ok-top.cz

Ruční napařovač oděvů Electrolux Refine 600 E6HS1-2EG

Objevte snadnou a rychlou péči o vaše oblečení s ručním napařovačem Electrolux Refine 600 E6HS1-2EG. Tento kompaktní a efektivní nástroj je ideální pro rychlé odstranění záhybů a pachů, aniž byste museli používat žehličku. Získejte dokonalý vzhled s minimem úsilí.
EAN: 7332543759415
Ruční napařovač oděvů Electrolux Refine
Do obchodu »
Značka: Electrolux
1 019

Ruční napařovač oděvů Electrolux Refine 600 E6HS1-2EG Už žádné žehlení Ruční napařovač oděvů Refine 600 vám umožňuje napařovat oblečení přímo na ramínku. Zahřeje se za pouhých 20 sekund a poskytne vám nepřetržitý proud páry s dostatečným výkonem pro osvěžení a účinné odstranění záhybů na oblečení. Tomu říkáme svěžest Nemáte čas na vyprání svého oblíbeného oblečení? Ruční napařovač oděvů Refine 600 odstraní pomačkání a oblečení zároveň osvěží. Ani o jemné tkaniny se nemusíte obávat. Napařovač můžete použít na všechny druhy látek včetně vlny, hedvábí a syntetiky. Odnímatelná nádržka na vodu Pro pohodlné používání má ruční napařovač oděvů Refine 600 odnímatelnou nádržku na vodu s objemem 100 ml. Jednoduše ji vyjmete, přenesete k nejbližšímu kohoutku, naplníte vodou a pak jednoduše zasunete zpět na své místo. Velký dosah díky dlouhé šňůře Je zásuvka daleko nebo potřebujete ošetřit tkaniny, které jsou vysoko, např. záclony? Díky napájecí šňůře s délkou 3 metry se s ručním napařovačem Refine 600 snadno dostanete, kam potřebujete. V příslušenství kartáč a rukavice Každý ruční napařovač Refine 600 se dodává se speciálně navrženým kartáčem, který umožňuje páře proniknout hlouběji do tkanin, jako je např. džínovina. Ochranná rukavice navíc chrání vaši ruku před horkou párou.

Další produkty z kategorie Žehličky

Žehlička Vivax IR-2201CC Pohodlné žehlení Napařovací žehlička Vivax IR-2201CC vám padne přesně do ruky a zajistí perfektní výsledky žehlení. Díky svému vysokému výkonu 2200 W se rychle ohřívá, takže můžete začít žehlit téměř okamžitě. Je vybavena velkou nádržkou na vodu o objemu 360 ml, která vám ušetří neustálé odbíhání od práce a doplňování vody. Bez mokrých skvrn na oblečení Jistě oceníte systém proti odkapávání, který zabraňuje vytékání vody během žehlení a tvoření mokrých skvrn na oblečení.

649 Kč

Žehlící prkno Toro Brusel Praktické žehlící prkno Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší domácnosti. Prkno disponuje paropropustnou žehlící deskou a odkládací plochou na žehličku. Je výškově nastavitelné, takže si jej můžete přizpůsobit dle svých potřeb a vysoce stabilní. Tělo prkna je z pevného kovu, vrchní část plochy je vybavena barevným potahem s motivem kapky s vycpávkou 8 mm. Rozměry žehlící plochy 120×38 cm, nastavitelnost výšky 91 cm.

871 Kč

Žehlící prkno Toro Easy Praktické žehlící prkno Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší domácnosti. Prkno disponuje paropropustnou žehlící deskou a odkládací plochou na žehličku. Je výškově nastavitelné, takže si jej můžete přizpůsobit dle svých potřeb. Tělo prkna je z pevného kovu, vrchní část plochy je vybavena potahem v různém barevném provedení. Nostnost prkna je až do 20 kg na středu, do 5 kg na bocích. Rozměry žehlící plochy 105×30 cm, nastavitelnost výšky od 63 do 87,5 cm. Celková délka s odkládací plochou na žehličku je 125 cm.

679 Kč

Žehlička Beko SIM3126R, 2600W Pohodlné žehlení Napařovací žehlička Beko SIM3126R​ vám padne přesně do ruky a díky nízké hmotnosti zajistí snadnou manipulaci a perfektní výsledky žehlení. Díky svému vysokému výkonu 2600 W se rychle ohřívá, takže můžete začít žehlit téměř okamžitě. Je vybavena dostatečně velkou nádržkou na vodu o objemu 240 ml, která vám ušetří neustálé odbíhání od práce a doplňování vody. Keramická žehlící plocha Beko SIM3126R je vybavena kvalitní keramickou žehlící plochou, která je navržena přesně tak, aby poskytovala optimální teplotu a distribuci páry, podle typu tkaniny. Zajistí odstranění všech nevzhledných záhybů i v těch nejobtížnějších oblastech. Dále umožňuje i vertikální napařování, které je ideální pro jemné tkaniny, záclony a oděvy na ramínku. Disponuje parním rázem až 120 g/min a trvalým výstupem páry 35 g/min. Bez mokrých skvrn na oblečení Jistě oceníte systém proti odkapávání, který zabraňuje vytékání vody během žehlení a tvoření mokrých skvrn na oblečení. Samozřejmostí je funkce Self-clean, která zajišťuje jednoduché a kompletní čištění vnitřní konstrukce žehličky. Automatické vypnutí Pro zajištění bezpečného použití, je žehlička vybavena funkcí automatického vypínání. Proto už se nemusíte obávat, zda náhodou nezůstala žehlička zapnutá. Automaticky se vypne, pokud je ponechána po dobu 8 minut bez obsluhy.

520 Kč

Žehlička Electrolux Renew 800 E8SI1-8EGM, 2800W Vhodná pro všechny materiály Speciální programy které se přizpůsobí každému materiálu. Když digitální napařovací žehlička dosáhne přesné teploty, rozsvítí se přední osvětlení. S patentovanou technologií PrecisionCare™ už nebudete při žehlení váhat. Funkce Outdoor Care Speciální funkce se postará o všechno vaše sportovní oblečení. Díky správné teplotě obnovuje vodu odpuzující vlastnosti. Tři fáze čištění Speciální systém změkčování vody kombinuje jedinečný aktivátor a funkci FlushClean, která zajišťuje čistou a měkkou páru a tím prodlužuje životnost spotřebiče. Kontrolka vás vždy včas upozorní, na to že je čas vyměnit aktivátor. Snadné plnění vody Vodní nádržka s objemem 370 ml se snadno plní, díky otvoru na zadní straně. Pára vám usnadní žehlení Objevte nejúčinnější žehlení kombinující sílu tepla, páry a tlaku díky žehlicí ploše RESILIUM™ Ski 500, která je navíc odolná proti poškrábání. Rovnoměrná distribuce páry zajišťuje hladší žehlení a funkce přidání páry ji vypustí přesně ve chvíli, kdy potřebujete.

3 125 Kč

Celokovové žehlicí prkno VTP 0120030E Basic vás zaujme krásným barevným dekorem potahu žehlicí plochy, který se hodí do každé domácnosti. Rozměry 110 x 30 cm vám dávají dostatečný prostor pro pohodlné žehlení. Pro případ, že si potřebujete odskočit, je prkno vybaveno kovovou odkládací plochou pro vaši žehličku. Lepší komfort při žehlení vám zajistí nastavitelná výška prkna až do 90 cm.Hlavní vlastnosti paropropustný povrch kovová odkládací plocha rozměr žehlicí plochy 110 x 30 cm, podložka 5 mm maximální výška 90 cm váha 3,5 kg průměr nohou 20 mm bílá barva konstrukce s barevným potahem

799 Kč

Žehlička Philips 3000 Series DST3041/30 Napařovací žehlička značky Philips se stane výborným pomocníkem v každé domácnosti. Díky velmi dobrému stabilnímu výstupu páry a silnému parnímu rázu si skvěle poradí i s odolnějšími záhyby. Kvalitní keramický povrch žehlicí plochy a špička Triple Precision pak slibují perfektní výsledky. Výkonný pomocník O výborné klouzání žehličky po různých typech látky se stará keramická žehlicí plocha, která je odolná vůči poškrábání a velice snadno se udržuje čistá. Konzistentní výstup páry až 40 g/min nabízí dobré výsledky při méně zmačkaném oblečení, zatímco s parním rázem 200 g se zbavíte i odolnějších záhybů. Systém Drip-stop Jestli vás u vaší staré žehličky trápí odkapávání vody na právě žehlené prádlo, tak s touto žehličkou se vám to stávat už nebude, nechtěnému odkapávání totiž zabrání systém Drip-stop. Vertikální napařování Při zmačkaných šatech na ramínku nebo na zavěšených, ale zmačkaných závěsech už nebudete muset vytahovat žehlicí prkno, ale vhod vám přijde funkce vertikálního napařování. Systém Calc Clean Pro odstranění usazenin vápníku a vodního kamene zase jistě oceníte funkci Calc Clean, která usnadní čištění žehličky a zároveň tak zachová její výborný výkon. 300ml nádržka S nádržkou do které se vejde až 300 ml vody, tato žehlička využívá běžnou kohoutkovou, nebudete muset doplňovat vodu příliš často a hravě vám vystačí na menší várku prádla. Přesná špička O výborné výsledky i na těžko přístupných místech jako jsou třeba místa kolem knoflíků nebo řasení se postará špička Triple Precision. Rychlé zahřátí Žehlička nabízí výkon 2600 W, který zajistí velmi rychlé zahřátí žehlící plochy.

1 699 Kč

Napařovač oděvů Concept NO8000 Objevte zcela nový, snazší a šetrnější způsob žehlení a napařování oblečení s ručním napařovačem Concept NO8000 Perfect Steamer. Lehký a kompaktní napařovač oděvů se stane ideálním pomocníkem pro efektivní odstranění záhybů, osvěžení prádla a zničení až 99,9 % bakterií na všech typech tkanin, včetně těch nejjemnějších a to nejen doma, ale i na cestách. Zvládne žehlení i napařování Napařovač oděvů NO8000 přináší převratný způsob žehlení vašeho oblečení. Pomocí dvou režimů si můžete vybrat mezi žehlením a napařováním a pohodlně vyhladit vaše oblečení přímo na ramínku, bez nutnosti používat žehlicí prkno. Ušetříte tak čas a můžete před odchodem z domu dokonale vyhladit záhyby na svém oblečení a zároveň jej příjemně osvěžit. Rychlá a snadná obsluha Napařovač Concept zaujme opravdu jednoduchou obsluhou, kterou zvládne naprosto každý. Jednoduše naplňte nádržku pomocí odměrky na vodu destilovanou nebo demineralizovanou vodou, která nevytváří vodní kámen jako běžná voda a po zapnutí zvolte režim žehlení. Ve chvíli, kdy bude přístroj zahřátý a připraven k používání, vás upozorní světelná kontrolka a vy se můžete pustit do žehlení či napařování. Odstraní až 99,9 % bakterií Pomocí napařovače nejenže efektivně vyhladíte a osvěžíte svoje oblečení, ale horká pára zároveň efektivně zničí až 99,9 % bakterií na oděvech a pomůže odstranit zápach. Bez nutnosti jejich sundávání pohodlně vyhladíte závěsy i záclony a oživíte domácí textilie včetně potahů na sedačky, dek, polštářů, prostěradel nebo plyšových hraček. Praktický kartáčový nástavec Ty nejlepší výsledky si zajistíte při využití kartáčového nástavce, jenž je součástí balení a který umožní lépe proniknout do tkanin a vyhladit záhyby na oblečení. Zároveň pomáhá odstranit žmolky a všudypřítomné chlupy po vašich domácích mazlíčcích. Jako stvořený na cesty Se svým lehkým a kompaktním provedením je napařovač NO8000 ideální nejen pro domácí využití, ale i na cesty. Díky kompaktním rozměrům se lehce vejde do příruční tašky nebo kufru a zajistí dokonale hladké oblečení na pracovních cestách nebo dovolené.

1 357 Kč
Další produkty od výrobce Electrolux

Šetrná kolečka Vysavač Electrolux EEG42EB má velmi měkká kolečka, která snižují hluk a především jsou uzpůsobena pro pohyb po podlahách. Díky měkkému plastu jsou velice šetrná i k nejcitlivějším tipům podlah jako jsou například dřevěné parkety. Teleskopická trubice S teleskopickou trubicí si pohodlně nastavíte délku trubice pro co nejpohodlnější vysávání. V zadní části vysavače je umístěn úchyt pro zajištění trubice, což přispívá k lepší skladovatelnosti spotřebiče. Součástí balení je i šetrná hubice DustPro určená především na čalouněný nábytek nebo textílie. Užitečné funkce Vysavač je vybaven malým displejem, který indikuje obsah sáčku. Jestliže je sáček plný, displej vás upozorní, abyste jej vyměnili. Spotřebič používá sáčky S-bag, které patří mezi vysoce kvalitní sáčky. Vysavač má zabudovaný účinný omyvatelný filtr Hygiene Filter 12. Na vysavači si nastavíte výkon dle vaší potřeby. Díky tomu můžete vysávat i s minimálním hlukem a maximální úsporou energie.

2 249 Kč

Pečení bez oleje Kombinace trouby AirFry a perforovaného plechu vám přináší dokonalý požitek z pokrmů. Již nemusíte přidávat olej, abyste si mohli upéct křupavé brambory či zeleninu. Jde to i bez něj! Mřížkovaný plech totiž umožňuje proudění teplého vzduchu ze všech stran na daný pokrm, takže bude jídlo křupavé a navíc ještě zdravější. w Ještě křupavější Pro ještě lahodnější a křupavější pokrmy stačí spustit funkci SteamBake. Tato funkce přidá na začátku pečení páru, která zajistí, že bude povrch jídla vlhký, díky čemuž se následně vytvoří křupavá kůrka. Oproti tomu vnitřek jídla zůstává měkký a vláčný. Tato funkce je ideální pro přípravu pečiva či koláčů. Funkce sušení Máte rádi sušené ovoce či zeleninu? Už nemusíte mít zvlášť sušičku ovoce. Trouba má spoustu skvělých funkcí, mezi které patří take funkce sušení. Sušit můžete mezi 50 °C a 100 °C, což je ideální teplota, jak dosáhnout jedinečné chuti a měkké struktury sušených pochoutek. Zároveň tak uchováte všechny živiny. Zavařování s párou Zavařujte potraviny, aniž byste přišly o důležité živiny a vitamíny. Zavařování s párou je jednoduché a můžete si tak vychutnat ovoce a zeleninu po celý rok.

12 990 Kč

Čištění bez námahy Topinkovač EAT3330 je vybaven protiprachovým krytem, který zabraňuje usazování nežádoucího prachu uvnitř spotřebiče. Kromě protiprachového krytu má topinkovač zabudovanou i další sofistikovanou věc. Tou je miska na drobky, jež je umístěná vespod přístroje. Po použití ji stačí lehce vyjmout, vysypat drobky a vložit zpět. Vyspělé pečící funkce Samotné pečení je díky vyspělým technologiím radost. Aby vše bylo křupavé, podle vaší chuti si nastavíte stupně opečení. Pokud máte pečivo zmražené, je možné použít rozmrazovací funkci. Za zmínku stojí také funkce ohřátí studeného toustu, automatické vycentrování pro rovnoměrnost opečení nebo postupné pečení několika kusů chleba. Důmyslné řešení prostoru Spotřebič disponuje i ohřívačem housek. Ten je důmyslně navržen tak, aby byl vždy po ruce. Jestliže jej zrovna používat nebudete, můžete nastavení elegantně a především jednoduše skrýt. Důmyslné je i uschování kabelu, kdy při pečení použijete jen takovou délku, jakou zrovna potřebujete.

1 049 Kč

Náhradní břity škrabky Balení 10 náhradních nožů pro keramickou varnou desku. Odstraňuje spálené zbytky potravin a odolné skvrny snadno a bez rizika poškrábání povrchu keramické desky.

119 Kč

Odvápňovač Odvápňovač Super Care pro pračky a myčky. Přípravek eliminuje usazeniny vodního kamene, zajišťuje optimální provoz a sníženou spotřebu energie.

179 Kč

Vestavná parní trouba Electrolux 800 SteamBoost EOB8S39Z Chcete péct zdravěji a bez zbytečného tuku? Pečení v páře má oproti tomu klasickému tu výhodu, že uzavře živiny a chutě uvnitř pokrmu. Nemusíte tedy přidávat tuk pro zvýraznění chuti. Díky tomu připravíte zdravé a zároveň chutné jídlo bez námahy. Electrolux 800 SteamBoost je moderní a kvalitní parní trouba s mnoha funkcemi, které vám výrazně zjednoduší život. Výsledkem bude rychle připravené zdravé jídlo bez námahy. S troubou SteamBoost se necháte hýčkat moderní technologií. Spousta způsobů přípravy Chystáte se jídlo je spařit, podusit zeleninu, zapéct těstoviny nebo upéct křupavý domácí chleba? SteamBoost má program pro každý způsob přípravy. Stačí ho jen nastavit a přidat teplotu a bude pracovat z vás. Vytvoří křupavou kůrčičku nebo naopak způsobí, že se ryba nevysuší. Jak jen potřebujete. Systém rovnoměrného pečení Uhlídat, aby se linecké při pečení vánočního cukroví vzadu nespálilo a vpředu nezůstalo nedopečené, může být stresující. Se SteamBoost nic hlídat nemusíte. Díky systému rovnoměrného pečení budou teplota i množství páry v celé troubě stejné, takže jídlo nemusíte průběžně otáčet. Rychlé zahřátí Máte hlad jako vlk nebo opravdu spěcháte? Nemusíte spoléhat na jídlo z mikrovlnky. SteamBoost se nahřeje na požadovanou teplotu opravdu rychle. O to rychleji bude i jídlo hotové a vy budete mít více času na sebe. Přesné pečení bez námahy Díky tepelné sondě budete mít teplotu pokrmů plně pod kontrolou. Tenká dutá jehla se zvláště hodí při pečení vysokých kusů masa – sekané nebo třeba husy. Zapíchnete ji do středu masa a nastavíte požadovanou teplotu. Jakmile ji maso dosáhne, trouba přestane péct. Maso se tak nikdy vevnitř nevysuší ani nezůstane syrové. Speciální funkce na kynutí těsta Máte rádi domácí buchty či pečete vlastní chléb? Potom oceníte speciální funkci pro kynutí těsta. Stačí těsto vložit do nepřilnavé nádoby a potom do trouby. Nakynuté bude už za 20 minut a můžete pokračovat další fází přípravy. Ohřívání hotového jídla Máte porci jídla ze včerejška a chcete, aby po ohřátí chutnalo stejně? Zapomeňte na mikrovlnku a využijte funkci parní regenerace. Pokrm ohřátý teplem a párou se nevysuší a bude jako čerstvý. Tiché zavírání Pořádně si prásknout dvířky od trouby může sice člověku ulevit, troubě samotné ani jídlu to ale neprospívá. SteamBoost má pomalé tiché zavírání, díky kterému zavřete vždy dvířka zlehka a s minimální námahou. Nenáročná na místo Trouba potřebuje naprosto minimální ventilační spáru i horní mezeru bez nutnosti vrchní ventilace. Díky tomu zapadne i do menší kuchyně. Potěší vás také velmi snadná montáž za pomoci jediné velikosti šroubováku. Instalaci tak hravě zvládnete sami za pár minut.

33 489 Kč

Žehlička Electrolux E6SI1-2MN Žehličku značky Electrolux oceníte při každém žehlení. Bude jedno, jestli chcete žehlit zmačkané oblečení po vyprání, nebo jen mírně zmačkané prádlo právě vytažené ze skříně. Žehlička perfektně klouže po oblečení, rychle se nahřívá a je maximálně bezpečná. Vysoká odolnost Keramická žehlicí plocha GLISSIUM 175 je odolná vůči poškrábání, výborně klouže po právě žehleném prádle, a díky několika otvorům velmi dobře a hlavně rovnoměrně rozvádí páru. Skvělé výsledky Parní ráz je u tohoto modelu E6SI1-2MN udáván 160 g/min, žehlička si tedy poradí i s odolnějšími záhyby na vašem oblečení. Trvalý výstup páry 40 g/min zase zajistí dobré výsledky u méně zmačkaného prádla. Praktický indikátor Výhodou této žehličky je, že okamžitě poznáte, zda je spotřebič ještě horký nebo jej už můžete uklidit do skříně, aniž byste museli sahat na žehlicí plochu. Na špičce žehličky se totiž nachází indikátor, podle kterého poznáte, že již není horká, a můžete ji tedy uklidit. Výkon a bezpečnost Příkon přístroje je 2400 W, žehlička disponuje nádržkou na vodu o objemu 330 ml, nechybí ani samočisticí funkce, bezpečnostní prvky a teplotu si snadno nastavíte pomocí mechanického termostatu.

889 Kč

LED osvětlení Užívejte si kvalitní LED osvětlení vaší varné desky. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. LED osvětlení je navíc oproti klasickému osvětlení energeticky úsporné a má dlouhou životnost. Čistý vzduch bez hluku Elegantní odsavač par Electrolux LFU216X vám poskytne dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Můžete tak trávit čas v kuchyni, aniž by vás otravoval nepříjemný zvuk odsavače. Účinná recirkulace Recirkulační digestoře nasávají páru a vzduch nasycený pachy přes filtr, a potom vrací upravený vzduch zpět do kuchyně. Odsavač odstraňuje pachy z vaření a čistý vzduch je potom recirkulován zpět do kuchyně. Jednoduché ovládání Intuitivní ovládání pomocí mechanických tlačítek. Regulujte snadno rychlost odsávání při vaření.

2 789 Kč