ok-top.cz

Rozprašovací ampule pro kompresorové inhalátory Laica RB89

Rozprašovací ampule pro kompresorové inhalátory Laica RB89 je kvalitní zdravotní pomůcka, která vám pomůže s dýchacími potížemi. S ní budete mít inhalace rychlejší a efektivnější. Vyberte si spolehlivý produkt od značky Laica!
EAN: 8013240420578
Rozprašovací ampule pro kompresorové inhalátory
Do obchodu »
Značka: Laica
179
Detailní popis

Rozprašovací ampule pro kompresorové inhalátory V případě, že ztratíte, poškodíte nebo prostě jen naznáte, že by se vám hodil nový díl pro váš kompresorový inhalátor Laica, tak tento náhradní díl je kompatibilní s modely LAICA NE2010, NE2012, NE2003, NE3001, NE2013. Rozprašovač je složený ze tří částí – horní část rozprašovače – rozprašovací tryska – spodní část rozprašovače

Další produkty z kategorie Zdravotní pomůcky
Kompresorový inhalátor Norditalia Arianne

Kompresorový inhalátor Norditalia Arianne Power Sháníte zbraň pro boj s respiračními onemocněními? Pokud vám od ucpaných dutin nebo alergií ulevuje inhalace, nemusíte být odkázaní na lavor s horkou vodou a ručník přes hlavu. Inhalátor je mnohem účinnější. Dostane léčivo do vašich dýchacích cest rychleji a v mnohem větší koncentraci a přinese vám znatelnou úlevu. Arianne Power vyniká zejména svěžím neotřelým designem a modernizovaným pístovým kompresorem, který zajišťuje vysoký výkon. Inhalátor pro každého Mají vaše děti věčně ucpaný nos a rádi byste ulevili i jim? Arianne Power má pro ně menší masku, nosní nástavec i přizpůsobený výkon. Když zavřete víčko rozprašovací ampule, bude léčivo rozprašovat menší rychlostí 0,22 ml/min (maximum je 0,37 ml/min) vhodnou pro malé pacienty. A jelikož ampule inhalátoru rozpráší lék do poslední kapky i v nakloněné poloze, je vhodný i pro ležící pacienty. Evropská kvalita Inhalátor vyrobili v Itálii podle evropských standardů pro zdravotnické pomůcky. Jeho nárazuvzdorné plastové pouzdro vám zaručí dlouhou životnost a oceníte také praktické uložení příslušenství přímo v těle přístroje. Jeho modernizovaný pístový kompresor vám kromě výkonu zajistí také nepřetržitou inhalaci, takže 8ml nádobku na léčivý roztok vyprázdníte rychle do poslední kapky.

1 175 Kč
Respirátor FFP2 25 ks v

Respirátor FFP2 Ochraňte zdraví své i svého okolí s respirátorem FFP2, jenž je tou nejlepší volbou pro zdravotníky i běžné občany. Respirátor účinně zachycuje viry, včetně koronaviru, bakterie, prach, aerosol, smog, kouř a jiné nebezpečné mikročástice a pomůže tak zamezit případným zdravotním problémům. Pohodlí při nošení Bílý respirátor třídy FFP2 je vhodný pro ženy i muže a umožňuje snadné uchycení za ušima. Zaujme také svým pohodlím při nošení, kdy vás díky nízkým hodnotám odporu u nádechu a výdechu nebude nikterak omezovat při běžných činnostech. Součástí balení je 25 kusů respirátorů.

386 Kč
Náhradní příslušenství pro kompresorové inhalátory

Náhradní příslušenství pro kompresorové inhalátory V případě, že ztratíte, poškodíte nebo prostě jen naznáte, že by se vám hodil nový díl pro váš kompresorový inhalátor Laica, tak tento náhradní díl je kompatibilní s modely LAICA NE2010, NE2012, NE2003, NE3001, NE2013. Balení obsahuje masku pro děti a masku pro dospělé.

139 Kč
Tlakoměr Laica BM2605

Tlakoměr Laica BM2605 Praktický tlakoměr S tímto přístrojem můžete pravidelně sledovat svůj krevní tlak. Použití je lehké a rychlé. Přistroj měří systolický a diastolický krevní tlak a tepovou frekvencí. Pokud se u vás vyskytne nepravidelnost srdcového tepu (arytmie), přístroj na to upozorní. Výsledky jsou zobrazované na displeji. Kromě naměřených hodnot se zobrazí i datum a čas a váš krevní tlak bude kategorizovaný podle tabulek Světové zdravotnické organizace (WHO). Přistroj disponuje pamětí na posledních 90 naměřených hodnot.

929 Kč
Další produkty od výrobce Laica
Náhradní filtry Laica M3M Bi-flux

Náhradní filtry Bi-flux Mineral balance Laica M3M Pokud jste ještě neobjevili filtrační konvice, tak teď je ten správný čas. Díky nim totiž vaše kohoutková voda bude očištěna od chloru, vodního kamene, těžkých kovů a podobně, a tím tak voda, kterou si denně z kohoutku točíte, bude mnohem chutnější než kdy dřív. Minerály zůstávají zachovány Pomocí těchto jedinečných Bi-flux Mineralbalance filtrů zůstává zachována rovnováha minerálních solí ve vodě. Právě hořčík je pro správné fungování těla velmi důležitý, dokáže snížit únavu, napětí a vliv má samozřejmě i na správné fungování svalů a nervů. Vápník je zase důležitý pro naše kosti nebo snížení rizika vytvoření vysokého krevního tlaku. Lepší chuť i vůně Filtr Bi-flux Mineralbalance zvládne také efektivně redukovat stopové prvky herbicidů, pesticidů, ale i těžkých kovů a zbavit vodu zápachu chloru, čímž voda z kohoutku nabude nejen na kvalitě, ale i chuti a vůni. S ohledem na vaši peněženku Filtry Laica jsou vyráběny v Itálii a jejich proces výroby je přísně kontrolován, až po otevření zákazníkem se jich nedotkne lidská ruka. Každý filtr Bi-flux zvládne účinně přefiltrovat až 150 litrů vody, takže nakonec se filtrační konvice a filtry do nich stávají mnohem levnější záležitostí než voda kupovaná v PET lahvích.

409 Kč
Filtrační konvice Carmen Laica J9066A1

Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobené v Itálii. Laica Carmen patří do nejvyšší řady konvic, ve které se střetla kvalita s jedinečným designem. Víko, rukojeť a vnitřní nádrž jsou vždy shodné barvy (červené, modré nebo bílé). Samotné tělo je transparentní. Laica Carmen dokáže přefiltrovat až 1,2 litru vody a ještě při tom i dobře vypadat. Designové prvky, jako ergonomická rukojeť a její moderní tvar může být ozdobou Vaší domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. Certifikovaná kvalita Není nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložená mnohými certifikacemi významných nezávislých laboratoří z celého světa, a též také certifikátem z tuzemského Státního zdravotního ústavu s pozitivním výsledkem. BI-FLUX filtry jsou navíc o 30% účinnější než jiné. S Laicou šetříte Přemýšleli jste někdy, kolik utratíte za vodu v PET lahvích? Jediný filtr Bi-Flux vám zaručí přefiltrování až 150 litrů vody, což je přesně 100 klasických 1,5 litrových lahví. Přesně tolik lahví nebudete muset nést z obchodu. Čistá, nezávadná a chutná voda z filtrační konvice Laica Vás bude stát 1/6 toho, co zaplatíte za barelovou vodu a 1/8 pitné vody z PET lahve. Pijte zdravěji Přefiltrování plné nádržky trvá jen 3 minuty, během kterých získáte 1,2l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Výsledkem je vylepšená chuť, vůně a vzhled vody. Je na výběr z několika typů filtrů, vhodných pro Váš organismus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Universal). V porovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahem minerálů, a stejně tak pokrmy připravené za pomoci přefiltrované vody jsou zdravější a chutnější. Na potřebu výměny filtru Vás upozorní digitální indikátor.

719 Kč
Filtrační láhev Laica B01AA Flow

Filtrační láhev Laica Flow’n go Díky filtrační láhvi Flow’n go máte vodu se skvělou chutí k dispozici během okamžiku. Stačí naplnit lahev, zašroubovat a můžete si nalít. Díky karbonovému filtru Fast Disk se zbavíte chlorinu a zachováte pouze čistou chuť včetně prospěšných minerálů. Stačí naplnit… …nalít do sklenice… …a vychutnat Snadná příprava Přichystat si filtrovanou vodu nikdy nebylo jednodušší. Stačí naplnit, nalít a vychutnat. Elegantní design Díky svému stylovému a elegantnímu vzhledu se bude láhev krásně vyjímat na každém stole. Instantní filtrace Díky snadné přípravě máte filtrovanou vodu dostupnou doslova během okamžiku. Znovu použitelná Díky své znuvupoužitelnosti je láhev ekologicky šetrným řešením pro každodenní hydrataci. Bezpečné materiály Láhev je vyrobena pouze z šetrných materiálů a je stoprocentně bez použití BPA. Kompaktní tvar Tvar láhve není jen elegantní, ale i praktický, protože se tak snadno vejde například do lednice.

499 Kč
Tlakoměr Laica BM1007

Tlakoměr Laica BM1007 Praktický tlakoměr S tímto přístrojem můžete pravidelně sledovat svůj krevní tlak. Použití je lehké a rychlé. Přistroj měří systolický a diastolický krevní tlak a tepovou frekvencí. Pokud se u vás vyskytne nepravidelnost srdcového tepu (arytmie), přístroj na to upozorní. Výsledky jsou zobrazované na displeji. Kromě naměřených hodnot se zobrazí i datum a čas a váš krevní tlak bude kategorizovaný podle tabulek Světové zdravotnické organizace (WHO). Přistroj disponuje pamětí na posledních 30 naměřených hodnot pro 4 uživatele.

489 Kč