ok-top.cz

Sendvičovače jsou skvělou volbou pro každého, kdo rád připravuje rychlé sendviče nebo jiné oblíbené pokrmy. Na trhu je celá řada sendvičovačů, které se liší ve výkonu, vzhledu a funkcích. Nabízíme široký výběr sendvičovačů, které jsou skvělé pro domácí použití. Sendvičovače jsou snadno použitelné a umožňují rychle připravit sendviče různých tvarů a velikostí. Sendvičovače jsou vybaveny ochrannými funkcemi, které chrání před popálením a zajišťují bezpečné používání. Sendvičovače jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají rychlé a snadné přípravy jídla. Nabízíme široký výběr sendvičovačů různých značek, jako například sendvičovač Black+Decker BXSA750E, 750W, nerez a sendvičovač Zelmer ZSM7850, 750W, bílý. Všechny sendvičovače jsou vysoce kvalitní a jsou zaručeny s dlouhou životností.

Nejnovější produkty

Sendvičovač Elit SMGW-19, 750W, nerez

Sendvičovač 3v1 Elit SMGW-19 Rádi byste teplé večeře i během pracovního týdne? Toasty jsou rychle hotové, můžete je udělat z ingrediencí „co dům dal“ a v tisíci obměnách. Sendvičovač SMGW-19 zvládne navíc kromě toastů i vafle coby sladkou obměnu a můžete ho také využít jako malý gril. Vystačí vám tak na večeře po celý týden a na něm připravených teplých dobrot se jen tak nepřejíte. Specialista na rychlé večeře S výkonem 750 W bude sendvič připravený během chvilky. Blikne kontrolka a můžete začít opékat. Přístroj reguluje teplotu automaticky, takže se nemusíte zdržovat žádným nastavováním. Díky tepelně odizolované rukojeti se navíc při vyndávání své večeře nepopálíte. Rychle uklizeno Plotýnky s nepřilnavou úpravou se snadno čistí a dostanete z nich i vyteklý sýr nebo vaflové těsto. I nerezový povrch sendvičovače jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Po jídle ho tak budete moci rychle uklidit do skříně. Jelikož stojí i ve vertikální poloze, nezabere vám místo.

699 Kč

Sendvičovač Concept SV3080, 1200W, nerez

Sendvičovač Concept SV3080 Co takhle začít snídat pořádně? A svačit, obědvat, večeřet? Se sendvičovačem SV3080 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Ale také vafle, domácí hamburgery, lívanečky, steaky nebo grilovanou zeleninu. S tímhle víceúčelovým sendvičovačem to bude všechno hračka. Pro spoustu jedlíků Stepuje vaše rodina nedočkavě před toustovačem a přetahuje se o první kousky? Tenhle sendvičovač má místo hned na čtyři chleby naráz, což dělá osm toustových trojúhelníčků. Snídaně pro rodinu vám tak zabere polovinu času a nedočkaví jedlíci se rychle nasytí. Rychlá toustová svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. K toustovým plotýnkám dostanete dvě další na výměnu, takže sendvičovač zastane práci několika spotřebičů najednou. Slaďoučké vafle Jste na sladké? Plotny můžete snadno vyměnit za vaflovací a vychutnat si lahodné vafle se šlehačkou. Těsto na něj je rychlé a snadné. A pokud jste spíš na slané dobroty, zkuste je třeba se slaninou a vajíčkem. Za takovou snídani vám všichni utrhají ruce. Malý gril Když dostanete chuť na steak, nemusíte rozpalovat velký gril. Sendvičovač má totiž také grilovací plotny. Připravíte si na nich šťavnaté maso nebo grilovanou zeleninu. Budou se vám hodit, když svůj toust naplníte tak nadšeně, že se do toustových ploten nevejde. Uděláte na nich ale také tortilly nebo pannini. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr nebo tuk z masa. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

1 699 Kč

Sendvičovač Concept SV3055, 700W, černý

Sendvičovač Concept SV3055 Co takhle začít snídat pořádně? A svačit, obědvat, večeřet? Se sendvičovačem SV3055 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Ale také vafle, domácí hamburgery, lívanečky, steaky nebo grilovanou zeleninu. S tímhle víceúčelovým sendvičovačem to bude všechno hračka. Rychlá toustová svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. K toustový plotýnkám dostanete tři další na výměnu, takže sendvičovač zastane práci několika spotřebičů najednou. Slaďoučké vafle nebo lívance Jste na sladké? Plotny můžete snadno vyměnit za vaflovací a vychutnat si lahodné vafle se šlehačkou. Nebo dejte plotýnky kulaté a udělejte si lívanečky s marmeládou. Na těch připravíte také volská oka, bramboráky nebo maso do skvělých domácích hamburgerů. Malý gril Když dostanete chuť na steak, nemusíte rozpalovat velký gril. Sendvičovač má totiž také grilovací plotny. Připravíte si na nich šťavnaté maso nebo grilovanou zeleninu. Budou se vám hodit, když svůj toust naplníte tak nadšeně, že se do toustových ploten nevejde. Uděláte na nich ale také tortilly nebo pannini. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr nebo tuk z masa. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

1 199 Kč

Sendvičovač Concept SV3056, 700W, bílý

Sendvičovač Concept SV3056 Co takhle začít snídat pořádně? A svačit, obědvat, večeřet? Se sendvičovačem SV3056 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Ale také vafle, domácí hamburgery, lívanečky, steaky nebo grilovanou zeleninu. S tímhle víceúčelovým sendvičovačem to bude všechno hračka. Rychlá toustová svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. K toustovým plotýnkám dostanete dvě další na výměnu, takže sendvičovač zastane práci několika spotřebičů najednou. Slaďoučké vafle Jste na sladké? Plotny můžete snadno vyměnit za vaflovací a vychutnat si lahodné vafle se šlehačkou. Těsto na něj je rychlé a snadné. A pokud jste spíš na slané dobroty, zkuste je třeba se slaninou a vajíčkem. Za takovou snídani vám všichni utrhají ruce. Malý gril Když dostanete chuť na steak, nemusíte rozpalovat velký gril. Sendvičovač má totiž také grilovací plotny. Připravíte si na nich šťavnaté maso nebo grilovanou zeleninu. Budou se vám hodit, když svůj toust naplníte tak nadšeně, že se do toustových ploten nevejde. Uděláte na nich ale také tortilly nebo pannini. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr nebo tuk z masa. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

999 Kč

Sendvičovač Concept SV3021, 700W, bílý

Sendvičovač Concept SV3021 Co takhle začít snídat pořádně? Se sendvičovačem SV3021 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Dejte dovnitř cokoliv, co máte rádi nebo máte v lednici. A nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. S tímhle sendvičovačem to bude hračka. Rychlá svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Že jsou plotny nahřáté, poznáte podle světelné kontrolky. O studenou rukojeť se potom při přípravě nepopálíte a bezpečnostní pant desky pevně uzavře. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

449 Kč

Sendvičovač De’Longhi SW12B.CS

SW12BC.S Připravte si zlatavé sendviče nebo voňavé vafle s De’Longhi sendvičovačem a vaflovačem v jednom. Vyměnitelné plotýnky mají nepřilnavý povrch a jsou jednoduše umyvatelné v myčce nádobí. Navíc díky jeho kompaktním rozměrům ušetříte místo v kuchyni. K dispozici je mobilní aplikace s více než 100 recepty. Příprava sladkých či slaných pochoutek ještě nikdy nebyla jednodušší!Příkon 800 W2 x plotýnky na sendviče a 2 x plotýnky na vafleSnadné čištěníJednoduché skladováníAplikace s recepty2 v 1: Výkonný sendvičovač a vaflovačMultifunkční sendvičovač s příkonem 800 W má dvě sady vyměnitelných plotýnek s nepřilnavým povrchem: plotýnky na sendviče a plotýnky na vafle. Plotýnky na sendviče ve tvaru trojúhelníků a hluboké vaflové plotýnky pro silnější vafle bez přetékání. Plotýnky lze po použití jednoduše umýt v myčce nádobí.Kompaktní designMalé kompaktní zařízení (250 x 275 x 105 mm) snadno uložíte do jakéhokoli prostoru – díky možnosti obtočení napájecího kabelu kolem nožiček a možnosti vertikálního skladování.

1 729 Kč

Sendvičovač Concept SV3051, 700W, černá

Sendvičovač Concept SV3051 Rychlá svačina Je libo rychlá snídaně, svačina nebo večeře? Se sendvičovačem Concept SV3051 připravíte výborné tousty během okamžiku. Jejich příprava je jednoduchá a nabízí plno kombinací, které vás nikdy neomrzí. Můžete je připravit naslano i nasladko a konzumovat teplé i studené. Sendvičovač Concept SV3051 je skvělý pomocník, který nezabere mnoho místa a vy ho tak můžete mít neustále po ruce. Velmi snadná údržba Plotny jsou opatřeny nepřilnavým povrchem, díky kterému se vám připravované pokrmy nebudou připalovat. Následné čištění proto bude velmi rychlé a jednoduché. Po vychladnutí je stačí otřít vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Bezpečnost Sendvičovač je opatřen světelnou kontrolkou nahřátí. Díky studenému držadlu se během práce nespálíte a bezpečnostní pant se postará o uzamčení desek během práce. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění lepší stability.

389 Kč

Sendvičovač Concept SV3060, 700W, nerez

Sendvičovač Concept SV3060 3 v 1 – sendvičovač, vaflovač, gril Multifunkční sendvičovač SV3060 vám pomůže s rychlou přípravou snídaně, svačiny i večeře. Díky třem vyměnitelným deskám v něm v okamžiku připravíte křupavé tousty, voňavé vafle nebo grilované pochoutky. Stačí si jen vybrat, na co máte zrovna chuť. V jednom těle získáte hned tři praktické pomocníky, kteří vám v kuchyni zaberou minimum místa. Velmi snadná údržba Plotny jsou opatřeny nepřilnavým povrchem, díky kterému se vám připravované pokrmy nebudou připalovat. Následné čištění proto bude velmi rychlé a jednoduché. Po vychladnutí je stačí otřít vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Bezpečnost Sendvičovač je opatřen světelnou kontrolkou nahřátí. Díky studenému držadlu se během práce nespálíte a bezpečnostní pant se postará o uzamčení desek během práce. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění lepší stability.

775,20 Kč

Sendvičovač Russell Hobbs 24540-56, 750W, 3v1

Sendvičovač Russell Hobbs 24540-56 Multifunkční přístroj Sendvičovač Fiesta 3 v 1 je všestranný pomocník, se kterým připravíte nepřeberné množství vynikajících pochoutek. Je vybaven třemi různými plochami, na sendviče, na vafle a na grilování, které snadno v okamžiku vyměníte a vaření tak bude hračkou. Se sendvičovačem Fiesta 3 v 1 po vašem boku jako mávnutím kouzelného proutku vykouzlíte vafle s kopcem šlehačky pro své malé poklady, ogrilujete slaninu k snídani, anebo připravíte zlatavé sýrové sendviče k lehkému obědu. Velmi snadná údržba Nepřilnavý povrch plotýnek usnadňuje údržbu sendvičovače. Po upečení toustů stačí otřít vychladnuté plotýnky vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Po vychladnutí ho můžete uložit i ve svislé poloze, takže nezabere mnoho místa i v malé kuchyni.

1 389 Kč

Sendvičovač Concept SV3056, 700W, bílý

Sendvičovač Concept SV3056 Co takhle začít snídat pořádně? A svačit, obědvat, večeřet? Se sendvičovačem SV3056 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Ale také vafle, domácí hamburgery, lívanečky, steaky nebo grilovanou zeleninu. S tímhle víceúčelovým sendvičovačem to bude všechno hračka. Rychlá toustová svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. K toustovým plotýnkám dostanete dvě další na výměnu, takže sendvičovač zastane práci několika spotřebičů najednou. Slaďoučké vafle Jste na sladké? Plotny můžete snadno vyměnit za vaflovací a vychutnat si lahodné vafle se šlehačkou. Těsto na něj je rychlé a snadné. A pokud jste spíš na slané dobroty, zkuste je třeba se slaninou a vajíčkem. Za takovou snídani vám všichni utrhají ruce. Malý gril Když dostanete chuť na steak, nemusíte rozpalovat velký gril. Sendvičovač má totiž také grilovací plotny. Připravíte si na nich šťavnaté maso nebo grilovanou zeleninu. Budou se vám hodit, když svůj toust naplníte tak nadšeně, že se do toustových ploten nevejde. Uděláte na nich ale také tortilly nebo pannini. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr nebo tuk z masa. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

999 Kč

Sendvičovač Clatronic ST 3477 WH, 750W, bílý

Sendvičovač Clatronic ST 3477 Patříte mezi milovníky křupavých plněných toustů? Se sendvičovačem Clatronic ST 3477 ve stylovém provedení v bílé barvě můžete připravovat dokonale propečené tousty ke snídani nebo večeři pro celou vaši rodinu. Na trojúhelníkových sendvičových deskách nejenže zvládnete snadnou přípravu dokonalých toustů i ve své kuchyni, ale zásluhou nepřilnavého povrchu si užijete i snadnější čištění. Připravte si chutné plněné tousty Sendvičovač Clatronic se stane ideálním pomocníkem pro rychlou a snadnou přípravu plněných toustů. Pomocí svého výkonu 750 W se sendvičovač postará o rychlé nahřátí a automatická regulace teploty vám usnadní přípravu. Pečicí desky trojúhelníkového tvaru mají navíc nepřilnavý povrch, který vám ušetří čas a námahu při čištění přístroje. Snadná a bezpečná obsluha Vedle svého jednoduchého ovládání potěší sendvičovač i maximálně bezpečným provozem. Pohodlnou a přitom maximálně bezpečnou obsluhu zajišťuje tepelně izolovaná rukojeť, která zabraňuje popálení a přístroj je vybaven také ochranou proti přehřátí. O provozu pak informují 2 kontrolky, z nichž jedna zajišťuje přehled o stavu napájení a druhá informuje o dosažení potřebné teploty.

399 Kč

Sendvičovač Concept SV3080, 1200W, nerez

Sendvičovač Concept SV3080 Co takhle začít snídat pořádně? A svačit, obědvat, večeřet? Se sendvičovačem SV3080 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Ale také vafle, domácí hamburgery, lívanečky, steaky nebo grilovanou zeleninu. S tímhle víceúčelovým sendvičovačem to bude všechno hračka. Pro spoustu jedlíků Stepuje vaše rodina nedočkavě před toustovačem a přetahuje se o první kousky? Tenhle sendvičovač má místo hned na čtyři chleby naráz, což dělá osm toustových trojúhelníčků. Snídaně pro rodinu vám tak zabere polovinu času a nedočkaví jedlíci se rychle nasytí. Rychlá toustová svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. K toustovým plotýnkám dostanete dvě další na výměnu, takže sendvičovač zastane práci několika spotřebičů najednou. Slaďoučké vafle Jste na sladké? Plotny můžete snadno vyměnit za vaflovací a vychutnat si lahodné vafle se šlehačkou. Těsto na něj je rychlé a snadné. A pokud jste spíš na slané dobroty, zkuste je třeba se slaninou a vajíčkem. Za takovou snídani vám všichni utrhají ruce. Malý gril Když dostanete chuť na steak, nemusíte rozpalovat velký gril. Sendvičovač má totiž také grilovací plotny. Připravíte si na nich šťavnaté maso nebo grilovanou zeleninu. Budou se vám hodit, když svůj toust naplníte tak nadšeně, že se do toustových ploten nevejde. Uděláte na nich ale také tortilly nebo pannini. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr nebo tuk z masa. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

1 699 Kč

Sendvičovač Concept SV3055, 700W, černý

Sendvičovač Concept SV3055 Co takhle začít snídat pořádně? A svačit, obědvat, večeřet? Se sendvičovačem SV3055 připravíte lahodné tousty, se kterými nastartujete svůj den. Ale také vafle, domácí hamburgery, lívanečky, steaky nebo grilovanou zeleninu. S tímhle víceúčelovým sendvičovačem to bude všechno hračka. Rychlá toustová svačina Na trojúhelníkových plotýnkách připravíte čtyři chutné kousky toustu najednou. Nebojte se experimentovat. Mozarella? Plísňový sýr? Rajčata? Jablka se skořicí? Jen do toho. K toustový plotýnkám dostanete tři další na výměnu, takže sendvičovač zastane práci několika spotřebičů najednou. Slaďoučké vafle nebo lívance Jste na sladké? Plotny můžete snadno vyměnit za vaflovací a vychutnat si lahodné vafle se šlehačkou. Nebo dejte plotýnky kulaté a udělejte si lívanečky s marmeládou. Na těch připravíte také volská oka, bramboráky nebo maso do skvělých domácích hamburgerů. Malý gril Když dostanete chuť na steak, nemusíte rozpalovat velký gril. Sendvičovač má totiž také grilovací plotny. Připravíte si na nich šťavnaté maso nebo grilovanou zeleninu. Budou se vám hodit, když svůj toust naplníte tak nadšeně, že se do toustových ploten nevejde. Uděláte na nich ale také tortilly nebo pannini. Téměř bez práce Plotýnky mají nepřilnavou úpravu, takže z nich snadno odstraníte i rozpečený sýr nebo tuk z masa. Jakmile plotny zchladnou, jen je otřete vlhkým hadříkem. Nejenom, že budete mít rychlé jídlo, bude po něm také rychle uklizeno. Proto jsou tousty skvělá varianta teplé večeře nebo rychlé svačiny do školy, práce či na výlet.

1 199 Kč

Sendvičovač ECG S 3271, 750W, nerez/bílý

Sendvičovač ECG S 3271 Připravte si rychle a jednoduše křupavé toasty ke snídani i večeři v sendvičovači ECG S 3271. Kompaktní sendvičovač v bílém provedení v kombinaci s nerezovým povrchem, vám umožní jednoduchou přípravu chutných sendvičů, které si zamiluje celá vaše rodina. Bezpečný provoz a snadné čištění Máte chuť na sladké či slané toasty? V sendvičovači můžete připravovat až 4 trojúhelníkové sendviče současně, zatímco nepřilnavá úprava pečicích ploch vám usnadní následné čištění desky. Ke snadné a bezpečné obsluze přispívá tepelně izolované madlo, zabraňující popálení, přičemž protiskluzové nožičky drží sendvičovač pevně na kuchyňské lince. O nahřátí na ideální teplotu pak informuje přehledná kontrolka.

399 Kč

Sendvičovač ECG S 3172, 750W, nerez/černý

Sendvičovač ECG S 3172 Připravte si rychle a jednoduše křupavé toasty ke snídani i večeři v sendvičovači ECG S 3172. Kompaktní sendvičovač v černém provedení v kombinaci s nerezovým povrchem, vám umožní jednoduchou přípravu chutných sendvičů, které si zamiluje celá vaše rodina. Bezpečný provoz a snadné čištění Máte chuť na sladké či slané toasty? V sendvičovači můžete připravovat až 2 čtvercové sendviče současně, zatímco nepřilnavá úprava pečicích ploch vám usnadní následné čištění desky. Ke snadné a bezpečné obsluze přispívá tepelně izolované madlo, zabraňující popálení, přičemž protiskluzové nožičky drží sendvičovač pevně na kuchyňské lince. O nahřátí na ideální teplotu pak informuje přehledná kontrolka.

399 Kč

Panini maker/Mini gril ECG Panini S 2070

Mini gril na panini ECG S 2070 Rádi si ve městě dopřejete do křupava rozpečené panini? S tímto mini grilem si je můžete dopřát i sami doma. Navíc na něm připravíte i pořádně naplněné toasty, šťavnaté maso na domácí hamburgery nebo grilované pstruhy. Obsluha grilu je přitom opravdu jednoduchá. Za chvíli budete servírovat oblíbené dobroty jako profík. Rychlé a zdravé večeře Ať už panini nebo zapečené toasty, obojí vzniklo z touhy udělat z pečiva s uzeninou či sýrem něco víc. Během chvíle dostanete teplou a velmi chutnou večeři a jídlo z nutnosti povýšíte na delikatesu. Na grilu navíc pečete bez přidaného tuku a automatická regulace teploty spolu s výkonem 1200 W zajistí, že i zelenina zůstane krásně křupavá a jen zprudka opečená. Snadná obsluha Přístroj stačí zapnout, chvilku počkat, až se rozsvítí modrá kontrolka, položit na něj připravenou krmi a zavřít. Grilovací desky o velikosti 165 x 260 mm potom snadno uzamknete a madlo je tepelně izolované, takže se nepopálíte. Pokud chcete přístroj využívat jako gril, můžete ho rozložit v úhlu 180 stupňů a využívat obě plochy. Úklid bude hračka Pečicí plochy mají nepřilnavou úpravu, takže se velmi snadno čistí. Navíc má gril vyjímatelný zásobník na přebytečný tuk a výpek. Po grilování ho tak snadno očistíte a skladovat ho můžete ve vertikální poloze, takže nezabere místo. Bude rychle připravený k použití, rychle s ním uděláte večeři a rychle bude zase zpět ve skříni. A tak to má být.

799 Kč

Sendvičovač Concept SV3030, 700W, nerez

Nepřilnavý povrch Sendvičovač SV-3030 během chvilky připraví voňavou svačinu či rychlou večeři, kterou si zajisté oblíbí každý člen vaší rodiny. Trojúhelníkové plotýnky jsou vyrobené z kvalitního nepřilnavého materiálu, díky kterému budou sendviče rovnoměrně propečené a poskytnou velmi snadnou údržbu. K očištění vám bude stačit vlhký hadřík nebo papírová utěrka. Silný příkon 700 W se postará o rychlé nahřátí plotýnek a rychlé propečení sendvičů. Během chvilky tak můžete podávat křupavé sendviče vyrobené přesně podle vaší chuti.

499 Kč

Sendvičovač Gorenje SM 701 GCB

Nepřilnavý povrch Díky nepřilnavému povrchu desek nemusíte používat olej, a proto vaše pokrmy budou zdravější. Ušetříte si i práci s čištěním, protože se na něj nic nepřipálí. Vroubkovaný plech na pečení s hloubkou povrchu 10 cm a šířkou pečicí plochy 20 cm je připravený pro vás zapéct ty nejšťavnatější sendviče. Výkonný pomocník Sendvičovač Gorenje je vyroben z lakovaného kovového plechu v klasické černé barvě s výkonem 700 W. Nastavení teploty probíhá plynule. Pro lepší přehled je k dispozici ukazatel teploty. Se skladováním si nemusíte dělat starosti, usnadní ho prostor pro navinutí kabelu. Kompaktní rozměry přístroje umožňují skladovat jej ve svislé poloze, které zabere méně místa.

540 Kč

Sendvičovač Tefal Ultracompact SM155212, 700W, nerez

Dokonalý pomocník Sendvičovač Tefal Ultracompact SM155212 v elegantním černém designu vám pomůže s rychlou přípravou snídaně, svačiny i večeře. Díky nepřilnavému povrchu ploten bude čištění velmi snadné a nezabere moc času. Snadná manipulace Sendvičovač je opatřen světelnou kontrolkou nahřátí a automatickou regulací teploty. Díky studenému držadlu se během práce nespálíte a bezpečnostní pant se postará o uzamčení desek během práce.

639 Kč

Sendvičovač Tefal Snack XL SW701110, 850W, bílý

Sendvičovač Tefal Snack XL SW701110 Dokonalý pomocník Sendvičovač Tefal Snack XL SW701110 v elegantním bílošedém designu vám pomůže s rychlou přípravou snídaně, svačiny i večeře. Díky nepřilnavému povrchu ploten bude čištění velmi snadné a nezabere moc času. Snadná manipulace Sendvičovač je opatřen světelnou kontrolkou nahřátí a automatickou regulací teploty. Díky studenému držadlu se během práce nespálíte a bezpečnostní pant se postará o uzamčení desek během práce. Odnímatelné plotny Součástí jsou dvě hluboké odnímatelné desky. Jedna na sendviče a jedna na velkorysé vafle.

1 849 Kč

Sendvičovač Black+Decker BXSA750E, 750W, nerez

Sendvičovač Black+Decker BXSA750E Rychlá svačina Grilovací desky vám umožní připravit až 2 sendviče najednou nebo 1 velkou bagetu. Připravíte tak velmi jednoduchou, rychlou a teplou svačinu během pár minut. Sendviče jsou ideální ke snídani, svačině, i k večeři. Velmi snadná údržba Nepřilnavý povrch plotýnek usnadňuje údržbu sendvičovače. Po upečení toustů stačí otřít vychladnuté plotýnky vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Po vychladnutí ho můžete uložit i ve svislé poloze, takže nezabere mnoho místa i v malé kuchyni. Bezpečné používání Pro bezpečné používání má sendvičovač studené držadlo a protiskluzové nožičky. S pohodlnou přípravou Vám pomůžou nepřilnavé pečící plotýnky, kontrolka provozu, kontrolka nahřátí a automatická regulace teploty.

469 Kč

Sendvičovač Concept SV3070, 900W

Sendvičovač Concept SV3070 Provedení 4v1 Multifunkční sendvičovač SV3070 vám pomůže s rychlou přípravou snídaně, svačiny i večeře. Je vybaven čtyřmi XXL vyměnitelnými deskami, ve kterých v okamžiku připravíte křupavé tousty, voňavé vafle nebo grilované pochoutky. Stačí si jen vybrat, na co máte zrovna chuť. Velmi snadná údržba Plotny jsou opatřeny nepřilnavým povrchem, díky kterému se vám připravované pokrmy nebudou připalovat. Následné čištění proto bude velmi rychlé a jednoduché. Po vychladnutí je stačí otřít vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Bezpečnost Sendvičovač je opatřen světelnou kontrolkou nahřátí. Díky studenému držadlu se během práce nespálíte a bezpečnostní pant se postará o uzamčení desek během práce. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění lepší stability.

1 499 Kč

Panini maker/Mini gril ECG S 1070 Panini

Panini gril ECG S 1070 Sháníte gril do malé kuchyně? Panini gril S 10710 je ideální pro jednoho, na studentský privát nebo třeba na chatu. Díky opravdu kompaktním rozměrům totiž nezabere moc místa. Navíc ho můžete skladovat ve vertikální poloze. A proč také rozpékat velkou grilovací plochu, když si chcete udělat jenom jeden zapečený sendvič na svačinu? Malý a šikovný Že má grilovací desky velké jen 14,5 x 23 cm, ještě neznamená, že to gril neumí pořádně rozpálit. S příkonem 700 W bude zahřátý jedna dvě. Připravíte na něm pořádně nadité panini, toasty, maso i zeleninu. Vroubkované plotny s nepřilnavou úpravou se také snadno udržují. Snadné ovládání Tepelně izolované madlo a možnost zaaretování grilovacích ploch zajistí, že obsluhu přístroje zvládnete levou zadní. Desky můžete zamknout v úhlu až 95 stupňů, takže se vám bude do křupava propečený sendvič pohodlně vyndávat.

549 Kč

Sendvičovač ECG 3in1 Triangle S 3173, 750W, nerez/černý

Sendvičovač ECG 3in1 Triangle S 3173 Připravte si rychle a jednoduše chutný pokrm ke snídani, obědu i večeři v sendvičovači ECG S 3173 3in1 Triangle. Všestranný sendvičovač v černém provedení v kombinaci s nerezovým povrchem, vám pomocí tří sad výměnných desek umožní jednoduchou přípravu chutných sendvičů, křupavých panini i vláčných vaflí, které si zamiluje celá vaše rodina. Bezpečný provoz a snadné čištění Máte chuť na toasty, panini nebo třeba vafle? Pomocí odnímatelných desek můžete v sendvičovači připravovat různé druhy pokrmů, zatímco nepřilnavá úprava pečicích ploch vám usnadní následné čištění desek. Ke snadné a bezpečné obsluze přispívá tepelně izolované madlo, zabraňující popálení, přičemž pogumované nožičky drží sendvičovač pevně na kuchyňské lince. O nahřátí na ideální teplotu pak informuje přehledná kontrolka.

899 Kč

Panini maker/Mini gril ECG Panini Power S 3070

Mini gril na panini ECG S 3070 Rádi si ve městě dopřejete do křupava rozpečené panini? S tímto mini grilem si je můžete dopřát i sami doma. Navíc na něm připravíte i pořádně naplněné toasty, šťavnaté maso na domácí hamburgery nebo grilované pstruhy. Obsluha grilu je přitom opravdu jednoduchá. Za chvíli budete servírovat oblíbené dobroty jako profík. Rychlé a zdravé večeře Ať už panini nebo zapečené toasty, obojí vzniklo z touhy udělat z pečiva s uzeninou či sýrem něco víc. Během chvíle dostanete teplou a velmi chutnou večeři a jídlo z nutnosti povýšíte na delikatesu. Na grilu navíc pečete bez přidaného tuku a automatická regulace teploty spolu s výkonem 1200 W zajistí, že i zelenina zůstane krásně křupavá a jen zprudka opečená. Snadná obsluha Přístroj stačí zapnout, chvilku počkat, až se rozsvítí modrá kontrolka, položit na něj připravenou krmi a zavřít. Grilovací desky o velikosti 155 x 250 mm potom snadno uzamknete a madlo je tepelně izolované, takže se nepopálíte. Pokud chcete přístroj využívat jako gril, můžete ho rozložit v úhlu 180 stupňů a využívat obě plochy. Úklid bude hračka Pečicí plochy mají nepřilnavou úpravu, takže se velmi snadno čistí. Navíc má gril vyjímatelný zásobník na přebytečný tuk a výpek. Po grilování ho tak snadno očistíte a skladovat ho můžete ve vertikální poloze, takže nezabere místo. Bude rychle připravený k použití, rychle s ním uděláte večeři a rychle bude zase zpět ve skříni. A tak to má být.

899 Kč

Sendvičovač ECG S 4232 Family Black, 1200W, černý

Sendvičovač ECG S 4232 Hledáte sendvičovač, ideální pro přípravu sendvičů i pro početnější rodinu? Sendvičovač ECG S 4232 Family Black se díky svému XXL provedení hodí pro přípravu až 8 trojúhelníkových sendvičů současně a zaujme kvalitní nepřilnavou úpravou pečicích ploch, kterou oceníte zejména při čištění. XXL rodinné provedení Připravte během chvíle snídani pro celou vaši rodinu. Sendvičovač ECG je se svým XXL provedením s možností přípravy až 8 trojúhelníkových sendvičů současně stvořen pro početnější rodiny, kde se hodí co nejrychlejší příprava i několika sendvičů najednou. Snadná obsluha i údržba Sendvičovač ECG nabízí kvalitní provedení, které oceníte nejen při jeho údržbě. Nepřilnavá povrchová úprava výrazně usnadňuje čištění pečicích ploch, tepelně izolovaná rukojeť přispívá k bezpečné obsluze sendvičovače a protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu na kuchyňské lince.

799 Kč

Sendvičovač Imetec 7850 SM4 Dolcevita, 700W, 2v1

Jedinečný pomocník 2 v 1 Křupavé panini, šťavnaté hamburgery, lahodné klobásky nebo vaše oblíbené sendviče, to vše si díky kontaktnímu grilu Imetec 7850 SM4 můžete vychutnat v pohodlí vašeho domova. Tento unikátní přístroj 2v1 zastane nejen funkci grilu, ale i sendvičovače. Místo dvou přístrojů vám tak stačí jeden. Originální design Originální italský design tohoto přístroje vás zaujme na první pohled. Díky němu ozdobí sendvičovač Imetec 7850 SM4 každou kuchyňskou linku. Oslní vás však nejen jeho vzhled, ale zejména jeho výkon. Snadno tak s jeho pomocí připravíte i hamburgery či plátky masa. Navíc můžete grilovat s papírem na pečení a usnadnit si tak čištění přístroje. Skvělé funkce Součástí balení je však i špachtle, která vám nejen pomůže při přípravě pokrmů, ale také vám pomůže očistit grilovací plochy. Ty jsou opatřeny nepřilnavým povrchem a vynikají svými velkými rozměry.

579 Kč

Severin SA 2968

3v1 Severin SA 2968 3v1 se skládá ze sendvičovače, vaflovače a grilu. Své příznivce si najde snad v každé kuchyni. Kdo by odolal čerstvým voňavým vaflím po ráno. Nejen děti milují tuto lahůdku z marmeládou nebo čerstvým ovocem. Do práce či do školy se výborně hodí sendvič. Každý den může být váš sendvič jiný. Záleží jen na vaší fantazii a chuti. No a milovníci grilovaných pochoutek si své oblíbené steaky můžou dopřávat i v době zimy či letních deštivých dnů. Tepelně odolný kryt Výměna desek s nepřilnavým povrchem je velmi snadná a rychlá. Plášť přístroje je tepelně izolovaný, včetně madla. Během přípravy vašich pochoutek tudíž nehrozí popálení o vnější části sendvičovače. Pryžové nožky zajišťují perfektní stabilitu na kuchyňské lince. Výkon sendvičovače je 1000 W a teplota je předem pevně nastavená. Součástí přístroje jsou dvě světelné kontrolky informující o provozu a ohřevu.

1 049 Kč

Sendvičovač Gorenje SM701GCW, 700W, bílý

Nepřilnavý povrch Díky nepřilnavému povrchu desek nemusíte používat olej, a proto vaše pokrmy budou zdravější. Ušetříte si i práci s čištěním, protože se na něj nic nepřipálí. Vroubkovaný plech na pečení s hloubkou povrchu 10 cm a šířkou pečicí plochy 20 cm je připravený pro vás zapéct ty nejšťavnatější sendviče. Výkonný pomocník Sendvičovač Gorenje je vyroben z lakovaného kovového plechu v klasické bílé barvě s výkonem 700 W. Nastavení teploty probíhá plynule. Pro lepší přehled je k dispozici ukazatel teploty. Se skladováním si nemusíte dělat starosti, usnadní ho prostor pro navinutí kabelu. Kompaktní rozměry přístroje umožňují skladovat jej ve svislé poloze, které zabere méně místa.

540 Kč

Sendvičovač Vigan Mammoth SVC1

Křupavé sendviče Sendvičovač Vigan Mammoth SVC1 je určený pro přípravu 4 trojúhelníkových sendvičů. Snadno se čistí, díky nepřilnavému povrchu. Dále disponuje tepelně izolovanou rukojetí, světelným indikátorem a prostorem pro navinutí napájecího kabelu. Jeho kompaktní konstrukce umožňuje vertikální ukládání, čímž ušetříte mnoho místa.

399 Kč

Sendvičovač Gorenje SM703GCG, 700W, 3v1

Chytrý design Sendvičovač Gorenje SM703GCG má kompaktní velikost, takže nezabírá mnoho místa. Víko je opatřeno bezpečnostním zámkem a integrovanou rukojetí. Rukojeť je tepelně izolovaná, takže se nemusíte bát popálení. 3 možnosti použití Sendvičovač Gorenje rychle dosáhne správné teploty díky příkonu 700 W. Použití sendvičovače je velmi snadné: stačí jej zapojit, nasadit desky, které zrovna chcete použít (na sendvič, vafle či gril) a kontrolky vám na první pohled ukážou, zda dosáhl správné teploty. Bezstarostné čištění Jednoduché a rychlé používání skvěle doplňuje i speciální nepřilnavý povrch zahřívacích desek. Díky tomu je čištění velmi snadné. Stačí desky utřít ubrouskem nebo utěrkou a vše bude vypadat jako nové.

1 199 Kč

Sendvičovač Orava ST300A, 750W, 3v1

Chytrý design Sendvičovač Orava ST300A má kompaktní velikost, takže nezabírá mnoho místa. Víko je opatřeno bezpečnostním zámkem a integrovanou rukojetí. Rukojeť je tepelně izolovaná, takže se nemusíte bát popálení. 3 možnosti použití Sendvičovač Orava rychle dosáhne správné teploty díky příkonu 750 W. Použití sendvičovače je velmi snadné: stačí jej zapojit, nasadit desky, které zrovna chcete použít (na sendvič, vafle či gril) a kontrolky vám na první pohled ukážou, zda dosáhl správné teploty. Bezstarostné čištění Jednoduché a rychlé používání skvěle doplňuje i speciální nepřilnavý povrch zahřívacích desek. Díky tomu je čištění velmi snadné. Stačí desky utřít ubrouskem nebo utěrkou a vše bude vypadat jako nové. Desky lze snadno vložit do myčky.

756 Kč

Sendvičovač Zelmer ZSM7850, 750W, bílý

Sendvičovač Zelmer ZSM7850 Rychlá svačina Čtyři trojúhelníkové plotýnky Vám umožní připravit až 4 sendviče najednou. Připravíte tak velmi jednoduchou, rychlou a teplou svačinu během pár minut. Sendviče jsou ideální ke snídani, svačině, i k večeři. Velmi snadná údržba Nepřilnavý povrch plotýnek usnadňuje údržbu sendvičovače. Po upečení toustů stačí otřít vychladnuté plotýnky vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Po vychladnutí ho můžete uložit i ve svislé poloze, takže nezabere mnoho místa i v malé kuchyni. Bezpečné používání Pro bezpečné používání má sendvičovač studené držadlo a protiskluzové nožičky. S pohodlnou přípravou Vám pomůžou nepřilnavé pečící plotýnky, kontrolka provozu, kontrolka nahřátí a automatická regulace teploty.

699 Kč