ok-top.cz

Sušáky na prádlo jsou skvělým příslušenstvím pro žehličky. Zahřívají prádlo bez toho, aby bylo nutné ho sušit na vzduchu. Jsou vyrobeny z pevných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost. Sušáky na prádlo jsou navrženy tak, aby byly lehké a pohodlné při přenášení a ukládání. Díky jejich nastavitelným ramenům můžete vybrat velikost, která se nejlépe hodí pro vaše prádlo. Také zabraňují znečišťování při sušení prádla. Tento typ sušičky vám ušetří čas a úsilí, protože zabraňuje třepání a třepení prádla. Některé sušáky na prádlo jsou vybaveny funkcí ochrany proti UV záření, která pomáhá chránit prádlo před opotřebením a předlouží jeho životnost. Také vám pomohou ušetřit energii, protože mohou sušit prádlo rychleji a efektivněji. Vybrat si můžete mezi modeli Toro 900038, kolotočem a třemi rameny, nebo sušákem na prádlo Leifheit, Telegant 36 Protect Plus. Každý z nich je zpracován s pečlivostí a poskytuje perfektní sušení prádla.

Nejnovější produkty

Venkovní sušák Leifheit LinoPush 500 LEI85360

Venkovní sušák na prádlo Praktický venkovní sušák na prádlo Leifheit LinoPush 500 je dokonalým pomocníkem, co se sušení prádla týče. Poskytne vám dostatek sušícího místa až pro pět praček prádla. Jednoduše si také přizpůsobíte jeho výšku, která je lehce nastavitelná v rozmezí od 135 do 180 cm, přičemž k dispozici nabídne i dvanáct oček pro snadné zavěšení ramínek. Součástí balení je také plastový držák určený k zabetonování do země a ochranný obal na samotný sušák.

1 520 Kč

Kolíčky na prádlo Toro, dřevo, 24ks

Kolíčky na prádlo Toro, dřevo, 24ks Praktické kolíčky na prádlo Toro se stanou skvělým pomocníkem při věšení vašeho prádla. Jsou vyrobené z kvalitního dřevěného materiálu, který nezanechává na prádle otisk po stisku kolíčku, a díky pevnosti udrží vaše prádlo na šňůře. Disponují kovovou pružinou, která vám pomáhá lépe kolíček otevřít. Manipulace je velmi jednoduchá. Sada obsahuje 24ks. Rozměry kolíčku 7×1,3×0,9 cm.

79 Kč

Sušák na prádlo VIPER 3, tři patra

Sušák na prádlo Třípatrový inovativní sušák na prádlo Viper 3 o rozměrech 58,5 x 65 x 115 cm je ideálním a praktickým pomocníkem, co se sušení prádla týče. Poskytne vám dostatek sušící plochy a zároveň vám ušetří spoustu místa. Jeho maximální nosnost je 15 kg.

879 Kč

Sušák na prádlo TORO, černý, 20cm

Sušák na prádlo Toro, černý, 20m Praktický sušák na prádlo Toro se stane skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti. Disponuje rozkládací funkcí, kdy nabídne až 20 m plochy na sušení, na kterou se vejdou až dvě vyprané pračky prádla. Výklopné bočnice jsou vhodné na sušení delšího prádla, skvělým doplňkem sušáku jsou sady klipů na sušení ponožek po obou stranách sušící plochy. Celý sušák je pevný a stabilní, ramena a šňůry jsou velmi odolná. Manipulace se sušákem je velmi jednoduchá a dobře se čistí. Sušák je vyroben z kovového materiálu ve stylové černé barvě. Délka šňůr 20m. Výška bez vyklopení 93 cm. Rozměry po vyklopení 177,8x108x55 cm.

499 Kč

Venkovní sušák Leifheit LinoPush 500 LEI85360

Venkovní sušák na prádlo Praktický venkovní sušák na prádlo Leifheit LinoPush 500 je dokonalým pomocníkem, co se sušení prádla týče. Poskytne vám dostatek sušícího místa až pro pět praček prádla. Jednoduše si také přizpůsobíte jeho výšku, která je lehce nastavitelná v rozmezí od 135 do 180 cm, přičemž k dispozici nabídne i dvanáct oček pro snadné zavěšení ramínek. Součástí balení je také plastový držák určený k zabetonování do země a ochranný obal na samotný sušák.

1 499 Kč

Sušák na prádlo Leifheit, Telegant 81 Plus

Sušák na prádlo Skládací nástěnný sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus o rozměrech 103 x 53 cm je ideálním a praktickým pomocníkem, co se sušení prádla týče. S 8,1 m sušící plochy vám poskytne dostatek prostoru pro sušení oblečení a zároveň vám ušetří spoustu místa.

594,15 Kč

Sušák na prádlo Leifheit, Rollfix 210 Longline

Sušák na prádlo Nástěnný sušák na prádlo Leifheit Rollfix 210 Longline je ideálním a praktickým pomocníkem při sušení prádla. Lze jednoduše umístit na stěny vzdálené od sebe až 4,2 metry. Disponuje aretací proti zasouvání šňůr a zároveň potěší i jejich automatickým navíjením. S 21 metry sušící plochy vám poskytne naprosto dostatek prostoru pro sušení velkého množství oblečení najednou.

349 Kč

Šroubovací držák k zahradnímu sušáku Leifheit Linomatic

Šroubovací držák k zahradnímu sušáku Šroubovací držák slouží k uchycení venkovních sušáků Leifheit Linomatic do země. Poskytne jim vysokou stabilitu i bez nutnosti betonování, díky čemuž bude sušení prádla naprostou hračkou.

254,15 Kč

Sušák na prádlo Leifheit, Pegasus 180 Solid Plus

Sušák na prádlo Praktický sušák na prádlo Leifheit Pegasus 180 Solid Plus o rozměrech 87 x 157 x 66 cm je ideálním pomocníkem při vnitřním i venkovním sušení prádla. Je vybaven dvěma Easy Clipy pro snadné zavěšení i drobného prádla, přičemž s 18 metry sušící plochy vám poskytne dostatek prostoru pro sušení velkého množství oblečení najednou.

999 Kč

Venkovní sušák Leifheit, LINOMATIC 500 DELUXE

Venkovní sušák na prádlo Hliníkový venkovní otočný sušák na prádlo Leifheit Linomatic 500 Deluxe Cover je ideálním a praktickým pomocníkem, co se sušení prádla týče. Poskytne vám dostatek sušícího místa až na pět praček prádla. Pyšní se maximální odolností vůči vlivům počasí a mechanismem pro dokonalé vypnutí šňůr. Dále potěší patentovaným systémem zatahování šňůr do bočnic tak, aby byly chráněny před deštěm a špínou. Na každém rameni najdete také dva otvory pro snadné zavěšení ramínek, přičemž sušení prádla tak bude naprostou hračkou.

2 749 Kč

Sušák na prádlo Leifheit Pegasus 150 Solid Slim

Na doma i na zahradu Sušák na prádlo Leifheit Pegasus 150 Solid Slim s pevnou stabilitou se hodí jak do domácnosti, tak do exteriéru. Za slunného dne můžete dát prádlo proschnout na zahradu či balkón a naopak, když bude nepříznivé počasí, prádlo nechte uschnout doma. Sušení drobného prádla Dohromady sušák přináší 15 m sušící plochy a je vybaven dvěma Easy Clipy, které poslouží na proschnutí drobného oblečení, jako je spodní prádlo či ponožky. Jeho šířka je pouhých 55 cm, takže jej snadno přemístíte do jiné místnosti.

594,15 Kč

Sušák na prádlo Leifheit, Pegasus 200 Solid Deluxe Mobile

Sušák na prádlo Praktický sušák na prádlo Leifheit Pegasus 200 Solid Deluxe Mobile je ideálním pomocníkem při vnitřním i venkovním sušení prádla. Je vybaven dvěma Easy Clipy pro snadné zavěšení i drobného prádla. Dále potěší taštičkou na kolíčky a zvlněnými okraji bočnic pro zavěšení pěti ramínek, jež jsou součástí balení. Disponuje také dvěma pogumovanými kolečky pro co nejjednodušší přesouvání sušáku, přičemž s 20 metry sušící plochy vám tak poskytne dostatek prostoru pro sušení velkého množství oblečení najednou.

1 087,15 Kč

Venkovní sušák Leifheit, Linomatic 400 Easy

Venkovní sušák na prádlo Venkovní otočný sušák na prádlo Leifheit Linomatic 400 Easy je ideálním a praktickým pomocníkem, co se sušení prádla týče. Poskytne vám dostatek sušícího místa až pro čtyři pračky prádla. Pyšní se maximální odolností vůči vlivům počasí a mechanismem pro dokonalé napnutí šňůr. Dále potěší patentovaným systémem zatahování šňůr do bočnic tak, aby byly chráněny před deštěm a špínou. V balení také najdete držák pro zabetonování sušáku do země.

2 149 Kč

Sušák na prádlo Leifheit, Telegant 36 Protect Plus

Sušák na prádlo Skládací nástěnný sušák na prádlo Leifheit Telegant 36 Protect Plus o rozměrech 72 x 37 cm je ideálním a praktickým pomocníkem, co se sušení prádla týče. S 3,6 m sušící plochy vám poskytne dostatek prostoru pro sušení oblečení a zároveň vám ušetří spoustu místa.

659 Kč

Čistící váleček Toro + 2 náhradní hlavice

Čistící váleček Pořiďte si čistící váleček, který je velmi efektivním novodobým pomocníkem pro rychlé čištění oděvů. Pomocí samolepící technologie lehce odstraníte veškeré nitě, smítka a další nečistoty ze svého oblečení a udržíte jej tak v dokonalé čistotě. Po zaplnění role stačí odtrhnout vrchní vrstvu a můžete ji nadále využívat.

89 Kč

Sušák na prádlo rozkládací 900049 6/0 54,5X125,5X2cm, 18m

Kvalitní sušák na prádlo UTC 900049 využijete jak v bytě, tak v rodinném domě. Skládací konstrukce šetří místo a umožňuje sušák umístit například do skříně. Po rozložení však nabízí velkou plochu pro vaše prádlo. Celková délka drátů dosahuje 18 metrů, takže se na sušák vejde velká část vašeho šatníku.

449 Kč

Kolíčky na prádlo Toro, mix barev, 12ks

Kolíčky na prádlo Toro, mix barev, 12ks Praktické kolíčky na prádlo Toro se stanou skvělým pomocníkem při vašem věšení prádla. Jsou vyrobené z kvalitního plastového materiálu s protiskluzovými prvky, takže vaše prádlo pevně udrží na šňůře. Jsou dostupné v různém barevném provedení. Manipulace je velmi jednoduchá. Sada obsahuje 12ks.

99 Kč

Šňůra na prádlo Toro s ocelovým lankem, MIX barev, 10m

Šňůra na prádlo Toro s ocelovým lankem, MIX barev, 10m Praktická prádelní šňůra Toro se stane skvělým pomocníkem při vašem praní. Díky své délce si můžete šňůru nastavit dle svých potřeb. Je vystužena ocelovým lankem a potažena plastovým materiálem, které zaručí neprotahování šňůry a hladký, snadno čistitelný povrch. Manipulace a údržba šňůry je velmi jednoduchá. Dostupná v různých barvách. Návin 10 metrů. Rozměry 3x3x20 cm.

69 Kč