ok-top.cz

V naší kategorii teploměrů na maso najdete vše, co potřebujete pro přesnou přípravu masa. Teploměry na maso jsou vysoce přesné přístroje, které vám pomohou udržovat optimální teplotu masa během vaření. Díky těmto teploměrům se můžete spolehnout, že váš pokrm bude připraven přesně podle vašich představ. Teploměry na maso jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a měly dlouhou životnost. Naše teploměry na maso jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly přesné a spolehlivé výsledky.

Naše teploměry na maso jsou ideální pro ty, kteří chtějí dosáhnout perfektního výsledku při přípravě masa. Tyto přístroje jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a měly dlouhou životnost. Teploměry na maso jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly přesné a spolehlivé výsledky. Díky našim teploměrům na maso se můžete spolehnout, že vaše maso bude připraveno přesně podle vašich představ.

Vybírejte z naší široké škály teploměrů na maso a užívejte si dokonalého výsledku při vaření. Teploměry na maso jsou vybaveny moderními funkcemi, které vám pomohou udržet optimální teplotu masa během vaření. Naše teploměry na maso jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a měly dlouhou životnost. Teploměry na maso jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly přesné a spolehlivé výsledky.

Vybírejte z naší široké škály teploměrů na maso a užívejte si dokonalého výsledku při vaření. U nás najdete vše, co potřebujete pro přesnou přípravu masa. Teploměry na maso jsou vysoce přesné přístroje, které vám pomohou udržovat optimální teplotu masa během vaření. Teploměry na maso jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a měly dlouhou životnost. Naše teplom

Nejnovější produkty

Teploměr do masa ProfiCook DHT 1039

Potřebujete změřit teplotu masa a nemáte čím? Teploměr pro změření vnitřní teploty vám pomůže. ProfiCook DHT 1039 se řadí mezi profesionální pomocníky, které umí změřit vnitřní teplotu masa, ryb nebo nápojů. Dokáže měřit od teploty -45° C do teploty až 200° C. Umožňuje také přepínat jednotky teploty mezi °C a °F.Je dodáván v nerezovém provedení, disponuje také modrým podsvíceným displejem, který ukazuje aktuální teplotu. Díky závěsnému oku můžete také teploměr pověsit k lince a mít ho vždy po ruce. Napájení teploměru probíhá pomocí 3 knoflíkových baterií s napětím 1,5 V. Součásti balení je také silikonový ochraný kryt, který ochrání teploměr například proti poškrábání.Hlavní vlastnosti teploměr pro měření vnitřní teploty pokrmů rozsah -45°C – 200°C přepínání jednotek teploty: °C / °F podsvícený displej nerezový materiál závěsné oko napájení: 3 x 1,5 V (knoflíková baterie, součást balení)

431 Kč

Bezdrátový teploměr na maso TESLA Cook BBQ100

Bezdrátový teploměr na maso Tesla Cook BBQ100 Potřebujete, aby mělo vaše oblíbené jídlo absolutně perfektní teplotu? Není nic snazšího než si ji změřit. S teplotní sondou od společnosti Tesla to půjde opravdu velice snadno. Po propojení s aplikací budete mít kompletní přehled o všem co se uvnitř jídla děje. Kvalitní nerezový materiál zase zajistí, že ji jen tak něco nepoškodí. Bude tak skvělou společnicí při vašem zápolení v kuchyni. Vše bude v aplikaci Sondu TESLA Cook BBQ100 zabodnete do pokrmu a za moment již budete vědět jeho teplotu. Je jedno jestli vaříte, smažíte, pečete či grilujete. Budete přesně vědět, zda má potravina teplotu, jakou si zaslouží. Vše můžete sledovat v aplikaci s českou podporou přímo na vašich telefonech s Androidem nebo iOS. Propojíte se skrze Bluetooth a to až na vzdálenost 50 m, takže jídlo můžete v klidu nechat na pokoji, jelikož o něm budete mít skvělý přehled. Jednoduše vše nabijete Když ji zrovna nebudete používat, můžete ji umístit do užitečného nabíjecího stojánku. Díky tomu ji snadno naleznete, ale především ji můžete pohodlně nabít skrze integrovaný USB-C konektor. O stavu nabíjení vás bude informovat užitečná indikační LED. A aby se elektronik v sondě nepoškodila, je vyrobena z nerezové oceli, takže zvládne vysoké teploty (až do 300 °C) i vodu.

1 899 Kč

Teploměr do masa Provence, kulatý

Teploměr do masa Provence, kulatý Praktický teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při pečení masa. Disponuje zapichovací jehlou, která umožňuje kontrolu teploty masa, která je nutná ke zničení všech zdraví škodlivých bakterií v jídle. Má stupnici od 0 do +120 °C. Barevné značení na teploměru napomáhá k rozlišení masa a jeho správné vnitřní teploty. Teploměr je vyroben z kvalitního nerezového materiálu v bílé barvě. Není vhodný do myčky na umývání nádobí. Délka zapichovací jehly 13,6 cm, průměr 4,4 cm.

149 Kč