ok-top.cz

Stolní ventilátor Clatronic VL 3601 BK

Stolní ventilátor Clatronic VL 3601 BK - kvalitní a výkonný ventilátor pro příjemnou ochladu v horkých letních dnech. Ideální pro použití doma, v kanceláři nebo na cestách. Zajišťuje silný proud vzduchu a nabízí různé nastavitelné režimy. S tichým chodem a moderním designem se stane praktickým a stylovým doplňkem vašeho prostoru.
EAN: 4006160639247
Stolní ventilátor Clatronic VL
Do obchodu »
Značka: Clatronic
379

Stolní ventilátorClatronic VL 3601 Sháníte na léto ventilátor? Zkuste jednoduchý stolní od firmy Clatronic. Nezabere místo a můžete ho umístit na stůl nebo komodu, případně libovolně přenášet. Příjemný vánekVentilátor VL 3601 nabízí dva rychlostní stupně, takže se přizpůsobí situaci. Během provozu je velmi tichý, takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Dostane se, kam je potřebaDíky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven vypínatelnou oscilací a možností nastavit sklon, takže snadno pokryje celou místnost.

Další produkty z kategorie Vzduchotechnika

Čistička vzduchu Gorenje OptiAir203M Optimální čištění vzduchu Užijte si čistý vzduch doma nebo v kanceláři. Čistička vzduchu je ideální volbou pro místnosti do 20 m2. Manipulace s přístrojem je velmi snadná, zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu všude tam, kde je to potřeba. Iontová technologie Iontová technologie uvolňuje záporné ionty ve vzduchu. Jsou nezbytné pro buněčný metabolismus a další životně důležité funkce. Účinný filtrační systém odstraňuje pyl, pachy, kouř a prachové částice a vždy zajišťuje čistý a čistý vnitřní vzduch. I když nejste poblíž Časovač zajišťuje, že se čistič automaticky vypne v požadovaném čase (po 1, 2, 4 nebo 8 hodinách) a upozorní jej příjemným zvukovým alarmem. Tichý jako vánek Provoz čističe je při nízké rychlosti ventilátoru tichý a nerušivý. S hladinou hluku pouhých 25 dB čistí vzduch pro snazší dýchání a spánek. Je ideální pro ložnice, školky nebo dětské pokoje. Trojnásobná filtrace Vyměnitelný filtr 3 v 1 je dodáván s předfiltrem, filtrem HEPA a filtrem s aktivním uhlím, který je vybaven nejnovější technologií čištění. Díky třem úrovním čištění odstraní čistička vzduchu až 99,97% prachu, alergenů, malých částic (včetně PM2.5) a nepříjemných pachů.

3 073 Kč

Čistička vzduchu Hama Smart 186437 Dopřejte si čistý vzduch bez dráždivých alergenů ve dne i v noci a zvyšte kvalitu vzduchu uvnitř místnosti během pár chvil. S čističkou vzduchu značky Hama to bude hračka, její efektivní filtrace zachytí až 99,95 % všech virů, bakterií a dalších alergenů, s tichým chodem vás nebude nijak rušit a pomocí aplikace ji budete moci ovládat i na dálku. Účinná filtrace Třístupňová filtrace, která se skládá z před-filtru, HEPA filtru (H13) a filtru s aktivním uhlíkem dokáže odstranit ze vzduchu viry, bakterie, pyly, zvířecí chlupy, ale i jemný prach. Přístroj výborně vyčistí vzduch, a alergikům se bude mnohem lépe dýchat. Velký výkon Spotřebič je ideální pro místnosti do 65 m2, kde za hodinu zvládne přefiltrovat 250 m3 vzduchu. Součástí čističky je i vzduchový senzor, který analyzuje vzduch v místnosti a následně sám upraví rychlost ventilátoru tak, aby čištění bylo co nejefektivnější. Jednoduše s aplikací Alergici jistě ocení i možnost zapnout čističku na dálku, třeba už rovnou v práci, a když přijdete domů, vzduch už bude krásně čistý. K tomu vám poslouží aplikace Hama Smart Home, kterou si nainstalujete do vašeho chytrého telefonu. Zde můžete v reálném čase i zkontrolovat kvalitu vzduchu. Ovládejte hlasem Pohodlně z gauče pak lze ovládat čističku i hlasem a to pomocí asistentů jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. V aplikaci však musí být aktivována služba Hama Smart Solution, a vy pak následně můžete zapnout nebo vypnout čističku jen hlasem, tato služba ale podporuje jen angličtinu nebo němčinu. Velmi tichý chod A pokud si nerozumíte s aplikacemi, tak na těle čističky najdete i ovládací panel pro možnost manuálního nastavení. Dotykový panel je přehledný a nastavení tak provedete během pár chvil. Za zmínku pak jistě stojí i tichý chod, který v běžném režimu produkuje hlučnost 50 dB, a jestliže zvolíte noční režim, tak s hlučností 30 dB vás nebude rušit ani ve spánku.

2 929 Kč

Teplovzdušný ventilátor Black and Decker BXSH1800E Potřebujete doma trochu tepla navíc? BXSH1500E je malý přenosný ventilátor, který snadno položíte na stůl nebo linku, či ho s sebou vezmete při pití kávy na balkoně nebo terase. Zahřeje vám ruce při psaní na počítači nebo ochrání nohy před chladem na vymrzlých kachlících chodby. Přes kompaktní velikost má dva stupně výkonu s maximem 1 800 W, takže opravdu zahřeje. V zimních měsících se bude takový malý zdroj tepla jistě hodit. Rychle zahřeje Ventilátor je koncipovaný jako rychlý zdroj tepla. Bude se vám hodit třeba po návratu ze zimní procházky. Zahřeje promrzlé údy a zmáčené oblečení s ním rychleji uschne. Teplotu můžete regulovat dvěma stupni výkonu a ventilátor má také zabudovaný termostat. Bezpečnost především Díky pojistce proti převrhnutí a přehřátí může ventilátor těžit z malé velikosti a přece je jeho používání naprosto bezpečné. Pokud se překlopí, hned se sám vypne, takže riziko požáru s ním opravdu nehrozí.

1 141 Kč

Aroma difuzér TrueLife AIR difuzér D5 Dark Chcete si to doma udělat hezké? Vůně mají sílu úplně změnit atmosféru v místnosti. Věděli to už ve starověku a my na to ve všem shonu občas zapomínáme. Pokud chcete svůj domov změnit v oázu klidu, vsaďte na aromaterapii. Se správnou vůní nemusí být každý polštářek naklepaný a snese se i trocha toho provozního nepořádku. S aroma difuzérem navíc nemusíte nikde mávat vonnými tyčinkami. Stačí ho zapojit do zásuvky a vydrží v provozu několik hodin. Jednoduše pohoda Stačí přidat pár kapek vámi vybraného esenciálního oleje do 300ml nádržky s vodou a difuzér během chvilky příjemně provoní celou místnost. Dokáže vyladit vzduch v místnosti o ploše 30 m2 po dobu až pěti hodin. Nemusíte se ani bát při jeho provozu blaženě usnout. Pokud dojde voda v nádržce, sám se vypne. Praktický a úsporný Technologie OilFlow zaručí, že do nádržky stačí přidat opravdu jen dvě tři kapky oleje na celých pět hodin provozu. Vodu poté doplníte po odstranění horního krytu. Ačkoliv proměna vody v páru může být energeticky náročná, difuzér má spotřebu pouhých 7 W. Využívá totiž pro odpařování technologii ultrazvuku. Důraz na zdraví Difuzér je vyrobený bez použití BPA, takže bezpečný pro rodinu. Navíc zvlhčuje vzduch, což má prokazatelný vliv na zdraví. Zabraňuje vzniku ekzémů a pomáhá v boji s alergiemi či astmatem. Pořízením difuzéru tak přispějete ke kvalitě života celé rodiny. Elegantní doplněk domácnosti Když přístroj nebudete používat, bez obav ho nechte stát na konferenčním stolku nebo na skříni či polici. Díky elegantnímu designu bude ozdobou i vyladěného interiéru. Navíc může sloužit jako atmosférické osvětlení díky LED světlu se čtrnácti nastavitelnými odstíny. Nastavitelný Zatímco nejlacinější difuzéry mají typicky jen jediné tlačítko, model D5 nabízí sofistikovanější ovládání. Tři tlačítka vepředu přístroje vám umožní nastavit podsvícení nebo ho zcela vypnout, intenzitu vybrat si intenzitu mlžení (vysoká, nízká a přerušovaná) a dokonce nastavit i časovač až na deset hodin.

683 Kč

Zvlhčovač vzduchu Stylies Alaze Pro Malý, úsporný a inteligentní zvlhčovač Stylies Alaze Pro vám zajistí příjemné zvlhčení a pročištění vzduchu ve vašem domě nebo bytě. Kompaktní zvlhčovač nabízí díky inovativní DAST technologii až o 30 % vyšší výkon než běžné zvlhčovače, disponuje funkcí čištění vzduchu pomocí přirozeného studeného odparu a jeho automatický režim dokáže udržovat optimální hodnotu vlhkosti v místnosti. Potěší také možností ovládání pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS. Zvlhčování a čištění vzduchu Navzdory tomu, jak je kompaktní, nabízí zvlhčovač Alaze Pro spoustu zajímavých možností. Vedle zvlhčování vzduchu se postará také o čištění vzduchu pomocí funkce přirozeného odparu. Inovativní DAST technologie navíc posouvá výkon a účinnost na úroveň zvlhčovačů se dvěma filtry, přičemž světelný indikátor vás bude informovat o prostředí v místnosti a nutnosti doplnit vodu do nádržky o objemu 3 litrů. Automatické udržování optimální vlhkosti Vedle manuálního provozu disponuje zvlhčovač Alaze Pro i automatickým režimem, který udržuje optimální hladinu vlhkosti v místnosti mezi 40 a 60 %. Přístroj je ideální pro použití ve středních místnostech o rozměru do 40 m2 a díky velice tichému provozu s hlučností pouhých 27 dB se hodí i pro použití v ložnici nebo dětském pokoji. Příslušenství v balení Zvlhčovač disponuje také možností nastavení časovače výběrem mezi 2, 4 a 8 hodinami provozu. Součástí balení je nejen antibakteriální filtr, ale i antibakteriální stříbrná kostka ISC, která chrání vodu v nádržce. Noční režim pak zajišťuje vypnutí LED diod, díky čemuž váš nebude rušit při vašem spánku.

3 390 Kč

Flexibilní nastavení Vyberte si režim, který vám nejvíce vyhovuje pomocí ergonomických tlačítek. Můžete si zvolit ze 3 rychlostí včetně intenzity filtrace. Nebo jen zapněte automatický režim a čistička rozhodne za vás, v jakém čase a s jakou intenzitou bude vzduch kolem vás filtrovat. Součástí je i nastavitelný časovač. Snadná manipulace Pohodlně můžete vyměnit použitý filtr za nový. Jeho stav zkontrolujete pomocí indikátoru a výměna vám půjde od ruky díky jednoduchému designu. Odstraní až 99 % škodlivin Dýchejte čistý a zdravý vzduch! Čistička Toshiba pomocí 5vrstevnému filtru True HEPA odstraňuje z prostoru nečistoty, pyl, bakterie, viry nebo roztoče a to bez ohledu na poloze zařízení. Minimum alergenů Zbavit se plísní, virů, bakterií a roztočů lze snadno díky technologii negativních iontových sterilizací. Eliminuje taktéž prach nebo kouř. Inovativní válec Čistička vzduchu je vybavena unikátním 360⁰ válcovým filtrem. Vzduch je tak odebírán ze všech stran, tudíž nezáleží, kam zařízení umístíte. Výpočet kvality vzduchu Vždy budete vědět, jaký vzduch dýcháte. Čistička Toshiba totiž měří obsah mikroskopických částic PM 2,5 na vstupu a výstupu vzduchu.

6 707 Kč

Výkonný provoz Olejový radiátor Concept RO3309 vám zajistí úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému příkonu 2000 W rychle ohřeje celou místnost. Pomocí přepínače si můžete sami volit požadovaný výkon topení – nízký, střední nebo vysoký a pomocí termostatu můžete zvolit požadovanou teplotu v místnosti. Kompaktní rozměry společně se čtveřici koleček vám usnadní přemístění. Řada výhod Jednou z výhod olejových radiátorů je především bezúdržbový provoz, jelikož není zapotřebí olej v radiátoru měnit. Velkou výhodou je také vysoká akumulační schopnost, radiátor totiž hřeje ještě dlouze poté, co ho vypnete. Potěší vás zajisté bezhlučný provoz, díky čemuž nebudete ničím rušeni. Bezpečný provoz Bezpečný provoz radiátoru zajišťuje pojistka proti přehřátí, funkce proti zamrznutí a automatické vypnutí při náhodném převržení. Radiátor je vybaven také pojezdovými kolečky a v kombinaci s praktickým držadlem bude přenášení a celková manipulace s zařízením snadná.

1 599 Kč

Stojanový ventilátor Vivax FS-30WPR Sháníte na léto kvalitní a silný ventilátor? Zkuste tenhle od firmy Vivax. Zatočí i se skutečným parnem. K tomu nezabere místo, skvěle zapadne do vašeho moderního interiéru a velmi stabilní. Také nabízí moderní ovládání včetně dálkového ovladače a pokročilé provozní režimy. Osvěží vás během veder a v zimě ho snadno uskladníte třeba do skříně. Příjemný vánek Ventilátor FS-30WPR má tři rychlosti, takže se přizpůsobí situaci. Jeho maximální rychlost vzduchu je 4,2 m/s, takže pomůže i na velké vedro. Během provozu je tichý (51,3 dB), takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Naštěstí se můžete spolehnout na časovač, který ventilátor v noci vypne. Dostane se, kam je potřeba Díky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven oscilací a možností vertikálního naklopení až o 90 stupňů, takže snadno pokryje celou místnost. Snadná obsluha S dálkovým ovládáním snadno přizpůsobíte výkon ventilátoru třeba z postele nebo během úklidu. Vybrat si na něm můžete také jeden ze tří režimů, včetně režimu uzpůsobeného pro klidný spánek. Pro nastavení vám poslouží také přehledný jednoduchý LED displej přímo na přístroji.

1 399 Kč
Další produkty od výrobce Clatronic

Alkohol tester Mějte maximální jistotu, zda smíte či nesmíte již usednout za volant díky alkohol testeru Clatronic AT 3605. Měřící technika přístroje funguje na polovodičovém principu. Disponuje dvěma LCD displeji, přičemž na prvním z nich zobrazuje čas. Naopak informace o teplotě a naměřené hladině alkoholu v krvi najdete na spodním displeji v rozsahu od 0,0 do 1,9 ‰. Dále nabízí funkci alarmu a výběr z více jednotek. Energii alkohol testeru poskytuje dvojice AAA baterií, jež nejsou součástí balení.

399 Kč

Rýžovar Clatronic RK 3567 Přemýšlíte nad tím, jak si pochutnat na vynikajícím pokrmu, ale abyste se zároveň starali o svoje zdraví? Také jste ovlivněni tím starým mýtem, že vše co je zdravé, není zároveň dobré? Pokud ano, tak vás hrnec na rýži a parní vařič v jednom Clatronic RK 3567 přesvědčí o opaku. Již na první pohled vás zaujme moderním nerezovým provedením. Dokonce i nádoba uvnitř je nerezová, vyjímatelná a slouží jako skvělý pomocník pro přípravu rýže (1,5 kg = neuvařená), luštěnin, polévek a cereálií. Záleží jen na vás, na co máte chuť. Pro přípravu zeleniny je zde speciální hliníkový naparovač, kterého snadno umístíte na nádobu. Zelenina bude zahřátá, ale neztratí ani špetku svých vitamínů. Abyste měli své jídlo neustále pod kontrolou, je přístroj vybaven skleněnou pokličkou s ventilem. Vařte chutně a zdravě Hrnec se dá také užívat pro udržování stálé teploty pokrmů, jakmile skončíte s vařením. Už se tady nikdy nesetkáte s jídlem, které bude studené jak psí čumák a vy budete muset čekat dlouhé minuty, než se dostatečně ohřeje. Pyšní se velkým objemem, takže je rýžovar vhodným řešením pro početnější domácnosti, či jen pro velmi velké jedlíky. Kvalitní nerezová konstrukce má na svědomí, že spotřeba energie je snížena až o 45% v porovnání s konvenčními varnými plotýnkami. Bezpečnost Aby byla zjištěna bezpečnost vás a vašich nejbližších, disponuje rýžovar několika moderními prvky. Prvním z nich je bezpečnostní spínač, který se stará o to, že provoz není možné zahájit bez ohřívací nádoby. Poté určitě oceníte tepelně izolovaná madla, takže budete moci přístroj jednoduše přenášet a nehrozí nebezpečí popálenin. Určitě každý zná, že občas na něco zapomene a není si jistý, či je to vypnuté nebo ne. Z tohoto důvodu je zde přítomné automatické vypínání, které se aktivuje v případě dlouhé nečinnosti.

979 Kč

Autochladnička Clatronic KB 3713 Chladicí box s možností využití i jako autochladnička Clatronic KB 3713 se stane ideálním společník pro kempování, cestování nebo nákupy potravin. Chladicí box v červené barvě umožňuje jak chladit, tak ohřívat svůj obsah a díky své maximální kapacitě přibližně 25 litrů nabízí dostatek prostoru pro potraviny i několik standardních lahví nápojů. Dokonale vychlazené nápoje i potraviny Efektivní chlazení obsahu boxu zajišťuje integrovaný ventilátor s výkonným systémem Peltier, jenž umožňuje ochladit vnitřní prostor až o 18 °C pod okolní teplotu. Díky tomu zajistí, že na vašich cestách nebo při kempování budete mít k dispozici dokonale vychlazené nápoje i pokrmy, které vám zpříjemní vaše volné chvíle. Vysoká energetická úspornost Chladicí box Clatronic je zkonstruován z robustního plastového krytu a jeho dvojité stěny dosahují ve spojení se speciální gumou ve víku špičkové teplotní izolace. Zařízení navíc dosahuje skvělé energetické úspornosti, o čemž vypovídá jeho třída energetické účinnosti A.

2 249 Kč

Parní generátor Clatronic DBS 3749 Zajistěte si perfektní výsledky při žehlení s kvalitní žehlicí parní stanicí Clatronic DBS 3749. Žehlicí stanice v červené barvě se díky své keramické žehlicí ploše a 11 parním tryskám s tlakem páry 3,5 baru postará o rychlé a přitom kvalitní žehlení vašeho oblečení, je vybavena elektronickým systémem proti odkapávání vody a umožňuje plynulé nastavení teploty žehlení. Efektivní výsledky žehlení Žehlička je vybavena kvalitní keramickou žehlicí plochou Superglide, která je nejenže odolná proti poškrábání, ale současně nabízí výborné kluzné vlastnosti. Jedenáct parních trysek s tlakem páry na výstupu 3,5 baru přitom rovnoměrně rozkládá teplo pro ty nejlepší výsledky při žehlení. Praktické funkce pro snadnou obsluhu Žehlička disponuje plynulým nastavením teploty žehlení a páru umožňuje vypouštět jak horizontálně, tak vertikálně. Díky velké vyjímatelné nádržce na vodu o objemu 1,2 litru zvládá při běžném provozu až 80 minut žehlení. Vybavena je také elektronickým systémem zabraňujícím odkapávání vody a základová stanice s velkou opěrnou deskou se stará o bezpečné zajištění žehličky.

1 811 Kč

Mini trouba Clatronic MBG 3728 Připravte si rychle a jednoduše chutné pokrmy v multifunkční mini troubě Clatronic MBG 3728. Kompaktní trouba, která si díky své malé velikosti najde místo nejen v doma, ale například i v kuchyni na chatě, zaujme každého uživatele pohodlným ovládáním, výběrem z pěti provozních režimů, možností nastavení časovače nebo dostatečnou kapacitou 30 litrů. Jednoduché ovládání Mini trouba Clatronic nadchne jednoduchým ovládáním, kdy umožňuje nastavení teploty výběrem mezi 100 a 230 °C a nabízí šestistupňový přepínač s 5 funkcemi provozu a vypnutím. Její obsluhu navíc ještě usnadňuje 90minutový časovač. Široká nabídka příslušenství Trouba potěší také obsahem svého balení. V něm najdete kromě vyjímatelného zásobníku na drobky také grilovací rošt, plech na pečení, rožeň pro přípravu kuřete, pizza kámen o průměru 29 cm, na kterém upečete výbornou pizzu, kleště pro vyjmutí plechu a roštu a nástroj pro vyjmutí rožně.

3 395 Kč

Vaflovač Clatronic WA 3745 Připravte si i v pohodlí domova chutné vafle jako z restaurace s kvalitním vaflovačem Clatronic WA 3745. Kvalitní vaflovač s výkonem 1200 W je vybavený 2 pečícími deskami, které díky svému nepřilnavému povrchu zajišťují nejen přípravu neodolatelných vaflí bez jejich připékání, ale i snadnější čištění. Jednoduchá příprava chutných vaflí S vaflovačem Clatronic připravíte chutné vafle, které si okamžitě zamiluje každý člen vaší rodiny. Pomocí plynule nastavitelného termostatu můžete jednoduše nastavit ideální teplotu pro přípravu a tepelně izolovaná rukojeť zajišťuje pohodlnou a bezpečnou obsluhu během provozu. Bezpečnostní funkce Vaflovač Clatronic nabízí maximálně bezpečný provoz. Vedle protiskluzových nožiček, které zajišťují maximální stabilitu přístroje, je vybaven i ochranou proti přehřátí. Součástí přístroje je navíc úložný prostor pro napájecí kabel, jenž šetří drahocenné místo ve vaší kuchyni a skříňkách.

1 139 Kč

Konvektor s ventilátorem Clatronic KH 3433 je ideální pro vytápění menších prostor jako jsou altánky, garáže a zimní zahrady. Oblíbíte si ho i v domácnosti pro přitopení v přechodných obdobích, kdy se ještě moc netopí, ale v bytě již bývá chladno. Spotřebič je opatřen praktickými úchyty a spolu s nízkou hmotností je tak předurčen pro snadné přenášení. Nebo využijte možnosti montáže na zeď, čímž ušetříte prostor a předejdete riziku kolize.Moderní konvektor Clatronic KH 3433 s automatickou regulací teploty je opatřen ochranou proti přehřátí a třemi světelnými kontrolkami. Výhřevnost zařízení můžete regulovat na třech úrovních (750/1250/2000 W). Pomocí termostatu lze jeho účinek přizpůsobit ročnímu období a vašim požadavkům. O bezpečnost provozu se stará ochrana proti přehřátí.

1 480 Kč

Clatronic KA 3356 Jeden šálek kávy pro filtrační kávovar Prostorově úsporný design, ideální pro cestování Stálý nylonový filtr (vyjímatelný) Hlavní vypínač s kontrolkou Vč. keramického hrnku Odnímatelný úložný prostor Napájení: 230 V, 50 Hz Spotřeba elektrické energie: 300 W

589 Kč