ok-top.cz

Kategorie síťové kabely nabízí širokou škálu propojovacích kabelů a konektorů, které jsou ideální pro každou situaci. Můžete zde najít řadu produktů, které vám pomohou s propojením různých zařízení. Vyberte si z různých délek, barev i stylů, abyste mohli vyhovět svým požadavkům.

Síťové kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže vám poskytnou spolehlivé a bezpečné připojení. Mohou být použity pro propojení počítačů, notebooků, tiskáren a dalších zařízení s připojením Ethernet. Každý kabel je navíc vybaven vypínačem, který umožňuje snadné vypnutí nebo zapnutí připojení.

Vybírejte si síťové kabely, které jsou dostupné v různých délkách a jsou vybaveny různými druhy konektorů pro snadné připojení k různým zařízením. Tyto kabely jsou také navrženy tak, aby byly odolné vůči poškození a aby vám poskytly spolehlivou službu. Navíc jsou přizpůsobeny pro použití v různých prostředích, takže je můžete použít pro připojení k síti v domácnosti nebo v kanceláři.

Vyberte si síťové kabely, které se přizpůsobí vašim potřebám a zajistí bezpečné, spolehlivé a rychlé připojení. Nabízíme široký výběr kvalitních síťových kabelů, které jsou vysoce kvalitní a odolné vůči poškození. Vyberte si produkty Connect IT a získejte vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Nejnovější produkty

Prodlužovací kabel Connect IT, 6xzásuvka, 5m, černý, vypínač

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž disponuje dětskou ochranou a v případě, že by vaše dítě chtělo do zástrčky zasunout třeba šroubovák, nepodaří se mu to. Odblokování dětské pojistky funguje jen v případě zasunutí obou vidlic najednou do dané zásuvky. Výrobek také prošel testem v evropském testovacím centru a získal certifikát splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy. Praktičnost a bezpečnost Prodlužovací kabel disponuje celkem šesti zásuvkami a jistě vám vystačí i délka přívodního kabelu 5 m. V případě, že pojedete na dovolenou určitě oceníte i hlavní síťový vypínač, který zvládne v jednu chvíli odpojit od elektrické energie všechny spotřebiče do prodlužovačky napojené. S praktickým očkem navíc docílíte toho, že si prodlužovací kabel budete moci pověsit třeba na zeď a vždy jej tak najdete na stejném místě.

186 Kč

Prodlužovací kabel Connect IT, 6xzásuvka, 3m, bílý, vypínač

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž disponuje dětskou ochranou a v případě, že by vaše dítě chtělo do zástrčky zasunout třeba šroubovák, nepodaří se mu to. Odblokování dětské pojistky funguje jen v případě zasunutí obou vidlic najednou do dané zásuvky. Výrobek také prošel testem v evropském testovacím centru a získal certifikát splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy. Praktičnost a bezpečnost Prodlužovací kabel disponuje celkem šesti zásuvkami a jistě vám vystačí i délka přívodního kabelu 3 m. V případě, že pojedete na dovolenou určitě oceníte i hlavní síťový vypínač, který zvládne v jednu chvíli odpojit od elektrické energie všechny spotřebiče do prodlužovačky napojené. S praktickým očkem navíc docílíte toho, že si prodlužovací kabel budete moci pověsit třeba na zeď a vždy jej tak najdete na stejném místě.

229 Kč

Prodlužovací kabel Connect IT, 3xzásuvka, 1,5m, bílý

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž disponuje dětskou ochranou a v případě, že by vaše dítě chtělo do zástrčky zasunout třeba šroubovák, nepodaří se mu to. Odblokování dětské pojistky funguje jen v případě zasunutí obou vidlic najednou do dané zásuvky. Výrobek také prošel testem v evropském testovacím centru a získal certifikát splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy. Praktičnost a bezpečnost Prodlužovací kabel disponuje celkem třemi zásuvkami a jistě vám vystačí i délka přívodního kabelu 1,5 m. S praktickým očkem navíc docílíte toho, že si prodlužovací kabel budete moci pověsit třeba na zeď a vždy jej tak najdete na stejném místě.

84 Kč

Prodlužovací kabel Connect IT, 4xzásuvka, 3m, černý

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž disponuje dětskou ochranou a v případě, že by vaše dítě chtělo do zástrčky zasunout třeba šroubovák, nepodaří se mu to. Odblokování dětské pojistky funguje jen v případě zasunutí obou vidlic najednou do dané zásuvky. Výrobek také prošel testem v evropském testovacím centru a získal certifikát splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy. Praktičnost a bezpečnost Prodlužovací kabel disponuje celkem čtyřmi zásuvkami a jistě vám vystačí i délka přívodního kabelu 3 m. S praktickým očkem navíc docílíte toho, že si prodlužovací kabel budete moci pověsit třeba na zeď a vždy jej tak najdete na stejném místě.

118 Kč