ok-top.cz

SMART WiFi dotykový nástěnný vypínač Hama, dvojitý

SMART WiFi dotykový nástěnný vypínač Hama, dvojitý je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým smart domem. Jednoduché ovládání pomocí dotykového displeje a možnost propojení s dalšími zařízeními vám umožní naprostou flexibilitu. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné ovládání svého domova!
EAN: 4047443387202
SMART WiFi dotykový nástěnný vypínač
Do obchodu »
Značka: Hama
649
Detailní popis

Nástěnný vypínač SMART Wi-Fi dotykový vypínač Hama S chytrými Wi-Fi vypínači už nikdy nebudete muset vstávat z gauče, pokud budete chtít zhasnout světlo. Pohodlně jen s pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu zhasnete nebo zapnete světlo na dálku. Jednoduše s aplikací Pro začlenění vypínače Hama do vaší chytré domácnosti postačí, když si do vašeho mobilu stáhnete bezplatnou aplikaci Hama Smart Solution, kde pak budete moci jednoduše a rychle ovládat osvětlení u vás doma z pohodlí gauče. Funguje i jako klasický vypínač Nebo používejte vypínač jak jste zvyklí, jednoduchým stisknutím. Klasická tlačítka jsou zde nahrazena dotykovými, a u tohoto typu vypínače lze ovládat až dvě svítidla současně. Pro vypínač není nutná žádná řídící jednotka, takže už žádné další náklady navíc. Možnost ovládání hlasem Při aktivaci služby Hama Smart Solution v aplikaci Alexa nebo služby Hama Smart Solution v aplikaci Google Home budete moci ovládat osvětlení dokonce i hlasem.

Další produkty z kategorie Smart Home
Čidlo Tesla Smart Sensor Temperature

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Sensor Zajistěte si u vás doma maximálně komfortní prostředí s pomocí čidla Tesla Smart Sensor Temperature and Humidity. Chytrý senzor teploty a vlhkosti vám umožní v reálném čase zjistit, jakou máte doma teplotu či vlhkost a díky spolupráci s dalšími chytrými zařízeními vám pomůže zajistit, že se doma již nikdy nebudete potit, nebo naopak třást zimou. Chytrý pomocník ve vašem domě Senzor Tesla i během vaší nepřítomnosti pohlídá prostředí ve vašem domě a ve chvíli, kdy dojde ke změně teploty nebo vlhkosti, vám dá vědět a doporučí řešení situace. Je jen na vás, jakou si zvolíte teplotu u vás doma. Chytrý senzor vám ale pomůže zajistit, aby zůstala stále stejná. Řídící centrum chytré domácnosti Pomocí technologie ZigBee můžete čidlo propojit s dalšími chytrými zařízeními u vás doma a mít tak celou svoji domácnost pod palcem v mobilní aplikaci. Ve chvíli, kdy u vás doma klesne, nebo naopak stoupne teplota, se tak může současně zapnout topení nebo klimatizace. Ovládání pomocí hlasu Senzoru nemusíte zadávat úkoly pouze prostřednictvím mobilní aplikace. Díky jeho kompatibilitě s osobními asistenty Google Home a Amazon Alexa je možné jej ovládat i pomocí svého hlasu. Výdrž až dva roky Senzor zaujme až překvapivě dlouhou výdrží. Na jednu baterii totiž zvládne až dva roky provozu a ve chvíli, kdy se baterie vybije, vám senzor dá vědět, že potřebuje novou.

549 Kč
Termostat pro podlahové topení

Termostat pro podlahové topení Vybavte svou domácnost či kancelář digitálním termostatem pro podlahové vytápění P5601UF od společnosti EMOS. Pyšní se kompaktními rozměry, přehledným displejem a kvalitním zpracováním. Slouží k automatickému řízení otopných soustav podle nastavitelného časového programu. Navíc se v elegantním bílém provedení stane moderním a praktickým doplňkem každé domácnosti.

1 079 Kč
Pokojový termostat Emos T3

Pokojový termostat Emos T3 S pokojovým termostatem značky EMOS budete moci regulovat teplotu ve vašem domě nebo bytě přesně podle vašich představ. Drátový termostat je určen pro vnitřní použití a jeho ovládání je manuální. Zařízení disponuje funkcí SET-BACK, kdy na dobu 6 hodin se automatický nastaví teplota o 5 °C nižší než je v tu dobu na číselníku. Tuto funkci oceníte v případě, když nebude nikdo doma a vy tak nebudete muset zbytečně topit. Funkce se bude denně opakovat, dokud ji nevypnete.

389 Kč
SMART spínač osvětlení Tellur

SMART spínač osvětlení Tellur TLL331051 Díváte se večer na televizi, zapomněli jste zhasnout světlo a už se vám nechce vstávat? Pak neváhejte a pořiďte si spínač osvětlení značky Tellur, se kterým jen s pomocí vašeho chytrého telefonu a aplikace lze velmi snadno ovládat osvětlení ve vašem domě. Jednoduše s aplikací Díky aplikaci Tellur Smart, kterou si nainstalujete do svého chytrého telefonu, budete moci rychle a kdykoli budete potřebovat rozsvítit nebo zhasnout dané světlo z pohodlí gauče. A jestliže jste v práci a nechcete nechat svého mazlíčka po tmě, rozsviťte mu světlo na dálku, jediné co budete potřebovat je přístup k internetu. Praktický časovač Pomocí časovače zase lehce nastavíte dobu, kdy by se mělo světlo rozsvítit a nebo zhasnout. To využijete třeba v situaci, kdy nejste doma, a chcete ochránit svůj dům před nezvanými hosty. Elegantní provedení spínače z tvrzeného skla zase perfektně zapadne do každého interiéru a skvěle splyne s okolním prostředím.

755 Kč
Další produkty od výrobce Hama
SAT kabel Hama 122510

SAT kabel Hama 122510 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení antény a satelitního přijímače. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. F-konektory Provedení *** Kvalita 1,5 m Délka 95 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na délku 1,5 metru. S kvalitním trojitým stíněním z hliníkové fólie (2x) a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

239 Kč
Hama univerzální síťový napájecí zdroj

Univerzální adaptér Hama 1000 mA Pokud i vy máte problém s nacházením té správné nabíječky k mobilu či k notebooku, nebo jich doma máte naopak přemíru a všude o ně zakopáváte, díky univerzálnímu síťovému adaptéru Hama to bude už jen minulost. Adaptér má k dispozici 7 konektorů různých provedení, mezi kterými si určitě najdete ten správný, který zrovna budete potřebovat. Bez dozoru si můžete nabít mobil, adaptér je chráněný proti zkratu a přepětí a šetří spotřebu energie ve standby režimu. Adaptér Hama se ve vaší domácnosti určitě neztratí. Sedm možností Kompaktní síťový adaptér lehce nahradí všechny nabíječky, které doma máte. K dispozici je 7 konektorů, které jsou rozděleny na USB a DC zakončení. USB konektor je zastoupen dvakrát v podobě micro USB vidlice a USB-A zásuvky, zatímco DC konektorů je hned 5 a v různých velikostech: 1,35×3,5mm/ 1,7x4mm/ 2,1x5mm/ 1,5×5,5mm/ 2,5×5,5mm. Technické informace Efektivní síťový adaptér je vhodný pro zařízení napájené stejnosměrným napětím 3-12 V. Vstupní napětí je v rozmezí 100-240 V, zatímco výstupní napětí se pohybuje v hodnotách 3,0/ 4,5/ 5,0/ 6,0/ 7,5/ 9,0 a 12 V. V celém rozsahu působí výstupní proud 1000mA (12W). Samozřejmostí je měnitelná polarita, zatímco o stavu adaptéru informuje LED kontrolka. Adaptér v režimu standby spotřebovává málo energie, čímž šetří vaši peněženku, zároveň je chráněný proti zkratu, přepětí a přehřátí. Součástí adaptéru je 1,7m dlouhý kabel, který se dá velmi snadno natáhnout, v balení najdete i klíč pro nastavení napětí.

279 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205046

Anténní koaxiální kabel Hama 205046 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 3 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkné 3 metry. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

129 Kč
Skartovačka Hama Premium AutoM120

Skvělá skartovačka Hama Premium AutoM120 Pokud se chcete bezpečně zbavit vašich nepotřebných dokumentů, zajisté oceníte skartovačku od firmy Hama. Ať už budete papíry dávat do stroje automaticky nebo manuálně, kvalitní ocelové nože pořežou všechny tisky na potřebnou velikost dle potřebné bezpečnostní normy. Když se 25l koš naplní, jednoduše jej vyjmete ven a jeho obsah vyhodíte pryč. Bude tak užitečným strojem ve firmách i domácnostech. Jednoduchá manipulace Papír lze skartovat automaticky i manuálně a to dokonce ve stejnou chvíli současně. Do podavače jednoduše umístíte až 120 papírů do velikosti A4, s nimiž si zařízení bez potíží poradí. Takto může pracovat téměř 60 minut bez zastavení. Když máte papírů méně, otvorem pro manuální skartování jich lze v jednu chvíli rozřezat až 5. A pokud se chcete zbavit své staré platební karty, kvalitní ocelové nože si s ní jednoduše poradí. Žádný problém nebudou mít ani se sešívacími sponkami. Své nepotřebné dokumenty tak rozsekáte bez sebemenších problémů. Tichý chod Motor je mimořádně tichý – pouhých 60 dB – tudíž ani při plném výkonu nebude skartovačka hučet na celé kolo. A kdyby se náhodou začala přehřívat či přetěžovat, bezpečnostní vypnutí vás ochrání před případnými nepříjemnostmi. Automaticky se také zastaví, když dojdou papíry, tudíž nepojede zbytečně. Zaseknutý papír lze zase pomocí zpětného chodu elegantně vyjmout. Trojice indikačních LED –⁠ o zapnutí, plném koši a přehřátí –⁠ vám navíc zajistí dostatečné informace o celém stavu stroje. Obsah snadno vyhodíte S křížovým mikro řezem zpracuje AutoM120 všechny papíry podle vaší libosti. Čím menší kousky, tím víc se jich vejde do sběrné nádoby o kapacitě 25 l. Když pak pomocí kontrolního okénka uvidíte, že je nádoba naplněna, lehce ji vytáhnete a obsah vyhodíte. Pro absolutní bezpečnost Skartovačka vám umožní dodržovat normu DIN 66399. Se stupněm bezpečnosti až P-4 tak můžete adekvátně rozřezat dokumenty na částice do velikosti 160 mm2. Lze tak směle dodržovat pravidla v souladu s GDPR a to jak ve firemním prostředí, tak i u sebe doma. Nemusíte se tedy obávat, že by se citlivější dokumenty dostaly k někomu, ke komu nemají.

4 619 Kč