ok-top.cz

SAT kabel Hama 205063, F-vidlice, 90dB, 1,5m

SAT kabel Hama 205063 s F-vidlicí a 90dB zajišťuje stabilní přenos signálu. S délkou 1,5m je ideální pro propojení vašeho satelitního přijímače s anténou. Objednejte si ho nyní v kategorii propojovacích kabelů a konektorů.
EAN: 4047443434104
SAT kabel Hama 205063
Do obchodu »
Značka: Hama
139
Detailní popis

SAT kabel Hama 205063 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení antény a satelitního přijímače. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. F-vidlice Provedení Essential Kvalita 1,5 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na délku 1,5 metru. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

Další produkty z kategorie Propojovací kabely a konektory
Kabel propojovací DisplayPortMini na

Užitečný propojovací kabel DisplayPortMini na Display PortMini S tímto 1,8 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení televize s přehrávačem nebo počítačem. Na obou koncích disponuje konektory Display Port mini typu male. Může přenášet signál s rozlišením 1920x1080p a frekvenci až 60 Hz.

219 Kč
HDMI splitter PremiumCord

HDMI Splitter PremiumCord KHSPLIT2B HDMI Splitter od výrobce PremiumCord je zařízení, které vám umožní k zdroji signálu připojit hned několik obrazovek. Port HDMI 1.4a je kompatibilní s rozlišeními 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i ,1080p a 3840×2160. Navíc podporuje i 3D. Perfektní přenos Splitter KHSPLIT2B kromě toho obsahuje aktivní zesilovač signálu, který vám umožňuje připojit k němu kabely až do délky 15 m, pokud se bude jednat o kvalitní měděné vodiče s dostatečným průřezem.

799 Kč
Kabel propojovací USB-A (male) na USB

Užitečný propojovací kabel USB-A na USB micro-B S tímto 1,5 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení externího disku s počítačem nebo notebookem. Na jednom konci disponuje konektorem USB-A, na druhém USB micro-B. Standard USB 3.0 zajišťuje přenosovou rychlost až 5GBps.

149 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205049

Anténní koaxiální kabel Hama 205049 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 10 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 10 metrů. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

259 Kč
Další produkty od výrobce Hama
Anténní kabel Hama 42965

Hama koaxiální kabel Kabel 42965 od výrobce Hama má na obou stranách koaxiální konektor a slouží tak k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení 1* Kvalita 10 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každéko kabelu je samozřejmě jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na svkělých 10 metrů, díky kterým se při umístění televize nemusíte nijak omezovat. Kvalitní dvojité stínění stínění 75 dB pak navíc zamezí rušení signálu.

109 Kč
Hama USB-C hub

Široká škála připojení s Hama USB-C dokovací stanicí Pokud byste chtěli na svůj notebook nebo tablet připojit více zařízení současně, tento hub od firmy Hama je skvělým řešením. USB,VGA i HDMI porty zajistí skutečně širokou konektivitu. Výrazně tak vylepší používání vašich zařízení. Osm připojení Tento stylový Hub umožňuje připojit až osm zařízení současně. Disponuje rozličnými typy portů, přesně podle vaší potřeby. Vaše myši, klávesnice nebo tiskárny snadno připojíte přes 3 USB-A porty nebo datový USB-C. Svá zařízení zase snadno nabijete přes nabíjecí USB-C. Pro projektory a monitory je tu zase VGA i HDMI, ale taktéž oceníte, že je kompatibilní s Thuderbolt 3 a 4. A k rychlému internetovému připojení samozřejmě oceníte LAN/Ethernet port s přenosem až 1 Gbit/s. Snadno se připojíte K jeho používání není třeba žádné instalace, stačí pouze příslušný USB-C konektor na vašem počítači, notebooku nebo Macbooku. Kabel navíc nebude nikde zavazet, díky užitečnému držáku. Funkce Plug&Play zase zajistí vše, co po připojení potřebujete. Následně se můžete pustit do používání. Data se budou přesunovat skutečně rychle. Se Super Speed datovým přenosem dokonce až 5 GB/s. A pokud si chcete užívat skutečně skvělou kvalitu obrazu, přenos s podporou Ultra 4K HD rozlišení bude zajisté zcela dostačující.

1 139 Kč
Hama bezdrátová optická myš MW

Bezdrátová optická myš MW-500 od Hama, černá Užitečnou bezdrátovou myš černé barvy od společnosti Hama si pohodlně propojíte s vaším počítačem nebo notebookem skrze nano USB přijímač. Pohodlně se drží a díky šesti tlačítkům ovládá. Bude tak skvělým pomocníkem při každodenní práci na počítači. Při nečinnosti se vypne Díky ergonomickému tvaru a pogumovaným bokům se myš bude pohodlně držet ve vaší pravé ruce. Šest tlačítek (včetně rolovacího kolečka) jí zajistí snadné používání. Stejně tak oceníte i nastavení rozlišení v hodnotách 800, 1200 a 1600 DPI. Hladké klouzání po povrchu pak zajistí snímač s technologií Blue wave. Snadno ji připojíte Skrze USB nano přijímač se hravě připojíte ke každému zařízení opatřeným příslušným portem. Dostatečnou energii zase zajišťuje jedna AA baterií, které pro okamžité připojení naleznete přímo v balení. A pokud myš nebudete používat, režim Standby ji automaticky vypne, abyste mohli šetřit energii.

169 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205327

Anténní koaxiální kabel Hama 205327 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 5 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 5 metrů. S kvalitním dvojitým stíněním z hliníkové fólie a opletením, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

129 Kč