ok-top.cz

Silikonové kloboučky Neno pro odsávačky Uno, Bella, Due

Silikonové kloboučky Neno jsou ideální pro odsávačky Uno, Bella a Due. Ušetřete čas a zlepšete hygienu při kojení Vašeho dítěte. Objednejte si je ještě dnes v kategorii péče o dítě.
EAN: 5902479672090
Silikonové kloboučky Neno pro odsávačky
Do obchodu »
Značka: neuvedeno
119
Detailní popis

Náhradní kloboučky Kojící matky, které mají doma odsávačku mateřského Neno, jistě ocení, ale především využijí náhradní kloboučky. Kloboučky jsou vyrobeny ze silikonu, který neobsahuje bisfenoly nebo jiné škodlivé látky, které by mohly být pro zdraví nebezpečné. Bez starostí je tak můžete používat kdykoliv budete potřebovat. Kloboučky jsou kompatibilní s odsávačkami Uno, Bella, Due.

Další produkty z kategorie Péče o dítě
Kojenecká váha Laica PS7030

Kojenecká váha Laica PS7030 Přesné vážení Získejte dokonalý přehled o tělesné hmotnosti vašich dítek. LAICA PS7030 je moderní kojenecká a dětská váha, která je zárukou kvality a splňuje veškeré evropské bezpečností standardy. Moderní přístroj váží s přesností na 5 gramů. Disponuje velkým LCD displejem na kterém se zobrazuje přesně naměřená váha. Bluetooth připojení Kojenecká váha disponuje chytrou funkcí TARA, která umožní odečíst některé položky, jako například dětské plenky. Praktická funkce Block vám usnadní přesně zvážit i vrtící se dítě. Maximální bezpečnost zajistí stabilní základna, jež zamezí případnému nežádoucímu převržení. V neposlední řadě vás zajisté potěší také připojení Bluetooth, se kterým vidíte naměřené údaje přímo na vašem chytrém zařízení v aplikaci LAICA Home Wellness.

1 169 Kč
Kojenecká váha Laica

Kojenecká váha Laica PS3004 Přesné vážení Získejte dokonalý přehled o tělesné hmotnosti vašich dítek. LAICA PS 3004 je moderní kojenecká a dětská váha, která je zárukou kvality a splňuje veškeré evropské bezpečností standardy. Moderní přístroj váží s přesností na 10 gramů. Disponuje velkým LCD displejem na kterém se zobrazuje přesně naměřená váha. Pro miminka i větší děti Když odeberete vrchní vaničku, můžete váhu použít i pro větši děti, které už umí stát. LAICA PS 3004 dále disponuje chytrou funkcí TARA, která umožní odečíst některé položky, jako například dětské plenky. Praktická funkce Block vám usnadní přesně zvážit i vrtící se dítě. Maximální bezpečnost zajistí stabilní základna, jež zamezí případnému nežádoucímu převržení.

1 449 Kč
BEURER chůvička BY

Dětská chůvička BEURER BY 33 s digitální bezdrátovou technologií pro vynikající kvalitu zvuku, vám zajistí, že budete mít své miminko vždy bezpečně pod kontrolou. Přístroj využívá systém jednosměrné komunikace a ECO MODE, který vám zaručuje energeticky efektivní přenos. Chůvička BEURER BY 33 disponuje vizuálním sledováním hladiny šumu pomocí blikající LED kontrolky. Přenosová frekvence je 1,8 GhZ a přenos je možný přes 120 různých kanálů. Model má dosah 300 m a samozřejmostí je možnost ovládání hlasitosti.

1 569 Kč
BEURER BY 11

Měření teploty je pro děti často nepříjemná záležitost. S líbivým dětským teploměrem Beurer BY 11 s motivem veselé žabky ji můžete dětem alespoň trochu zpříjemnit. Měkká a ohebná špička usnadní měření teploty a udělá je pro děti pohodlnějším. Teploměr je voděodolný a dá se dezinfikovat, nemusíte se jej tedy bát použít i pro měření teploty v ústech nebo v konečníku. Teploměr Beurer BY 11 změří teplotu do 10 sekund s přesností +/- 0,1°C a zvukovým signálem vás upozorní na naměřenou horečku. Po 10 minutách se automaticky vypne.Teploměr Beurer BY 11 neobsahuje rtuť ani sklo, je zcela bezpečný pro vaše dítě.

109 Kč
Další produkty od výrobce neuvedeno
Herní klávesnice AQ Galaxy

Hrajte jako profesionál Herní klávesnice AQ Galaxy SCORPIO je stvořena speciálně pro začínající hráče. Nabídne vám 8 kontrastních herních kláves, vysokou odolnost proti náhodnému polití, CZ/SK rozložení kláves, výškově nastavitelnou konstrukci a kvalitní zpracování. Třešničkou na dortu je pak snadné připojení pomocí 1,8m dlouhého kabelu s pozlaceným USB konektorem.

269 Kč
Kapsle L'OR India

Lahodná káva Vychutnejte si silné a lahodné espresso L’OR India s pikantními a ovocnými tóny. Káva je kombinacíí kávy Arabica a Robusta. Zrna se pěstují v horách jižní Indie, díky kterým získává příchuť tmavého karamelu a kakaa. Balení kapslí L’or India obsahuje 10 kapslí, vhodné pro kávovary Nespresso. Vychutnejte si výtečnou kávu se středně silnou intenzitou 10/12.

119 Kč
Magnetická nabíječka COTEetCI 15W

Bezdrátová nabíječka COTEetCI WS-35 Zajistěte si rychlé a pohodlné bezdrátové dobíjení vašeho mobilního telefonu s praktickou magnetickou nabíječkou COTEetCI WS-35. Bezdrátová nabíječka s elegantním designem ve stříbrné barvě a praktickým stojánkem integrovaným přímo do těla nabíječky, zajišťuje rychlé nabíjení kompatibilních zařízení výkonem až 15 W. Integrovaný stojánek Nenechte se omezovat v tom, co rádi děláte. Díky praktickému integrovanému stojánku a vestavěným magnetům můžete v jednu chvíli dobíjet váš mobilní telefon a přitom sledovat například váš oblíbený seriál.

578 Kč
White Shark GMP-1699 SKYWALKER

Podložka pod myš White Shark GMP-1699 SKYWALKER, 320x250mm Stylová herní podložka od White Shark vám pomůže k vaší cestě za vítězstvím. Hladký, hustě tkaný povrch z textilie zajistí, že po něm vaše myš bude klouzat jako namazaná. Ze spodní strany se nachází gumová struktura, která zajišťuje, aby se i při těch nejdrsnějších virtuálních soubojích ani nepohnula. Šité okraje zase zaručí, že se na okrajích neroztřepí. Její rozměry jsou 320 x 250 mm, ale pokud ji budete chtít pohodlně přenést, lze ji jednoduše srolovat.

189 Kč