ok-top.cz

Vybírejte specialitky do kuchyně, které vám pomohou připravit oblíbené pokrmy. Ať už je to hotdog, palačinka nebo jiné speciality, vybírejte produkty, které vám usnadní přípravu. V této sekci najdete širokou nabídku produktů, které vám pomohou připravit oblíbené speciality. Od hotdogovačů Orava HM-01 až po palačinkovač Clatronic CM 3372, najdete vše, co potřebujete pro přípravu oblíbených specialit. Vyberte si produkty, které vám usnadní přípravu a zkrátí čas strávený vařením. Vybírejte z široké nabídky produktů, které vám usnadní přípravu oblíbených specialit. Vybírejte produkty, které vám pomohou připravit oblíbené pokrmy rychleji a pohodlněji.

Nejnovější produkty

Palačinkovač Clatronic CM 3372

Šikovný palačinkovač Chutné palačinky nebo bramboráky v pohodlí vašeho domova? Přesně to vám nabízí palačinkovač Clatronic CM 3372. S tímto přístrojem pohodlně připravíte chutné palačinky, které budou vynikat dokonalým a profesionálním vzhledem. Pečící část je vyrobena z nepřilnavého povrchu a má průměr 29 cm. Díky nepřilnavému povrchu nebudete mít žádné starosti s jeho údržbou, protože povrch stačí pouze setřít ubrouskem. Clatronic CM3372 je dodáván s praktickou stěrkou a hladítkem. Jednoduše s nimi těsto pravidelně rozprostřete po celé ploše. Příkon přístroje činí 900 W.

809 Kč

Výrobník ledu ProfiCook EWB 1187, 150W

Výrobník ledu ProfiCook EWB 1187 Chcete se v létě pořádně zchladit? Tenhle výrobník ledu bude skvělým doplňkem každé letní grilovačky, zchladí vám v kanceláři uvařenou hlavu a doplní také domácí bar. Jestli se ptáte, proč mít speciální výrobník, když stačí dát vodu do mrazáku, odpovědí je rychlost. Stačí stisknout tlačítko a led vám vyrobí během 10 minut. Už se vám tedy nestane, že byste si ho na oslavu nepředmrazili dost. A že může v létě mizet doslova před očima, to snad netřeba zdůrazňovat. Bez nutnosti instalace Zásobník nemusíte připojovat na zdroj vody. Díky tomu ho můžete přinést kamkoliv, kde je přístup k elektřině. Třeba i do karavanu v kempu. Vodu pouze nalijete do 1,7l zásobníku. Zásobník potom dokáže vyprodukovat 15 kg ledu na 24 hodina a během provozu je velmi tichý. Úspora energie V úsporném režimu Eco Save se výrobník automaticky vypne, jakmile naplní zásobník. Díky tomu šetříte energii. Jelikož výroba jedné várky zabere jen 10 minut, stačí ho zase zapnout, až budete potřebovat ochladit. Snadná obsluha Jen si na dotykovém panelu vyberete jednu ze tří velikostí kostek a zmáčknete start. Na plný zásobník nebo došlou vodu vás potom přístroj upozorní zapípáním. A když budete potřebovat pár kostek do vašeho oblíbeného koktejlu, stačí otevřít šuplík a nabrat si přiloženou lopatkou. S tímto hrobníkem vám v létě led už nikdy nedojde.

4 999 Kč

Vaflovač Clatronic WA 3492

Vaflovač Clatronic WA 3492 Nepřilnavý povrch Vaflovač Clatronic WA 3492 s příkonem 1000 W vám připraví 5 sladkých vaflových srdíček, kdykoli si budete přát. Pečící desky jsou opatřeny speciálním nepřilnavým povrchem a plášť vaflovače je odolný proti působení vysokých teplot. Plynulá regulace teploty Vaflovač Clatronic WA 3492 disponuje ochranou proti přehřátí a na jeho chod vás upozorní kontrolky, které zřetelně signalizují průběh pečení. Termostat přístroje lze plynule nastavit tak, aby byla vafle propečené přesně podle vašich představ.

739 Kč

Výrobník ledu Clatronic EWB 3526

Skvělý letní pomocník Výrobník ledu Clatronic EWB 3526 vám připraví rychle a jednoduše kostky ledu pouhým stiskem tlačítka. Přístroj není nutné napojovat na vodovod, ale stačí naplnit nádrž, která má kapacitu až 2,2 l vody. Během 24 hodin vám vykouzlí 10 až 15 kg kostek ledu tj. 90 g za 10 min, což odpovídá devíti kostkám ledu. Úsporný režim, který zajistí vypnutí přístroje na konci programu, vám šetří energii. Kompaktní rozměry Kompaktní výrobník ledu Clatronic EWB 3526 je ideální do kanceláře, domácnosti, pro malé bary či na kempování. Disponuje elektronickým ovládáním (START / STOP). LED kontrolky a akustický signál upozorní, zda je kontejner s ledem plný, nebo je-li vodní nádrž prázdná.

4 129 Kč

Výborník cukrové vaty Clatronic ZWM 3478

Vytvořte si cukrovou vatu jako z pouti každý den s výrobníkem cukrové vaty Clatronic ZWM 3478. Výroba potěší nejen děti ale také každého, kdo má rád sladké. Uprostřed velké nádoby na výrobu cukrové vaty o průměru 27 cm je topné těleso z křemičité keramiky, které rozehřívá cukr, který můžete pohodlně dávkovat odměrnou lžičkou. Odnímatelné transparentní víko směruje vatu do středu mísy, takže ji můžete bez problémů přichytnout na dřevěné špejle. Díky přísavkám je zajištěna vysoká stabilita. Specifikace podsvícený vypínač velká nádoba pro výrobu cukrové vaty Ø 27 cm odnímatelné transparentní víko nádobu a víko je možno mýt v myčce nádobí topné těleso z křemičité keramiky vysoká stabilita díky přísavkám příslušenství: odměrná lžicka, 10 dřevěných špejlí

1 244 Kč

Vaflovač Clatronic WA 3491 BK, černý

Vaflovač Clatronic WA 3491 BK Nepřilnavý povrch Vaflovač Clatronic WA 3491 BK s příkonem 1200 W vám připraví 5 sladkých vaflových srdíček, kdykoli si budete přát. Pečící desky jsou opatřeny speciálním nepřilnavým povrchem a plášť vaflovače je odolný proti působení vysokých teplot. Plynulá regulace teploty Vaflovač Clatronic WA 3491 BK disponuje ochranou proti přehřátí a na jeho chod vás upozorní kontrolky, které zřetelně signalizují průběh pečení. Termostat přístroje lze plynule nastavit tak, aby byla vafle propečené přesně podle vašich představ.

599 Kč

G3Ferrari G1000610 Pizza trouba DELIZIA, čierná

Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000602 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

2 999 Kč

Elektrický box na jídlo Clatronic LB 3719

Ideální na cesty Elektrický box na jídlo o objemu pro až 1,7 l dokáže ohřát teplotu až na teplotu 75 °C. Víko je vybaveno 4bodovým zamykacím systémem a praktickou rukojetí, takže se bude pohodlně a bezpečně převážet. Vlastnosti Dvoudílná nádoba na jídlo – odnímatelná Otvor pro odvod páry Součástí balení jsou 2 vyjímatelné vysoce kvalitní nádoby na potraviny Víko k elektrické nádobě, 2 nádoby na potraviny vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby Příslušenství: 2 nádoby na jídlo, lžička, nuž a vidlička jsou integrované ve víku

489 Kč

G3Ferrari G1000602 Pizza trouba DELIZIA, červená

Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000602 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

2 599 Kč

Pizza trouba G3Ferrari Delizia G1000608

Pizza trouba G3Ferrari Delizia G1000608 Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000608 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

3 079 Kč

Hotdogovač Vigan Mammoth HD20X

Hotdogovač Vigan Mammoth HD20X S hotdogovačem značky Vigan určitě uspějete nejen u svých dětí, ale třeba i na rodinné oslavě nebo zahradní párty s přáteli. Přistroj jistě ocení každý, kdo má rád párek v rohlíku, a obrovskou výhodou je to, že si jej budete moci připravit kdykoliv na něj dostanete chuť. Velká kapacita nádoby Hotdogovač HD20X tvoří dva trny na pečivo a varná nádoba. Nádoba je určena pro přípravu až dvaceti standardních párků současně, ale pokud někdo v rodině nebo někdo z přátel nejí maso, tak v nádobě snadno připravíte i chutnou zeleninu nebo vajíčka. Kvalitní zpracování Celonerezové zpracování v bílém provedení a nádoba z tvrzeného skla zaručí bezpečné užívání a snadnou údržbu, stejně jako hroty, které jsou vyrobeny z leštěného hliníku a které perfektně rozvádí teplo do celého pečiva. Nastavitelná teplota Výška hrotů je 20 cm a jejich teplota při rozpékání pečiva dosahuje 170 °C. Pro ohřátí párků nebo zeleniny je k dispozici nastavitelný termostat s teplotami v rozmezí od 30 do 100 °C. Uvnitř nádoby se pak nachází nerezový rošt, který vám usnadní manipulaci s ohřívanými potravinami.

1 939 Kč

Koblihovač Clatronic DM 3495

Koblihovač Clatronic DM 3495 Co začít své líné nedělní ráno ještě teplou koblihou? Že se běhání do pekárny vylučuje s leností? Zvládnete je sami doma a během chvilky. Probuďte svou rodinu ráno vůní čerstvých koblih. Budou se divit, jak jste to zvládli. A přitom je to snadné. Zdravější rychlá snídaně Koblihy se klasicky smaží v oleji, což z nich dělá pěkně mastnou a tučnou pochoutku. V tomto koblihovači je uděláte skoro bez tuku. Díky nepřilnavým pečicím plochám je i bez něj snadno vyndáte, případně obrátíte. Nepřilnavé plochy se také snadno čistí. Teplé koblihy do deseti minut Díky výkonu 900 W bude hotovo jedna dvě. Zvládnete připravit až sedm koblih naráz, což vystačí na snídani pro celou rodinu. Hlavně ale u koblihovače nemusíte celou dobu stát jako u pánve horkého oleje. Madlo bude vždy chladné a gumové nožičky zabrání převrhnutí. Riziko popálení je tak mnohem menší než u prskající pánve. Tuhle línou snídani si prostě zamilujete.

889 Kč

Hotdogovač Orava HM-03

Hotdogovač Orava HM-03 Nejen děti, ale určitě i starší milovníci párků v rohlíku jistě ocení hotdogovač, se kterým si lze jednoduše v domácím prostředí připravit párek v rohlíku přesně podle představ každého z vás. Párek v rohlíku kdykoliv S hotdogovačem Orava HM-03 si díky snadné obsluze připravíte párek v rohlíku kdykoliv na něj dostanete chuť, a právě díky tomu, že si jej můžete připravit u vás doma, může být naplněn přesně tím co máte rádi. Šikovný pomocník Přístroj se skládá ze dvou trnů pro nahřátí pečiva a varné nádoby, která pojme až šest párků nebo šest vajec. Díky nepřilnavému povrchu a vaření v páře se vám párky nepřilepí k nádobě. Obsluha zařízení je velmi snadná a jistě ji zvládne každý.

999 Kč

Výrobník zmrzlinových kornoutů Clatronic HA 3494

Výrobník zmrzlinových kornoutů Clatronic HA 3494 Vyrábíte si doma zmrzlinu a chcete ji podávat se vším všudy? K zmrzlině neodmyslitelně patří oplatkové kornouty. S trochou cviku si je můžete vyrobit i doma, z mnohem kvalitnějších surovin a levněji. Děti je budou milovat a dospělým vykouzlí úsměv na tváři. Jak se vyrábí kornoutky? Základ je tenká oplatka. Výrobník kornoutů HA 3494 má nepřilnavou pečicí plochu o průměru 18 cm. Stačí na ni nalít těsto a ve chvíli máte základ kornoutku. Díky plynule nastavitelné teplotě budete mít pečení pod kontrolou. Vyšší teplota znamená křupavější oplatku, ale ta se snadněji láme. Díky nastavitelné teplotě vyrobíte tak křupavý kornoutek, na jaký si troufáte. Trik je ve stáčení za tepla K přístroji dostanete stáčecí kužel. Aby z placaté oplatky vznikl kornoutek, je potřeba ji s ním ještě za tepla stočit do kornoutu. Postupujte rychle, studená oplatka by se mohla polámat. Mírně přitlačte v místě spoje. Hotovo. Pokud chcete servírovat zmrzlinu v jiném tvaru oplatky, nebojte se být kreativní. Můžete ji nechat vychladnout v misce nebo skleničce. Sto lidí, sto chutí V návodu najdete tři recepty na kornoutkové těsto, možností je ale nekonečno. V přístroji také připravíte tenké vafle nebo oplatky. Kulatý plát můžete řezat nebo zkracovat dle libosti a vytvořit tak například oplatkové ozdoby k dezertům, jaké znáte z cukráren. Jeho použití je jednoduché, takž dá prostor kreativitě. Můžete se spolehnout na stabilitu pogumovaných nožek i vždy chladnou rukojeť.

779 Kč

Vařič vajec ECG UV 5080

Vařič vajec ECG UV 5080 Připravte si za pár minut perfektní snídani s vejci. S tímto praktickým vařičem od společnosti ECG to půjde skutečně jednoduše. Provoz je automatický, takže si jen nastavíte tu úpravu, na kterou máte zrovna chuť a spustíte jej. Díky vyjímatelným dílům z nerezové oceli pak půjde všechno pohodlně umýt. Bude tak zase připraven na další ráno. Natvrdo či sázená? S tímto vařičem nebude muset řešit dilema, zda začít ohřívat vodu nebo roztopit pánev. Stačí do něj jen vložit tu správnou podložku a pustit se do přípravy vajec. S jednou si můžete pohodlně připravit až osm vajec ve třech úrovních tvrdosti (na měkko, středně a natvrdo), druhá umožní připravit čtyři sázeným způsobem. Systém je navíc zcela automatický, takže si jen nastavíte ten typ úpravy, na který máte zrovna chuť. Ovšem pro každý případ je k dispozici i vypínač s kontrolkou. Snadné omývání Jakmile se vejce uvaří, rozezvučí se zvuková signalizace. Ta vás informuje, že jsou připravena k servírování. Jednotlivé podložky lze snadno vyjmout, takže vaši snídani pohodlně přenesete na talíř. Pohodlné vyjmutí komponent taktéž zajistí, že se bude velice snadno umývat. A aby držel pevně na stole, disponuje užitečnými protiskluzovými nožičkami.

599 Kč

Vaflovač Severin WA 2114

Vaflovač Severin WA 2114 Nepřilnavý povrch Vaflovač Severin WA 2114 o příkonu 800 W vám připraví 12 sladkých vaflových tyčinek, kdykoli si budete přát. Pečící desky jsou opatřeny speciálním nepřilnavým povrchem s plášť vaflovače je odolný proti působení vysokých teplot. Kompaktní rozměry Vaflovač Severin WA 2114 se díky možnosti uskladnění ve vertikální poloze vejde do každé skříňky a nezabere tak mnoho místa.

899 Kč

Výrobník ledu Gorenje IMD1200W, 120W

Výrobník ledu Gorenje IMD1200W Jste milovník drinků ve kterých led nesmí chybět, zastánce studené limonády, která vás v horkém letním dni osvěží, či majitel podniku, ve kterém se bez ledu neobejdete. Ať už je to jakkoli, výrobník ledu Gorenje IMD1200W si ve vašem životě najde své místo. Praktický pomocník Již za pouhých 24 hodin dokáže vyrobit až 12 kg ledových kostek. Díky tomu nehrozí, že byste jich neměli dostatek pro chystající se párty. Nádoba na vodu zvládne pojmout až 1,8 litruy abyste vždy měli dokonalý přehled, disponuje přístroj indikátorem hladiny vody pro kontrolu nad přípravou a indikátorem úrovně ledu pro snadnou kontrolu procesu výroby. Připraven okamžitě začít Díky kompaktnímu designu a elegantnímu provedení se pro tohoto pomocníka najde v kuchyni vždy místo. Buď využijete jeho menších rozměrů a schováte ho někam do poličky či skříně, nebo ho můžete mít stále připravený na kuchyňské lince nebo na stole pod pergolou.

3 199 Kč

Popcornovač Clatronic PM 3635

Popcornovač Clatronic PM 3635 Atmosféra kina Clatronic PM 3635 je přístroj na výrobu popcornu. Jistě ho ocení milovníci této pochoutky, oslavenci na svých oslavách nebo ti, kteří si chtějí při sledování filmu navodit atmosféru kina. Originální retro styl spojený s červenou barvou si jistě každý zamiluje. Popcorn během chvilky Během necelých 2 minut si v Clatronic PM 3635 můžete připravit až 3 porce. Velká výhoda tohoto přístroje je v tom, že kukuřice je připravovaná speciální metodou horkého vzduchu, takže není potřeba žádný tuk a váš popcorn může být zdravá pochoutka.

613 Kč

Jogurtovač Severin JG 3518

Jogurtovač Severin JG 3518 Domácí jogurty S jogurtovačem Severin JG 3518 si vyrobíte kvalitní domácí jogurt zdravě a bez zbytečných „éček“. Jeho víko zaručuje maximální hygienu během přípravy. Přístroj má jednoduchou přípravu a velice snadno se ovládá. Snadná příprava Součástí jogurtovače je i 7 sklenic se šroubovacím víkem pro snadnější přípravu. Přístroj je kompaktní a dobře se čistí.

559,20 Kč

Vaflovač Clatronic WA 3745

Vaflovač Clatronic WA 3745 Připravte si i v pohodlí domova chutné vafle jako z restaurace s kvalitním vaflovačem Clatronic WA 3745. Kvalitní vaflovač s výkonem 1200 W je vybavený 2 pečícími deskami, které díky svému nepřilnavému povrchu zajišťují nejen přípravu neodolatelných vaflí bez jejich připékání, ale i snadnější čištění. Jednoduchá příprava chutných vaflí S vaflovačem Clatronic připravíte chutné vafle, které si okamžitě zamiluje každý člen vaší rodiny. Pomocí plynule nastavitelného termostatu můžete jednoduše nastavit ideální teplotu pro přípravu a tepelně izolovaná rukojeť zajišťuje pohodlnou a bezpečnou obsluhu během provozu. Bezpečnostní funkce Vaflovač Clatronic nabízí maximálně bezpečný provoz. Vedle protiskluzových nožiček, které zajišťují maximální stabilitu přístroje, je vybaven i ochranou proti přehřátí. Součástí přístroje je navíc úložný prostor pro napájecí kabel, jenž šetří drahocenné místo ve vaší kuchyni a skříňkách.

1 139 Kč

Hotdogovač Clatronic HDM 3420

Výrobník párků v rohlíku Clatronic HDM 3420 Máte rádi párky v rohlíku? Ať už patří k vašim vzpomínkám z dětství či k turistickým dovoleným nebo si ho u okénka rychlého občerstvení rádi dáváte jen tak, je tu právě pro vás tento šikovný přístroj. Přijde vám vhod při dětských oslavách nebo vesnických fotbalových kláních a zasytíte s ním malé i velké mlsouny. Klidně si ho pořiďte i jen tak domů. Když zrovna nebude příležitost na párky v rohlíku, můžete ho použít jako ohřívač vajec. Pro partu jedlíků Do ohřívací nádoby se vejde najednou 14 párků nebo 6 vajec, zasytíte s ním tedy dlouhou frontu jedlíků. Můžete je snadno kontrolovat díky průhledné nádobce. Počítejte ale s tím, že vám bude neustále někdo nakukovat přes rameno s dotazem, kdy už to bude. Bez ohledu na to, jak rychle výrobník ohřívá. Snadná obsluha Jelikož topné těleso trnu na pečivo a parního válce na párky ovládáte zvlášť, nehrozí vám, že se o jedno nebo druhé popálíte. Navíc mají nepřilnavou povrchovou úpravu, takže se snadno udržují. Po skončení oslavy tak přístroj stačí v rychlosti umýt. Parní nádoba jde sejmout. Hned budete přípravení na další vydařenou akci.

999 Kč

Čokoládová fontána Clatronic SKB3248

Fontána na čokoládu Clatronic SKB 3248 Pro máčení čokoládou odrůdy ovoce a pečiva. Extrémně hladká kaskáda , plynulá, přesná. Hluboké sběrné mísy pro dlouhotrvající požitek z čokolády. Horká čokoláda je prostřednictvím šnekové hřídele dopravována na vrchol fontány a poté v jemných kaskádách nepřetržitě stéká po fontáně dolů. Nastavitelná výška nohou pro dokonalé vyvážený tok čokolády. Těleso z ušlechtilé oceli. Fontána z ušlechtilé oceli. Sběrná miska z ušlechtilé oceli. Motr a topení lze prostřednictvím 2 spínačů odděleně spínat. Bezpečná stabilita díky nohám potaženým gumou. Napájení: 230V, 50Hz, 170W

1 649 Kč

Vaflovač Concept VF3050

Vaflovač Concept VF3050 Jste milovníci vaflí, a raději si je připravíte v pohodlí domova a podle vašich představ, než abyste na ně pravidelně někam docházeli? Pak vám jistě přijde vhod vaflovač značky Concept se kterým si budete moci připravit vafle na sladko nebo na slano, ale vždy přesně podle vašich chutí. Několik možností Lahodné vafle milují nejen děti, ale i dospělí, a pokud se vám nechce neustále utrácet za ty kupované, pak je nejlepší pořídit si vlastní přístroj, pomocí kterého můžete třeba i každý den mít jiné vafle. Vaflovač Concept VF3050 s příkonem 1200 W pro vás připraví lahodnou pochoutku během chvilky. Snadná údržba Přístroj se pyšní plotnami s nepřilnavým povrchem, díky kterému se těsto nebude přichytávat k povrchu a hotová vafle vám půjde skvěle vyndat. Snadná je i jejich údržba, po dopečení vaflí stačí plotny otřít a máte hotovo. Tak připravte těsto a pohostěte svoji rodinu.

899 Kč

Clatronic JM 3344

Jogurtovač Clatronic JM 3344 Co může být lepší, než lahodný domácí jogurt, který si připravíte díky jogurtovači Clatronic JM 3344 úplně sami? Tento zázračný přístroj zvládne připravit až 7 pohárků jogurtu o objemu 160 ml najednou. Má zabudovanou automatickou regulaci teploty, která vás ušetří starostí, ale zároveň dodá jogurtu tu nejlahodnější chuť. Nemůžete pro sebe a svou rodinu udělat víc, než si vychutnat společné chvilky nad zdravým a delikátním jogurtem.

549 Kč

Severin WA 2103

Vaflovač Severin WA 2103 o příkonu 1200 W Vám připraví sladké vafle, kdykoli si budete přát. Pečící desky jsou opatřeny speciálním nepřilnavým povrchem s plášť vaflovače je odolný proti působení vysokých teplot.Vaflovači Severin WA 2103 s možností plynulého nastavení teploty má dvě kontrolky provozu pro přesnou kontrolu průběhu pečení. Díky možnosti uskladnění ve vertikální poloze Vám vaflovač nezabere mnoho místa. příkon cca 1200 W plášť odolný vůči působení vysokých teplot, s nerezovým prvkem pečicí desky s nepřilnavým povrchem červená a zelená kontrolka možnost plynulého nastavení teploty možnost uskladnění ve vertikální poloze – úspora místa

700 Kč

Hotdogovač Guzzanti GZ460

Hotdokovač Guzzanti GZ 460 Máte rádi hot dog a přemýšlíte o tom, jak si usnadnit jeho přípravu? S tím vám pomůže moderní Hotdokovač Guzzanti GZ 460. Díky němu si vždy pochutnáte. Celé tělo je vyrobeno z nerezu a nejdete zde i dva kovové trny, které jsou určeny pro rozpečení pečiva. A jak tedy probíhá samotná příprava? Velice jednoduše. Párky vložíte do skleněné nádoby s nerezovým košíčkem, na termostatu si vyberete požadovanou teplotu – rozmezí od 30°C do 100°C – a vložené ingredience jsou pozvolna připravovány v páře. Nejlepší je, že je to ideální pomocník i při přípravě vajec a kukuřice, díky čemuž ho budete využívat častěji.

2 999 Kč

Jogurtovač Severin JG 3520

Jogurtovač Severin JG 3520 Domácí jogurty S jogurtovačem Severin JG 3520 si vyrobíte kvalitní domácí jogurt zdravě a bez zbytečných „éček“. Jeho víko zaručuje maximální hygienu během přípravy. Přístroj má jednoduchou přípravu a velice snadno se ovládá. Snadná příprava Součástí jogurtovače je i 14 sklenic se šroubovacím víkem pro snadnější přípravu. Přístroj je kompaktní a dobře se čistí.

799,20 Kč

Vařič vajec Guzzanti GZ 608

Vařič vajec Guzzanti GZ 608 Šikovný vařič vajec Rádi byste si dopřáli perfektní vajíčko na hniličko, ale nikdy se vám ho nepodaří uvařit v hrnci? S tím vám pomůže vařičem vajec Guzzanti GZ 608 v kvalitním nerezovém provedení. Tento spotřebič s topným tělesem o příkonu 400 W pro vás připraví vejce přesně tak, jak je máte nejraději, a to bez nutnosti sledování času. Stačí jen zvolit jestli chcete svá vejce natvrdo, středně uvařená nebo naměkko. Nástavec na omelety S vyjímatelným speciálním nástavcem je možné připravit také 3 ztracená vejce, omelety nebo sladký vaječný pudink.

609 Kč

Pizza trouba G3Ferrari Napoletana G1003202

Pizza trouba G3Ferrari Napoletana G1003202 Snadné použití a rychlost Pizza trouba Napoletana G1003202 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 390 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

3 589 Kč

Pizza trouba G3Ferrari Delizia G1000606

Pizza trouba G3Ferrari Delizia G1000606 Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000606 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

2 488 Kč

Vaflovač Clatronic WA 3772

Bublinkové vafle Dopřejte si na snídaní nadýchané vafle s čerstvým ovocem nebo třeba se zmrzlinou. Díky vaflovači Clatronic WA 3772 dokážete připravit lahodné vafle, které budou na povrchu křupavé a uvnitř vláčné. Navíc vám příprava nezabere moc času. Bezpečné použití Díky nepřilnavému povrchu se vám vafle nepřipálí a vy tak nebudete muset spotřebič po použití zdlouhavě čistit. Pro rovnoměrné rozprostření těsta je tady funkce otáčení o 180°. Bezpečná manipulace s vaflovačem je zajištěna pomocí pogumovaných nožek a tepelně izolované rukojeti, která zůstává i při provozu chladá. Světelná kontrolka vás bude informovat o provozu.

979 Kč

Výrobník ledu Gorenje IMC1200B, 120W

Výrobník ledu Gorenje IMC1200B Nezáleží na tom, zda jste milovník večírků, na které led prostě v nápojích patří, zastánce studené limonády, která vás v horkém letním dni osvěží, či majitel podniku, ve kterém se bez těchto ledových kostek neobejdete. Ať tak či onak, výrobník ledu Gorenje IMC1200B si ve vašem životě najde své místo. Díky kompaktnímu designu a elegantnímu provedení se pro tohoto pomocníka najde v kuchyni vždy místo. Buď využijete jeho menších rozměrů a schováte ho někam do poličky či skříně, nebo využijete jeho moderního stylu a zvolíte viditelné místo na kuchyňské lince. Nenahraditelný pomocník Již za pouhých 24 hodin dokáže vyrobit až 12 kg ledových kostek. Díky tomu nehrozí, že by vás postihl nedostatek. Nádoba na vodu zvládne pojmout až 2,2 litru. Abyste vždy měli dokonalý přehled, disponuje přístroj indikátorem hladiny vody pro kontrolu nad přípravou a indikátorem úrovně ledu a průhledným víkem pro snadnou vizuální kontrolu procesu výroby.

4 499 Kč