ok-top.cz

Smart lednice jsou unikátním řešením pro ty, kteří chtějí víc než běžnou lednici. Nejedná se jen o klasické lednice s mrazákem, ale lednice s pokročilými technologiemi a funkcemi. Smart lednice vám umožní ovládat a sledovat jejich vnitřní teplotu a další funkce přímo z vašeho smartphonu. Mnoho smart lednic nabízí také funkce jako je vnitřní kamera, která vám umožní vidět, co se nachází uvnitř, a funkce samočištění, která vám umožní udržovat lednici čistou a bez zápachu.

Pokud hledáte moderní lednici, která nabízí pokročilé funkce a technologie, pak je smart lednice to pravé pro vás. Smart lednice vám umožní mít přesnější kontrolu nad teplotou uvnitř a tím i lepší kontrolu nad hladinou spotřeby energie. Kromě toho, že můžete mít přesnější kontrolu nad teplotou uvnitř, můžete také ovládat a sledovat další funkce přímo z vašeho smartphone. Smart lednice jsou také často vybavené funkcemi jako je vnitřní kamera, samočištění a další. Tyto funkce vám umožní udržet lednici čistou a bez zápachu a vám tak ušetří čas potřebný k jejímu čištění.

Vybírat smart lednici můžete z široké nabídky produktů, jako je například Americká lednice LG GML844PZKZ nebo Americká lednice LG GSL960PZBZ. Tyto lednice jsou vybaveny pokročilými funkcemi a technologiemi, které vám umožní mít kompletní kontrolu nad jejich uvnitřní teplotou, ale také nad dalšími funkcemi. Smart lednice jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a efektivní lednici, která může být ovládána přímo z vašeho smartphone.

Nejnovější produkty

Americká lednice LG GML844PZKZ

Americká lednice LG GML844PZKZ+ Americká lednice LG GML844PZKZ se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Se svou kapacitou 285 l pro chladničku a 143 l mrazících prostor budete mít dostatečný prostor, pro uchování všech vašich potravin na jednom místě. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří finance. Pyšní se dlouhou řadou praktických funkcí, jako jsou Total No Frost, MultiAir Flow, Moist balance, DoorCooling a další. Ideální skladovací podmínky Technologie NatureFRESH se postará o všechny vaše smysly. Zachová potraviny plné chuti, voňavé a křupavé, přesně tak, jak je máte nejraději. V chladničce je udržována stálá nekolísavá teplota, která zajistí dlouho trvající čerstvost. LINEAR Cooling Funkce LINEAR Cooling se postará o rovnoměrné chlazení obsahu lednice bez výkyvů teplot, které skladovaným potravinám škodí. Tímto způsobem se vyvarujete rychlému kažení ovoce, zeleniny a ostatních skladovaných potravin. Dále se o čerstvost starají speciální průchody v přední části chladničky, které napomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu. Kondenzační mřížka Přebytečná vlhkost bude kondenzovat na speciální mřížce, ze které nebude opětovně kapat na potraviny, čímž zamezí jejich rychlé zkáze a zajistí lepší vlhkostní rovnováhu. Vnitřní úspořádání Uvnitř lednice se nachází výrobník ledu, který vás potěší nejen v horkých letních měsících. Dále je zde umístěna praktická sklopná police, kterou si můžete nastavit dle svých aktuálních potřeb. Stop námraze PureNFresh je dvoufázový filtr, který poskytuje cirkulaci vzduchu a neutralizaci zápachů vyskytujících se v chladničce. Funkce Total No Frost zamezí vzniku námrazy a ušetří vám váš volný čas, který byste museli věnovat odmrazovaní. Nejmodernější technologie v akci Pomocí aplikace SmartThinQ budete moci svou lednici ovládat na dálku, například můžete v průběhu nákupu upravit vnitřní teplotu, tak aby byla ideální pro nově nakoupené potraviny. Tímto způsobem budete mít vždy přehled o aktuálním nastavení lednice. Úsporný kompresor Americká lednice ve svých útrobách uchovává invertorový lineární kompresor, který se pyšní výrazně nižším vnitřním třením nežli recipročního lineárního pohonu. Důsledkem je až o 32 % ušetřené energie.

34 990 Kč

Americká lednice LG GSL960PZBZ

Americká chladnička LG GSL960PZBZ Americká chladnička LG GSL960PZBZ je nenahraditelný pomocník v každé větší domácnosti. Disponuje celkovou kapacitou 600 litrů = 405 litrů chladící a 196 litrů mrazící část, díky tomu v ní vždy najdete dostatek prostoru. Navíc, díky speciálním funkcím poskytne uloženým potravinám, prvotřídní péči. Ani na vzhledu lednice nezahálela. Moderní nerezové provedení se skvěle hodí do každé kuchyně a dodá ji její osobitý styl. Nízkou spotřebu zajišťují hned dva faktory. První je, že spotřebič patří do energetické třídy F a druhý je druh pohonu. Namísto běžného disponuje pístovým, který způsobuje jak nižší tření tak již zmiňovanou nižší spotřebu. Zásuvka pro uchování ovoce a zeleniny Zásuvka Crisper je speciálně určena pro skladování ovoce a zeleniny. Funkce FRESH Balancer má za úkol udržovat úroveň vlhkosti na optimální úrovni. Přebytečná vlhkost z potravin se odpaří a poté zkondenzuje na mřížce místo toho, aby stékala zpět na potraviny a urychlila tak proces kažení. Ovoce a zelenina si díky tomu zachovají svoji čerstvost a originální chuť po mnohem delší dobu. A vy si na nich můžete pochutnat kdykoliv budete chtít Snižte zápach na minimum Určitě znáte ty nepříjemné chvíle, kdy skladujete v chladničce aromatické potraviny a v tom uzavřeném prostoru spotřebiče se všechny pachy promísí a vzniká z toho nelíbivá vůně. Tento nechtěný efekt je eliminován osvěžovačem s aktivním uhlíkem, který za pomocí ventilátoru aktivně prohání vzduch přes filtr a posílá jej zpět skrz rozvod vzduchu Fres Shower. Díky tomu, můžete v lednici skladovat cokoliv a nikdy už vás při otevření dveří nepřekvapí nepříjemné aroma. Utility box Tato zásuvka zajišťuje prostor pro bezpečné skladování malých potravin. Jako jsou zákusky, masové delikatesy či sýry. Úzký výrobník ledu Díky tomu, že je výrobník ledu extra úzký nezabírá tolik potřebné místo v mrazáku. I přes jeho rozměry zvládne vyrobit dostatečné množství ledu. Držák na víno Držák na víno poskytuje možnost bezpečného uložení až 4 lahví vína.

22 399 Kč