, aniž by to mělo vliv na jeho výkon. Jeho hučení nepřesáhne 72 dB se zachováním silného výkonu 800 W, takže svůj oblíbený program bez problému uslyšíte. Stabilita a snadná manipulace Vysavač je opravdu lehký, pouhých 6,6 kg. Přesto mu robustní kolečka brání se překlopit. Oceníte také kabel dlouhý 8 m, dlouhou tyč i trubici, díky kterým se s vysavačem snadno dostanete, kam potřebujete. Až ho budete potřebovat přenést a uskladnit, oceníte velké madlo umístěné vpředu, za které se vysavač dobře zvedá. Účinná filtrace a žádné sáčky Pořízením bezsáčkového vysavače ulevíte životnímu prostředí i své peněžence. Brzo se budete divit, proč jste kdy řešili sáčky do vysavače. Vaše domácnost může být čistá a bez prachu i bez nich. Zajistí to také omyvatelný antibakteriální HEPA filtr, který zbaví vaši domácnost bakterií a roztočů. Tento bezsáčkový vysavač využívá při segmentací nečistot v zásobníku cyklonickou technologii, která pomáhá odstranit prach z různých povrchů a odděluje menší nečistoty od větších, což zlepšuje výkon.

2 639 Kč
Robotický vysavač Samsung VR10M701CUW

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Spolehlivý pomocník do vaší domácnosti Robotický vysavač Samsung VR10M701CUW se stane vašim oblíbeným pomocníkem v domácnosti. Zajistí dokonalý výkon na každém uklízeném povrchu a účinně vysává i v rozích a podél stěny. Vysoce výkonný sací motor se postará o všechny nečistoty, jako jsou chlupy, prach nebo drobky. Precizní úklid pod nábytkem Kompaktní rozměry vysavače zajistí bezproblémový úklid pod nábytkem. Pohodlně zajede vysát pod postel, skříň či kuchyňskou linku. Skenování prostoru a rozpoznání překážek Robotický vysavač Samsung VR10M701CUW je vybavený inovativním senzorem FullView SensorTM 2.0, který zvládne skenovat prostor a rozpozná překážky. Kromě toho pozná, kde se nachází rohy místnosti a ty vysaje třikrát. Dokonale uklizená domácnost Mějte vždy precizně uklizenou domácnost. Edge Clean Master umístěný vpředu na vysavači zaručuje naprostou čistotu v rozích i podél stěny. Jakmile se hubice dotkne zdi, automaticky se sklopí uzávěrka, která vytvoří bariéru, a tím umožní vysát všechen prach a nečistoty. Optimální výkon na všech typech podlah Samsung VR10M701CUW je vybavený inteligentní funkcí Power Control, která dokáže zjistit, jaký povrch zrovna vysavač vysává a podle toho zajistí optimální sací výkon. Technologie CycloneForce Špičková technologie CycloneForce zajišťuje velkou odstředivou sílu, která odděluje prach a nečistoty do vnější komory. Díky tomu si robotický vysavač zachovává čistý filtr, který se neucpává a zajišťuje stálý sací výkon. Rychlé a účinné vysávání Robotický vysavač je vybavený širokým kartáčem, který dokáže rychle a kvalitně vysát větší plochy. Kartáč má šířku 290 mm. Nejlepší trasa vysávání Vysavač je vybavený systémem Visionary MappingTM Plus, který pomocí výkonných senzorů a integrované digitální kamery mapuje celou domácnost a vypočítává nejefektivnější cestu pro vysávání. Časový rozvrh úklidu Vysavač Samsung disponuje různými režimy vysávání a jistě oceníte možnost nastavit si časový rozvrh úklidu na 24 hodin. 2 nastavení výkonu: Normal a Turbo 2 styly vysávání: Spot a Auto Větší kolečka EasyPass Je vybavený kolečky Easy PassTM, která snadno překonají většinu překážek. Tělo vysavače je 15 mm nad úrovní podlahy, takže je menší riziko, že se vysavač během úklidu do něčeho zachytí. Vždy připravený k použití Funkce Automatického nabíjení zajistí, že po dokončení úklidu nebo při vybití baterie, se dojede nabít do nabíjecí základny. Robotický vysavač se nabíjí 4 hodiny.

9 583 Kč
Náhradní vodní filtr Kärcher pro

Vodní filtr k ochraně vysokotlakého čerpadla před částečkami nečistot ze znečištěné vody. Filtr vede ke zvýšení životnosti vysokotlakého čerpadla. Vhodný pro všechny vysokotlaké čističe tříd K2 – K7. Filtr je lehce vymyvatelný.

399 Kč
Další produkty od výrobce Electrolux
Náhradní břity škrabky Electrolux

Náhradní břity škrabky Balení 10 náhradních nožů pro keramickou varnou desku. Odstraňuje spálené zbytky potravin a odolné skvrny snadno a bez rizika poškrábání povrchu keramické desky.

109 Kč
Odsavač par Electrolux

Odsavač par Electrolux EFP60460OX Odsavač par Electrolux EFP60460OX se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které se jen tak neobejdete. Na první pohled vás zaujme svým elegantním vzhledem, který snadno zapadne do každé moderní domácnosti. Výkon, který má 3 stupně, dokáže odsát až 647 m3 za hodinu, což vám poskytne čistý vzduch bez zápachu. Hliníkový filtr Jeho součástí je kvalitní hliníkový filtr, který zachytává mastné výpary. Je lehce omyvatelný a vhodný i do myčky. LED osvětlení O dobrou viditelnost se starají LED úsporné žárovky, které skvěle osvětlí vařící plochu pod odsavačem a vy budete mít dokonalý přehled o dění na plotně. Horní odtah Odsavač par Electrolux EFP60460OX nabízí horní odtah do komína o průměru 150 mm. Je možné použití technologie recirkulace, kde je ovšem potřeba dokoupení uhlíkového filtru, který se postará o odstranění všech pachů a nečistot. Ovládání Samotné ovládání odsavače je velice intuitivní a jednoduché. Slouží k němu tlačítka, umístěna na přední části odsávače.

7 186 Kč
Kombinovaná lednice Electrolux

Kombinovaná lednice Electrolux LNT4TF33W1 Kombinovanou lednici Electrolux LNT4TF33W1 si zajisté oblíbíte pro řadu užitečných vlastností a funkcí, kterými disponuje. Je dělaná tak, aby poskytovala vašim potravinám ty nejlepší skladovací podmínky s nízkými nároky na spotřebu energie. Tento model se řadí do úsporné energetické třídy F, což znamená především úlevu pro váš domácí rozpočet. Horní chladicí část zahrnuje celkem 220 l užitného prostoru, spodní mrazicí část 91 l. Jistě vás potěší automatické odmrazování spotřebiče a možnost změnit směr otevírání dveří dle vašich preferencí. Déle čerstvé potraviny Lednice je vybavena inteligentním systémem chlazení TwinTech® No Frost, jejímž hlavním úkolem je bránit tvorbě námrazy. Současně se stará, aby byly vnitřní prostory neustále udržovány v optimální vlhkosti. Díky tomu si uložené potraviny zachovají déle svou čerstvost a ztráty jejich hmotnosti se sníží až o 60 %. Konec vysychání! Za zmínku stojí, že chladnička i mrazák mají svůj vlastní systém chlazení. A právě díky technologii TwinTech® se mezi těmito oddíly nemísí pachy. Ochrana před teplým vzduchem Technologie DynamicAir v chladicí části zajišťuje cirkulaci chladného vzduchu. Tím udržuje uvnitř spotřebiče stálou teplotu, navíc díky tomu potraviny neztrácejí na svých živinách při každém otevření dveří, kdy dovnitř vniká teplý vzduch. Jednoduché elektronické ovládání Teplotu uvnitř chladničky nastavíte pouhým jedním dotykem, nastavená teplota se následně zobrazí na LCD displeji. Nevšedně provedené LED osvětlení Užívejte si výjimečný přehled s vnitřním LED osvětlením. Diskrétní, energeticky úsporné žárovky jasně osvítí celý prostor a mají desetkrát menší spotřebu energie než standardní osvětlení. Snadno udržovatelné pevné police Police chladničky jsou vyrobeny z odolného bezpečnostního skla. Jsou velice snadné na údržbu, v případě znečištění postačí vlhký hadřík.

13 990 Kč
Indukční varná deska Electrolux

Přesné načasování Díky nastavitelnému časovači můžete lépe a pohodlně sledovat průběh přípravy jídla. Přesně signalizuje dobu přípravy jídla a lze ho nastavit až na jednu hodinu. Když nepoužíváte varnou desku, funguje také jako minutka. Nechte vaši varnou desku, ať se postará o odsavač par Technologie Hob2Hood znamená, že varná deska automaticky ovládá nastavení odsavače par. Během vaření se otáčky ventilátoru upravují v závislosti na změnách teploty nebo podle toho, zda začnete používat více než jednu zónu. Můžete se tak soustředit méně na úpravu nastavení a více na vytváření lahodných pokrmů. Chladný povrch pro rychlé čištění Indukční technologie ohřívá pouze dno vašich hrnců a pánví. Díky tomu zůstane povrch kolem vašich varných nádob chladný, dokonce i když k přípravě používáte vysoké teploty. Je tak daleko menší pravděpodobnost, že byste se nedopatřením spálili. Intenzivní teplo během okamžiku Pomocí funkce posílení výkonu PowerBoost si při vaření zajistíte rychlou a intenzivní dávku tepla. Ideálně se hodí pro rychlejší přípravu pokrmů. Vodu tak uvedete do varu za méně než 90 sekund a pánve připravíte pro prudké smažení ve správnou chvíli. Snadné ovládání pouhým posuvem Pomocí posuvných ovladačů s rychlou odezvou můžete upravovat nastavení snadno a plynule. Umožňují přesné zvýšení či snížení teploty pouhým lehkým dotykem. Svým pokrmům tak dodáte přesnou dávku tepla za přesně stanovenou dobu.

12 598 Kč