ok-top.cz

Smart pet je kategorie v rámci Smart elektro. V této sekci naleznete produkty, které ulehčí péči o vaše domácí mazlíčky. Smart pet produkty jsou vybaveny moderními technologiemi, které vám usnadní krmení, čištění a dokonce i sledování vašich mazlíčků.

Díky smart pet produktům můžete mít kontrolu nad tím, co vaši mazlíčci jedí, kdy jedí a jak často. Dávkovač krmiva Tesla Smart Fish Feeder je skvělým příkladem toho, jak můžete mít kontrolu nad tím, co vaši mazlíčci jedí. Tento produkt vám umožní nastavit čas a množství krmiva, které vašemu mazlíčkovi poskytnete.

Tesla Smart Cat Toilet je dalším produktem, který vám usnadní péči o vaše domácí mazlíčky. Tento produkt je navržen tak, aby se vaše kočka mohla pohodlně vyčůrat a vykonat potřebu. Toilet má speciální filtr, který zabraňuje šíření zápachu po celém domě.

Smart pet produkty jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce mít kontrolu nad tím, co jeho mazlíčci jedí, a zároveň chce udělat vše pro to, aby se o ně dobře staral. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby usnadnily každodenní péči o vaše domácí mazlíčky.

Nejnovější produkty

Tesla Smart Cat Toilet

Toaleta pro kočky Tesla Smart Cat Toilet Sdílí s vámi domácnost kočičí kamarád nebo dokonce i několik a vy přemýšlíte jak si co nejvíce usnadnit práci při starání se o kočičí toaletu? Pak vám jistě přijde vhod tato chytrá toaleta značky Tesla Smart, která na základě vašeho nastavení zvládne čištění steliva téměř sama. Pro 3 l steliva Toaletu tvoří zásobník na stelivo s kapacitou 3 litry, a je jen na vás jaké stelivo použijete nebo na jaké je váš kočičí miláček zvyklý, doporučováno je však používat samohrudkující, u něhož se po použití vytvoří hrudky a které toaleta následně velmi dobře separuje od zbytku. Rozměry toalety: 64×60,5×65,5 cm (šxvxh). Přehled o váze Jestliže musí váš čtyřnohý mazlíček držet dietu, třeba kvůli zdravotním problémům, a vy chcete mít jeho váhu maximálně pod kontrolou, pak určitě oceníte i to, že toaleta nabízí možnost vážení v rozsahu od 0,5 do 20 kg. Jednoduše s aplikací Nastavení čisticího cyklu provedete jednoduše v aplikaci Tesla Smart. Aplikace je v češtině, ale zvolit si můžete i jiný jazyk. V této aplikaci navíc můžete spravovat všechny vaše produkty Tesla Smart a mít je tak všechny na jednom přehledném místě. Přístup téměř odkudkoliv Propojení toalety a aplikace funguje na základě Wi-Fi připojení. Její nastavení nebo správu tak budete moci provádět odkudkoliv s přístupem k internetu. A právě to, kdy si přejete spustit čisticí cyklus, si hravě nastavíte právě v aplikaci. Snadná údržba Toaletu navíc snadno rozeberete a vnitřní části lehce vyjmete. Uvnitř toalety se nachází silikonová vložka, která je vyměnitelná, takže nemusíte mít obavy, že by ji vaše kočička zničila svými drápky.

9 490 Kč

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Spin

Chytrý dávkovač krmiva Tesla Smart Ať už býváte často mimo domov, dlouho v práci nebo prostě jen zapomínáte doplňovat misku vašeho mazlíčka, chytré krmítko od společnosti Tesla Smart je tu právě pro vás. Krmení si můžete snadno naplánovat i na několik dní dopředu a svému miláčkovi tak zajistit pravidelný přísun potravy. Velký zásobník Zařízení disponuje velkým zásobníkem až pro šest porcí, díky čemuž si můžete krmení svého mazlíčka naplánovat na několik dní dopředu. Navíc vůbec nezáleží na tom, jaký druh krmiva má váš mazlíček rád. Dávkovač krmiva se totiž snadno přizpůsobí. Záložní baterie Součástí výbavy chytrého dávkovače krmiva je i záložní baterie, která se právě automaticky zapne při výpadku proudu. O vašeho miláčka tak vždy bude dokonale postaráno a nestane se, že by zůstal o hladu. Snadné ovládání Ovládání je opravdu jednoduché. Vše můžete nastavit pomocí displeje přímo na horní straně přístroje nebo dálkově prostřednictvím aplikace Tesla Smart. Navíc do výbavy dávkovače krmiva byla zakomponována ochrana před skřípnutím a o svého mazlíčka tak nemusíte mít žádný strach. Stylový design Pyšní se elegantním vzhledem, díky čemuž zapadne do každé domácnosti a stane se tak moderním a praktickým doplňkem. Dávkovač krmiva je taktéž snadno rozebíratelný a maximálně vám tak ušetří spoustu času a námahy při čištění.

1 499 Kč

Dávkovač krmiva Tesla Smart Fish Feeder

Akvarijní krmítko Tesla Smart Jedete na dovolenou a nemá se kdo postarat o vaše rybičky? Tak s tímto problémem si již nemusíte dělat velké starosti, neboť společnost Tesla Smart přišla na trh s inovativním řešením v podobě krmítka pro rybičky a o vaše rybičky tak bude královsky postaráno. Snadno nastavitelné Akvarijní krmítko disponuje zásobníkem o objemu 200 ml, jenž je vhodný jak pro granulovaná, tak i vločková krmiva. Sami si jednoduše můžete naprogramovat plán krmení, a to včetně možnosti automatického časování a množství dávkovaného krmiva. Kompatibilní zařízení Ovládání je naprosto jednoduché. Vše můžete snadno nastavit manuálně přímo na zařízení, k čemuž vám poslouží integrovaná LCD obrazovka. Zařízení je však i široce kompatibilní s řadou chytrých telefonů a můžete tak veškeré funkce a nastavení spravovat na dálku ze svého telefonu pomocí aplikace Tesla Smart, která je taktéž v češtině. Jednoduché upevnění Krmítko lze připevnit na sklo o tloušťce až 24 mm, takže se bezvadně hodí pro všechny typy malých i velkých akvárií. Upevnění je opravdu snadné a zvládnete jej během krátké chvíle.

999 Kč