ok-top.cz

Set příslušenství Tesla Smart Robot Vacuum Laser Cleaning Kit

Optimalizujte svůj robotický vysavač s Tesla Smart Robot Vacuum Laser Cleaning Kit. Tento set příslušenství umožňuje vašemu robotovi pracovat efektivněji a déle, s vylepšeným laserovým čištěním pro dokonalejší výsledky. Objednejte si ho hned teď!
EAN: 8596115830028
Set příslušenství Tesla Smart Robot Vacuum
Do obchodu »
Značka: Tesla Smart
448

Set příslušenství Sada příslušenství, jež je kompatibilní s robotickými vysavači Tesla Smart Robot Vacuum Laser, obsahuje náhradí HEPA filtr, levý a pravý kartáč a hadřík na mopování. Je doporučeno příslušenství měnit vždy po 100 hodinách vysávání, aby byly plnohodnotně zachovány veškeré vlastnosti robotického vysavače.

Další produkty z kategorie Smart Home

Příložný termostat Pořiďte si příložný termostat P5681 od společnosti Emos. Ten se pyšní kvalitním zpracováním a snadnou povrchovou montáží. Snímá teplotu vody v zásobnících užitkové vody nebo v topných systémech. Dále umožňuje regulaci teploty a hlídá teplotní omezení. Vyrábí se v elegantním bílém provedení.

339 Kč

Chytrá zásuvka Gosund EP8 Ovládejte na dálku i naprosto obyčejné domácí spotřebiče s chytrou zásuvkou Gosund EP8. Stylová zásuvka s podporou Wi-Fi 2,4 GHz připojení, vám umožní pohodlné ovládání osvětlení nebo domácích spotřebičů odkudkoli na světě, pomocí mobilní aplikace Smart Life přímo ze svého smartphonu. Vytvořte si chytrou domácnost Proměňte i naprosto obyčejné spotřebiče v chytré. Pomocí aplikace Smart Life umožňuje chytrá zásuvka nejen vypínat a zapínat připojená zařízení, ale také si vytvořit akční plány pro jednotlivá zařízení nebo nastavit časovač. Díky tomu můžete zautomatizovat svoji domácnost a usnadnit si tak její obsluhu. Ovládat zásuvku přitom můžete i hlasově pomocí asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Měření spotřeby energie Při dnešních cenách elektrické energie se vyplatí mít přehled o tom, kolik spotřebovává každý jednotlivý spotřebič. Po připojení zařízení do chytré zásuvky stačí využít aplikaci Smart Life, kde získáte přehled o spotřebě energie zařízení v přehledných grafech.

299 Kč

Termostat s kapilárovým čidlem Pořiďte si příložný termostat s kapilárovým čidlem P5684 od společnosti Emos. Ten se pyšní kvalitním zpracováním a snadnou povrchovou montáží. Snímá teplotu vody v zásobnících užitkové vody nebo v topných systémech a disponuje přehledným displejem s podsvícením. Dále umožňuje regulaci teploty a hlídá teplotní omezení, a dokonce nabídne možnost nastavení hystereze.

744 Kč

Chytrá termostatická hlavice Netatmo Single Valve Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost s chytrou termostatickou hlavicí Netatmo Single Valve. Ušetřete až 37 % energie vynaložené na vytápění vašeho domu nebo bytu, spravujte teplotu u vás doma dálkově ze svého chytrého telefonu a šetřete finance díky režimům jako je detekce otevřeného okna nebo analýza prostředí v místnosti s inteligentní hlavicí, jejíž vzhled si navíc můžete přizpůsobit výběrem ze čtyř barevných proužků. Ovládejte topení na dálku Je vám horko, nebo naopak zima? Nyní už kvůli úpravě teploty nemusíte vstávat ze svého gauče. Stačí si vzít váš chytrý telefon a dálkově nastavit teplotu v jednotlivých místnostech či si nastavit, aby se vytápění spustilo při vašem návratu z práce nebo dovolené. Vylaďte si teplotu domova se 4 režimy Nastavte si teplotu v každém pokoji dle vašich potřeb a ušetřete si finance vynaložené za topení na něco zajímavějšího. Využijte plán založený na vašem běžném dni a topte jen v místnostech, kde potřebujete a jak moc potřebujete. Pomocí čtyř režimů – noc, komfort, Eko a komfort+ můžete jednoduše upravovat teplotu u vás doma pro maximálně efektivní vytápění. Detekce otevřeného okna Netopte nadarmo z okna. Inteligentní termostatická hlavice dokáže detekovat otevřené okno, načež v místnosti automaticky vypne topení, aby nedocházelo k plýtvání energií. Inteligentní regulace Zvláště v jarních a podzimních měsících se stává, že místnost dokáže vytopit i samotné slunce. Díky inteligentní regulaci dokáže hlavice upravit vytápění podle úrovně slunečního záření. Manuální zvýšení teploty Chcete si přitopit? Teplotu lze jednoduše zvýšit i manuálně a to po dobu 3 hodin. 4 vyměnitelné barvy Přizpůsobte si vzhled hlavice podle vašich potřeb. Ventil si můžete kdykoli upravit výběrem ze čtyř barevných fólií, které najdete v balení.

2 299 Kč

Řídící jednotka Tesla Smart ZigBee Hub K chytrým zařízením Tesla, která ve vaší domácnosti ovládají osvětlení, topení, zabezpečení pomocí okenních a dveřních senzorů je třeba řídící jednotka, především pro to, aby smart zařízení správně fungovala. Propojovací jednotka Jednotka Tesla Smart ZigBee Hub využívá pro komunikaci s dalšími zařízeními technologii ZigBee a bezdrátovou technologii Wi-Fi, propojí tak váš router a chytrá zařízení. Správu jednotlivých smart zařízení pak provádíte jednoduše jen pomocí vašeho chytrého telefonu a aplikace v něm.

615 Kč

Chytrá zásuvka MKF-TSW250 Zajímá vás, kolik energie asi tak spotřebuje vaše lednička, pračka nebo jiný domácí spotřebič? Nebo si chcete zajistit jejich pohodlné dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu? Nejen tyto, ale i další činnosti snadno zvládnete s pomocí chytré zásuvky MKF-TSW250, která vám umožní měřit spotřebu připojených zařízení, nabízí praktický časovač pro naplánování času pro zapnutí a vypnutí a potěší pohodlným dálkovým ovládání pomocí mobilních aplikací Tuya nebo Smart Life. Měření spotřeby energie Rozšiřte svoji chytrou domácnost o inteligentní zásuvku, která vám umožní využívat elektrickou energii ještě efektivněji. Pomocí mobilní aplikace můžete jednoduše měřit spotřebu připojených spotřebičů a snadno tak odhalit “žrouty“, jejichž provoz vás stojí nemalé peníze. V aplikaci pak najdete i databázi s historií naměřené spotřeby. Dálkové ovládání pomocí aplikace Ovládejte svoje domácí spotřebiče dálkově, i když například nejste ještě ani doma. Po připojení chytré zásuvky k domácí Wi-Fi síti, můžete pomocí mobilní aplikace Tuya nebo Smart Life, které jsou dostupné pro operační systémy Android i iOS, dálkově ovládat zásuvku nebo využít časovač a naplánovat si dobu pro její zapnutí či vypnutí. Zapínání a vypínání pak jednoduše zvládnete i pomocí tlačítka na těle zásuvky. Podpora hlasového ovládání K ovládání zásuvky vám stačí pouze váš hlas. Díky tomu, že zařízení i mobilní aplikace podporují hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant či službu IFTTT, můžete nejdůležitější funkce ovládat hlasovými pokyny. Stačí tedy jednoduchý povel pro zapnutí nebo vypnutí klimatizace nebo rozsvícení osvětlení na zahradě.

343 Kč

Fontána pro domácí mazlíčky Tesla Smart Pet Fountain UV Pokud máte doma zvířecího kamaráda jako je kočka, pes nebo klidně i nějaké jiné zvíře, a přejete si, aby měl přístup k čisté a nezávadné vodě, pak mu pořiďte fontánu značky Tesla. S ní totiž bude mít očištěnou vodu neustále k dispozici a díky cirkulaci bude váš mazlíček i více pít. Velký zásobník Nádržka s objemem 2 litry zajistí, že vody bude vždy dostatek, v případě koček třeba i na několik dní, a díky cirkulaci, bude váš mazlík motivován více pít a tím tak bude dostatečně hydratován. Nepřetržitě čistá voda Jedinečný filtrační systém, který se skládá z pryskyřice s aktivní výměnou iontů, aktivního uhlí a bavlněného filtru, bude voda vždy čerstvá a očištěna od zbytkového chlóru a těžkých kovů. A navíc s UV sterilizací bude voda ošetřena i od bakterií a zůstane tak bezpečná po dlouhou dobu. Snadná údržba Vašim zvířecím kamarádům se bude z fontánky krásně pít, a pro vás jako páníčka bude její údržba jednoduchá a rychlá a to í díky jejímu oddělitelnému provedení. Jistě oceníte i velmi tiché čerpadlo, které vás nebude rušit ani při večerním sledování televize.

1 320 Kč

Laserové ukazovátko pro kočky Tesla Smart Laser Dog Cats Pokud máte doma zvířecího kamaráda jako je kočka nebo pes, a nechcete, aby se doma nudili, když vy jste zrovna pryč, nebo aby vám ničili nábytek, zabavte je laserovým ukazovátkem od značky Tesla. Kromě zábavy totiž laser perfektně procvičí i lovecké dovednosti koček, a nezbude jim čas na nějaké lumpárny. Zabaví každou kočku Laserové ukazovátko je vytvořeno převážně pro kočky, a to pro všechna plemena. Skvěle zabaví jak dospělé kočky, tak i koťata, a bezesporu jej budou milovat. Jednoduše s aplikací Laser se pohybuje nepravidelně, čímž zajišťuje reálnost kořisti. V systému jsou přednastaveny tři různé trajektorie a tři rozdílné režimy, což poskytuje maximální variabilitu. A pokud budete doma, lze laser ovládat i manuálně pomocí vašeho chytrého telefonu s aplikací Tesla Smart, která je dostupná jak pro Android tak iOS. Konec nudě Domov se stane zábavním hřištěm a vaše kočička se promění v lovce, co číhá a loví červenou tečku, jako by to byla skutečná kořist. Nebude se nudit, a čas, po který je sama doma ji rychleji uteče.

699 Kč
Další produkty od výrobce Tesla Smart

Užitečný set přístrojů Tesla Smart Bundle Security Praktický set zařízení od společnosti Tesla vytvoří komplexní ochranu vašich vnitřních prostor. Snímají pohyb, nečekané otevření dveří i oken a kouř. Pokud se něco stane, okamžitě vás upozorní, že něco není v pořádku. Skrze protokol ZigBee je pohodlně propojíte mezi sebou. Tesla Smart Sensor Motion Pohybovému senzoru s přívětivým rozsahem 5 až 7 m opravdu nic neunikne. Navíc se snadno instaluje, takže jej můžete umístit do nejrůznějších úhlů, podle toho jak budete zrovna potřebovat. Zajistí vám tak skvělý přehled o všem, co se děje okolo vás. Tesla Smart Sensor Siren Pokud dojde k nějaké úhoně, kupříkladu siréna zaznamená kouř z potenciálního ohně, rozezvučí se o síle 100 dB. Vedle toho půjde ruku v ruce i světelný alarm. Budete tak včas vědět, pokud se něco stane. Tesla Smart Sensor Window and Door Praktický senzor umístíte k vašim dveřím nebo oknu a můžete tak vědět, pokud se nečekaně neotevřou. Skládá se ze dvou částí, pokud se rozpojí, vyšle zařízení signál, že je něco v nepořádku. Aplikace Tesla Smart Všechny přístroje můžete pohodlně ovládat přes váš telefon s pomocí aplikace Tesla Smart, která je kompatibilní jak s operačním systémem Android, tak i iOS. Stejně tak zajisté oceníte i ovládání hlasovými asistenty jako je Google Assistant a Amazon Alexa.

1 833 Kč

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M TSL-AC-AP2006 Precizní filtrace HEPA je vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističkou vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. HEPA filtr byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. Ionizátor Generátor negativních iontů, pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha dalších druhů škodlivých plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluene, xylene, těkavé látky a ostatní škodliviny.. Omyvatelný předfiltr Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. UVC Použití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.

3 570 Kč

Set IP kamer Tesla Smart Camera PIR Battery, 2ks Dvě venkovní kamery značky Tesla perfektně poslouží k ochraně vašeho domu. Zařízení disponuje možností náklonu a rotace, inteligentní detekcí zvuků a pohybu, pyšní se dokonale čistým a jasným obrazem, ale třeba také sensorem teploty a vlhkosti. Balení obsahuje dvě kamery, takže si můžete vytvořit opravdu komplexní síť, takže budete mít přehled opravdu o všem. Praktický PIR senzor Můžete se těšit na perfektní obraz, který zachytí každý detail. Postará se o něj 1/2,9‘‘ CMOS senzor s rozlišením 2 megapixely. Infračervené LED světlo zase zajistí, že váš majetek bude v bezpečí i za snížených světelných podmínek. To ještě utvrdí pasivní infračervený PIR senzor, který zaznamená pohyby za každého počasí a to včetně bouřek či silných poryvů větru. Výhodou pak zůstává nízká spotřeba energie. Baterie, co vás nezklame Kamera je opatřena baterií o kapacitě 9600 mAh, která má skutečně příjemnou výdrž a to až téměř 3 měsíce. Bude vám tak sloužit po opravdu dlouhou dobu. V momentě kdy jí dojde energie, není nic jednoduššího ji připojit do sítě a za 4 hodiny znovu nabít do maxima. Aplikace Tesla Smart Všechny změny ve vaší domácnosti můžete sledovat v reálném čase, přímo na vašem mobilním telefonu. Pomocí užitečné aplikace Tesla Smart ji totiž propojíte s operačními systémy iOS i Android. Je plně v češtině, takže nebude sebemenší problém ji ovládat podle svých potřeb a možností.

3 356 Kč

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery Ovládejte světla u vás doma bez nutnosti vstávat z gauče. Chytrý bateriový vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery vám ve spojení s mobilní aplikací Tesla Smart umožní pohodlné dálkové ovládání dvou světel nebo zařízení i možnost jejich automatického zapnutí nebo vypnutí v určitou dobu, i pokud nejste doma. Díky tomu, že jej napájí vyměnitelné baterie, navíc odpadnou starosti s instalací a vypínač můžete kdekoli přilepit na zeď. Pohodlné ovládání světel na dálku S chytrým vypínačem můžete ovládat světla nebo spotřebiče u vás doma bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Stačí vypínač spárovat s mobilní aplikací Tesla Smart, která je k dispozici v češtině pro operační systémy Android i iOS a ovládat světla prostřednictvím Wi-Fi. Nastavení automatických režimů S mobilní aplikací Tesla Smart nejenže můžete ovládat osvětlení u vás doma přímo z gauče, ale vypínač lze propojit i s dalšími chytrými zařízeními a nastavit jejich automatické zapnutí nebo vypnutí ve stanovený čas i další scénáře. Můžete si tak jednoduše vytvořit romantickou atmosféru při sledování televize nebo nastavit automatické rozsvícení světel když nikdo není doma, jako ochranu před zloději. Podpora hlasových asistentů Vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery se stane ideálním doplňkem každé moderní chytré domácnosti. Vypínač si rozumí s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, díky čemuž jej lze připojit k vaší chytré domácnosti a ovládat vše hlasem z jednoho místa. Snadné ovládání s programovatelnými tlačítky Díky programovatelným tlačítkům s rozeznáváním třech poloh v podobě stisku, dvojitého stisku a dlouhého stisku, vám vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery umožní přiřadit každé poloze jinou funkci. Můžete tak krátkým stiskem vypnout světa a dlouhým je například přepnout do nočního režimu.

437 Kč

IP kamera Tesla Smart 360 2K Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem 360 2K od společnosti Tesla Smart. Ta se pyšní kvalitním rozlišením 2304×1296 px a inteligentními funkcemi, díky nimž budete neustále ve střehu. Kvalitní zpracování IP kamera pomocí inteligentních algoritmů a čidel detekuje nezvyklý zvuk a pohyb, díky čemuž vás ihned upozorní prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Má integrované obousměrné audio a jednoduše tak můžete odradit nevítanou návštěvu či uklidnit svého domácího mazlíčka tím, že na něj skrze kameru promluvíte. Zcela inovativní IP kamera Tesla Smart disponuje infračervenými LED diodami pro detailní snímání za zhoršených světelných podmínek či v noci, a to až na vzdálenost 10 metrů. Zařízení dále komunikuje skrze Wi-Fi síť a prostřednictvím aplikace Tesla Smart si vše rychle a jednoduše nastavíte.

1 299 Kč

Toaleta pro kočky Tesla Smart Cat Toilet Sdílí s vámi domácnost kočičí kamarád nebo dokonce i několik a vy přemýšlíte jak si co nejvíce usnadnit práci při starání se o kočičí toaletu? Pak vám jistě přijde vhod tato chytrá toaleta značky Tesla Smart, která na základě vašeho nastavení zvládne čištění steliva téměř sama. Pro 3 l steliva Toaletu tvoří zásobník na stelivo s kapacitou 3 litry, a je jen na vás jaké stelivo použijete nebo na jaké je váš kočičí miláček zvyklý, doporučováno je však používat samohrudkující, u něhož se po použití vytvoří hrudky a které toaleta následně velmi dobře separuje od zbytku. Rozměry toalety: 64×60,5×65,5 cm (šxvxh). Přehled o váze Jestliže musí váš čtyřnohý mazlíček držet dietu, třeba kvůli zdravotním problémům, a vy chcete mít jeho váhu maximálně pod kontrolou, pak určitě oceníte i to, že toaleta nabízí možnost vážení v rozsahu od 0,5 do 20 kg. Jednoduše s aplikací Nastavení čisticího cyklu provedete jednoduše v aplikaci Tesla Smart. Aplikace je v češtině, ale zvolit si můžete i jiný jazyk. V této aplikaci navíc můžete spravovat všechny vaše produkty Tesla Smart a mít je tak všechny na jednom přehledném místě. Přístup téměř odkudkoliv Propojení toalety a aplikace funguje na základě Wi-Fi připojení. Její nastavení nebo správu tak budete moci provádět odkudkoliv s přístupem k internetu. A právě to, kdy si přejete spustit čisticí cyklus, si hravě nastavíte právě v aplikaci. Snadná údržba Toaletu navíc snadno rozeberete a vnitřní části lehce vyjmete. Uvnitř toalety se nachází silikonová vložka, která je vyměnitelná, takže nemusíte mít obavy, že by ji vaše kočička zničila svými drápky.

9 490 Kč

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini TSL-AC-AP1207 Precizní filtrace HEPA je vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističkou vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. HEPA filtr byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. Ionizátor Generátor negativních iontů, pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. Filtr s aktivním uhlím Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. Omyvatelný předfiltr Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. Noční režim Noční režim sníží jas všech ovládacích prvků a zároveň omezí rychlost ventilátorů, čímž výrazně sníží jejich hlučnost. Díky tomu můžete nechat Tesla Smart Air Purifier Mini běžet celou noc bez obav, že by vás rušil.

1 995 Kč

Chytrá zásuvka Tesla Smart Plug Dual Chcete si užít chytré ovládání i obyčejných domácích spotřebičů? Stačí si pořídit chytrou dvojitou zásuvku Tesla Smart Plug Dual, s jejíž pomocí budete moci jednoduše zapínat a vypínat spotřebiče ve stanovený čas, sledovat jejich krátkodobou i dlouhodobou spotřebu a využít dalších možností nastavení v mobilní aplikaci Tesla Smart. Ovládejte chytře i obyčejné spotřebiče Chytrá zásuvka Tesla Smart Plug Dual vám otevře cestu k chytrému ovládání i normálních spotřebičů v domácnosti. Po spárování zásuvky pomocí Wi-Fi s mobilním telefonem budete moci v mobilní aplikaci Tesla Smart, která je plně v češtině, nastavovat čas spuštění i vypnutí spotřebičů pro každou zásuvku zvlášť nebo kontrolovat jejich spotřebu. Využít přitom lze i pohodlné hlasové ovládání pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant.

499 Kč