ok-top.cz

Speciální baterie Varta CR2430, 2 ks

Speciální baterie Varta CR2430, 2 ks jsou kvalitní a spolehlivé baterie vhodné pro širokou škálu zařízení. Patří do kategorie příslušenství a jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivé zdroje energie pro svá zařízení.
EAN: 4008496747191
Speciální baterie Varta CR2430
Do obchodu »
Značka: Varta
109
Detailní popis

Knoflíková baterie Varta CR2430 Systém: Lithium Počet baterií v blistru: 2 Napětí (V): 3 IEC: CR 2430 Ostatní označení: DL 2430, KCR 2430

Další produkty z kategorie Příslušenství
Filtrační vložka pro zvlhčovač

Filtrační vložka pro zvlhčovač Stylies Antares Náhradní antibakteriální filtrační vložka je kompatibilní se zvlhčovačem vzduchu Stylies Antares. Filtrační vložka je uzpůsobena pro nasání vody z nádržky zvlhčovače a následně je pomocí ventilátoru vyfukována do místnosti v podobě zvlhčeného vzduchu. Díky antibakteriální úpravě navíc dochází uvnitř přístroje ke zvýšení kvality vyfukované vody. Životnost až 24 měsíců Filtrační vložka dosahuje životnosti přibližně 24 měsíců v závislosti na tvrdosti používané vody. Nutnost vyměnit filtr signalizuje změna jeho barvy z bílé na žlutou barvu. V porovnání s kazetovými zvlhčovači, u kterých je zvlhčovací filtr nutné měnit jednou za 2 až měsíce, tak tento model dosahuje nižších nákladů na provoz.

590 Kč
Nabíjecí baterie Varta

Nabíjecí baterie Varta 4xAAA 800mAh Nabíjecí baterie Varta je nikl-metal hybridní baterie typu AAA, která je určena do budíků, svítilen, hodin a dalších zařízení. Díky použití kvalitních materiálů a dokonale propracovaného výrobního procesu se jedná o baterii s dlouhodobou životností. Její napětí je 1,2 V a pyšní se kapacitou 800 mAh. V balení se nachází 4 kusy této baterie.

249 Kč
Zadní kryt pro Apple iPhone 7/8/SE

Zadní ochranný kryt Glass Case Zajistěte svému chytrému telefonu ochranu, jakou si zaslouží. Zadní ochranný kryt Glass Case od společnosti Winner Group v černé barvě se stane ochráncem vašeho telefonu Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020) v případě pádů, nárazů nebo poškrábání. Výřezy přesně navržené dle modelu telefonu umožňují neomezený přístup ke konektorům, ovládacím tlačítkům i fotoaparátu. Kryt umožňuje jednoduchou instalaci. Stačí vložit mobilní telefon do krytu horní částí a poté nasadit spodní část telefonu.

152 Kč
Čelovka Klarus HR1 Pro

Nabíjecí čelová svítilna Klarus HR1 Pro Blue Čelovka modré barvy od značky Klarus je díky nízké hmotnosti, vysoké výdrži baterie a voděodolnosti IPX6 ideální volbou pro vaše sportovní aktivity. Díky třem typům LED (bodové, širokoúhlé a červené) a nastavitelnému výkonu si její svit můžete upravit dle potřeb a situace, což vám zajistí univerzální použití. Téměř nic neváží Díky elastickému jednodílnému popruhu HR1 a tenkému 18mm tělu padne čelovka na vaši hlavu jako ulitá. S vahou pouhých 94 g ji téměř nepocítíte, takže se stane přirozeným společníkem při vašich sportovních výkonech. Navíc, pomocí vodotěsného krytí IPX6 se nemusíte obávat poškození od stříkající vody a deště, tudíž vás nezastaví ani nepříznivé počasí. Velký světelný rozsah S pomocí tří typů diod má svítilna široké využití. Bodová LED je ideální pro dálkové osvětlení, širokoúhlá přijde vhod, když potřebujete velký světelný rozptyl a červená je vhodná na blízké použití. Výdrž svítilny je dána výkonem, který lze snadno nastavit. Při nízkém (30 lm) to je až 20 hodin, při nejvyšším (400 lm) zhruba 2,5 hodiny. Vyjímatelnou baterii lze pak snadno nabít pomocí MicroUSB kabelu, případně posílit její výdrž skrze power banku.

929 Kč
Další produkty od výrobce Varta
Knoflíková baterie Varta

Varta CR1620 Pořiďte si do své domácnosti vysoce kvalitní lithiovou baterii varta C1620 od společnosti GP, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou knoflíkových baterií. Napětí tohoto zařízení je 3 V a kapacita 75 mAh. V balení se nachází jedna baterie, která se stane spolehlivým zdrojem energie pro vaše spotřebiče.

79 Kč
Stříbrooxidová baterie Varta

Stříbrooxidová baterie Varta V28PX Vynikající baterie s dlouhou životností a perfektním výkonem od německého výrobce s více než 130 lety zkušeností v oboru – firmy Varta se stanou nepostradatelným zdrojem energie ve vašich hodinkách, hračkách, dálkových ovladačích a jiných elektronických zařízeních. Těm poskytnou zejména dlouhou výdrž, kvalitní výkon a také nulový obsah rtuti. Vysoký výkon Stříbrooxidové baterie společnosti Varta se chlubí zejména vysokým výkonem, spolehlivým chodem a také dlouhou výdrží. Těšit se pak můžete i na minimální samovybíjení, díky čemuž si baterie udrží svou výdrž, i když zařízení není delší dobu využíváno. Na přístroje s bateriemi Varta tak bude spoleh za každé situace.

259 Kč
Speciální baterie Varta CR

Baterie Varta CR 2450 Systém: Lithium Počet baterií v blistru: 2 Napětí (V): 3 IEC: CR 2450 Ostatní označení: DL 2450, KCR 2450, N

139 Kč
Knoflíková baterie Varta CR

Knoflíkové baterie Varta CR 2477 Vynikající baterie s dlouhou životností a perfektním výkonem od německého výrobce s více než 130 lety zkušeností v oboru – firmy Varta se stanou nepostradatelným zdrojem energie ve vašich hodinkách, autoklíčích, chytrých zařízeních či zabezpečení domácnosti. Vysoký výkon Lithiové baterie společnosti Varta se chlubí v první řadě vysokým výkonem a skvělou odolností proti vnějším podmínkám, ať už jde o vysoké či nízké teploty. Na přístroje s bateriemi Varta se tak budete moct spolehnout za každé situace a nezradí vás ani v krizových chvílích. Dlouhá výdrž Další specifikací, ve které baterie vyniká je její výdrž, která v testu s elektronickým klíčem vydržela až o 70 % déle než klasická baterie standardu IEC 60086-2. Těšit se pak můžete i na minimální samovybíjení, díky čemuž si baterie udrží svou výdrž, i když zařízení není delší dobu využíváno. Šetrný provoz Díky dlouhé výdrži a vysokému výkonu se nemusíte těšit jen ze skvělých vlastností, ale lepší udržitelnosti a ochraně životního prostředí. A to, že baterie vydrží a nebudete je muset kupovat tak často, potěší jistě i vaši peněženku.

309 Kč