ok-top.cz

Vybírejte skleněné dózy na potraviny pro skladování potravin. Skleněné dózy jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které je odolné vůči vysokým teplotám a je bezpečné pro mytí v myčce nádobí. Skleněné dózy jsou nepropustné, takže potraviny zůstanou čerstvé a chutné. Dózy jsou také vybaveny vzduchotěsnými uzávěry, které udrží potraviny v čerstvém stavu po dlouhou dobu. Dózy jsou lehké a odolné, takže je můžete používat po dlouhou dobu. Díky jejich kompaktnímu designu se vejdou do každé kuchyně a můžete je používat na různé účely. Vyberte si tu správnou skleněnou dózu na potraviny, která vám pomůže udržet potraviny čerstvé a chutné.

Nejnovější produkty

Sada skleněných dóz Classbach, 7ks

Sada skleněných dóz Sada skleněných dóz Classbach obsahuje sedm nádob ve čtyřech různých velikostech pro všestranné využití. Nádoby jsou naprosto ideální pro zmrazování, ohřívání, skladování a přepravu potravin. Disponují těsným čtyřcestným zavíráním Click & Safe s vysoce kvalitním silikonovým těsněním a parním ventilem pro rychlý a rovnoměrný ohřev jídla v mikrovlnné troubě. Nádoby jsou maximálně odolné vůči teplotám v rozmezí od -40 °C do +400 °C, přičemž potěší i snadnou manipulací a skladováním, kdy je lze skládat do sebe pro maximální úsporu místa. Rozměry nádob 2 nádoby: 20 x 15 x 7 cm o objemu 1040 ml 1 nádoba: 17 x 17 x 7 cm o objemu 800 ml 2 nádoby: 15 x 15 x 6 cm o objemu 520 ml 2 nádoby: 13 x 13 x 5,5 cm o objemu 370 ml

1 142 Kč

Sklenice s patentním úzávěrem Toro, 450ml

Sklenice s patentním uzávěrem Toro, 450ml Praktická skleněná dóza Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší kuchyni. Sklenice má jednoduché patentní uzavírání, včetně gumového těsnění, díky kterému se do dózy nedostanou bakterie či obtížný hmyz. Proto je vhodná na uskladňování čaje, kávy, cukru, mouky, sušeného ovoce, luštěnin a jiných drobných potravin. Zároveň se dá dóza využít k nakládání potravin, marmelád či zavařenin. Dóza je vyrobena z pevného skleněného materiálu. Objem 450ml.

89 Kč

Sklenice s patentním úzávěrem Toro, 750ml

Sklenice s patentním uzávěrem Toro, 750ml Praktická skleněná dóza Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší kuchyni. Sklenice má jednoduché patentní uzavírání, včetně gumového těsnění, díky kterému se do dózy nedostanou bakterie či obtížný hmyz. Proto je vhodná na uskladňování čaje, kávy, cukru, mouky, sušeného ovoce, luštěnin a jiných drobných potravin. Zároveň se dá dóza využít k nakládání potravin, marmelád či zavařenin. Dóza je vyrobena z pevného skleněného materiálu. Objem 750ml.

119 Kč

Dóza na potraviny Lock&Lock LLG940B, borosilikátové sklo, 550 ml

LOCK&LOCK LLG940B Dóza na potraviny, borosilikátové sklo, 550 ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném prostředí, které se postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Je vyhotovena z odolného borosilikátového skla, které vydrží teplotu až 400 °C a její součástí je plastové víko. Vhodná pro uchování potravin v ledničce, mrazničce, ohřev v mikrovlnné troubě i s víčkem a umytí v myčce nádobí. Hravě se postará o přenos potravin a její objem je 550 ml.

119 Kč