ok-top.cz

Kategorie s kabelem je součástí nadřazené kategorie Tyčové vysavače. V této kategorii najdete ty nejlepší tyčové vysavače s kabelem, které vám pomohou udržet vaši domácnost čistou a uklizenou. Tyčové vysavače s kabelem jsou ideální pro ty, kteří chtějí účinnou údržbu a čištění bez nutnosti používat baterie. Tyčové vysavače s kabelem jsou vybaveny silným motorem a vysokým výkonem, který vám umožní dosáhnout nejlepších výsledků. Kromě toho jsou tyčové vysavače s kabelem velmi snadno ovladatelné a mají dlouhou životnost. Navíc jsou tyčové vysavače s kabelem vybaveny širokou škálou funkcí, jako je například nastavitelná výška, nastavitelný úhel, nastavitelný výkon, a mnoho dalšího. Tyčové vysavače s kabelem jsou ideální pro ty, kteří hledají účinný a spolehlivý způsob, jak udržovat svou domácnost čistou a uklizenou.

Nejnovější produkty

Čistič koberců Bissell Revolution ProHeat 2X 1858NN

Čistič koberců Bissell Revolution ProHeat 2X Skvrny od vína na oblíbeném koberci, stopy na kobercovém schodišti nebo znečištěné čalounění vaší sedačky, tohle všechno vás může trápit, ale jestliže si pořídíte čistič značky Bissell, tak ten si se všemi zmíněnými nečistotami skvěle poradí a váš domov bude jako ze škatulky. Zbavte se i odolných skvrn S čističem Bissell Revolution ProHeat 2X dosáhnete výborných výsledků jak na kobercích, tak třeba i na sedačce, kterou vám zašpinilo vaše dítko. Součástí přístroje jsou dva rotační kartáče s několika řadami štětin, takže na výborné výsledky se můžete spolehnout. Účinné odstraňování nečistot Nízký profil hubice navíc usnadňuje manévrování kolem nábytku, ale i pod ním. Veškeré nečistoty se hromadí v nádobě k tomu určené, kterou lze jednoduše odejmout a vyprázdnit. Plně odnímatelná je i nádoba na čistou vodu, do které se vejde až 3,7 litru roztoku. Velký akční rádius Hadice disponuje délkou 2,1 metru a přívodní kabel je zase dlouhý 7 metrů, což vám poskytuje velké manipulační možnosti. 800W motor se zase pyšní velmi dobrým sacím výkonem.

10 329 Kč

Parní mop Tesla SteamPower FX30

Parní mop Tesla SteamPower FX30 Rychle a hygienicky TESLA PowerSteam FX30 je ideální pro čištění a dezinfekci podlah, dlaždic, obkladů, koberců, oken, vodovodních baterií, zrcadel, pečicích trub, toalet, grilů, čalounění a mnoha dalších. Snadno se používá díky rychlému uvedení do provozu, odnímatelné rukojeti a bohatému příslušenství, které vám umožní vyčistit i hůře dostupná místa. Likvidace bakterií bez chemie Snadno, a především hygienicky vyčistíte doslova každou podlahu. Horká pára odstraní prakticky všechny nežádoucí bakterie a choroboplodných zárodků. To je dobrá zpráva zejména, pokud máte domácí mazlíčky nebo malé děti, které si rády hrají na podlaze. Odstraní mastnotu a zaschlou špínu TESLA SteamPower FX30 si poradí i s povrchy silně znečištěnými mastnotou, olejem nebo zaschlým jídlem. V těchto případech je možné k horké páře přidat navíc také čistící prostředek. Rychlé uvedení do provozu V současné uspěchané době uvítáte jeho rychlé a jednoduché použití. Naplníte vyjímatelný zásobník vodou, připojíte ho k napájení a zapnete. Parní mop se nahřeje do 25 sekund, poté nastavíte intenzitu páry a můžete uklízet. Bohaté příslušenství V balení parního mopu TESLA SteamPower FX30 naleznete bohaté příslušenství vhodné pro konkrétní povrchy – velký a malý kulatý kartáč, který využijete třeba v koupelně, úhlová tryska, tryska s rozptylovačem páry vhodná pro větší plochy, koncentrovaná tryska a okenní stěrka s čistící textilií na skleněné povrchy. S kobercovým kluzákem oživíte původní vzhled vašeho koberce a prodloužíte tak jeho životnost.

1 243,20 Kč