ok-top.cz

V naší kategorii Světla na kolo najdeš vše, co potřebuješ pro bezpečnou jízdu na kole. Nabízíme širokou škálu produktů, které zajišťují, že budeš vidět v noci. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly odolné proti počasí.

Naše LED svítilny jsou vybaveny moderními technologiemi, které poskytují výkonné osvětlení pro bezpečnou jízdu. Naše nabíjecí LED svítilny jsou vybaveny výkonnými bateriemi, které zajišťují dlouhou výdrž.

Naše sady reflexních prvků jsou ideální pro ty, kteří chtějí být vidět za všech okolností. Sada Peacock S-5115 obsahuje reflexní pásky, které jsou navrženy tak, aby odrážely světlo a zajišťovaly, že budete vidět.

Vyberte si ze široké nabídky světel na kolo v naší kategorii, abyste mohli bezpečně a bez obav jezdit v noci. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vám poskytly dlouhou životnost a vysokou úroveň bezpečnosti.

Nejnovější produkty

Sada reflexních prvků Peacock S-5115

Sada reflexních prvků Tato sada reflexních prvků je skvělá na umístění na batoh či brašnu. Pásek je možné umístit i na ruku. Jedná se o standardní reflexní materiál, díky kterému zvýšíte svoji viditelnost o několik desítek metrů.

59 Kč

Sada svítilen na kolo Emos P3922, přední a zadní LED

Svítilna na kolo Emos P3922 Praktický set dvou COB LED cyklosvítilen od společnosti Emos je ideálním doplňkem pro každé kolo, které pravidelně vyráží na vyjížďky. Poslouží vám tak zejména při nočním cestování, kdy se postará o spolehlivý zdroj světla i o upozornění pro řidiče za vámi. Kvalitní konstrukce Svítilna je vyrobena z kvalitního plastu, což ji poskytuje skvělou odolnost a vynikající výdrž. Oplývá také vynikající voděodolností, takže nemusíte mít strach o svůj přístroj ani při jízdy za deště. Součástí svítilen jsou samozřejmě držáčky na kolo, takže pro připevnění už nebudete potřebovat žádné další příslušenství. Silné světlo Přední i zadní svítilna jsou osazeny trojicí LED světel, která dohromady poskytují světelnost až 22 lm, což v praxi znamená opravdu dlouhý dosvit 7 metrů, díky kterému uvidíte na dlouhý kus cesty před vámi. K napájení slouží 2×2 CR2032 baterie, které poskytnou krásných 80 hodin provozu.

299 Kč