ok-top.cz

Vyberte si dekorativní solnou lampu pro svůj domov z naší široké nabídky. Solné lampy jsou skvělým způsobem, jak si užít příjemnou atmosféru a relaxovat. Naše solné lampy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízíme je v široké škále barev, velikostí a designů. Solné lampy nejenže vypadají skvěle, ale také pomáhají k lepšímu zdraví, protože produkují léčivé ionty, které čistí vzduch a pomáhají s detoxikací prostředí. Užívejte si klidu a pohodu ve svém domově s naší solnou lampou. Naše solné lampy jsou trvanlivé a odolné, takže si můžete být jisti, že vám vydrží dlouhou dobu. Navíc jsou snadno čistitelné, takže si můžete být jisti, že vám budou vždy vypadat skvěle. Vyberte si z naší široké škály solných lamp, abyste si mohli užívat jejich pozitivní účinky po dlouhou dobu.

Nejnovější produkty

Solná lampa Rabalux 4120 Rock, do 2kg

Solná lampa Rabalux Rock Dopřejte si v pohodlí svého domova ten pravý odpočinek díky nepřehlédnutelné solné lampě Rabalux Rock 4120, která se nejenže stane elegantním doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice, ale současně ještě u vás doma zlepší ovzduší uvolňováním soli při zahřátí žárovkou. Doplněk pro zdraví i psychiku Dekorativní solná lampa osvěží každou místnost nejen svým netradičním vzhledem, ale při zahřátí žárovkou zároveň dokáže efektivním způsobem ionizovat celý prostor vašeho pokoje. Stane se tak neocenitelným společníkem pro osoby s respiračními problémy, alergiky nebo kuřáky. Vytvoří tu pravou atmosféru Solná lampa se stane stylovým doplňkem obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje, kde se svým příjemným tlumeným světlem v teple bílé barvě poskytne tu pravou atmosféru pro odpočinek nebo meditaci. Současně velice dobře působí na problémy s nespavostí.

439 Kč

Dekorativní solná lampa s glitry Rabalux 2676 FLORES

Solná lampa Rabalux Flores 2676 Je rozdíl mezi domem a domovem. Ten rozdíl se sestává ze spousty drobností, které promění místo k přespávání v oázu klidu a relaxace. Solná lampa Flores prosvítí váš domov příjemným světlem a navodí tak pocit hřejivé útulnosti. Můžete si ji postavit na noční stolek nebo do obývacího pokoje. Její diskrétní jemné světlo má uklidňující účinek a přinese vám teplo domova. Pro chvíle relaxace Svítidlo je z oranžové kamenné soli umístěné na dřevěném podstavci. Originální design potom přiměl sůl rozkvést. Lampa tak bude pastvou pro oko a líbivým doplňkem každé domácnosti. Svítivost je jen 90 lumenů. Budete se těšit domů, až vypnete všechny protivné zářivky a necháte oči konečně odpočinout. Kvalita zpracování Váha 3,7 kg dělá z lampy solidní dekoraci interiéru, jakou neshodí ani sebenemotornější kočka. Jedna zářivka E14, která je součástí balení, potom v lampě vydrží 1 000 hodin. Její barevná teplota je 2 700 k. Díky žárovce součástí balení můžete začít lampu používat ihned po vybalení z krabice a začít se s ní hned těšit.

697,60 Kč

Dekorativní solná lampa s glitry Rabalux 3696 WASABI

Solná lampa Rabalux Wasabi 3696 Je rozdíl mezi domem a domovem. Ten rozdíl se sestává ze spousty drobností, které promění místo k přespávání v oázu klidu a relaxace. Solná lampa Flores prosvítí váš domov příjemným světlem a navodí tak pocit hřejivé útulnosti. Můžete si ji postavit na noční stolek nebo do obývacího pokoje. Její diskrétní jemné světlo má uklidňující účinek a přinese vám teplo domova. Pro chvíle relaxace Svítidlo je z oranžové kamenné soli umístěné na dřevěném podstavci. Originální design ve tvaru půlměsíce potěší děti i dospělé. Lampa tak bude pastvou pro oko a líbivým doplňkem každé domácnosti. Budete se těšit domů, až vypnete všechny protivné zářivky a necháte oči konečně odpočinout. Kvalita zpracování Váha 0,6 kg a kvalitní základna z dubu dělají z lampy solidní dekoraci interiéru, jakou neshodí ani sebenemotornější kočka. Jedna 1W LED zářivka dokáže měnit barvy a potěší tak děti i dospělé, když jim do života přikouzlí duhu. Díky zářivce součástí balení můžete začít lampu používat ihned po vybalení z krabice a začít se s ní hned těšit.

269 Kč

Dekorativní stolní solná lampa, Rabalux 4130 ROCK

Solná lampa Rabalux Rock Dopřejte si v pohodlí svého domova ten pravý odpočinek díky nepřehlédnutelné solné lampě Rabalux Rock 4130, která se nejenže stane elegantním doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice, ale současně ještě u vás doma zlepší ovzduší uvolňováním soli při zahřátí žárovkou. Doplněk pro zdraví i psychiku Dekorativní solná lampa osvěží každou místnost nejen svým netradičním vzhledem, ale při zahřátí žárovkou zároveň dokáže efektivním způsobem ionizovat celý prostor vašeho pokoje. Stane se tak neocenitelným společníkem pro osoby s respiračními problémy, alergiky nebo kuřáky. Vytvoří tu pravou atmosféru Solná lampa se stane stylovým doplňkem obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje, kde se svým příjemným tlumeným světlem v teple bílé barvě poskytne tu pravou atmosféru pro odpočinek nebo meditaci. Současně velice dobře působí na problémy s nespavostí.

889 Kč