ok-top.cz

Sklokeramický sporák Indesit IS5V4PHW/E

Sklokeramický sporák Indesit IS5V4PHW/E - kvalitní velký spotřebič, který usnadní vaření a pečení. Objednejte si ho ještě dnes.
EAN: 8050147562376
Sklokeramický sporák Indesit
Do obchodu »
Značka: Indesit
8 139
Detailní popis

Elektrický sporák Elektrický sporák Indesit nabízí 4 varné zóny a troubu s vnitřní kapacitou 61 l. Svým designem v bílém provedení zaujme nejednu návštěvu a do vaši kuchyně tak vnese nový, moderní vzhled. Jistě budete mít příležitost využít kromě běžných programů i oblíbenou funkci Gril a vychutnat si vaše oblíbené masné pochoutky. Jednoduché čištění Sporák potěší nejen funkčností, ale také nenáročnou údržbou. Díky funkci Click&Clean jednoduše vycvaknete sklo z předních dveří trouby, které pak můžete pohodlně umýt. S čištěním interiéru trouby vám bude nápomocný program Steam&Clean využívající páru. Za 35 minut při teplotě 90° C se nečistoty a mastnota na stěnách trouby uvolní, vám pak zbyde je pouze jemně setřít hadříkem a máte hotovo.

Další produkty z kategorie Velké spotřebiče
Concept OPP 1060

Konec nepříjemným výparům v kuchyni. Podstavný odsavač par Concept OPP1060 udrží váš vzduch v kuchyni čistý a bez zápachů. Díky maximálnímu odsávacímu výkonu 185 m3/h zvládne dokonale pracovat i při větším vaření. Výkon lze efektivně regulovat pomocí 3 rychlostních stupňů. Veškerá mastnota je zachytávána do textilního filtru. Odsavač nabízí také praktické osvětlení, díky kterému získáte lepší přehled nad pracovní deskou. Jednoduché ovládání pro regulaci výkonu a zapnutí světla je zajištěno posuvným voličem v přední části odsavače. Při použití uhlíkového filtru můžete odsavač par používat pro recirkulaci vzduchu. Pročištěný vzduch se tak vrací zpět do místnosti, namísto odtahu do komína, jak je tomu při klasickém odsávání. Uhlíkový filtr není součástí balení.

1 289 Kč
Vestavná trouba Amica TXB

Výkonný pomocník Vestavná trouba Amica TTXB 119 TCKGW​ se pyšní se objemem 77 litrů, který zaručí, že bez problému připravíte večeři pro celou rodinu či všechny své přátele. Trouba Amica spadá do energetické třídy A a zajišťuje vám tak úsporu peněz. Velkou výhodou je trojité sklo dveří. . Super rychlý ohřev Jak by se vám líbilo, kdyby trouba dosáhla požadované teploty opravdu během pár minut? Že je to nemožné? Tak to se pletete. Funkce super rychlý ohřev se postará o to, že dosáhnout teploty 150 °C bude trvat pouhé 4 minuty = což je o 20 % rychleji než je standard. Zamačkávací knoflíky Elegance a ergonomičnost = tak by se dali popsat moderní zamačkávací knoflíky, které zajišťují snadné a intuitivní ovládání. Navíc jsou knoflíky podsvícené, takže poznáte, zda je trouba zapnutá. Samotné čištění spotřebiče je díky tomuto ovládání velmi snadné. Osvětlení vnitřního prostoru Osvětlení pro dokonalý přehled. Horní halogenové osvětlení vám osvětlí celou troubu, a vy budete mít vždy přehled o průběhu pečení . Snadné odstranění dveří trouby Pro snadnější čištění je možné skla z dvířek snadno vyjmout a to bez nutnosti odmontování celých dveří. Ptáte se, jak je to vůbec možné? Za vše můžete být vděčni 2 svorkám, které jsou dostatečně pevné, aby drželi vše při sobě, ale zároveň umožňují snadnou manipulaci. BakingPro Systém Díky systému BakingPro System™ se již nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené jak uprostřed, tak po okrajích také díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. . Pečení na více úrovních Trouba zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla ve všech částech trouby. Ať už budete péct s více plechy, vždy bude vše perfektně propečené. TS programátor Díky použití senzorického ovladače je údržba ovládacího panelu velmi snadná. . Katalytické samočistící desky Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám a to značně usnadňuje čištění trouby. Recepty Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce – obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení. . Automatické otevírání dveří Trouba Amica disponuje systémem automatického otevírání dveří, díky kterému se stačí madla dvířek lehce dotknout například loktem a dveře trouby se automaticky otevřou.

7 369 Kč
Plynová varná deska Gorenje

Jednoduché zapalování Plynová varná deska Gorenje GKTW642SYW disponuje opravdu jednoduchým ovládáním. Pro aktivaci hořáku stačí zmáčknou knoflík dolů a otočit jej na požadovaný stupeň. Snadná údržba Hladký povrch varné desky vám zajistí snadnou údržbu. Pokud budete chtít povrch desky vyčistit, stačí vyjmout mřížky a plochu snadno setřít. Vždy tak budete mít perfektně čistou varnou desku, připravenou na další vaření.

7 789 Kč
Volně stojící myčka Amica MV 456 ADW

Volně stojící myčka Amica MV 456 ADWPřenechejte vaše špinavé nádobí volně stojící myčce Amica MV 456 ADW. Praktický přední ovládací panel informuje o zvoleném programu, aktivních funkcích a době zbývající do konce programu. Hlučnost dosahuje maximálně 44 dB. Čisté a lesklé nádobí Amica MV 456 ADW​ pohodlně pojme až 10 sad nádobí. Na výběr máte ze 6 automatických programů. Myčka nádobí disponuje systémem SteamPower, který pomocí horké páry na konci každého cyklu zbavuje nádobí veškerých bakterii a nečistot. Navíc je po použití páry nádobí dokonale čisté a lesklé.

6 999 Kč
Další produkty od výrobce Indesit
Plynová varná deska Indesit

Plynová varná deskaIndesit ING 61T/WH Elegantní design Plynová varná deska Indesit ING 61T/WH nabízí celkem čtyři hořáky a maximální příkon 7300 W. Každý z hořáků je opatřen masivní kovovou mřížkou, která udrží nádobí při vaření ve stabilní poloze. Skleněný povrch desky v moderním bílém dekoru si najde místo v každé kuchyňské lince, odkud bude zářit na celou místnost. Snadná obsluha Ovládací prvky v podobě otočných knoflíků najdete na přední straně desky. Ovládání si určitě oblíbíte pro jeho jednoduchost a přehlednost.

4 179 Kč
Kombinovaný sporák Indesit

Výkonný sporák Volně stojící elektrický sporák Indesit IS5G8MHA/E poskytuje 4 plynové hořáky s maximálním výkonem 1700 W. Trouba poskytuje objem 60 l, takže s přehledem připravíte jídlo na setkání s vašimi přáteli či rodinou. Praktické funkce Připravujte různé pokrmy najednou a využijte tak funkci Horkého vzduchu. Ta je pro pečení více pokrmů, které vyžadují stejnou teplotu, ta nejvhodnější. Ventilátor, který se nachází na zadní straně trouby, rovnoměrně do celého prostoru ventiluje horký vzduch, takže bude vše propečeno stejně. Nechybí ani funkce Gril, se kterou si můžete dopřát grilované ryby, maso či tousty, nebo také funkce Rozmrazování, která vám pomůže, pokud spěcháte. Čistý uvnitř i venku Aby byla vaše trouba stále jako nová, je potřeba se o ni starat. To ale neznamená, že byste museli trávit dlouhé hodiny čištěním. Využijte chytrý systém Steam&Clean, který troubu pomocí páry vyčistí za vás a vy tak budete mít za 35 minut troubu bez nečistot. Pro dotáhnutí čistoty do cíle pak postačí vycvaknout sklo z dvířek trouby za pomocí systému Click&Clean. Sklo jednoduše umyjete a vrátíte zpět čisté. Snadné nastavení Sporák i trouba se ovládají velice snadno a to za pomoc otočných voličů. Nepotřebujete žádné sirky ani zapalovač. Postačí volič daného hořáku stlačit dolů a nastavit požadovaný výkon.

9 999 Kč
Sušička prádla INDESIT YT M11 82K

Sušička prádla INDESIT YT M11 82K RX EU Sušička prádla se stala v mnoha domácnostech nezbytným pomocníkem. Pokud jste sportovec nebo často chodíte do přírody a vaše boty jsou často tak špinavé, že je musíte vložit i do pračky, pak jistě oceníte i to, že v této sušičce Indesit pohodlně usušíte i obuv. Na výběr pak máte samozřejmě i z několika dalších programů. Intuitivní ovládání Sušička prádla Indesit YT M11 82K RX EU s tepelným čerpadlem v bílém provedení zvládne usušit až 8kg náplň, její hlučnost během provozu dosahuje 65 dB, a ovládání díky tlačítkům, displeji a otočnému spínači bude hračka. Přihrádka na boty Součástí sušičky je speciální přihrádka na boty, která umožní rychle a bez námahy usušit vaši oblíbenou obuv. Push&Go Spusťte sušení jen jediným stisknutím a o nic víc se už nestarejte. Easy Mix Cycle Tento program efektivně usuší až 3kg náplň, složenou z prádla různých barev. Netrapte se více s tříděním. Rychlý 45 Ideální program v situacích, kdy vás tlačí čas a spěcháte. Za 45 minut máte usušeno. Přikrývky Speciální program na sušení přikrývek a péřových bund, které budou opět krásně nadýchané.

12 089 Kč
Sklokeramická varná deska Indesit RI

Sklokeramická varná deskaIndesit RI 161 C Elegantní design Sklokeramická varná deska Indesit RI 161 C nabízí celkem čtyři zóny pro vaření a maximální příkon 6200 W. Díky atraktivnímu černému dekoru si najde místo v každé kuchyňské lince, odkud bude zářit na celou místnost. Snadná obsluha Nenápadné dotykové ovládání najdete na přední straně desky. S intuitivním ovládacím panelem snadno nastavíte výkon jednotlivých varných zón, časovač nebo dětský zámek.

4 859 Kč