ok-top.cz

Smart televize Strong SRT32HC4433 / 32″ (80 cm)

Tento diskontní výrobek Smart televize Strong SRT32HC4433 / 32″ (80 cm) od dodavatele s dlouholetou historií Strong je dostupný momentálně na webu za akční cenu!
EAN: 9120072372483
Smart televize Strong SRT32HC4433 /
Do obchodu »
Značka: Strong
4 449
Detailní popis

SMART HD televize Strong SRT32HC4433 Vynikající chytrá televize z dílny výrobce Strong si pro své uživatele připravila kromě vynikajícího obrazu i řadu moderních funkcí, které pobyt u obrazovky velmi zpříjemní. Těšit se tak můžete zejména na připojení k internetu a s ním spojené funkce, operační systém Adnroid TV nebo přehrávání souborů přes konektor USB. Skvělá podívaná Televizor SRT32HC4433 se může pochlubit už na první pohled viditelným špičkovým designem. Úzký profil, elegantní nožky a minimální rámeček tak krásně zaplují do vašeho pokoje. Ještě větší nadšení pak vzbudí obraz, který se pyšní rozlišením HD Ready. Slibuje tak opravdu krásné detaily a vysoký dynamický rozsah je navíc podpoří vyšší úrovní kontrastu. Můžete se tak těšit na dokonale živý a realistický obraz. Smart funkce Chytrá televize je dnes prakticky standardem a ani Strong v tomto ohledu nezaostává. Televizor je vybaven Wi-Fi a tak i bezdrátovým připojením k internetu. Díky tomu můžete volně surfovat po netu, prohlížet videa na Youtube nebo si pouštět filmy na Netflixu. Média stažená na počítači do televize snadno přenesete na flashce a přehrajete přes USB port. O ovládání interaktivních funkcí, kterými dnes oplývá řada programů se pak postará HbbTV.

Další produkty z kategorie (81 cm)
Smart televize Strong SRT32HD5553 /

SMART HD televize Strong SRT 32HD5553 Vynikající chytrá televize z dílny výrobce Strong si pro své uživatele připravila kromě vynikajícího obrazu i řadu moderních funkcí, které pobyt u obrazovky velmi zpříjemní. Těšit se tak můžete zejména na připojení k internetu a s ním spojené funkce nebo přehrávání souborů přes konektor USB. Skvělá podívaná Televizor se může pochlubit už na první pohled viditelným krásným designem. Úzký profil, elegantní nožky a minimální rámeček tak krásně zaplují do vašeho pokoje. Nadšení pak vzbudí obraz, který se pyšní rozlišením HD ready a slibuje tak více než dostatečné detaily a vysoký dynamický rozsah HDR je navíc podpoří vyšší úrovní kontrastu. Smart funkce Chytrá televize je dnes prakticky standardem a ani Strong v tomto ohledu nezaostává. Televizor je vybaven Wi-Fi a tak i bezdrátovým připojením k internetu. Díky tomu můžete volně surfovat po netu, prohlížet videa na Youtube nebo si pouštět filmy na Netflixu. Veškeré funkce pak běží na oblíbeném operačním systému Android. Média stažená na počítači do televize snadno přenesete na flashce a přehrajete přes USB port. Dostupné aplikace O2 TV, Disney+, Netflix, HBO Max, Skylink Live TV, Youtube, Lepsi TV, SledovaniTV, Vodafone TV, T-Mobile TV, SkyShowtime, KODI, Spotify, Voyo, AppleTV, Facebook, Amazon Prime Video, Twitch, Steam Link, Prima+, iVysílání ČT

4 499 Kč
Smart televize Hisense 32A4DG (2022) /

Smart televize Hisense A4DG Nová řada televizí Hisense je plná moderních technologií, které se postarají o ten nejlepší zážitek. Mezi všemi vyniká především chytrý operační systém VIDAA s rychlým spouštěním a výběrem streamovacích služeb. K tomu navíc perfektní zvuk podpořený technologií DTS:X, připojení k internetu nebo špičkový design, který okamžitě zapadne do každé moderní domácnosti. Chytrý operační systém Televizor Hisense běží na nejnovější verzi operačního systému VIDAA 5.0, který je nyní ještě přehlednější a rychlejší. Můžete se tak těšit na bleskové spouštění nebo okamžitý přístup k aplikacím. Mezi nimi pak na vás čeká oblíbený Netflix a Youtube, ale i celá řada dalších stažitelných. Herní režim Pro co nejlepší výsledky ve vašich hrách, ať už půjde o zběsilé závody nebo střílečky plné výbuchů, oceníte vestavěný Herní režim. Ten snižuje vstupní zpoždění, díky čemuž se můžete vždy spolehnout na ultra rychlou reakci. Rychlé připojení Televize oplývá moderním konektorem HDMI 2.0, který zajistí rychlý přenos informací mezi televizí a připojeným DVD přehrávačem nebo herní konzolí. Můžete se tak spolehnout na nulové zpoždění při přehrávání filmů nebo hraní her. Sdílení obsahu Pokud se chcete pochlubit se svými fotografiemi z dovolené, pustit si stažený film nebo přehrát hudební album, můžete využít integrovaný port USB, ke kterému připojíte například flash disk s uloženými médii. Připojení k intenretu Obrovské možnosti televizi otevírá připojení k internetu. Ať už využijete kabelové LAN nebo bezdrátové Wi-Fi, můžete se těšit na nejnovější zprávy, sportovní výsledky nebo online hudbu. To vše na velké obrazovce z pohodlí vašeho gauče. Krystalicky čistý přednes Televizi nechybí ani zvuková technologie DTS:X pro utváření dokonalého prostorového zvukového prostředí. Výborně tak ve vašem obývacím pokoji vynikne každá akce, ale lépe se k vašim uším dostanou i hlasy filmových postav.

5 990 Kč
Televize Akai LT-3232HD (2022) /

HD Ready televize Akai LT-3232HD V novém modelu společnosti Akai se skrývá televize s elegantní konstrukcí, decentními rámečky a řadou funkcí, které maximálně vylepší pocit ze sledování. Těšit se tak můžete na detailní HD Ready rozlišení nebo skvělý zvuk. Nechybí ani USB port pro přehrávání médií. Skvělý obraz Krásný obraz plný detailů poskytne obrazovce vysoké HD Ready rozlišení s 1366 x 768 pixely. Užijete si tak krásnou podívanou podpořenou malým rámečkem kolem displeje, který zajistí, že obraz bude vynikat o to víc. Přehrávání multimédií Díky integrovanému USB portu můžete ke své televizi připojit například flash disk nebo externí HDD. V takovém případě vám pak dovolí z něj přehrávat nejrůznější média včetně filmů, hudby či fotek. Navíc, i opačně je na něj možné nahrávat a zabezpečit tak, že nepřijdete o svůj oblíbený pořad. Hotelový režim Pomocí hotelového módu můžete určit, které stanice se smí pouštět, zabezpečit, aby vám nikdo nerozházel jejich pořadí nebo stanovit maximální hlasitost. Digitální příjem Ať už se připojíte k televiznímu vysílání pomocí kabelu, satelitu či antény, vždy budete mít záruku dokonalého příjmu. Postará se o to trojitý digitální tuner DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2, který je připravený pro bezstarostný příjem ve vysoké kvalitě.

3 959 Kč
Televize Vivax 32LE112T2 / 32"

HD Ready televize Vivax 32LE112T2 V novém modelu společnosti Vivax se skrývá televize s elegantní konstrukcí, decentními rámečky a řadou funkcí, které maximálně vylepší pocit ze sledování. Těšit se tak můžete na detailní HD Ready rozlišení nebo skvělý zvuk. Nechybí ani USB port pro přehrávání médií. Skvělý obraz Krásný obraz plný detailů poskytne obrazovce vysoké HD Ready rozlišení s 1366 x 768 pixely. Užijete si tak krásnou podívanou podpořenou malým rámečkem kolem displeje, který zajistí, že obraz bude vynikat o to víc. Přehrávání multimédií Díky integrovanému USB portu můžete ke své televizi připojit například flash disk nebo externí HDD. V takovém případě vám pak dovolí z něj přehrávat nejrůznější média včetně filmů, hudby či fotek. Navíc, i opačně je na něj možné nahrávat a zabezpečit tak, že nepřijdete o svůj oblíbený pořad. Digitální příjem Ať už se připojíte k televiznímu vysílání pomocí kabelu, satelitu či antény, vždy budete mít záruku dokonalého příjmu. Postará se o to trojitý digitální tuner DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2, který je připravený pro bezstarostný příjem ve vysoké kvalitě. Hotelový režim Pomocí hotelového módu můžete určit, které stanice se smí pouštět, zabezpečit, aby vám nikdo nerozházel jejich pořadí nebo stanovit maximální hlasitost.

4 499 Kč
Další produkty od výrobce Strong
Smart televize Strong SRT43UD7553 /

SMART HD televize Strong SRT 43UD7553 Vynikající chytrá televize z dílny výrobce Strong si pro své uživatele připravila kromě vynikajícího obrazu i řadu moderních funkcí, které pobyt u obrazovky velmi zpříjemní. Těšit se tak můžete zejména na připojení k internetu a s ním spojené funkce nebo přehrávání souborů přes konektor USB. Skvělá podívaná Televizor se může pochlubit už na první pohled viditelným špičkovým designem. Úzký profil, elegantní nožky a minimální rámeček tak krásně zaplují do vašeho pokoje. Ještě větší nadšení pak vzbudí obraz, který se pyšní přepychovým rozlišením 4K Ultra HD. Slibuje tak opravdu propracované detaily a vysoký dynamický rozsah HDR 10 je navíc podpoří vyšší úrovní kontrastu. Můžete se tak těšit na dokonale živý a realistický obraz. Smart funkce Chytrá televize je dnes prakticky standardem a ani Strong v tomto ohledu nezaostává. Televizor je vybaven Wi-Fi a tak i bezdrátovým připojením k internetu. Díky tomu můžete volně surfovat po netu, prohlížet videa na Youtube nebo si pouštět filmy na Netflixu. Veškeré funkce pak běží na oblíbeném operačním systému Android. Média stažená na počítači do televize snadno přenesete na flashce a přehrajete přes USB port. Dostupné aplikace O2 TV, Disney+, Netflix, HBO Max, Skylink Live TV, Youtube, Lepsi TV, SledovaniTV, Vodafone TV, T-Mobile TV, SkyShowtime, KODI, Spotify, Voyo, AppleTV, Facebook, Amazon Prime Video, Twitch, Steam Link, Prima+, iVysílání ČT

6 866 Kč
Smart televize Strong SRT24HE4203 /

SMART HD televize Strong SRT24HE4203 Vynikající chytrá televize z dílny výrobce Strong si pro své uživatele připravila kromě vynikajícího obrazu i řadu moderních funkcí, které pobyt u obrazovky velmi zpříjemní. Těšit se tak můžete zejména na připojení k internetu a s ním spojené funkce nebo přehrávání souborů přes konektor USB. Skvělá podívaná Televizor se může pochlubit už na první pohled viditelným krásným designem. Úzký profil, elegantní nožky a minimální rámeček tak krásně zaplují do vašeho pokoje. Nadšení pak vzbudí obraz, který se pyšní rozlišením HD ready a slibuje tak více než dostatečné detaily a vysoký dynamický rozsah HDR je navíc podpoří vyšší úrovní kontrastu. Smart funkce Chytrá televize je dnes prakticky standardem a ani Strong v tomto ohledu nezaostává. Televizor je vybaven Wi-Fi a tak i bezdrátovým připojením k internetu. Díky tomu můžete volně surfovat po netu, prohlížet videa na Youtube nebo si pouštět filmy na Netflixu. Média stažená na počítači do televize snadno přenesete na flashce a přehrajete přes USB port.

3 899 Kč
Smart televize Strong SRT32HD5553 /

SMART HD televize Strong SRT 32HD5553 Vynikající chytrá televize z dílny výrobce Strong si pro své uživatele připravila kromě vynikajícího obrazu i řadu moderních funkcí, které pobyt u obrazovky velmi zpříjemní. Těšit se tak můžete zejména na připojení k internetu a s ním spojené funkce nebo přehrávání souborů přes konektor USB. Skvělá podívaná Televizor se může pochlubit už na první pohled viditelným krásným designem. Úzký profil, elegantní nožky a minimální rámeček tak krásně zaplují do vašeho pokoje. Nadšení pak vzbudí obraz, který se pyšní rozlišením HD ready a slibuje tak více než dostatečné detaily a vysoký dynamický rozsah HDR je navíc podpoří vyšší úrovní kontrastu. Smart funkce Chytrá televize je dnes prakticky standardem a ani Strong v tomto ohledu nezaostává. Televizor je vybaven Wi-Fi a tak i bezdrátovým připojením k internetu. Díky tomu můžete volně surfovat po netu, prohlížet videa na Youtube nebo si pouštět filmy na Netflixu. Veškeré funkce pak běží na oblíbeném operačním systému Android. Média stažená na počítači do televize snadno přenesete na flashce a přehrajete přes USB port. Dostupné aplikace O2 TV, Disney+, Netflix, HBO Max, Skylink Live TV, Youtube, Lepsi TV, SledovaniTV, Vodafone TV, T-Mobile TV, SkyShowtime, KODI, Spotify, Voyo, AppleTV, Facebook, Amazon Prime Video, Twitch, Steam Link, Prima+, iVysílání ČT

4 499 Kč
Televize Strong SRT24HC3023 / 24"

Strong SRT24HC3023 Stvořen pro malé prostory Hledáte kompaktní televizor do ložnice nebo dětského pokoje? Pak je pro vás ideální volbou televizor Strong SRT24HC3023 , který je se svou úhlopříčkou 24“ (61 cm) ideální do menších prostor. Vedle toho je vybaven tunery DVB-T2/C/S2 pro příjem televizního vysílání a pro přehrávání vašich oblíbených filmů lze využít USB port. Ostrý obraz a zářivé barvy Užijte si sledování vašich oblíbených filmů a pořadů v podobě mimořádně realistického obrazu díky HD ready rozlišení s prvotřídním kontrastem a zářivými barvami. Televizor řady B300 navíc obsahuje vestavěný tuner DVB-T2/C/S2 se slotem CI+, takže ani po přechodu na nové digitální vysílání nepřijdete o svoje oblíbené programy. Přehrajte si svoje oblíbené filmy Nedávají zrovna na žádné televizní stanici nic zajímavého? Díky USB portu si můžete přehrávat svoje oblíbené filmy a seriály z externího zařízení. Programový průvodce EPG vám vedle toho přinese seznam oblíbených stanic pro ukládání v preferovaném pořadí a rezervaci časovačů. Součástí balení je uživatelsky přívětivý dálkový ovladač.

2 769 Kč