ok-top.cz

SMART Wi-Fi světlo Hama s možností zabudování, bílé

SMART Wi-Fi světlo Hama s možností zabudování v bílé barvě je praktickým a moderním řešením pro váš interiér. Ovládání přes aplikaci a možnost nastavení jasu a teploty světla přináší pohodlí a úsporu energie. Patří do kategorie smart osvětlení.
EAN: 4047443446558
SMART Wi-Fi světlo Hama s
Do obchodu »
Značka: Hama
479
Detailní popis

SMART Wi-Fi světlo Hama 176588 Chytré stropní svítidlo poslouží jako skvělý doplněk domácnosti všem, kteří netouží jen po obyčejném svícení, ale chtějí mít nad světlem v místnosti kontrolu. Ovládat jej můžete například přes mobilní aplikaci, ale i pomocí chytrých asistentů a dovolí vám nastavit plynulé stmívání, teplotu bílé barvy i jen třeba vypnout světlo z pohodlí křesla. Ovládání v aplikaci Základním stavebním kamenem světla je zejména možnost jej začlenit do vaší Wi-Fi sítě a ovládat jej bezdrátově pomocí mobilu. K tomu poslouží intuitivní aplikace Hama Smart Home dostupná pro Android i iOS. Klidně tak můžete zhasnout svítící světlo, i když už jste půl hodiny v práci či na dovolené v zahraničí. Spolupráce s asistenty Velkou výhodou světla je, že nepotřebuje žádnou další řídicí jednotku a funguje samostatně. Využít však můžete chytrých asistentů, ať už od Googlu či Amazonu. Ty vám pak dovolí upravovat nastavení, zhasínat a rozsvěcovat pomocí vašeho hlasu. Co může být příjemnější než se v noci pohodlně uložit do postele beze strachu ze zakopnutí a následně jen pomocí jednoho příkazu zhasnout?

Další produkty z kategorie Smart osvětlení
SMART LED pásek Gosund SL1

SMART LED pásek Gosund SL1 Udělejte si doma s tímto chytrým LED páskem jedinečnou atmosféru. Rozhodně to není nudné, jednotvárné svítidlo. Jeho univerzální využití vytvoří útulné domácí prostředí, oživí každou párty a umocní i vaše intimní chvíle. Díky délce 2,8 m se perfektně hodí jako podsvícení k vaší televizi. Jednoduché ovládání Stáhněte si do vašeho smartphonu aplikaci APP Control a nastavujte svícení pásku na dálku. Odrážejte světlem vlastní náladu a volte si z až 16 milionů barev, které vyjádří vaše momentální rozpoložení nebo i charakter okolního dění. Lze také vybrat jeden z 8 přednastavených světelných režimů, které budou vystihovat atmosféru při užívání si rodinné pohody či posezení s přáteli. Pohodlné ovládání pomocí hlasu Díky kompatibilitě s asistenty Google Assistant a Amazon Alexa můžete LED pásek ovládat i pouhým hlasem. Stačí zadat hlasový příkaz a chytrý pásek Gosund se o vše postará. Synchronizace s hudbou Světelný pásek je vybaven vysoce citlivým mikrofonem, který je schopen rozpoznat zvuk, který slyší, a synchronizovat světla s vaší oblíbenou skladbou. Světla se mění podle rytmu. Časovač Nastavit můžete i automatické svícení ve vámi zvoleném časovém úseku. Přizpůsobte provoz LED pásku vašim zvyklostem a denním rutinám.

389 Kč
SMART LED pásek Gosund SL2

SMART LED pásek Gosund SL2 Udělejte si doma s tímto chytrým LED páskem jedinečnou atmosféru. Rozhodně to není nudné, jednotvárné svítidlo. Jeho univerzální využití vytvoří útulné domácí prostředí, oživí každou párty a umocní i vaše intimní chvíle. Jednoduché ovládání Stáhněte si do vašeho smartphonu aplikaci APP Control a nastavujte svícení pásku na dálku. Odrážejte světlem vlastní náladu a volte si z až 16 milionů barev, které vyjádří vaše momentální rozpoložení nebo i charakter okolního dění. Lze také vybrat jeden z 8 přednastavených světelných režimů, které budou vystihovat atmosféru při užívání si rodinné pohody či posezení s přáteli. Pohodlné ovládání pomocí hlasu Díky kompatibilitě s asistenty Google Assistant a Amazon Alexa můžete LED pásek ovládat i pouhým hlasem. Stačí zadat hlasový příkaz a chytrý pásek Gosund se o vše postará. Synchronizace s hudbou Světelný pásek je vybaven vysoce citlivým mikrofonem, který je schopen rozpoznat zvuk, který slyší, a synchronizovat světla s vaší oblíbenou skladbou. Světla se mění podle rytmu. Časovač Nastavit můžete i automatické svícení ve vámi zvoleném časovém úseku. Přizpůsobte provoz LED pásku vašim zvyklostem a denním rutinám.

579 Kč
SMART stropní světlo Nedis WIFILAC30WT

SMART stropní světlo Nedis Vyhovuje vám jasné bílé světlo při práci, které podporuje maximální koncentraci nebo teplé bílé pro chvíle odpočinku a navození intimní atmosféry? Se stropním světlem Nedis budete mít obě varianty v jednom a navíc si ještě můžete zvolit i jakoukoliv jinou barvu, pro případ, že budete chtít doma uspořádat večírek. Snadné ovládání na dálku S chytrým stropním osvětlením vám vznikne možnost kromě barvy světla nastavit i jas nebo teplotu a to naprosto jednoduše jen s pomocí aplikace, kterou si stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Dále můžete nastavit světlo tak, aby se ve vaší nepřítomnosti rozsvítilo a následně i zhasínalo, což jistě oceníte v situacích, kdy nebudete delší dobu doma, ale zároveň to bude vypadat jako byste byli a tím tak určitě odradíte případné zloděje. Snadná instalace i nastavení Instalaci světla hravě zvládnete, stejně tak jeho nastavení a spravování pomocí aplikace. Jeho jednoduchý design a jemné provedení, kterým dodáte vašemu domovu na eleganci, pak bude jen třešnička na dortu.

1 204 Kč
Další produkty od výrobce Hama
Hama hliníkový držák tabletu

Elegantní držák tabletu Hama pro uhlopříčku 7-12,9″ Moderní držák na tablet můžete využít jak v práci, tak v domácnosti. Manipulace s držákem je velmi jednoduchá díky dvěma kloubům, pomocí kterých si můžete nastavit správnou polohu tabletu do horizontální či vertikální polohy, gumové plochy zajistí, že tablet z držáku nesklouzne. Držák je velmi stabilní, proti klouzání po stole je vybaven ze spodní strany gumovými nožičkami. Do flexibilních čelistí se hodí všechny tablety o velikosti 7 až 12,9″. Moderní držák tabletu Elegantní držák na tablet se stane skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti či v práci. Disponuje dvěma klouby, díky kterým si můžete nastavit ten správný úhel tabletu či horizontální nebo vertikální polohu. Držák se hodí pro tablety s velikostí uhlopříčky 7-12,9″ (17,78-32,76cm), který se uchytí do flexibilních čelistí. Používání a rychlý přístup k zařízení je velmi snadné. Vysokou kvalitu držáku propůjčuje pevné hliníkové provedení ve stříbrné barvě s černými prvky. Snadné používání Bezpečnost tabletu proti spadnutí z držáku zajišťují gumové prvky, kterým je držák vybaven. Ve spodní části se nachází otvor pro konektor nabíječky tabletu, takže se nemusíte bát, že se vám tablet vybije uprostřed sledování receptu, podle kterého zrovna vaříte. Kabel nabíječky se dá uchytit po obou stranách kloubu, kde se na to nachází speciální otvor, takže vám kabel nebude nikde zbytečně překážet. Dobrá stabilita Spodní strana držáku je vybavena gumovými nožičkami, které zabraňují držáku, aby se při vašem používání tabletu pohyboval, a zároveň ochraňuje stůl či pracovní plochu před poškrábáním. Najít zde můžete i imbusový klíč, který slouží pro permanentní dotažení šroubů v určené pozici.

649 Kč
Internetové rádio Hama DR36SBT

Celý svět u vás doma Užijte si hudbu z celého světa nebo z regionálních stanic bez šumu pomocí digitálního rádia Hama DR36SBT. Máte už dost zdlouhavého hledání správné rádiové stanice, která nešumí a hraje čistě? S tímto rádiem si můžete vychutnat prvotřídní zvuk bez šumu kdykoliv si jen vzpomenete. Jednoduché připojení Vždy se můžete spolehnout na to nejlepší připojení díky bezdrátové síti Wi-Fi. Internetové rádio DR36SBT je navíc vybaveno teleskopickou anténou pro poslech regionálních FM stanic. Skvělý design Díky spojení bílého plastu a textilie vznikl elegantní a designový kousek, který se hodí do každé domácnosti. Toto internetové rádio se skvěle hodí tam, kde je málo místa, například do kuchyně nebo koupelny. Design s textilními prvky je také vhodný do ložnice nebo obývacího pokoje. Navíc díky speciální povrchové úpravě nezůstávají na povrchu rádia otisky prstů. Snadné ovládání Internetové rádio vždy bude dělat to, co chcete, pomocí jednoduchého ovládání. Dostatečně velký displej vždy poskytne vynikající přehled rozhlasových stanic, navíc vás v noci neoslní díky automatické úpravě jasu. Navíc rádio nabízí možnost nabít si svůj telefon pomocí USB konektoru.

2 419 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205049

Anténní koaxiální kabel Hama 205049 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 10 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 10 metrů. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

259 Kč
Hama Home&Office

Praktický laminátor Hama Home&Office, DIN A4 Černý laminátor Hama je vhodný pro domácí využití jako pro komerční. Dokáže laminovat za studena i za tepla a laminuje různé dokumenty, obrázky či fotografie do velikosti DIN A3. Laminátor obsahuje dva válce a uvolňovací tlačítko pro odstranění problému. Samotný čas ohřevu je velmi krátký, pohybuje se v rozmezí 3-4 minut. Díky přiloženým fóliím vám nic nebrání začít hned laminovat. Výborné vlastnosti Laminátor Hama disponuje dvěma válci, které vám umožňují laminovat za studena i za tepla. Samotný čas ohřevu je velmi krátký, pohybuje se mezi 3-4 minutami. Po uplynutí této doby můžete začít laminovat své dokumenty, doklady, obrázky či fotografie o velikosti do DIN A4 (297×210 mm). Maximální tloušťka folie, kterou můžete použít, je mezi 80-125 µ. Rychlost laminování je maximálně 250 mm za minutu, takže během krátké chvíle budete mít navždy uchován obrázek od vašich dětí. Jednoduché ovládání Laminátor disponuje uvolňovacím tlačítkem pro snadné odstranění problému, který by se mohl během laminování objevit. Maximální šířka pro laminování je 240 mm, zatímco výška je 0,6 mm. Obsluha laminátoru je velmi jednoduchá, své praktické využití najde v každé domácnosti, kanceláři, dílně či v hotelu. Je vyveden v klasické černé barvě v jednoduchém designu. Součástí balení je i pět laminovacích fólií DIN A4, díky kterým můžete začít laminovat hned po vybalení laminátoru z krabice.

559 Kč